Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10026
 • D86-05338
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
972,90 TRY * 1.079,90 TRY * (9,91% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visio Standard 2013, birçok iş alanında diyagramlar oluşturmak için geniş bir şablon yelpazesi sunar: teknik ve iş süreçlerinin yanı sıra bilimsel yapılar da farklılaştırılmış bir şekilde görselleştirilebilir. Bu nedenle Visio Standard 2013, karmaşık olgu ve süreçlerin yanı sıra organizasyonel yapıların grafiksel bir temsil yoluyla açıklandığı her yerde uygundur. Tüm diyagram türleri, ilgili uygulama alanı için şablonlara göre açıkça düzenlenmiştir ve kişinin kendi ihtiyaçlarına göre bilgilerle doldurulabilir veya sürükle ve bırak yoluyla şekillerle daha da uyarlanabilir. Kullanıcılar Visio 2013 Standard 'da Office programlarından aşina oldukları masaüstü arayüzü ile kolayca yollarını bulabilirler. Ayrıca, entegre araçlar da burada sezgisel olarak kullanılarak spesifikasyonları veya fikirleri anında bilgilendirici diyagramlara dönüştürebilir.

Ürün hakkında başka sorularınız varsa, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"

MS Visio Standard 2013 - profesyonel görselleştirmeler için kendini kanıtlamış programı kullanılmış yazılım olarak satın alın

Visio Standard 2013, birçok iş alanında diyagramlar oluşturmak için geniş bir şablon yelpazesi sunar: bununla hem teknik ve iş süreçleri hem de bilimsel yapılar farklılaştırılmış bir şekilde görselleştirilebilir. Bu nedenle Visio Standard 2013, karmaşık olgu ve süreçlerin yanı sıra organizasyonel yapıların grafiksel bir gösterimle açıklandığı her yerde uygundur.

Tüm diyagram türleri, ilgili uygulama alanı için şablonlara göre açıkça düzenlenmiştir ve kişinin kendi ihtiyaçlarına göre bilgilerle doldurulabilir veya sürükle ve bırak yoluyla şekillerle daha da uyarlanabilir.

Kullanıcılar, Office programlarından aşina oldukları masaüstü arayüzü aracılığıyla Visio 2013 Standard 'da yollarını kolayca bulabilir ve entegre araçlar da burada sezgisel olarak kullanılarak teknik özellikleri veya fikirleri anında bilgilendirici diyagramlara dönüştürebilir.

Visio 2013 Standard Edition hangi kullanıcı grupları için tasarlanmıştır?

MS Visio 2013'ün bu standart sürümü, hem KOBİ'lerin hem de serbest meslek sahiplerinin beklediği gibi, çok farklı alanlarda ve her zaman profesyonel düzeyde, diyagram biçiminde sofistike görselleştirmeler oluşturmak için kullanılacak tüm ön koşulları zaten sunmaktadır. Visio programının temelini, uygulama alanına bağlı olarak şablonlar halinde açıkça düzenlenmiş şekiller oluşturur; bunlar ayrıca kişinin kendi gereksinimlerine göre uyarlanabilir ve kaydedilebilir, böylece yeni şablonlar olarak tekrar kullanılabilir.

Visio 2013 Standard Edition'ın bir diğer avantajı da Windows 7 'den Windows 10 'a kadar uzanan geniş uyumluluğudur, bu da bu sürümü özellikle hala eski bir işletim sistemiyle çalışan ve bu yazılımı kullanmak için mevcut Microsoft programlarını güncellemeleri gerekmeyen kullanıcılar için cazip hale getirmektedir.

Microsoft Visio 2013'ün standart sürümü, Wiresoft Yazılım Mağazasında satın alma sürümünde tek bir lisans olarak mevcuttur - bir toplu lisansın feshedilmesinden kaynaklanan kullanılmış yazılım olarak adlandırılır, bu nedenle bu da yeni ürünlere kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyata sahiptir. Wiresoft'un ikinci el yazılım lisansları, KOBİ'ler ve serbest meslek sahipleri gibi kullanıcı gruplarının Visio 2013 gibi profesyonel Microsoft yazılımlarını kendi başlarına kullanmaları için özellikle ekonomik bir çözüm sunmaktadır.

Buna ek olarak, Wiresoft Software Online Shop'ta Visio 2013 ile uyumlu Windows işletim sistemleri de dahil olmak üzere diğer birçok Microsoft uygulamasını her zaman düşük fiyatlı kullanılmış yazılım tek lisansları olarak bulabilirler. Aşağıdaki genel bakışta Visio 2013 Standard Edition'ın en önemli özellikleri ve araçları sunulmaktadır.

Visio Standard 2013'teki birçok şablonu kullanın veya bunları şekillerle özelleştirin

Visio Standard 2013, tipik projelerin yanı sıra çoğu iş alanında yaygın olan kurumsal yapıları ve süreçleri görselleştirmek için uygun olan çok sayıda standart diyagrama sahiptir. Bunlar aşağıdaki diyagram türlerini içerir:

 • Süreçlerin belgelenmesi için standart akış diyagramları, aynı zamanda aşağıdaki gibi özel formlar
 • Sistemleri görselleştirmek için veri akış diyagramları,
 • Proses akış diyagramları, esas olarak kimyasal proses mühendisliğinde kullanıldıkları gibi
 • Süreçlerin dinamiklerini açıklamak için kullanılan iş akışı diyagramları ve
 • İş Süreci Modelleme diyagramları.

Ayrıca, haritaların yanı sıra kat planları, ağın yanı sıra yazılım ve veritabanı diyagramları gibi türler de mevcuttur - özellikle çeşitler de dahil olmak üzere yazılım modellerini ve tasarımlarını görselleştirmek için yaygın olarak kullanılan standart yöntem olan Birleşik Modelleme Dili (UML) türündekiler:

 • Genel yapısal modeller için sınıf diyagramları
 • Sistem bileşenlerinin gösterimi için bileşen diyagramları
 • Donanım ve yazılım unsurlarının çalışma zamanı sistemleri için dağıtım diyagramları
 • Bir etkileşimde yer alan tüm unsurları yakalamak için sıra diyagramları ve
 • Faaliyet diyagramları, kullanım durumu diyagramları, iletişim diyagramları, veritabanı gösterim diyagramları vb.

Tüm bu şablonlar Visio Standard 2013'te mevcut şekillerle veya kendi oluşturduğunuz şekiller kullanılarak genişletilebilir veya tamamlanabilir ve ayrıca özel şablonlar olarak kaydedilebilir.

Visio 2013 Standard'ın yapısı hakkında temel bilgiler

Visio 2013 Standard, diğer tüm Visio yazılımları gibi, kullanıcıların hızlı bir şekilde yollarını bulabilmeleri için modüler bir prensibe göre düzenlenmiştir. Bu, deneyimsiz kullanıcıların bile diyagramları hemen ve nispeten kolay bir şekilde oluşturabileceği anlamına gelir.

Şekiller

Temel unsurlar, bir diyagramın oluşturulduğu şekiller - önceden tanımlanmış çizim nesneleri - olarak adlandırılır. Böyle bir şekil bileşeni sürüklenip yeni bir çizim sayfasına bırakılır; ana şeklin bir kopyasıdır. Bu türden kaç şekle ihtiyaç duyulduğuna bağlı olarak, bunlar ana şekilden sürüklenebilir; Visio'da bu kopyalar ana şekillerin aksine örnekler olarak adlandırılır.

Kopyalanan şekiller artık mevcut çeşitli seçim noktaları kullanılarak daha fazla düzenlenebilir - örneğin döndürülebilir, genişliği ve yüksekliği değiştirilebilir, ölçeklendirilebilir veya oklarla birbirine bağlanabilir vb. metin de eklenebilir ve renk, çizgi kalınlığı veya kontur ayarlanabilir.

Şekiller

Belirli şekil türleri Visio 2013 'te her zaman belirli bir diyagram türüne ait şekil koleksiyonları olan şablonlarda bir araya getirilir. Bu nedenle aynı şekiller farklı şablonlarda görünebilir. Bunun avantajı, seçilen diyagram türüne bağlı olarak - örneğin standart bir akış diyagramı - bunun için gerekli tüm şekillerin söz konusu şablonda ve aynı zamanda tamamen farklı diyagramların oluşturulması için tasarlanan, ancak bazıları benzer şekiller kullanan diğer şablonlarda da bulunmasıdır.

Visio 2013'teki Şablonlar

Belirli bir türde bir diyagram oluşturmak için, kullanıcılar artık sadece uygun şablonu çağırabilir ve başlayabilirler - başka bir seçenek de, bir diyagramın bir tür temel yapısını zaten içeren ilgili bir şablonu açmak ve aynı anda açılan ilişkili şablonda bulunan şekillerle daha fazla düzenlemektir. Örneğin, "organizasyon şeması" şablonunda, tüm eşleşen şekiller mevcuttur: bunlar, diğerlerinin yanı sıra,  "danışman", "müdür", "genel müdür" vb. gibi sık karşılaşılan pozisyonları içerir. Bunlar daha sonra değiştirilebilir veya kendi şekillerinizle tamamlanabilir.

Visio 2013'te tamamlanmış bir diyagramı kaydetmek de mümkündür, böylece program bir sonraki açılışında kullanılabilir. .vsd türündeki Visio dosyaları, PowerPoint de dahil olmak üzere sürükle ve bırak yoluyla diğer Microsoft programlarında da kullanılabilir ve burada bir sunumun parçası olarak kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken tek husus, Visio Standard 2013 ile oluşturulan dosyaların daha yeni Office programlarıyla uyumlu olmamasıdır.

Visio Standard 2013'teki iyileştirmeler ve yeni işlevler

Microsoft Visio 2013 Standard'ın masaüstü görünümü, Office programlarına olan görsel yönelimi nedeniyle hemen tanıdık geliyor. Buna ek olarak, önceki sürüme kıyasla bir dizi iyileştirme, geliştirme ve yeni işlevler sunuyor:

 • Diyagram şablonlarının optimizasyonu: Microsoft Visio 2013 Standard, diyagram şablonlarında yalnızca standart şekilleri değil, aynı zamanda zaman eksenini, standart ağı ve ayrıntılı ağı da etkileyen bir dizi iyileştirmeyi entegre etmiştir. Bu özellikle veri tabanları, organizasyon şemaları ve İş Süreci Modellemesi ve UML - Birleşik Modelleme Dili - yazılım bileşenlerinin tasarım ve dokümantasyonunu görselleştirmek için kullanılan modelleme dili alanları ile ilgilidir.
 • Yeni sürükle ve bırak işlevi: Sürükle ve bırak entegrasyonu, Visio 2013 Standard'ın kullanımını çok daha kolay ve esnek hale getiriyor. Bu, verilerin doğrudan diyagramlara entegre edilebilmesinin yanı sıra Visio 2013'te oluşturulan diyagramların Excel ve Word belgelerine de eklenebileceği anlamına gelir.
 • Yeni dosya formatları: Visio ile oluşturulan tüm dosyalar varsayılan olarak .vsdx dosyaları olarak kaydedilir. Program ayrıca vsdm, .vssm, .vssx, .vstm ve .vstx okuma ve kaydetme dosya formatlarını tanır ve kaydeder.
 • Yeni biçimlendirme seçenekleri: Son olarak, Microsoft Visio Standard 2013 sadece birçok yeni şekil ve rengin yanı sıra tasarımlar değil, aynı zamanda degradeler, gölgeler ve 3D gibi efektler de içeriyor. Ayrıca yazılım, belirli unsurlar arasındaki referansları işaretlemek için şekiller ve renkler atayarak kendisiyle görselleştirilen bir projenin uygulanıp uygulanamayacağını hemen gösterir.

Microsoft Visio 2013 Standard için donanım gereksinimleri

Microsoft Visio 2013 Standard, 32 bit ve 64 bit sürüm olarak mevcuttur - buna göre farklı bellek gereksinimleri geçerlidir.

Önemli not: Visio 2013 sürümü Microsoft Office 2016 ile uyumlu değildir!

 • İşletim sistemleri: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 10 - 32 bit veya 64 bit
 • Sunucu işletim sistemleri: Windows Server 2003 R2 veya Windows Server 2008 - yalnızca 64 bit
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 ile x64 bit veya x86 bit
 • RAM: en az 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Ekran: DirectX10 özellikli grafik kartı, çözünürlük en az 1.024 x 576 piksel

MS Visio 2013 Standard Edition'ı Wiresoft'tan ucuz kullanılmış yazılım olarak satın alın

MS Visio 2013'ün Standart Sürümü, Wiresoft'un çevrimiçi mağazasında tek kullanıcı lisansı şeklinde kullanılmış yazılım olarak uygun bir fiyatla sunulmaktadır. Bu, fiyatın ilgili yeni yazılımdan önemli ölçüde daha düşük olduğu anlamına gelir - ancak normal ticarette neredeyse yalnızca en son yazılım sürümü burada sunulmaktadır. Önemli ölçüde daha düşük satın alma fiyatına ek olarak, Wiresoft'tan temin edilebilen Visio'nun satın alma sürümü, ücrete tabi güncellemelerle sözleşmeye bağlı yükümlülükler içeren bir abonelik sürümü olmadığından, sınırsız bir süre boyunca sınırsız kullanılabilirliği nedeniyle ekonomik bir avantaj sunar.

Visio 2013 Standard Edition için sunulan tek kullanıcı lisansının temeli, bu Microsoft programının orijinal olarak bir şirket tarafından satın alınmış ve muhtemelen de etkinleştirilmiş bir toplu lisansıdır. Wiresoft tarafından yasal olarak izin verilen yeniden satış veya satın alma ile bu toplu lisans bölünmüş ve bireysel lisanslara dönüştürülmüştür; ortaya çıkan bireysel lisanslar gelecekte "kullanılmış yazılım " olarak anılacaktır.

Ancak, ne bireysel lisanslara bölünme ne de Visio 2013'ün "kullanılmış yazılım" olarak tanımlanması, işlevlerin kapsamı veya kullanım süresiyle ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez - bir yandan yazılım genel olarak yıpranamayacağı için, diğer yandan da bu işlem geçerli herhangi bir hükmü ihlal etmediği için.

Bu nedenle Wiresoft ile yazılım satın almak her zaman güvenli bir iştir, çünkü Microsoft Visio 2013'ün Standart Sürümü gibi sunulan tüm kullanılmış yazılım lisansları Avrupa merkezli şirketlerden gelmektedir, böylece temel ticari işlemler, kullanılmış yazılımların yeniden satışına yasalarca izin verildiğini açıkça belirten AB'de geçerli olan içtihat hukukuna tabidir. Bu, çeşitli mahkeme kararlarıyla da açıkça teyit edilmiştir, böylece alıcı olarak sizin için bir sorumluluk riski de güvenilir bir şekilde hariç tutulmuştur. Buna ek olarak, Wiresoft'tan satın aldığınız yazılım, önceki alıcıların veya satıcıların eksiksiz kanıtı nedeniyle denetime de dayanıklıdır.

Bu nedenle Wiresoft'tan yazılım satın almak size avantajdan başka bir şey sunmaz! MS Visio 2013 Standard veya başka bir programın kullanılmış bir yazılım lisansını satın aldığınızda, yalnızca yeni ürünlere kıyasla fiyat avantajından yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda ödeme işlemi tamamlandıktan sonra satın aldığınız ürün için özel olarak geçerli olan toplu lisans anahtarıyla anında indirme ve anında lisans etkinleştirme yoluyla alıcı güvenliğinden de yararlanırsınız. Buna ek olarak, Wiresoft'un kullanılmış yazılım teklifi size özel Microsoft program sürümlerini kendiniz ve kısıtlama olmaksızın kullanma şansı verir.

Bu nedenle, kullanılmış Microsoft yazılımları için Wiresoft Mağazasında, MS Visio Standard 2013 'e ek olarak bu programın diğer sürümlerini veya sürümlerini değil, aynı zamanda Windows işletim sistemleri ve Windows sunucu işletim sistemleri gibi bu program sürümüyle uyumlu diğer birçok Microsoft uygulamasını da bulacaksınız. MS Visio Standard 2013 veya Wiresoft Mağazasında bulunan diğer Microsoft yazılımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet veya telefon veya e-posta yoluyla yetkin ve arkadaşça tavsiyemizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISIO 2013 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler