Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT EXCEL 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Excel ayrıca, karmaşık ticari ve istatistiksel hesaplamaların oluşturulması için şimdiye kadar eşsiz bir elektronik tablo yazılımı olan 2021'in mevcut sürümünde, mantıksal ve ticari matematiksel hesaplamaların yanı sıra pivot tabloların kullanımını da sağlayan çok sayıda işlevle desteklenmiştir. Analiz sonuçları, çok çeşitli grafik türleri kullanılarak bilgilendirici ve net bir şekilde sunulabilir. Excel 2021, Microsoft adresinin güçlü iş analizi hizmeti PowerBI ile birlikte çalışır ve verilerin diğer ortamlara doğrudan aktarılmasını da sağlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT EXCEL 2021"

Tek bir lisans olarak Microsoft Excel 2021

Microsoft Excel ayrıca, karmaşık ticari ve istatistiksel hesaplamaların oluşturulması için şimdiye kadar eşsiz bir elektronik tablo yazılımı olan 2021'in mevcut sürümünde, mantıksal ve ticari matematiksel hesaplamaların yanı sıra pivot tabloların kullanımını da sağlayan çok sayıda işlevle desteklenmiştir. Analiz sonuçları, çok çeşitli grafik türleri kullanılarak bilgilendirici ve net bir şekilde sunulabilir. Excel 2021, Microsoft'un güçlü iş analizi hizmeti PowerBI ile çalışır ve verilerin doğrudan diğer ortamlara aktarılmasına da olanak tanır.

 Microsoft Excel 2021 ile, genişletilmiş formüller ve verileri bağlamak ve seçmek için yeni işlevler aracılığıyla daha da kapsamlı veya karmaşık hesaplamalar mümkündür. Önemli veriler, vurgulanmaları için renkli olarak işaretlenebilir. Yeni diyagramlar grafiksel gösterim için daha fazla seçenek sunuyor.

Bu amaçla kullanıma sunulan Microsoft Excel Online, tüm yaygın tarayıcılarla kullanılabilmekte, tablo oluşturmayı ve verileri gerçek zamanlı olarak düzenlemeyi ve diğer kullanıcılarla paylaşmayı mümkün kılmaktadır. Geliştirilmiş dokunma desteği, Excel'i tabletlerde veya akıllı telefonlarda kullanmayı kolaylaştırır.

Buna ek olarak, serbest çizim gibi yeni araçlar ve erişilebilir tabloların ve çalışma kitaplarının kolayca oluşturulması için geliştirilmiş olanaklar bulunmaktadır.

Bulut hizmetlerinin kullanımı, işbirliği için belgeleri diğer kullanıcılarla paylaşmayı kolaylaştırır.

Bu arada: Excel 2021'i bilgisayarınızda veya başka bir uç cihazda kullanabilmek için Windows 10'un yüklü olması gerekir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında, yalnızca mevcut Word Excel sürüm 2021'i değil, aynı zamanda önceki sürümünü ve diğer Office programlarını, yazılım aboneliği olmadan tek kullanıcılı sürüm olarak özellikle düşük fiyatlarla edinebilirsiniz. Word 2021'deki tüm önemli yeni özellikler aşağıdaki genel bakışta bulunabilir.

Sürüm 2021'deki yeni Excel özelliklerine genel bakış

Excel 2021 yalnızca önceki sürüme göre iyileştirmeler içermekle kalmıyor, aynı zamanda bazıları daha önce yalnızca Office 365 abonelik modeline dahil olan birçok yeni özellik de içeriyor - bunlar artık satın alma sürümünde de mevcut.

Belirli Excel tablo işlevleri

Tabloları genişletilmiş sorgulara bağlamak için Excel 2021 bazı yeni pratik işlevlerle desteklenmiştir:

 • METİN ZİNCİRİ: İlk bakışta, bu işlev önceki ZİNCİR işlevine kıyasla önemli ölçüde yeni bir şey içermemektedir, ancak ikincisinden farklı olarak daha kısadır ve daha kolay girilebilir. Buna ek olarak, TEXT CHAIN işlevi aralık referanslarını da destekler, oysa daha önce yalnızca tek tek hücre referansları mümkündü. Bu, TEXT CHAIN'in bir hücre aralığını veya tüm sütunları da hesaba katabileceği anlamına gelir.
 • METİN ZİNCİRİ işleviyle, birkaç aralıktaki metni birleştirmek mümkündür; her öğe kullanıcı tarafından belirtilen bir ayırıcıyla ayrılır. Bu, örneğin hücrelere bölünmüş kelimeleri bir cümlede birleştirmeyi mümkün kılar.
 • IF: Bu fonksiyon karmaşık IF fonksiyonlarının girişini basitleştirir, çünkü ilgili koşullar önceden tanımlanan sırada test edilir. Bu amaçla, MAXWENNS fonksiyonu tanımlanmış bir aralıkta kriterlerden en az birini karşılayan en büyük sayıyı belirtir; aynı şey en küçük sayı için MINWENNS fonksiyonu için de geçerlidir.
 • Seçimi kaldırın: Excel'in önceki sürümlerinde, önceden seçilen bir aralıktaki tek tek hücreleri, satırları veya sütunları tekrar hariç tutmak mümkün değildi. Excel 2021'de kullanıcılar artık örneğin çok fazla veya yanlış seçilmiş gereksiz satırları devre dışı bırakabiliyor.

PivotTable için Optimizasyonlar

Sonuçların belgelerde net bir şekilde sunulması da dahil olmak üzere büyük miktarda veriyi analiz etmeye ve değerlendirmeye yönelik güçlü Excel aracı olan PivotTable, 2021 sürümünde birkaç pratik işlevle daha desteklenmiştir:

 • Kişiselleştirilmiş PivotTable standart düzenleri: Bu işlev artık bir pivot tabloyu, kısmi sonuçların yanı sıra genel sonuçların görüntülenmesi ve rapor düzeninin istenen şekli de dahil olmak üzere kişinin kendi fikirlerine göre ayrı ayrı ayarlamayı ve ardından bu varsayılanları bir sonraki sefer hemen kullanılabilmesi için standart bir düzen olarak kaydetmeyi mümkün kılmaktadır.
 • İlişkilerin otomatik olarak tanınması: Bu özellik, bir çalışma kitabının veri modeli için zaten kullanılmış olan tablolar arasında otomatik olarak ilişkiler oluşturarak analizlerde sıklıkla kullanılan adımları geliştirir. Örneğin Excel, bir analiz için en az iki tablonun birbirine bağlanması gerektiğinde bunu algılar ve kullanıcıyı uyarır. Tek bir tıklama ile ilgili ilişkiler kullanılabilir.
 • Kullanıcı tanımlı hesaplamalar doğrudan Excel 2021'deki PivotTable alan listesinde oluşturulabilir ve düzenlenebilir ve ayrıca silinebilir.
 • OLAP PivotTable'lar daha da hızlı oluşturulabilir: PivotTable'lar için OLAP (Çevrimiçi Analitik İşleme) sunucuları kullanıldığında, sorgu artık daha da hızlıdır. Bu sadece Microsoft SQL Server Analysis Services'e bağlı pivot tablolar için değil, aynı zamanda diğer üçüncü taraf OLAP sunucuları için de geçerlidir.
 • Akıllı yeniden adlandırma: Excel 2021'de, bir veri modelinin tabloları ve sütunları bir çalışma kitabında yeniden adlandırılırsa, Excel ayrıca bir değişiklik yapıldığında tüm çalışma sayfaları ve DAX formülleri dahil olmak üzere ilgili tüm ilişkili tabloları ve hesaplamaları otomatik olarak günceller.
 • Power Query: Mevcut bağlayıcıların yanı sıra SAP Hana bağlayıcısı gibi yenileri de optimize edilerek, farklı kaynaklardan gelen veriler ETL (Extract, Transform & Load) süreçleri sırasında Excel 2021'e daha da hızlı ve kolay bir şekilde aktarılabilir.

Yeni diyagramlar ve 3D modeller

Analizler ve raporlar için Excel 2021 artık değerlendirmelerde daha da fazla alanı kapsayacak şekilde bir dizi ek diyagramın yanı sıra üç boyutlu modeller de sunuyor.

 • Harita çizelgeleri: Excel 2021'deki bu yeni özellik, coğrafi değerlerin görüntülenmesini mümkün kılıyor. Böylece verilerin istatistiksel dağılımları, küresel görünümlerden coğrafi bölgelere, idari bölgelere ve hatta posta kodlarına kadar alanlara göre bir harita üzerinde hızlı ve net bir şekilde görüntülenebilir.
 • Huni çizelgeleri: Bu diyagram formu, örneğin satış süreçleri veya müşteri kazanımları gibi çeşitli aşamalardaki bir sürecin dağıtımını ve süreç verilerini açıkça gösterebilir.
 • 3D modeller: Excel 2021'de yeni olan, raporları göstermek için üç boyutlu modellerdir - burada kullanıcılar 360° döndürülebilen farklı, hemen kullanılabilir temsiller arasından seçim yapabilir veya bunları kendileri oluşturabilir ve hemen bir belgeye ekleyebilirler.
 • Ölçeklenebilir vektör grafikleri: SVG (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) dosyaları, görüntü kalitesinde kayıp olmadan istenildiği gibi büyütülüp küçültülebilme ve hatta döndürülebilme avantajı sunar. Excel 2021'de vektör grafiklerinin entegrasyonu bu nedenle sunumlar için özellikle pratiktir.

Genel fonksiyonlar

Excel 2021, belirli Excel işlevlerine ek olarak, diğer Office programlarında da bulunan bir dizi başka özellik de sunar.

Görünümler ve masaüstü özellikleri için yeni seçenekler

 • Yeni temalar: Önceki temalar artık Excel'de siyahın yanı sıra koyu gri ve beyazı da içerecek şekilde genişletildi. Siyah en güçlü kontrastı sunar.
 • Şerit Kullanıcı Arayüzü: Önceden tanıdık olan şerit ekran, Windows 10 işletim sistemi için tipik olan kutucuk görünümüyle birleştirildi. Sık kullanılan öğeler ve işlevler, kullanıcıların daha hızlı erişebilmesi için belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir. Elbette bu görünümü özelleştirmek ve örneğin yalnızca şerit görünümünü göstermek de mümkündür.

Yazmak ve çizmek için serbest el aracı

Ayrıca Excel 2021 adresinde bir dizi yeni serbest el işlevi ve efekti kullanıma sunulmuştur. Yeni Serbest El Çizim aracı sadece kalem girişi ve dokunmatik işlemle değil, aynı zamanda alanları işaretlemek veya formüller veya kendi çizdiğiniz diyagramları eklemek ve düzenlemek için bilgisayar faresi ile de kullanılabilir.

 • Bu amaçla çeşitli kalınlıklarda ve renklerde dijital kalemler mevcuttur: çizim için kurşun kalem, yazı için kalem ve metin pasajlarını vurgulamak için fosforlu kalem. Gökkuşağı, galaksi, lav, okyanus, altın, gümüş ve diğerleri gibi metalik kalemler ve serbest el efektleri, tasarım yaparken olasılıkları genişletir.
 • Kullanıcılar ayrıca "Freehand FormulaInsert" fonksiyonu ile bir çalışma kitabına karmaşık matematiksel formüller ekleyebilirler.
 • Kement seçimi: Parmak uçları, serbest el çiziminin belirli bir alanını düzenlemek üzere seçmek için kullanılabilir. Bu, Surface Pen ile de mümkündür.

Optimize edilmiş erişilebilirlik

Engelli kullanıcılar için okunması ve düzenlenmesi daha kolay olacak şekilde içeriği optimize etmek için Excel 2021 adresinde iyileştirilmiş ve yeni işlevler de mevcuttur. Destekleyici hata düzeltme, aktivasyondan sonra burada iyileştirmeler önerir, entegre özellikler aşağıdakileri içerir:

 • Uluslararası geçerliliği olan standartların kullanılması.
 • "Erişilebilirliği kontrol et" altındaki "Kontrol et" seçeneğine tıklandığında, program tek bir tıklamayla hemen uygulanabilecek önerilerde bulunur.
 • İşaret sesi işlevi, örneğin belirli özellikler (istemeden) değiştirildiğinde veya bir e-posta gönderildiğinde veya içerik silindiğinde onay olarak ses efektleri ve sesli ipuçlarıyla sesli geri bildirim yoluyla kullanıcıyı aktif olarak destekler.

Excel 2021'deki diğer işlevler

Diğer yeni işlevler de Excel ile bir ekip içinde çalışmayı daha da kolaylaştırıyor:

 • Serbest bırakılan çalışma kitaplarındaki değişiklikler görüntülenebilir ve gerekirse daha hızlı bir şekilde geri alınabilir; ilgili kişiler de adlandırılır.
 • Çevirmen: Excel'de tek tek kelimeleri, pasajları veya tüm metinleri çevirmek artık daha da kolay: Kullanıcılar daha önce bunları çevirmek için tarayıcı aracılığıyla bir web sitesini çağırmak zorundayken, artık entegre çeviri işlevi ve otomatik dil tanıma ile bu doğrudan Excel'de mümkün. Microsoft Translator'da 60'tan fazla dil mevcuttur.
 • Veri Kaybı Koruması (DLP) entegrasyonu, veri koruma kurallarına uymayı daha da kolaylaştırır: hesap ve kredi kartı numaraları gibi özellikle gizli veri türleri için önceden tanımlanmış yönergelere dayalı olarak içerik gerçek zamanlı olarak aranabilir.

Excel 2021 için sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • İşlemci: Min. 1,6 GHz
 • Sabit disk alanı: Min. 16 GB (32 Bit) veya 20 GB (64 Bit)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 Bit) veya 4 GB RAM (64 Bit) - önerilen: 4 GB RAM
 • Grafik kartı: Min. 1,280 x 768 piksel, min. WDDM 2.0 ile DirectX 9 - önerilir: DirectX 10

Excel 2021'i tek başına bir ofis programı olarak Wiresoft'tan düşük bir fiyata satın alın

MS Excel, Microsoft Office paketinin vazgeçilmez, sabit bir bileşenidir. Wiresoft'ta Excel 2021'i ilgili Office paketinin bir parçası olarak satın almak zorunda değilsiniz, ancak diğer birçok yazılım sağlayıcısının aksine yazılımı tek başına bir program olarak da satın alabilirsiniz.

Avantajınız: Tek kullanıcı lisansı ile uzun vadeli, pahalı bir abonelik taahhüdüne girmeniz veya kullanım için bir zaman sınırını kabul etmeniz gerekmez. Bu nedenle, Excel 2021'i Wiresoft'tan tek başına bir program olarak satın almaya değer, çünkü daha sonra ücretlendirilen herhangi bir güncellemeyi indirmeniz gerekmez.

Bu tek başına Excel tek kullanıcı lisansı, Office Suite 2021 içinde de yer alan Excel ile aynı işlev yelpazesine sahiptir. Bu, daha küçük şirketlerin veya serbest çalışanların bile Excel 2021'in avantajlarından yararlanabileceği ve aynı zamanda tasarruf edebileceği anlamına gelir - çünkü tek kullanıcılı yazılım Wiresoft'tan özellikle düşük bir fiyata da temin edilebilir.

Sadece Excel değil, Wiresoft Yazılım Mağazasından satın alabileceğiniz diğer tüm Microsoft yazılım lisansları da orijinal Microsoft ürünleridir. Bunlar genellikle bir toplu lisanstan kaynaklanır veya bir şirket tarafından yeniden piyasaya sürülür, bu da kullanılabilirliklerini kısıtlamaz veya yasal bir gri alana girmez. Wiresoft'a yapılan satışla birlikte, daha önce yüklenmiş olan yazılım silinmiştir ve bu nedenle başka bir kullanıcı tarafından tekrar ücretsiz olarak kullanılabilir. Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft ayrıca yalnızca sınırsız ve %100 kullanılabilir tam sürümler sunar.

 Excel 2021 veya başka bir ofis programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar "MICROSOFT EXCEL 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT EXCEL 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler