Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10412
 • 381-02255
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.943,90 TRY * 2.158,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 5x User CAL
Sistem  Exchange Server
CAL User CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller


Standard ve Enterprise sürümlerinde Microsoft Exchange Server 2016'nın Server hizmetlerine erişmek için, her kullanıcının gerçek sunucu lisansına ek olarak kişisel bir istemci erişim lisansına ihtiyacı vardır: Exchange Server 2016 User CAL . Bu tek başına, bu amaç için kayıtlı belirli bir kişiye ilgili erişim haklarını verir.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"

5 User CALs için Microsoft Exchange Server 2016 kullanılan yazılım olarak

Standard ve Enterprise sürümlerinde Microsoft Exchange Server 2016'nın Server hizmetlerine erişmek için, her kullanıcının gerçek sunucu lisansına ek olarak kişisel bir istemci erişim lisansına ihtiyacı vardır: Exchange Server 2016 User CAL . Bu tek başına kayıtlı belirli bir kişiye ilgili erişim haklarını verir.

Bunun nedeni, Microsoft lisans yönetimi hükümlerine göre, Exchange Server 2016 Standard veya Enterprise lisansının başka kullanıcı hakları içermemesidir; bu nedenle bunlar User CAL şeklinde ayrı olarak alınmalıdır. Kayıtlı bir kullanıcı daha sonra serbestçe seçilebilen bir uç cihaz aracılığıyla ilgili Exchange Server işlevlerini kullanabilir.

Kullanılmış User CALs Exchange Server 2016 Standard ve Enterprise sürümleri için Wiresoft adresinden makul bir fiyata temin edilebilir - ayrıca esnek, ihtiyaca dayalı lisanslama için ayrı ayrı da temin edilebilir. Bu kullanılmış yazılım, resmi Microsoft toplu lisanslama programı aracılığıyla yeni olarak sunulan Exchange Server 2016 için User istemci erişim lisanslarıyla aynı işlevleri sunar.

MS Exchange Server 2016'nın tüm işlevlerini ikinci el bir User CAL ile kullanın

Exchange Server 2016, modern bir şirkette iletişim sistemi süreçlerinin kontrol edilmesi ve yönetilmesi için temel oluşturur. Dahili ve harici bir arayüz olarak konumlar arasındaki çalışanları ve departmanları birbirine bağlar ve süreçlerin etkinliğini artırır: Exchange Server 2016 ile e-postaların yanı sıra kişiler de merkezi olarak yönetilebilir ve net bir şekilde arşivlenebilir; böylece belgeler üzerindeki ortak çalışma, diğer şeylerin yanı sıra sürüm yönetimi ile iyileştirilir. Optimize edilmiş Server mimarisi, sunucu rollerinin sayısını ikiye indiriyor: posta kutusu ve uç aktarım; ölçeklendirme de basitleştirildi ve çeşitli Cloud hizmetleri için destek geliştirildi. Diğer özellikler:

 • EDiscovery arama mimarisi artık birden fazla Server kullanıyor ve böylece asenkron ve merkezsiz çalışıyor.
 • Bağlamsal filtreler, aranan bilgilerin daha kolay bulunmasına yardımcı olur.
 • Aramanın geliştirilmiş ölçeklenebilirliği, aranabilir posta kutularının yanı sıra arşiv posta kutularının sayısını da toplam 20.000'e çıkarıyor.
 • Outlook 2016 veya Web'de Outlook, bireysel olarak uyarlanmış erişim hakları da dahil olmak üzere veri gönderirken daha iyi bir Management sunar.
 • Posta kutuları için hibrit senaryo desteği.
 • Veri Kaybı Önleme (DLP), verilerin yanı sıra kötü amaçlı yazılım içeren e-postalar alırken de gelişmiş güvenlik sunar.
 • Outlook 'un standart protokolü - HTTP üzerinden MAPI - Exchange bağlantılarının güvenilirliğini ve istikrarını artırır.

Kullanılan yazılım olarak User CALs için Exchange Server 2016 Standard- ve Enterprise-edisyonuna genel bakış

Temel olarak, Wiresoft adresinde ikinci el yazılım olarak sunulan User-CALs, karşılaştırılabilir yeni CALs'dan farklı değildir: sırasıyla Exchange Server 2016 sürümleri Standard ve Enterprise 'da bulunan Services 'u kullanabilmek için bunlarla aynı seçenekleri içerirler. Bu nedenle, User CALs adresindeki ikinci el yazılım, birçok şirket ve kuruluş için çalışanlarına Exchange Server erişim lisansı sağlamak için ucuz bir alternatiftir. Tüm avantajlar ve özel özellikler aşağıdaki genel bakışta açıklanmaktadır.

Microsoft lisans yönetimi hakkında bilgi için Exchange Server 2016 ile CALs

Microsoft lisans yönetimi, e-postalara vb. erişebilmeleri için Standard ve Enterprise sürümlerinde Exchange Server 2016 erişim haklarına sahip User ek lisanslama hükümlerini içerir. Sunucu lisansına dahil olan CALs yalnızca yöneticiler için tasarlanmıştır ve Exchange-tipik Services için kullanılamaz. Yalnızca User CAL gibi bir müşteri erişim lisansı, bir çalışana Exchange Server işlevlerini - Windows özellikli herhangi bir son cihazda - kullanma konusunda kişisel haklar verir. Bu User CAL , Exchange Server 2016'nın istemci/sunucu ortamı için kişisel erişim hakları dışında herhangi bir ek yazılım içermez.

Exchange Server 2016 Standard ve Enterprise sürümleri için hangi CALs mevcuttur?

Exchange Server 2016'nın Standard ve Enterprise sürümleri için CAL tabanlı lisanslama, bir şirketteki tüm çalışanlar için erişim haklarının yönetilmesini sağlar. Microsoft lisanslama modeli, Exchange Server 2016 için iki tür CALs sunmaktadır:

 • User CAL Exchange Server 2016 için - özel bir User
 • Device CAL Exchange için Server 2016 - özel bir son cihaz (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, telefon) için geçerlidir Server-erişim hakları

User CALs ve Device CALs ile Exchange Server 2016 arasındaki farklar nelerdir?

Exchange Server 2016 için bir User CAL temel olarak Device CAL ile aynı işlevleri sunar - ancak her ikisi de Exchange Server 'ye erişirken ilgili seçeneklerde farklılık gösterir. Bu da farklı avantajlara yol açmaktadır:

User CAL adresine erişim yetkisi olan herhangi bir personel, Exchange-Services adreslerine erişmek için Windows özellikli herhangi bir terminali kullanabilir. İnternet bağlantısı mevcut olduğu sürece yer konusunda da herhangi bir kısıtlama yoktur, böylece Exchange Server adresine yoldayken ve Home-Office adresindeyken kendi mobil bilgisayarınız veya akıllı telefonunuzla ya da sitede bulunan başka bir bilgisayar aracılığıyla yerel olarak bağımsız bir şekilde erişmek mümkündür.

Bu nedenle User CAL , lisanslı kullanıcı hangi son cihazı kullanacağını özgürce seçebildiği ve başka birinin bilgisayarında da oturum açabildiği için iyi mobil kullanım olanakları sunar.

Çalışan sayısı ve iş istasyonlarının PC veya benzeri bir donanıma sahip olmasının yanı sıra, kullanıcıların Exchange Server adresine eriştikleri iş akışı da bir şirkette rol oynar: Özellikle KOBİ'lerde, User genellikle birkaç farklı uç cihazı paylaşabilir ve e-postaları almak ve yönetmek için dönüşümlü olarak Exchange Server adresine erişebilir.

CALs for Exchange Server 2016 for Standard ve Enterprise sürümleri arasında ne gibi farklar var?

User CALs mS Exchange için Server 2016, Standard ve Enterprise sürümlerine göre belirli işlev uzantılarının yanı sıra Enterprise için sürüm-tipik posta kutusu gereksinimlerinin ölçeklenebilirliği açısından farklılık gösterir. Bununla birlikte, Enterprise sürümünün Server hizmetlerini User CAL for the Standard sürümü ile kullanmak mümkündür - bu durumda User, Standard sürümünün buna karşılık gelen sınırlı işlevselliğine ve daha az sayıda posta kutusu veritabanına sahiptir. User CALs for the Enterprise sürümü bu nedenle, özellikle büyük şirketlerde ve kuruluşlarda veya kurumlarda gerekli olduğu gibi Enterprise sunucu lisansı ile bağlantılı olarak daha geniş bir işlev yelpazesi sunar; bu, diğer şeylerin yanı sıra veri kaybını önlemeyi de içerir.

User CALs için Exchange Server 2016 sürüm uyumluluğunu sağlayın

Sürüme bağlı olarak yukarıda belirtilen seçeneklere ek olarak, Exchange Server 2016 sürümlerinden biri için User CAL , bir kullanıcıyı yalnızca tam olarak bu Server sürümü için erişim haklarıyla donatmakla kalmaz, aynı zamanda 2013 (sürüm düşürme) gibi daha eski Exchange sürümleri için erişim haklarını da içerir. Ancak, sunucu sürümü 2016 için bir User CAL daha yüksek Exchange Server sürüm 2019'a (yükseltme) erişmek için kullanılamaz.

Bu nedenle, User CALs adresini satın alırken, sürüme özgü mevcut işlevlere ek olarak, kullanılan sunucu lisansı ve istemci erişim lisanslarının uyumluluğuna her zaman dikkat edilmelidir.

Exchange Server 2016 ile User CALs lisanslanırken nelere dikkat edilmelidir?

Belirtildiği gibi, bir User CAL sürüm 2016, Exchange Server 2016 için kişisel erişim haklarına sahip tam olarak bir User donatır. Bu kullanıcının kaydı tamamlandıktan sonra, bu User CAL artık başka bir kişiye devredilemez. Bu durumda CAL türünü değiştirmek de hariç tutulmuştur: User CAL 'yi Device CAL olarak kullanmak.

Microsoft lisans yönetiminin bu hükümleri, Exchange Server 2016 hizmetlerine herhangi bir uygunsuz erişimi önlemeye yöneliktir. Ayrıca, lisanssız kişilerin e-posta hizmetlerini kullanma ve sunucu verilerine erişme hakları olmadığından, bir işletme ve iletişimleri için daha fazla güvenlik sağlarlar.

Sonuç User CALs için Exchange Server 2016

Bu nedenle, Windows Exchange Server 2016 için hangi CAL türünün bir şirketteki özel kullanım için daha fazla avantaj sunduğu durumdan duruma değişebilir. Kullanılan uç cihazlar aracılığıyla erişimin baskın türü belirleyici bir rol oynamaktadır: çalışanların çoğunluğu dönüşümlü olarak farklı işyerlerinde veya şirket dışında bulunabilen farklı mobil uç cihazlar veya bağımsız cihazlar kullandığında, bunlar aracılığıyla Windows Exchange Server adresine erişmek için, kişiye bağlı User CAL daha fazla avantaj sunar, çünkü User bilgisayarı seçmekte özgürdür ve bunun için yalnızca kişisel Account adresini kullanması gerekir.

Bu nedenle şirketin tipik iş akışının bilinmesi, Exchange Server 2016 için doğru CAL türünün seçilmesinde başlangıç noktasıdır. Bir şirket için User CALs ile lisanslama, Device CALs ile lisanslamadan daha uygun olabilir, çünkü genel olarak daha az lisans gereklidir.

Kullanılmış User CALs Microsoft Exchange Server 2016 için - Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek bir lisansla temin edilebilir

User CALs Exchange Server 2016 için Wiresoft çevrimiçi mağazasında bireysel istemci erişim lisansları olarak da mevcuttur - eşel ölçekli herhangi bir Microsoft toplu lisanslama hükmü kullanılmış lisanslar için geçerli değildir; aksi takdirde bununla ilişkili herhangi bir dezavantaj veya kullanılabilirlik kısıtlaması yoktur - sadece yazılım prensipte yıpranamayacağı için değil.

Wiresoft User CALs Exchange Server 2016 için kullanılan yazılım nereden geliyor?

Wiresoft adresinde kullanılmış olarak sunulan MS Exchange Server 2016 için User CALs lisansları, Microsoft lisans programı kapsamında da sunulduğu için orijinal Microsoft lisanslarıdır; bunlardan tek farkı, kullanılmış User CALs lisanslarının daha önce bir Avrupa şirketinin sahibi olduğu Exchange Server 2016 için toplu lisansın bir parçası olmasıdır. Bu User-hacim lisansı veya kullanılmayan münferit User-erişim lisansları, Wiresoft tarafından Wiresoft hacim lisanslarını münferit lisanslara dönüştürerek yeniden satılmıştır. Ortaya çıkan bu tek User CALs lisansları ikinci el yazılım olarak tanımlanmıştır. İkinci el lisanslar olarak tanımlanmalarına rağmen, Exchange Server 2016'ya erişim için yeni bir lisans gibi kullanılabilirler, çünkü işlevsellik veya kullanım süresindeki kısıtlamalar nedeniyle bu lisanslardan farklı değildirler.

User CALs Exchange için Server 2016 kullanılmış yazılım olarak alıcıya güvenlik sunar

Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Exchange Server 2016 için User CALs , müşteriler için Exchange Server 2016 için düşük maliyetli bir lisanslama şeklidir, çünkü kullanımları güvenli ve yasaldır! Kullanılmış User CALs bu nedenle olağan alıcı güvenliğini de içerir: geçerli toplu lisans anahtarı aracılığıyla anında lisans aktivasyonu dahil olmak üzere tamamlanan satın alma işleminden sonra anında indirme.

Kullanılmış yazılımların User CALs adresinden Exchange Server 2016 için satın alınması ve kullanılması yasal mıdır?

User-CALs için Exchange Server 2016 için Wiresoft adresinde sunulan ve diğer tüm istemci erişim lisansları çeşitli şirketlerin lisans envanterinden gelmektedir. Bu nedenle, kullanılmış CALs ile ticaret yaparken, Microsoft kullanılmış lisansların alım satımına ve kullanımına açıkça izin veren geçerli yargı yetkisi geçerlidir, bu çeşitli mahkeme kararlarıyla tekrar tekrar açıkça onaylanmıştır.

Böylece, Wiresoft müşterileri, Exchange Server 2016 için kullanılmış User CALs ile alıcı olarak ve ayrıca User olarak yasal güvenceye sahiptir, çünkü bu süreçte hiçbir yasal hüküm ihlal edilmemektedir.

Bir başka avantaj: Wiresoft adresinden alınan kullanılmış yazılımlar, önceki tüm alıcıların eksiksiz kanıtları sayesinde denetime de dayanıklıdır!

Kullanılan yazılım olarak User-CALs için Exchange Server 2016'nın tüm avantajlarına genel bakış

User CALs Exchange Server 2016 için Wiresoft adresindeki kullanılmış yazılımlar, geleneksel yazılım sağlayıcılarının benzer yeni yazılımlarına göre düşük fiyatlı bir alternatiftir - bu avantaj Microsoft adresindeki diğer Server yazılımları için ilgili erişim lisansları için de geçerlidir.

Kullanılmış CALs ile lisanslama yaparken, User CALs satın alınması gereken bir ölçek gibi kısıtlamalar da yoktur, böylece Server hizmetlerini gerçek kullanımınıza karşılık gelen tam çalışan sayısını özel olarak lisanslamak için kullanabilirsiniz. Wiresoft Müşteriler bu sayede esnek özelleştirme yoluyla Exchange Server için User erişim lisans maliyetlerini de düşürebilirler.

Wiresoft yazılım mağazasında, sadece Exchange Server 2016 için User CALs değil, aynı zamanda Device CALs ve MS Exchange Server 'un diğer sürümleri için kullanılan yazılım olarak her iki tür istemci erişim lisansını ve ayrıca diğer birçok popüler Microsoft Server programı için yazılım lisanslarını Plus erişim lisanslarını bulacaksınız. Bu nedenle Wiresoft adresindeki ikinci el lisanslar, diğer iş alanlarındaki yazılım stoğunu makul bir fiyata tamamlamanın ekonomik bir yolunu temsil etmekte ve aynı zamanda tek tip olmayan yazılım sürümlerinin kullanımından kaynaklanabilecek uyumluluk sorunlarını önleyerek yeni donanım maliyetlerini azaltmaktadır.

Farklı sunucu lisansı türlerine ek olarak, Wiresoft yazılım mağazasında kullanılmış yazılım olarak diğer Microsoft yazılım programlarını da bulabilirsiniz - yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte. MS için User CALs Exchange Server 2016 veya başka bir Microsoft ürünü hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizi kullanmaktan çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler