Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10156
  • D86-05558
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.057,90 TRY * 2.285,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Birçok alanda teknik gösterimlerin, diyagramların veya kat planlarının görüntülenmesi gerekir. Microsoft Visio 2016 Standard yazılım çözümü bu amaç için idealdir. Bu, 2003 yılından beri Standard ve Professional sürümlerinde mevcut olan bir görselleştirme aracıdır. Microsoft Vision iyi bilinen Office ailesine aittir, ancak doğrudan bir Office paketinin parçası değildir. Bu nedenle gerektiğinde bu yazılımı ayrıca sipariş etmeniz gerekir. Bununla birlikte, Microsoft Visio 2016 Standard veri içe ve dışa aktarma açısından Office uygulamalarıyla tamamen uyumludur, bu nedenle Excel'den gelen verileri burada sorunsuz bir şekilde işleyebilirsiniz. 2016 sürümü, menü çubuğu ve işlevleriyle güncel Windows sürümüne uyarlanmıştır. Bu nedenle burada basit kullanımdan faydalanırsınız.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"

Microsoft Visio 2016 Standard

Birçok alanda teknik gösterimlerin, diyagramların veya kat planlarının gösterilmesi gerekmektedir. Microsoft Visio 2016 Standard yazılım çözümü bu amaç için idealdir. Bu, 2003 yılından beri Standart ve Profesyonel sürümlerde mevcut olan bir görselleştirme aracıdır. Microsoft Vision, iyi bilinen Office ailesine aittir, ancak doğrudan bir Office paketinin parçası değildir. Bu nedenle, gerekirse bu yazılımı ayrıca sipariş etmeniz gerekir. Bununla birlikte, Microsoft Visio 2016 Standard, veri alma ve verme açısından Office uygulamalarıyla tam uyumludur, bu nedenle Excel'den gelen verileri burada kolayca işleyebilirsiniz. 2016 sürümü, menü çubuğu ve işlevleri ile mevcut Windows sürümüne uyarlanmıştır. Dolayısıyla burada kolay kullanımdan faydalanırsınız.

Microsoft Visio 2016 Standard hangi özel özellikleri sunuyor?

Görselleştirme yazılımı Microsoft Visio 2016 Standard sürükle ve bırak yöntemiyle çalıştırılır. Çok çeşitli şablonlara, sembollere ve grafiklere buradan erişebilirsiniz. AutoCAD çizimlerinin daha fazla kullanımı bile Visio ile sorunsuz bir şekilde mümkündür. Örneğin mimarlar, oda planlarını mobilyalarla birlikte net bir şekilde görüntülemek için Visio'yu kullanır. İş grafikleri için, araç size çok sayıda renkli simge ve şekil sunar, böylece bunlar çok net ve çekici bir şekilde görüntülenebilir.

Microsoft Visio 2016 Standard ile dokunmatik ekranlı monitörleri de kullanabilir, böylece grafiklerinizi parmağınızla çizebilirsiniz. Ancak mobil kullanım da mümkündür. Hareket halindeyken Visio'ya iOS veya Android cihazınızdan erişebilirsiniz. Mevcut web tarayıcıları üzerinden erişim desteklenmektedir.

Microsoft Visio 2016 Standard'ın avantajları

Çok sayıda şablon, grafik ve şekil sayesinde siz veya çalışanlarınız daha da yaratıcı bir şekilde çalışabilirsiniz. İş raporlarınızı, diyagramlarınızı ve kat planlarınızı sadece birkaç fare tıklamasıyla oluşturun ve kalabalığın arasından etkili bir şekilde sıyrılın. Standart sürüm, küçük ve orta ölçekli şirketlerin yanı sıra ev ofis kullanıcılarını da hedefliyor. Bir ekip içinde aynı anda bir görev üzerinde çalışabilir ve böylece işi paylaşabilirler. Bilgi Hakları Yönetiminin etkinleştirilmesi sayesinde yüksek düzeyde veri koruması garanti edilmektedir. Excel dosyalarınızı ve Access veritabanlarınızı Microsoft Visio ile bağlayın. Bağlantılı dosyalarda yapılan değişiklikler diğer tüm Office ürünlerinde de anında güncellendiği için iş daha kolay hale gelir.

Teslimat kapsamına neler dahildir?

Microsoft Visio 2016 Standard'ın tam sürümü için bir toplu lisans alacaksınız. Bu, bu lisansı yayınlayan başka bir şirketten geliyor. Bu lisansı kendi adınıza kolayca kaydettirebilirsiniz. Aktivasyondan sonra düzenli güncelleme hizmetinden faydalanırsınız. Microsoft Visio 2016 Standard'ınızı sınırsız bir süre boyunca kullanabilirsiniz. Tabii ki, bizden Almanca Visio sürümü için lisans alacaksınız.

Sistem gereksinimleri nelerdir?

Sorunsuz çalışma için 1 GHz işlemcili bir bilgisayar kullanmalısınız. Bu, bu Visio sürümünün tüm işlevlerini sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. 32-bit sürümü kullanmaya karar verirseniz, 1 GB'lık bir ana belleğe sahip olmalısınız. 64 bit sürüm için en az 2 GB RAM'e ihtiyacınız vardır. Sabit diske kurulum için yaklaşık 3 GB belleğe ihtiyacınız vardır.

Microsoft Visio 2016 Standard aşağıdaki işletim sistemlerinde çalışır:

- Windows Server 2008 R2 - 64 bit,
- Windows Server 2012 - 64 bit,
- Windows 7 - 32 ve 64 bit,
- Windows 8 - 32 ve 64 bit,
- Windows 8.1 - 32 ve 64 bit ve
- Windows 10 - 32 ve 64 bit.

Ayrıca profesyonel grafikler, diyagramlar ve çizelgeler oluşturmak istiyorsanız, Microsoft Visio 2016 Standard'ı önermek isteriz. Alman lisansını buradan uygun fiyatlarla sipariş edebilirsiniz. 

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2016 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler