Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10054
 • 381-04492
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
458,90 TRY * 508,90 TRY * (9,83% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x User CAL
Sistem  Exchange Sunucusu
CAL User CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Süre Sınırsız
Diller Tüm diller


Microsoft Exchange Server 2019'un Standard ve Enterprise sürümleri için, sunucu hizmetlerine erişmek isteyen her kullanıcı, sunucu lisansına ek olarak ayrı bir istemci erişim lisansı gerektirir: Exchange Server 2019 User CAL. Bu tek başına belirli bir kayıtlı kişiyi ilgili erişim haklarıyla donatır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL"

User CALs Microsoft için Exchange Server 2019 kullanılmış yazılım olarak

Microsoft Exchange Server 2019'un Standard ve Enterprise sürümleri için Server hizmetlerine erişmek isteyen her kullanıcının sunucu lisansına ek olarak ayrı bir istemci erişim lisansına ihtiyacı vardır: Exchange Server 2019 User CAL . Bu tek başına belirli bir kayıtlı kişiyi ilgili erişim haklarıyla donatır.

Çünkü Microsoft lisans yönetiminde tanımlanan hükümlere göre, Exchange Server 2019 Standard veya Enterprise diğer kullanıcı haklarını içermez, bu nedenle bunların User CAL lisansı şeklinde ek olarak satın alınması gerekir. Kayıtlı kullanıcılar böylece tüm Exchange Server işlevlerini kendi seçtikleri bir terminal cihazı üzerinden kullanabilirler.

Kullanılmış User CALs Exchange için Server 2019 Standard ve Enterprise baskıları Wiresoft adresinden sadece uygun fiyatlarla değil, aynı zamanda bireysel miktarlarda da temin edilebilir. Kullanılmış User CALs , Exchange Server 2019 için resmi Microsoft toplu lisanslama programında yeni olarak sunulan User istemci erişim lisansları ile aynı işlevleri sunar.

Kullanılmış User CALs ile MS Exchange Server 2019'un tüm yeni özelliklerinden yararlanın

Windows Exchange Server 2019 ayrıca Windows Server 2019 Core adresini çalıştırır ve bir kuruluşun mesajlaşma altyapıları için güvenilir ve güvenli bir platform sağlar. Standard ve Enterprise gibi bireysel Exchange sürümleri, kapsamlı iletişimin yanı sıra işbirliğini desteklemek için tüm işlevleri sunar. Diğer şeylerin yanı sıra, bu amaç için aşağıdaki yeni işlevler ve özellikler mevcuttur:

 • Meta Cache Database (MCDB), posta kutularının klasör yapıları gibi meta bilgileri kaydeder ve ayrıca içeriğe erişimi ve aramayı hızlandırır.
 • Dynamic Database Cache (DDC) Exchange Server adresinin hızını artırır ve mevcut gereksinimlere dinamik olarak uyum sağlayarak depolama kapasitesinin daha iyi kullanılmasını sağlar.
 • Arama dizini artık bir posta kutusunun veritabanında yer alıyor, bu da yönetimi basitleştiriyor ve arama hızını artırıyor.
 • Windows Server Core ile sunucu sisteminin standart sürümünü basitleştirilmiş bir şekilde çalıştırmak, yapılandırmayı kolaylaştırmak ve davetsiz misafirlere karşı daha fazla güvenlik sağlamak da mümkündür.
 • Client Access Kuralları ile Exchange Server yapılandırma alanına erişimi sınırlamak için başka olanaklar da mevcuttur.
 • Belgeler üzerinde işbirliği, dosyaları Business için OneDrive'da kullanılabilir hale getirme seçeneği ile önemli ölçüde geliştirilmiştir.
 • Yeni takvim geliştirmeleri toplantıları düzenlemeyi kolaylaştırır: örneğin Geliştirilmiş Takvim Yönetimi, Varsayılan Bitiş Tarihi, İletme gibi özellikler ve ofis dışı mesajları yapılandırmak için farklı seçenekler.

User CALs Exchange Server Standard - ve Enterprise-Edition 2019 için kullanılan yazılım olarak - bir bakışta en önemli gerçekler

User-CALs Wiresoft adresinde kullanılmış yazılım olarak sunulan kullanılmış istemci erişim lisansları yeni yazılımlardan farklı değildir, Exchange Server 2019 sürümleri Standard ve Enterprise adreslerinde bulunan işlevleri kullanabilmek için yeni yazılımlarla aynı erişim seçeneklerine sahiptirler. Bu nedenle, kullanılan User CALs küçük ve orta ölçekli şirket ve kuruluşların çalışanlarına Exchange Server erişim lisansı sağlamaları için daha ucuz bir seçenektir ve ayrıca özelleştirilmiş lisanslamaya da izin verir.

Microsoft lisans yönetimi hakkında genel bilgiler Exchange Server 2019 ile CALs

Exchange Server 2019'un Standard ve Enterprise sürümleri için, çalışanların e-postalara vb. erişebilmesi için User 'un erişim haklarına sahip ek lisanslaması Microsoft lisans yönetimi aracılığıyla düzenlenir. Bunun nedeni, sunucu lisansına dahil olan CALs 'un yalnızca BT yöneticileri için olması ve Exchange tipik Services için kullanılamamasıdır. Yalnızca User CAL için istemci erişim lisansı, bir personele Exchange Server işlevlerini kullanma hakkı verir - ve bu da Windows özellikli herhangi bir son cihazda. Bu User CAL Exchange Server 2019'un istemci/sunucu ortamı için kişisel erişim hakları dışında herhangi bir yazılım içermez.

User CALs 'un Exchange Server 2019 Standard- ve Enterprise-Editions için avantajları nelerdir?

Standard- ve Enterprise- Exchange Server 2019 sürümleri için CAL tabanlı lisanslama, bir kuruluştaki tüm çalışanlar için erişim haklarının hassas ve ihtiyaca dayalı bir şekilde yönetilmesini sağlar. Microsoft lisanslama modeli, bu amaçla Exchange Server 2019 için iki tür CALs sunmaktadır:

 • User CAL Exchange için Server 2019 - bir özel başvuru için geçerlidir User
 • Device CAL Exchange için Server 2019 - her biri özel bir son cihaz için geçerlidir (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, telefon) Server-erişim hakları

Exchange Server 2019 için User CALs ve Device CALs arasındaki farklar nelerdir?

Bu User CAL Exchange için Server 2019, Device CAL ile aynı kullanım seçeneklerini sunar. Ancak aradaki fark, Exchange Server adresine erişim seçeneklerinde yatmaktadır ve bu da farklı avantajlar sağlamaktadır. Bir şirketteki çalışan sayısı ve iş istasyonlarının PC veya benzeri bir donanıma sahip olmasının yanı sıra, kullanıcıların Exchange Server adresine eriştikleri iş akışı da rol oynar: Bazı KOBİ'lerde User adresine tamamen farklı uç cihazlar üzerinden erişilebilirken, başka bir çalışma ortamında birkaç çalışan tek bir uç cihazı paylaşır ve böylece e-postaları vb. çağırmak için Exchange Server adresine sırayla erişirler.

Bu nedenle User CAL adresine erişim yetkisi olan her bir çalışan, Exchange-Services adreslerine erişmek için Windows özellikli herhangi bir uç cihazı kullanabilir. Bu nedenle, Exchange Server adresine yerel ve bağımsız olarak kendi mobil bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzla - örneğin yolda veya Home-Office - ama özellikle de internet erişimi aracılığıyla sitede bulunan diğer herhangi bir cihazla erişmek mümkündür.

Bu nedenle User CAL , lisanslı kullanıcı erişim seçiminde sınırsız olduğu için - her zaman kullanılan son cihazın Windows özellikli olması koşuluyla - iyi mobil kullanım seçenekleri sunar.

Standard ve CALs sürümleri için Exchange Server 2019 için kullanım olanaklarındaki fark Enterprise

MS Exchange Server 2019 için Standard ve Enterprise sürümleri, Enterprise adresindeki işlevsel uzantılar dışında, esas olarak ilgili posta kutusu taleplerinin ölçeklenebilirliği açısından farklılık gösterir. Ancak prensip olarak Enterprise sürümünü User CAL for the Standard sürümü ile kullanmak mümkündür - ancak bu durumda yalnızca Standard sürümünün sınırlı işlevselliği değil, aynı zamanda buna bağlı olarak daha az sayıda posta kutusu veritabanı da kullanılabilir. User CALs for the Enterprise sürümü bu nedenle Enterprise sunucu lisansının yüklü olması koşuluyla daha geniş bir işlev yelpazesi sunar.

User CALs için Exchange Server 2019 sürüm uyumluluğunu sağlayın

Sürüme bağlı olarak yukarıda belirtilen seçeneklere ek olarak, Exchange Server 2019 sürümlerinden biri için User CAL , bir kullanıcıyı yalnızca bu tam Server sürümü için erişim haklarıyla donatmakla kalmaz, aynı zamanda 2016 (sürüm düşürme) gibi daha eski Exchange sürümleri için erişim haklarını da içerir. Bu nedenle, 2019 sunucu sürümünün User CAL adresi, Exchange Server adresinin önceki sürümlerine erişmek için de kullanılabilen, ancak Exchange Server 2019 sürümüne (yükseltme) erişemeyen eski sürümlerin User CALs adresine göre bir avantaj sunar.

Bu User CAL için Exchange Server sürüm 2019 şu anda mevcut olan en yüksek sürümdür, ancak sürüme özgü işlevlere ek olarak, sunucu lisansı ve istemci erişim lisansının uyumluluğuna her zaman dikkat edilmelidir.

Exchange Server 2019'u User CAL ile lisanslarken nelere dikkat etmelisiniz?

Daha önce de belirtildiği gibi, kullanılmış bir User CAL tek bir User adresini Exchange Server 2019 adresine erişim haklarıyla donatır. Kullanıcının kaydı tamamlandıktan sonra, bu User CAL başka bir kişiye devredilemez. Bu aynı zamanda CAL türünü değiştirme ve User CAL türünü Device CAL olarak kullanma olasılığını da dışlar.

Microsoft lisans yönetimindeki bu kısıtlamalar, Exchange Server 2019 hizmetlerine uygunsuz erişimi önlemeye yarar. Böylece, yabancılar veya lisanssız kişiler e-posta hizmetlerini ve diğer sunucu verilerini kullanmak için erişim haklarına sahip olmadıklarından, bir şirket ve iletişimleri için daha fazla güvenlik sağlarlar.

Sonuç User CALs için Exchange Server 2019

Bu nedenle, Windows Exchange Server 2019 için hangi tür müşteri erişim lisansının bir şirkette kullanımda daha fazla avantaj sunduğu durumdan duruma farklılık gösterir. Mevcut uç cihazlar üzerinden erişimin baskın türü burada belirleyici bir rol oynamaktadır: çalışanlar Windows Server adresine erişmek için düzenli olarak mobil uç cihazlar veya farklı işyerlerinde farklı bağımsız cihazlar arasında geçiş yaptıklarında, kişisel User CAL daha fazla avantaj sunar çünkü bu amaçla her zaman kişisel Account adreslerini kullanabilirler.

Bir şirket için Exchange Server 2019 için User CALs ile lisanslamanın Device CALs ile lisanslamaya göre daha avantajlı olup olmadığı, çünkü daha az lisans gerekip gerekmediği, bu nedenle tipik şirket iş akışından kaynaklanmaktadır. Bu bilgi, Exchange Server 2019 için kullanılmış istemci erişim lisansları satın alırken CAL seçimi için en uygun temeli oluşturur.

User CALs Microsoft için Exchange Server 2019 zaten Wiresoft online mağazasında tek bir lisansla mevcut

User CALs Exchange Server 2019 için Wiresoft online mağazasından zaten tek bir müşteri erişim lisansından alabilirsiniz - çünkü Microsoft 'un olası toplu lisans hükümleri "kullanılmış" olarak işaretlendikten sonra geçerli değildir, aksi takdirde kullanılabilirlikle ilgili herhangi bir dezavantaj yoktur - sadece bir yazılım prensipte yıpranamayacağı için değil.

User CALs için Exchange Server 2019 adresinde kullanılan yazılımın kökeni Wiresoft

Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Exchange Server 2019 için bu User CALs orijinal lisanslardır, çünkü Microsoft lisans programı dahilinde başka şekilde de sunulmaktadırlar; aradaki fark, Wiresoft 'den User CALs 'nin, bir şirketin daha önce sahibi olarak satın aldığı User için Exchange Server 2019 toplu lisansının bir parçası olmasıdır. User hacim lisansının tamamı ya da münferit User erişim lisansları, Wiresoft tarafından yeniden satılmış ve hacim lisansları da münferit lisanslara bölünmüştür. Bu şekilde oluşturulan bireysel lisanslar User CALs daha sonra ikinci el yazılım olarak belirlenir. Bununla birlikte, kullanılmış lisanslar olarak etiketlenmelerine rağmen, Exchange Server 2019 hizmetlerine erişmek için yeni bir lisans gibi kullanılabilirler, çünkü işlevsellik veya kullanım sürelerindeki kısıtlamalarla bunlardan farklı değildirler.

User CALs adresinde Exchange Server 2019 için kullanılan yazılım olarak alıcı güvenliği

User CALs Exchange Server 2019 için Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Exchange Server 2019 için müşterilerimiz için sadece düşük maliyetli bir lisanslama şekli değil, aynı zamanda kullanımları da güvenli ve yasaldır! Bunlar Wiresoft User CALs bu nedenle, bir müşteri olarak size, geçerli bir toplu lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans aktivasyonu dahil olmak üzere satın alma işleminizden hemen sonra indirme ile olağan alıcı güvenliğini de sunuyoruz.

Exchange Server 2019 için kullanılmış User CALs satın almak ve kullanmak yasal mı?

Hem User-CALs, hem de Wiresoft adresinden Exchange Server 2019 için satın alabileceğiniz ve mağazada sunulan diğer tüm istemci erişim lisansları şirketlerin lisans stoklarından gelmektedir. Bu nedenle, kullanılmış CALs satışının yanı sıra satın alınması da Microsoft kullanılmış lisanslarla ticarete açıkça izin veren ve çeşitli mahkeme kararlarıyla da tekrar tekrar teyit edilen geçerli içtihat hukukuna dayanmaktadır.

Bu, kullanılmış ürün alıcısı olarak sizin User CALs Exchange Server 2019 için ve ayrıca User yasal güvencesi olarak, ne Wiresoft ne de siz bu süreçte herhangi bir yasal düzenlemeyi ihlal etmiyorsunuz.

Bir başka avantaj: Wiresoft adresindeki her kullanılmış yazılım, önceki tüm alıcıların eksiksiz kanıtı nedeniyle denetime de dayanıklıdır!

Özet: User adresinde kullanılan Wiresoft yazılımının tüm avantajları -CALs için Exchange Server 2019

Kullanılmış User CALs için Exchange Server 2019 size Wiresoft adresinde birçok geleneksel yazılım tedarikçisinin karşılaştırılabilir yeni lisanslarına düşük fiyatlı bir alternatif sunar - bu aynı zamanda Microsoft adresindeki diğer Server erişim lisansları için de geçerlidir.

Ayrıca, lisanslama konusunda, asgari personel sayısı gibi başka kısıtlamalar da yoktur User CALssatın alınması gereken lisansların sayısını belirleyebilir, böylece lisanslamanızı çalışanlarınızın Server hizmetlerini gerçek kullanımına göre uyarlayabilirsiniz. Bu aynı zamanda Wiresoft müşterilerinin Exchange Server için User erişim lisanslama maliyetlerini düşürmelerini sağlar.

Exchange Server 2019 için User erişim lisanslarına ek olarak, Wiresoft yazılım mağazasında aşağıdakileri de bulabilirsiniz Device CALs kullanılan MS Exchange Server yazılımının yaygın önceki sürümleri için ilgili istemci erişim lisanslarının yanı sıra diğer birçok Microsoft Server programı için gerekli erişim lisanslarını da içeren yazılım lisansları. Böylece, Wiresoft adresindeki kullanılmış lisanslarla, yazılım stoğunuzu diğer iş alanlarında da tamamlamak için ekonomik bir olanağa sahip olursunuz, böylece yeni donanım maliyetlerinin yanı sıra tek tip olmayan yazılım sürümlerinin kullanımından kaynaklanabilecek uyumluluk sorunlarından da kaçınmış olursunuz.

Server ve müşteri erişim lisanslarına ek olarak, Wiresoft yazılım mağazasında diğer Microsoft yazılım programlarını da bulacaksınız - Used Software'in sunduğu tüm tipik avantajlarla. Hakkında sorularınız için User CALs mS Exchange Server 2019 veya başka bir Microsoft ürünü için, lütfen sohbet veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizi kullanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2019 USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler