Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10155
 • Z9V-00350
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.400,90 TRY * 2.666,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Project Standard 2016, küçük ve orta ölçekli işletmelerde projelerin planlanması, dağıtılması, yönetilmesi ve belgelenmesi için denenmiş ve test edilmiş Microsoft çözümüdür: Bu amaçla, Standard sürümü zaten gerekli tüm temel işlevleri sunmaktadır. Project 2016'nın masaüstü tasarımı Office programı Excel'e dayandığından, proje yönetim yazılımının kullanımı yeni kullanıcılar için bile hızlı ve sezgiseldir. Microsoft Project Standard 2016 ile proje yöneticileri her zaman mevcut ve gelecekteki tüm projelere genel bir bakışa sahip olurlar: Entegre araçlar güvenli planlamayı, başarılı uygulamayı ve kaydedilen tüm projelerin ilerleyişinin ayrıntılı dokümantasyonunu destekler. Kaynaklar, son tarihler ve bütçeler her zaman analiz ve kontrol edilebilir ve bunların bir zaman çizelgesi olarak gösterimi her zaman ilerlemeye ilişkin güncel bir genel bakış sağlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"

Project 2016 Standard - Microsoft proje yönetimi yazılımının satın alma sürümü olarak tek lisansı

Project Standard 2016, küçük ve orta ölçekli işletmelerde projelerin planlanması, dağıtılması, yönetilmesi ve belgelenmesi için kanıtlanmış Microsoft çözümüdür: Bu amaçla, Standart Sürüm zaten tüm  gerekli temel işlevleri sunar. Project 2016'nın masaüstü tasarımı Office programı Excel'e dayandığından, proje yönetim yazılımının kullanımı yeni kullanıcılar için bile hızlı ve sezgiseldir.

Microsoft Project Standard 2016 ile proje yöneticileri her zaman mevcut ve gelecekteki tüm projelere genel bir bakışa sahip olurlar: Entegre araçlar güvenli planlamayı, başarılı uygulamayı ve kaydedilen tüm projelerin ilerleyişinin ayrıntılı dokümantasyonunu destekler. Kaynaklar, son tarihler ve bütçeler her an analiz ve kontrol edilebilir ve bunların bir zaman çizelgesi olarak gösterimi her zaman ilerlemeye ilişkin güncel bir genel bakış sağlar.

Project Standard 2016 hangi kullanıcılar için tasarlanmıştır?

MS Project 2016 'nın standart sürümü, özellikle KOBİ'lerde veya serbest meslek sahibi kişilerde olduğu gibi, çoğunlukla tek başına proje geliştiren ve yöneten proje yöneticilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Bu nedenle, Microsoft SharePoint veya Project Server ile senkronizasyon burada yer almamaktadır. Ancak Project 2016 Standard'a entegre edilen özellikler, proje planlaması ve yönetiminde proje programlarının oluşturulması, maliyet planlaması, faaliyetlerin kontrol edilmesi ve tüm aşamalarda raporlama gibi tüm tipik proje yönetimi görevlerini yerine getirmek için iş zekası araçları da dahil olmak üzere gerekli tüm işlevleri sunar.

Microsoft Project 2016 Standard Edition için tek lisans, Wiresoft'tan satın alma sürümü şeklinde kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyatla temin edilebilir, bu da yalnızca küçük şirketler için değil, aynı zamanda serbest meslek sahipleri için de edinimi kolaylaştırır. Ayrıca Windows 7 altında çalışma avantajına sahiptir, bu da daha yeni bir işletim sistemi satın almayı gerektirmez, ancak Wiresoft Software Online Shop'ta diğer Microsoft Project sürümleri ve diğer uygulamalarla birlikte güncel sürümlerini uygun koşullarda kullanılmış yazılım olarak bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Project 2016 Standard sürümünün en önemli özelliklerini göstermektedir.

Project 2016 Standard Edition'ın yeni özellikleri

MS Office'e benzer şekilde, Project 2016 Standard Edition, özellikle Excel 'i anımsatan tanıdık bir masaüstü görünümü sunar, böylece kullanıcılar menüde yollarını hızla bulabilirler. Yeni entegre edilen "Bana ne yapmak istediğinizi söyleyin" arama işlevi, belirli bir işlevi bulmayı kolaylaştırıyor. Tek yapmanız gereken yeni giriş alanına bir arama terimi veya bir soru yazmaktır; Project, prosedürün açıklamasını da içeren en uygun çözümlerin bir listesini oluşturacaktır. Bu şekilde, programın çok sayıdaki karmaşık işlevselliği en başından itibaren rahatça yönetilebilir. Project 2016 'da bunlar hem yeni işlevleri hem de mevcut özelliklerdeki iyileştirmeleri içerir:

Project 2016 Standard'da yeni: "What-if" analizleri

Proje yönetiminde, bir projenin gidişatı hakkında güvenilir tahminler veya açıklamalar elde etmek her zaman gereklidir. Bu amaçla, Project 2016 Standardı, kullanıcıların kaynak darboğazları veya zamanlama zorlukları gibi olası sorunları erken bir aşamada belirlemek için çeşitli senaryolar üzerinde çalışabilecekleri bir araç sağlar, böylece alternatifler geliştirmek veya ilgili risklerle zamanında mücadele etmek için yeterli manevra alanı kalır. "Ya olursa" analizi, yaygın sorunlar için çeşitli "Ya olursa?" senaryoları sunar ve çözümler önerir.

Project 2016 Standard'daki Yenilikler: Kaynak Yönetimi ve Ekip Planlayıcı

Yeni kaynak katılımı işlevi, çeşitli kaynakların kullanımının planlanmasını koordine etmek için daha fazla seçenek sunuyor. Entegre kaynak havuzu kullanılarak bunlar birkaç Proje dosyasına da entegre edilebilir. Bu, darboğazların zamanında tespit edilmesini ve kaynak planlamasının ayarlanmasını sağlar. Buna ek olarak, Ekip Planlayıcısı proje ve ekip üyeleri arasındaki kapasiteleri koordine etmek için kullanılabilir.

Project 2016 Standard'da Yeni: Çoklu zaman çizelgeleri

Geliştirilmiş zaman çizelgesi işlevleri, projelere daha farklı bir genel bakış sunar: Project 2016 artık bu amaç için, örneğin belirli yönlere odaklanma açısından birbirinden farklı olan birden fazla zaman çizelgesi oluşturmayı mümkün kılıyor. Böylece, projenin tüm aşamalarına genel bir bakış sağlayan bir zaman çizelgesine ek olarak, belirli bir aşamayı içinde daha ayrıntılı olarak sunmak için başka bir görünüm kullanılabilir; daha fazla zaman çizelgesi ekleyerek, ek konular veya özellikler eklenebilir, böylece "Kilometre Taşları" görünümü de kullanılabilir. Kullanıcılar Gantt görünümüne tıklayarak şeritteki ilgili ayarlara doğrudan erişebilirler.

Proje yönetimi için Project 2016 Standard Edition'ın diğer özellikleri

Project 2016 Standard sürümünün genel amacı, diğer şeylerin yanı sıra, yeni projelerin oluşturulmasını sadece birkaç tıklama ile mümkün olduğunca basit tutmaktır: Varsayılan olarak, tipik çubuk gösterimine sahip tarafsız bir Gantt grafiği şablon olarak mevcuttur. Proje verileri Excel, Word, Outlook veya PowerPoint'ten de içe aktarılabilir ve örneğin PowerPoint sunumu şeklinde bir rapor için verileri Project'ten geri aktarmak da mümkündür.

Projelerin alt bölümlere ayrılması

Bir projedeki hiyerarşileri yapılandırmak veya görüntülemek için, proje Project Standard 2016'da ana proje olarak adlandırılan alt projelere bölünebilir. Her iki proje formu da birbiriyle bağlantılıdır, böylece ana projedeki tüm bilgiler bir alt projede de görüntülenebilir. Bu aynı zamanda, lider proje yöneticisi programın tüm bölümlerine erişmeye ve bunları kontrol etmeye devam ederken, belirli bölümler için görevleri hedefli bir şekilde devredebilme avantajı sunar.

Portföy yönetimi ve kaynak yönetimi

MS Project 2016 Standard'ın merkezi bir bileşeni, Microsoft Project Client ile portföy yönetimidir: bu, kayıtlı tüm projelerin mevcut durumunun herhangi bir zamanda kontrol edilmesine ve olası sorunlara - örneğin son teslim tarihlerine bağlılık, kaynaklardaki darboğazlar, bütçe hedeflerinin aşılması vb. Boyuta bağlı olarak, burada ayrı ekranlar veya görünümler de mevcuttur.

Bununla yakından ilişkili olarak, çeşitli kaynak türlerini yönetmek için MS Project 2016 Standard 'a entegre edilmiş hedefli kaynak yönetimi araçları bulunmaktadır. MS Project 2016 bunları "iş", "malzeme" ve "maliyet" alanlarına ayırır - her biri zaman kullanılabilirliği, finansal maliyet sınırları veya insan gücü kullanımı gibi kendi özelliklerine sahiptir, böylece bunlar daha da hassas bir şekilde kullanılabilir. Bunlar merkezi olarak ve kaynak havuzundaki projeler arasında kaydedilir, böylece bireysel projelere ve görevlere daha iyi atanırlar ve aşırı yük riski en baştan daha kolay önlenir.

MS Project Standard 2016'da Raporlama

Anlamlı raporların oluşturulması, projelerin başarısını ve aynı zamanda ilerlemelerini belgelemek ve gerekirse bunları gelecekteki görevler için bir temel olarak kullanmak için proje yönetiminin önemli görevlerinden biridir. Microsoft Project 2016 bu amaçla çeşitli tablolar, görünümler ve rapor şablonları sunar; örneğin, sapmaların hemen fark edilebilmesi için tipik önceki temel plan değerlerini - süre, iş, maliyetler, başlangıç ve bitiş tarihleri vb. için - mevcut plan değerleriyle karşılaştırabilmek.

Çeşitli hususlara ilişkin grafik raporlar da oluşturulabilir; bunlar aynı zamanda proje verilerini dışa aktarma ve örneğin Excel veya MS Visio - aynı zamanda bir pivot diyagramı olarak.

Dinamik raporlar ise planlamadaki değişikliklere doğrudan uyum sağlama avantajı sunar. Ayrıca PowerPoint, Word veya Outlook gibi Office uygulamalarında da kullanılabilirler.

Burndown raporları Çevik Proje Yönetiminin önemli bir parçasıdır ve bir projede planlanan, kalan ve tamamlanan işler arasında karşılaştırma yapmak için Project 2016'da da mevcuttur.

Microsoft Project 2016 Standard için donanım gereksinimleri

Microsoft Project 2016 Standard'ın 32 bit ve 64 bit sürümleri mevcuttur - buna bağlı olarak farklı bellek gereksinimleri geçerlidir. Microsoft Project Server ile birlikte kullanıldığında, ek işletim sistemi gereksinimleri de geçerlidir. Project 2016, Windows 8'den itibaren çoklu dokunmatik ekranları destekler ve ayrıca bir iOS veya Android son cihazda mobil kullanım için uygundur.

 • Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7 veya üstü
 • Desteklenen sunucu işletim sistemleri: Windows 10 Server, Windows Server 2012 R2,
 • Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012
 • İşlemci: en az 1 GHz ile x86; en az 2 GHz ile x64, SSE2
 • Bellek: 1,0 GB RAM (32 bit) veya 2,0 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 3.0 GB
 • Çözünürlük: 1.024 x 768 piksel
 • Grafik kartı: DirectX 10

MS Project 2016 Standard'ı kullanılmış yazılım olarak Wiresoft'tan düşük bir fiyata satın alın

MS Project 2016 Standard Edition, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek kullanıcı lisanslı kullanılmış yazılım olarak - yenisinden önemli ölçüde daha ucuz bir fiyata - yeniden adlandırma olmadan, yazılım aşınma ve yıpranmaya tabi olmadığından işlev yelpazesinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmeden sunulmaktadır.

MS Project 2016'nın Standart Sürümdeki bu Tek Kullanıcı Lisansının Kullanılmış Yazılım olarak tanımlanması, bu programın daha önce bir şirkette kullanılan toplu lisansının feshedilmesi ve tek lisanslara dönüştürülmesiyle gerçekleştirilir Ayrıca, temel toplu lisansın bölünmesi kısıtlamalar üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye neden olmaz, wiresoft tarafından burada sunulan Microsoft Project 2016 Standard lisansı ve diğer tüm Microsoft kullanılmış yazılım lisansları AB'de yerleşik şirketlerden geldiğinden, bu tür kullanılmış yazılım ticaretinin yasal bir işlem teşkil ettiğini açıkça belirten AB'de geçerli olan içtihat hukuku geçerlidir. Bu, çeşitli mahkeme kararlarıyla da açıkça onaylanmıştır, böylece alıcı olarak sizin için herhangi bir sorumluluk riski güvenilir bir şekilde hariç tutulurken, Wiresoft kullanılan yazılım, alıcı veya satıcının eksiksiz dokümantasyonu nedeniyle denetime de dayanıklıdır. Önemli ölçüde azaltılmış fiyatına ek olarak, satın alma sürümü, başka abonelik maliyeti olmadığından sınırsız kullanılabilirlik avantajı sunar.

Tüm bu nedenlerden dolayı, Wiresoft ile yazılım satın almak müşterilerimiz için her zaman güvenli bir anlaşmadır ve sadece avantajlar sunar! MS Project 2016 Standard lisansını satın alırken, yalnızca avantajlı fiyattan değil, aynı zamanda anında lisans aktivasyonu için geçerli toplu lisans anahtarını içeren anında indirmenin sağladığı güvenlikten de yararlanırsınız.

MS Project 2016 veya diğer yazılımlar gibi kullanılmış yazılım lisanslarının satın alınması, bu nedenle size özel ve normal ticarette mevcut olmayan, daha yeni ve daha eski Microsoft program sürümlerini kendiniz kullanma fırsatı sunar. Kullanılmış yazılımlar için Wiresoft yazılım mağazasında, Windows 10 ve Windows Server 2016 gibi MS Project 2016 Standard ile uyumlu diğer Microsoft uygulamalarını da bulacaksınız. MS Project 2016 Standard veya sunulan diğer Microsoft programları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin danışmanlığımızı kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2016 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler