Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10484
 • 77D-00076
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
6.285,90 TRY * 6.982,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Visual Studio 'dan 2022 , zorlu programcıların yanı sıra küçük veya orta ölçekli geliştirici ekipleri için tasarlanmış, kendini kanıtlamış IDE'nin (Entegre Geliştirme Ortamı) en son sürümüdür. Kapsamlı işlev yelpazesi, Android, macOS, iOS, tvOS ve watchOS tabanlı uygulamalar için Xamarin dahil olmak üzere yeni nesil uygulamaları ve oyunları gerçekleştirmek için gereken tüm araçları sunar. Microsoft Professional

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"

Visual Studio 2022 Professional - satın alma sürümü olarak çok yönlü geliştirici yazılımı

Microsoft Visual Studio 2022 Professional, zorlu programcıların yanı sıra küçük veya orta ölçekli geliştirici ekipleri için tasarlanmış, denenmiş ve test edilmiş IDE'nin (Entegre Geliştirme Ortamı) en son sürümüdür. Kapsamlı işlev yelpazesi, Android, macOS, iOS, tvOS ve watchOS tabanlı uygulamalar için Xamarin dahil olmak üzere yeni nesil uygulamaları ve oyunları gerçekleştirmek için gereken tüm araçları sunar. Geliştirmeyi daha da verimli hale getiren diğer özellikler arasında, çalışmayı kesmek zorunda kalmadan çözümdeki bireysel kod parçacıklarının kullanımını görüntüleyen Tool CodeLens, yapay zeka tabanlı çözüm önerileriyle çalışmayı hızlandıran IntelliCode ve gerçek zamanlı işbirliği yoluyla ekip çalışmasını destekleyen Visual Studio Live Share yer alıyor. Visual Studio 2022 Professional'da gezinme, yeniden düzenleme ve hata ayıklayıcı da geliştirilmiştir. Buna ek olarak, Visual Studio 2022 Professional entegre geliştirme ortamı, C ve C++ gibi eski dillerin yanı sıra C#'ı da desteklemektedir.

Wiresoft'ta kullanılmış yazılım olarak Visual Studio 2022 Professional Edition teklifi, geliştiricilere bu kanıtlanmış Microsoft yazılımının tüm avantajlarını sağlar, böylece tek bir lisans olarak uygun fiyat sayesinde kendi bilgisayarlarında kendileri kullanabilirler.

Wiresoft Software-Onlineshop'ta Visual Studio 2022 Professional'ın yanı sıra satın alma sürümü olarak Visual Studio sürümlerinin veya sürümlerinin diğer tek lisanslarını ve onunla uyumlu diğer birçok Microsoft programını bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2022 Professional'ın en önemli optimizasyonlarını ve yeni özelliklerini göstermektedir.

Visual Studio 2022 Professional Edition'ın Öne Çıkan Özellikleri

Önemli ölçüde daha kolay gezinmenin yanı sıra, Visual Studio 'un mevcut 2022 sürümünün görme engelli geliştiriciler için kullanımı da daha kolaydır. Önceki sürümle karşılaştırıldığında, optimize edilmiş yeniden düzenleme ve derlemeler ile çözüm yüklemelerinde bir revizyon da var. En önemli programlama araçlarından biri olan hata ayıklayıcı  ek seçenekler de sunuyor.

Daha kolay kod başlatma ile Git-First İş Akışı

 Visual Studio 2022 adresinin yeni başlangıç penceresi artık çeşitli seçenekler sunuyor: İlk olarak, bir proje veya çözümü açmak veya oluşturmak için diğer seçeneklerin yanı sıra bir depodan kodu klonlama veya kontrol etme seçeneği sunulur. Buna ek olarak, modernize edilmiş başlangıç penceresi, simgeler, araç çubukları ve araç pencereleri etrafındaki daha yumuşak çizgiler nedeniyle önceki sürümden farklı olan yeni bir mavi tasarımla kendini gösteriyor. Düzenleyicide kod için daha fazla alan yaratmak amacıyla menü başlık çubuğunun üst kısmına taşınmıştır. Bu aynı zamanda IDE'deki navigasyonu değiştirmeden bellek alanını optimize etmiştir.

Benzer şekilde, önceki diyalog revize edilmiş, önceki ağaç yapısı artık mevcut değildir ve uygun şablonları bulmak için çeşitli güçlü arama ve filtreleme işlevlerine (örneğin dil, platform ve proje türüne göre) sahip bir arama alanı ile değiştirilmiştir. Arama komutlara, seçeneklere, menülere ve ayrıca kurulabilir bileşenlere uygulanabilir; komutlar için arama sonuçlarına ek olarak, ilgili tuş kombinasyonları da görüntülenir. Sonuçlar, kullanıcı yazarken dinamik olarak görüntülenir. Bulanık arama algoritmasının yeni entegre kullanımı, yazım hatalarını veya daha doğal bir dili de dikkate alır.

Visual Studio 2022 Professional'da yapay zeka destekli IntelliCode

Yeni IntelliCode, Visual Studio adresindeki önceki IntelliSense otomatik tamamlama özelliğinin bir evrimini temsil ediyor; geliştirme verimliliğini daha da artırmak için bağlamsal IntelliSense, kod biçimlendirme ve biçim kuralı türetme gibi yapay zeka destekli çeşitli özellikler sunuyor. Özellikleri ve yöntemleri alfabetik bir liste olarak görüntüleyen IntelliSense'in aksine, IntelliCode bunları en olası aday sonuçlara göre listeler ve bunların önüne yıldız işareti ekler. C# kullanan geliştiriciler IntelliCode'u kendi geliştirdikleri koda da uygulayabilir ve böylece öğrenebilirler, diğer öneriler ise Microsoft Açık Kaynak alanına dayanmaktadır. Visual Studio 2022 Professional'da, IntelliSense'in yapay zeka destekli önerileri diğer iki dil için de kullanılabilir: Visual Studio Code'a eklenen sırasıyla C++ ve XAML ve TypeScript/JavaScript ve Java.

Visual Studio 2022 Professional'da CodeLens

CodeLens, geliştiricinin Visual Studio 2022 Professional ile çalışmasını önemli ölçüde hızlandırır, çünkü araç, düzenleyiciyi kapatmaya gerek kalmadan paralel olarak bağımsız çalışır. CodeLens, kod geçmişinin yanı sıra kodda yapılan tüm değişiklikleri de algılar

Ilgili kod bölümlerine ve değişikliklere referanslar, kod incelemeleri, bağlantılı hatalar vb. Değişiklikler kodla birleştirilmeden önce, kodu nasıl etkileyeceklerini görmek için gözden geçirilebilirler. C# ve Visual Basic kodu için öğe düzeyindeki kod göstergeleri, kodda hangi ekip üyesinin değişiklik yaptığını da gösterir. CodeLense, CodeLense'in özel bir özelliğidir

Visual Studio 2022 Professional veya Enterprise Edition.

Visual Studio Canlı Paylaşım

Visual Studio 2022'ye entegre edilen Canlı Paylaşım özelliği Professional , 30'a kadar geliştiricinin bağlam dahil paylaşılan aynı kaynak kod tabanı üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmasına olanak tanır. Visual Studio Live Share yalnızca dosya ağacını ve bağlam bilgilerini aktardığı için bu mümkündür. Böylece her ekip üyesi, tanıdık çalışma ortamında ana bilgisayardan bağımsız olarak kaynak kodu üzerinde çalışabilir. Kod kalitesini artırmak için diğer şeylerin yanı sıra yapay zeka işlevleri de buraya entegre edilmiştir. Visual Studio Live Share ile ortak hata ayıklama da mümkündür.

Visual Studio 2022 Professional'ın diğer özellikleri

Buna ek olarak, Visual Studio 2022 Professional başka birçok pratik işlev sunar:

Visual Studio 2022 Professional'da Yeniden Düzenleme

 Visual Studio 2022 Professional'da, C# için kodu düzenlemeyi daha da kolaylaştıran yeni refactoring'ler mevcuttur: Üyeler arayüze veya temel sınıfa taşınabilir ve isim alanları bir klasör yapısına karşılık gelecek şekilde uyarlanabilir. Uygun öneriler ampul olarak adlandırılan ışıkta gösterilir.

Kod Temizleme

Code Cleanup, Visual Studio 2022'de kaynak kodunu otomatik olarak yeniden biçimlendirme işlevidir, kaynak kodu düzenleyicisinin altında bir süpürge olarak görüntülenir. Kod formatı ayarları bir EditorConfig dosyası yardımıyla sadece belirli bir proje için ya da metin editöründeki seçenekler aracılığıyla tüm kod için tanımlanabilir. C# kod dosyalarının kod temizliği için Visual Studio 2022 Professional , düzenleyicide ayrı bir "Kod Temizleme" düğmesi sunar. Buna ek olarak, kullanıcılar her bir satır için her bir kod biçimi ayarı için Tercih ve Önem derecesi değerlerini ayrı ayrı tanımlayabilir; önem derecesi için "Yalnızca yeniden düzenleme", "Öneri", "Uyarı" veya "Hata" seçenekleri mevcuttur. Her durumda görüntülenen notlar veya öneriler sadece tek bir tıklamayla görüntülenmekle kalmaz, aynı zamanda hemen uygulanabilir, böylece sık sık meydana gelen düzeltmeler bir profil olarak da kaydedilebilir.

Visual Studio 2022'de Hata Ayıklama

Visual Studio 2022'deki hata ayıklayıcı Professional yalnızca eskisine göre iki kat daha hızlı çalışmakla kalmıyor; işlem dışı C++ uygulamalarında hata ayıklarken bellek tüketimi de azaltıldı. Nesneleri özelliklerine göre tanımlamak için, hata ayıklayıcı penceresinde yapmanız gereken tek şey imleci belirli bir özelliğin üzerine sürüklemek ve ilgili bilgilerin görüntülenmesi için pin simgesine tıklamaktır. Veri kesme noktaları artık eskisi gibi yalnızca C++ için değil, Visual Studio 2022'deki .NET Core uygulamaları için de kullanılabilir. Belirli bir nesne için bir özelliğin değeri değişir değişmez, konumdan bağımsız olarak kod yürütmeyi keserler.

Mobil Geliştirme için Xamarin

Android, iOS ve Windows için Xamarin ile oluşturulan uygulamalar yerel bir görünüm ve his sergiler, bu yüzden bu kadar popülerdirler. Xamarin in Visual Studio 2022 yalnızca Android için daha hızlı derleme ve dağıtım süreleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda artık Xamarin.Forms XAML için bir özellik düzenleyicisinin yanı sıra optimize edilmiş bir Xamarin.Forms Önizleyici de içeriyor.

PMA (Per-Monitor-Aware) Rendering

Geliştirme yaparken birden fazla monitör kullanmayı seven veya uzaktan çalışan kullanıcılar bu özelliği takdir edeceklerdir: Şimdiye kadar, farklı çözünürlüklere sahip monitörlerin kullanılması, geliştirme sırasında çeşitli sorunlara neden oluyordu; örneğin, render işlemi genellikle yanlış ölçekte yapılıyor veya Visual Studio'nun kendisi bulanık görüntüleniyordu. Visual Studio 2022 Professional artık PMA özellikli işleme sunuyor, bu da diğer şeylerin yanı sıra yazılımın ilgili ölçeklendirme faktörlerinden bağımsız olarak doğru şekilde işlenmesi anlamına geliyor. Bunun için minimum gereksinim Windows 10 Güncelleştirmesi (v1803, RS4) veya .NET Framework 4.8 RTM'dir.

Visual Studio 2022 Professional'da kapsayıcı araçları

Geliştiriciler, Azure bulut hizmetlerinin desteğini kullanırken, diğer şeylerin yanı sıra, Visual Studio'da bulunan ve oluşturma, hata ayıklama ve dağıtımı önemli ölçüde basitleştiren kapsayıcılarla geliştirme araçlarını da kullanabilirler. Visual Studio 2022 Professional, uç noktada Docker Desktop'ın yanı sıra web geliştirme, Azure araçları ve .NET Core geliştirme araçları için gerekli iş yüklerine sahip olması koşuluyla burada Docker ve Kubernetes için de destek sunar. Bu

Kubernetes desteği, şirket içi bir proje ile Azure Kubernetes Service (AKS) altındaki bir Kubernetes kümesi arasında bağlantı kurulmasını sağlar.

Visual Studio 2022 Professional için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki ayrıntılı gereksinimler yalnızca Visual Studio 2022 Professional'ı yüklemek için genel gereksinimleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda Visual Studio 2022 Professional'ın belirli özelliklerini kullanmak için gereksinimleri açıklar, yönetici hakları gerekebilir.

Desteklenen işletim sistemleri

Prensip olarak, Visual Studio 2022 Professional yüklenirken 64 bit sürümü önerilir, aşağıdaki özellikler minimum gereksinimler olarak geçerlidir:

 • Windows 10 Sürüm 1909 veya üstü, Windows 11 Sürüm 21H2,( Home, Professional, Education ve Enterprise) 
 • Windows Server 2022: Standart, Datacenter
 • Windows Server 2019: Standart, Datacenter
 • Windows Server 2016: Standart, Datacenter

Donanım gereksinimleri (minimum özellikler)

 • İşlemci: 1,8 GHz; dört çekirdekli veya daha iyisi önerilir. ARM işlemciler desteklenmez
 • Bellek: 4 GB RAM. Tipik profesyonel çözümler için 16 GB RAM önerilir
 • Sabit disk alanı: 850 MB, tipik kurulumlar 20 - 50 GB boş alan gerektirir (yüklü özelliklere bağlı olarak 210 GB'a kadar)
 • Sabit disk hızı: Katı hal sürücüsüne (SSD) kurulum önerilir
 • Grafik kartı: 1,920 x 1080, 1,366 x 768 veya üstü önerilir

Diğer gereklilikler (seçim)

 • Visual Studio 2022'yi Yükleme: .NET Framework 4.5.2
 • NET Framework 4.7.2 çalıştırılıyor, bu sürüm kurulum sırasında yüklenecektir
 • İnternetle ilgili çeşitli senaryolar: Internet Explorer 11 veya Microsoft Edge gereklidir
 • Hyper-V emülatörü: 64 bit işletim sistemi, istemci Hyper-V, İkinci Seviye Adres Çevirisi (SLAT)
 • Xamarin.Android: Windows'un 64 bit sürümü, 64 bit Java Geliştirme Kiti (JDK)
 • Evrensel Windows uygulama geliştirme: Windows 10 (komut satırı üzerinden: Windows Server 2022, Windows Server 2016 ve Windows Server 2012 R2)
 • Windows 7 SP1 altında C++, JavaScript veya .NET iş yükleriyle mobil geliştirme: PowerShell 3.0

Online mağazamızdan Visual Studio 2022 Professional'ı Wiresoft'tan ucuza tek olarak satın alın

 Visual Studio 2022 Professional yazılımı, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek bir lisans olarak, kullanılmış yazılım olarak adlandırılan özellikle uygun bir fiyatla mevcuttur.

Satışa sunulan Visual Studio 2022 Professional Edition lisansı, bir şirketin eski Visual Studio toplu lisansıdır ve bu şekilde yeniden satıldığında feshedilmiş ve bireysel lisanslara dönüştürülmüştür, bu nedenle kullanılmış yazılım olarak belirlenmiştir. Wiresoft'ta sunulan bu tür Microsoft Visual Studio 2022 Professional lisansları, yalnızca AB yasalarının geçerli olduğu Avrupa'da bulunan şirketlerden kaynaklanmaktadır. Bu Visual Studio 2022 Professional yazılımının ne bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesi, işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft'tan yazılım satın almak sizin için her zaman güvenli bir satın alımdır! Wiresoft Shop'ta bulunan Visual Studio 2022 Professional lisansı yalnızca kesinlikle uygun bir fiyata sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda anında indirme ve sağlanan geçerli toplu lisans anahtarı ile lisans aktivasyonu yoluyla satın alma sırasında güvenlik sunar.

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2022 Professional veya başka bir Microsoft programının kullanılmış yazılım olarak satın alınması müşterilerimiz için herhangi bir yasal sorun teşkil etmemektedir, çünkü bu tür kullanılmış yazılımlarla ticarete yasal olarak izin verilmektedir ve bu durum çok sayıda mahkeme kararı ile açıkça teyit edilmiştir.

Visual Studio 2022 Professional Edition gibi kullanılmış yazılımların tek lisansları, özel program sürümlerini kullanabilmek için alıcılara geleneksel tekliflere göre düşük fiyatlı bir alternatif sunuyor. Microsoft yazılım ürünlerindeki avantajlı teklifimizden siz de yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2022 Professional Edition'ın yanı sıra Visual Studio ve diğer birçok Microsoft programının diğer sürümlerini hemen indirmek için kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. Visual Studio 2022 Professional veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL"
13 Kas 2022

CAMIOLO

OTTIMO

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler