Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WORD 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10486
  • 059-05143
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Word 2021 Microsoft'un dünya çapında kullanılan kelime işlem yazılımının en son sürümüdür. Entegre araçları ve sezgisel kullanımı ile bu kapsamlı ofis programı, metinlerin sadece yazılması ve düzenlenmesinin çok ötesine geçer: çok sayıda tasarım seçeneği, grafiklerin ve tabloların eklenmesini sağlar, belgelerin sunumu ve biçimlendirilmesi için çok yönlü seçenekler sadece iş yazışmaları için değil, aynı zamanda profesyonelce tasarlanmış tezler ve bilgilendirici raporların yanı sıra kartvizitler, broşürler ve el ilanları oluşturmak için de uygundur ve bunlar baskı için doğrudan Word'de PDF olarak kaydedilebilir. Farklı dosya formatları da Microsoft Word ile düzenlenebilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WORD 2021"

Microsoft Word 2021 - çok yönlü kelime işlem programı

Word 2021 , Microsoft'un dünya çapında kullanılan kelime işlem yazılımının en son sürümüdür. Entegre araçları ve sezgisel kullanımı ile bu kapsamlı ofis programı, metinlerin sadece yazılması ve düzenlenmesinin çok ötesine geçer: çok sayıda tasarım seçeneği grafik ve tabloların eklenmesini sağlar, belgelerin sunumu ve biçimlendirilmesi için çok yönlü seçenekler sadece iş yazışmaları için değil, aynı zamanda profesyonelce tasarlanmış tezler ve bilgilendirici raporların yanı sıra kartvizitler, broşürler ve el ilanları oluşturmak için de uygundur ve bunlar baskı için doğrudan Word'de PDF olarak kaydedilebilir. Microsoft Word ile farklı dosya formatları da düzenlenebilir.

Birçok tipik format şablonu, net, hızlı okunabilir metinler oluşturmak için sayfa düzeni için ek kapsamlı seçeneklerle desteklenir; önemli belgeler de kopyalanmaya karşı korunabilir veya filigran eklenerek daha sonra kullanılmak üzere işaretlenebilir.

Ayrıca, yazım denetleyicisi ve otomatik düzeltme seçenekleri gibi birçok akıllı araç, metin belgelerini geçerli yazım kurallarına göre oluşturmayı daha kolay ve hızlı hale getirir.

Pratik şerit, tek bir tıklamayla münferit uygulamalar arasında hızlı bir şekilde geçiş yapmayı özellikle kolaylaştırır.

Masaüstü programının Microsoft Cloud'a isteğe bağlı bağlantısı sayesinde, birden fazla kullanıcı bir belge üzerinde gerçek zamanlı olarak birlikte çalışabilir ve bu da gelişmiş ekip çalışması için sayısız olanak sunar. Ayrıca, Word 2021 , örneğin başka bir kişi tarafından okunmasını veya düzenlenmesini kısıtlayabilen veya engelleyebilen bireysel Word.doc başına bireysel hak atamasına sahiptir.

Eski Word sürümlerinin bu kanıtlanmış işlevlerine ek olarak MS Word 2021, metin belgelerini yazmayı, düzenlemeyi ve okumayı eskisinden daha keyifli ve verimli hale getiren bir dizi yeni pratik özellik de sunuyor. Bunlar arasında, özellikle ekranda uzun süre vakit geçirirken gözleri yormayan Karanlık Mod, uzun metin dosyaları için belirli bölümleri aramayı hızlandıran net görünüm seçenekleri ve gelişmiş erişilebilirlik desteği yer alıyor. Öğrenme araçları okunabilirliği artırır ve serbest el işlevi kullanıcıların kendi çizimlerini ve diyagramlarını elle çizmelerine ve bunları doğrudan bir belgeye eklemelerine olanak tanır. Bilgisayarınızda MS Word 2021 adresini kullanmak için öncelikle Windows 10'un yüklü olması gerekir. Word 2021'deki tüm önemli yeni özellikler aşağıdaki genel bakışta bulunabilir.

Wiresoft online mağazası  adresinden hem güncel Word 2021 sürümünü hem de önceki sürümünü ve diğer Office programlarını özellikle düşük fiyatlı bireysel uygulamalar olarak edinebilirsiniz.

Bir bakışta Word 2021'in tüm yeni özellikleri

Word'ün 2021 sürümüne geçmek, özellikle profesyonel olarak metin oluşturan ve yazarken ve okurken verimliliklerini artırmak isteyen kullanıcılar için faydalı olabilir. Birçok özellik, temel konulara konsantre olmalarını kolaylaştırır.

Özellikle metinleri okumakta ve anlamakta zorluk çeken bir muhatap kitlesine ulaşmak için belgeler engelsiz olarak tasarlanacaksa, uluslararası standartları da dikkate alan yeni entegre işlevler, herkes tarafından okunabilecek metinler oluşturmanızı kolaylaştırır.

Bilimsel belgelerin oluşturulması ve yayınlanması için, özellikle karmaşık formüllerin kullanımında, dünya çapında kullanılan standart program olan LaTeX'in desteği sayesinde artık mümkün olan ek özellikler de mevcuttur.

Farklı görünüm seçenekleri sayesinde daha fazla netlik

Word 2021 ayrıca daha fazla görsel seçenek sunuyor. Örneğin, bu sürüm Word 2016 adresinden tanıdığımız şerit kullanıcı arayüzünü Windows 10 için de tipik olan modern, tanıdık kutucuk görünümüyle birleştiriyor. Sık kullanılan öğeler veya işlevler daha belirgin bir şekilde yerleştirilir, böylece daha da hızlı bir şekilde kullanılabilir.

Önceki Word sürümünden tanıdık şerit görünümünü kullanmaya devam etmeyi tercih ederseniz, arayüzü de yeniden tasarlayabilirsiniz.

Daha fazla netlik, kalemle giriş için arayüzün hassasiyetinin artırıldığı tabletler ve akıllı telefonlar gibi dokunmatik ekranlı cihazlarda kullanım için de geçerlidir.

Özellikle büyük metin belgeleri üzerinde çalışırken, belirli pasajları veya bölümleri aramak hızla zorlaşabilir. Word 2021'de, tüm sayfaları yukarıdan aşağıya doğru kaydırdığınız tanıdık dikey görünüme ek olarak, bir Word belgesini bir kitap gibi çevirmek için yeni "sayfa sayfa" işlevini kullanabilirsiniz. Orta uzunluktaki metinler için yeni "Küçük resimler" işlevi yönlendirme sağlar: Aradığınız yere hızlı bir şekilde gidebilmeniz için tüm sayfalar genel bakışta küçük olarak görüntülenir.

Ayrıca Word 2021 , metinlerin konsantre bir şekilde yazılmasını ve okunmasını da destekleyen yeni koyu temalar Koyu Gri ve Siyah ile daha gizli arka planlara sahiptir.

Hata düzeltme desteği sayesinde daha fazla erişilebilirlik

Word 2021'e entegre edilen gelişmiş destekleyici hata düzeltme özelliği, bir belgeyi nasıl erişilebilir hale getireceğiniz konusunda iyileştirmeler sunuyor. Bunu yapmak için, içeriğin engelli kullanıcılar için okunmasının ve düzenlenmesinin kolay olmasını sağlamak için diğerlerinin yanı sıra uluslararası standartlardan yararlanır.

"Erişilebilirliği kontrol et" altındaki "Kontrol et" menü öğesine tıkladığınızda, program, tek bir tıklamayla hemen kolayca kabul edebileceğiniz düzeltici eylem önerilerinde bulunur.

Bunun için sesli geri bildirim desteğini de kullanabilirsiniz. İşaret sesi işlevi daha sonra ses efektleri ve ses ipuçlarıyla çalışmanızda size eşlik eder. Belirli seçenekleri istemeden değiştirirseniz veya bir eylem gerçekleştirildikten sonra onay olarak akustik ipuçları verir veya uyarır: örneğin, bir e-posta gönderirken veya içerik silerken veya eklerken.

Daha verimli metin çalışması için öğrenme araçları

Öğrenme araçları Word'de yalnızca öğrenciler için pratik bir özellik olmakla kalmaz, aynı zamanda profesyonellerin metni anlamasını da kolaylaştırır. Örneğin Word 2021'e entegre edilen araçlar, daha net sunum nedeniyle gözlerinizdeki baskıyı hafifletmek için sütun genişliğini, metin aralığını ve sayfa rengini ayarlamanıza olanak tanır.

Satır odağı konsantrasyonunuzu artırır ve okuma alanını bir, üç veya beş satırla sınırlayarak dikkatinizin daha az dağılmasını sağlar. Word 2021'de bir metnin yüksek sesle okunmasını istiyorsanız, metinde duyduklarınızı kolayca takip edebilmeniz için az önce okuduğunuz kelimeler aynı anda vurgulanır.

Eski Word sürümlerinden bilinen odak modu da Word 2021'de daha iyi konsantre olmanıza yardımcı olur: tüm araç çubukları gizlenerek belgenin görüntüsü daha net hale gelir.

Entegre çeviri fonksiyonu

Yazarken veya okurken bir metin pasajını veya hatta tüm metni çevirmek için artık Word 2021'deki tarayıcı aracılığıyla bir web sayfasını çağırıp çeviriyi oradan almanıza gerek yok: entegre çeviri işlevi, otomatik konuşma tanıma yardımıyla bunu gereksiz kılıyor. Microsoft Translator, 11'i çevrilebilen 60'tan fazla dil içerir.

Serbest çizim aracı

Daha önce dokunmatik yüzeyler veya akıllı telefonlarla yapılabilenler artık Word için yeni serbest çizim aracıyla da yapılabiliyor. İsteğe bağlı olarak kalem girişi, dokunmatik işlem ve aynı zamanda bilgisayar faresi ile, metinde işaretler yapmak veya kendiliğinden çizimler ve formüller oluşturmak ve bunları eklemek için serbest el işlevini kullanabilirsiniz.

Microsoft, Word 2021'de bu amaçla çizim için kurşun kalem, yazı için kalem ve metin pasajlarını vurgulamak için vurgulayıcı dahil olmak üzere çeşitli dijital kalemler sağlar. Farklı kalem kalınlıklarının yanı sıra 16 düz renk ve 8 efekt seçeneği vardır.

Serbest elle çizilen her şekil daha sonra taşınabilir veya kopyalanabilir ve diğer çizim öğeleri gibi düzenlenebilir.

Vektör grafikleri ekleme ve düzenleme

 Word 2021 adresinde piktogramlar ve sembollerin yanı sıra 3D görüntüleri de entegre ederek sunumlar ve çalışma sayfaları tasarlayabilirsiniz. Burada özellikle ilginç bir seçenek de ölçeklenebilir vektör grafikleri veya SVG dosyalarının (Scalable Vector Graphics) kullanılmasıdır. Bunlar görüntü kalitesinde kayıp olmadan yeniden boyutlandırılabilir, döndürülebilir ve hatta farklı renklendirilebilir.

Formül oluşturmak için Word 2021'de LaTeX kullanma

Şimdiye kadar, bilimsel metin oluştururken formül düzenleyicisi ile daha karmaşık formüllerin sunumunda sınırlamalar vardı. Word 2021 artık profesyonel formüllerin oluşturulması için LaTeX'i de destekliyor ve bu formüller onunla dönüştürülebiliyor.

Word 2021 için sistem gereksinimleri

  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
  • İşlemci: min. 1,6 GHz
  • RAM: en az 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit) - önerilen: 4 GB RAM
  • Sabit disk alanı: kurulum sürücüsünde en az 16 GB (32 bit) veya 20 GB (64 bit)
  • Grafik kartı: 1,280 x 768 piksel, min. WDDM 2.0 ile DirectX 9 - önerilir: DirectX 10

Desteklenen diller: Almanca, Danca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, İspanyolca ve diğerleri

Word 2021'i Wiresoft'tan bağımsız bir ofis programı olarak satın alın

MS Word, Microsoft Office paketlerinin geleneksel, sabit bir bileşenidir. Diğer birçok yazılım sağlayıcısının aksine, Wiresoft'tan Word 2021'i yalnızca Office Suite 2021'in bir parçası olarak değil, aynı zamanda herhangi bir abonelik yükümlülüğüne girmeden veya kullanımla ilgili herhangi bir zaman kısıtlamasına uymak zorunda kalmadan bağımsız bir program olarak da satın alabilirsiniz. Word 2021'i tek başına bir program olarak satın almak, ücrete tabi olan güncellemeleri indirmek zorunda kalmayacağınız için uzun vadede de faydalıdır.

Bu bağımsız tek kullanıcı lisansı, Office Suite 2021'de de bulunan Word programıyla aynıdır.

Özellikle Office paketindeki diğer programlara ihtiyaç duymayan serbest meslek sahipleri ve az sayıda çalışanı olan küçük şirketler için Word 2021'i tek başına bir program olarak satın almak, bu klasik kelime işlem yazılımını kullanmanın özellikle ucuz bir yoludur.

Wiresoft Yazılım Mağazasından satın alabileceğiniz tüm Microsoft yazılım lisansları, tek kullanıcılı tam sürüm olarak satın aldığınız orijinal Microsoft ürünleridir. Bunlar toplu lisanslardan gelebilir veya ikinci el olabilir, ancak bu sizi herhangi bir dezavantaja sokmaz. Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya yalnızca kısıtlamalarla kullanılabilen deneme sürümleri sunmaz. Wiresoft'taki her yazılım ürünü satın alındıktan sonra sizin tarafınızdan tamamen ve yasal olarak kullanılabilir, çünkü bu tür kullanılmış programlar söz konusu olduğunda, orijinal alıcı tarafından daha önce yüklenmiş olan tüm yazılımlar Wiresoft'a yapılan satışla birlikte silinmiştir, böylece %100 ücretsizdir ve tekrar kullanılabilir. Wiresoft'un tüm lisanslı ürünleri de gerçek kullanılabilirlikleri açısından kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

Ayrıca, MS Word 2021 veya diğer ofis yazılımlarınınsatınalınmasıyla ilgili başka sorularınız varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar "MICROSOFT WORD 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT WORD 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler