Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10013
 • 3YF-00096
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
492,90 TRY * 546,90 TRY * (9,87% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Yosemite, Mavericks, Mountain Lion


Microsoft Office 2011 aynı zamanda birçok Mac bilgisayarda günlük işlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Mac kullanıcıları için bu sürümün piyasaya sürülmesiyle, yalnızca pratik işbirliği için macOS'un Windows ile daha iyi uyumluluğuna değil, aynı zamanda genel kullanıcı dostluğuna ve Office programlarının çevrimiçi kullanımını kolaylaştıran işlevlerin eklenmesine de odaklanılmıştır. Mac kullanıcıları artık klasik Office programları Word, Excel ve PowerPoint'in sunduğu tüm avantajlardan yararlanabilir: hem profesyonel hem de özel olarak sıklıkla kullanılan formatlarda profesyonel belgeler oluşturmak, kapsamlı verileri hızlı bir şekilde biçimlendirmek ve analiz etmek ve web üzerinde de bilgilendirici sunumları görüntülemek ve paylaşmak için.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"

Mac için Microsoft Office 2011 Standard - eskisinden daha kullanıcı dostu

Microsoft Office de birçok Mac bilgisayarda günlük işlerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Mac kullanıcıları için bu sürümün piyasaya sürülmesiyle, yalnızca pratik işbirliği için macOS'un Windows ile daha iyi uyumluluğuna değil, aynı zamanda genel kullanıcı dostluğuna ve Office programlarını çevrimiçi kullanmayı kolaylaştıran işlevlerin eklenmesine de odaklanılıyor.

Mac kullanıcıları artık klasik Office programları Word, Excel ve PowerPoint'in sunduğu tüm avantajlardan yararlanabiliyor: hem profesyonel hem de özel olarak sık kullanılan formatlarda profesyonel belgeler oluşturmak, kapsamlı verileri hızlı bir şekilde biçimlendirmek ve analiz etmek, ayrıca bilgilendirici sunumları web üzerinde de görüntülemek ve paylaşmak.

Mac için Office'e yeni eklenen Outlook, e-posta trafiğini ve kişileri düzenlemek ve randevuları koordine etmek için birçok pratik araçla, daha önce dahil edilen Entourage'a göre önemli avantajlar sunuyor.

Mac için Microsoft Office 2011 Standart Sürüm, Wiresoft Yazılım Mağazası'nda düşük fiyatlı tek bir lisans olarak hemen indirilerek satın alınabilir. Aşağıda Mac için Office 2011 'in kullanıcılarına sunduğu tüm avantajlara genel bir bakış bulacaksınız.

Mac için Office 2011 Standard'ın genel yenilikleri

Mac için Office'in bu sürümü, Windows'a özgü şerit görünümünü benimseyerek önceki sürüme kıyasla yeni bir görünüme de sahip, daha fazla ayrıntı için aşağıya bakın. Buna ek olarak, Mac için Office 2011 ile çalışmayı daha verimli ve pratik hale getiren bir dizi optimizasyon ve avantaj vardır:

Şerit ekranı artık Mac için Office'te de

Windows kullanıcılarının aşina olduğu tipik şerit çubuğu artık bu Office sürümü ile Mac'te de mevcut. Tipik işlevler ayrı çubuklarda veya şeritlerde tematik olarak sıralanır ve farklı sekmeler aracılığıyla erişilebilir. Bir program belgesindeki mevcut faaliyete bağlı olarak, kullanıcıya düzenleme için tematik olarak uygun bir araç ve işlev seçimi gösterilir, örneğin Word metinlerini biçimlendirmek veya bir PowerPoint sunumundaki görüntüleri düzenlemek için.

Şerit görünümünün avantajı, uygun işlevlerin artık doğrudan erişilebilir olması ve kullanıcının artık bunları çeşitli alt menülerde aramak zorunda kalmamasıdır.

Buna ek olarak, şeritler de özelleştirilebilir.

Bununla birlikte, önceki sürümden tanıdık kullanıcı arayüzünü kullanmak isteyenler de şerit görünümünü gizleyebilir ve hala mevcut olan klasik menü aracılığıyla istenen işlevlere erişebilir.

Word, Excel ve PowerPoint'te fotoğraf düzenleme için entegre işlevler

Word, Excel ve PowerPoint'te resim ve grafiklerin düzenlenmesi yeni işlevlerle önemli ölçüde basitleştirildi ve başka şekillerde de geliştirildi. Bir belgeye resim eklemek için artık masaüstünden veya bir klasörden ilgili yere fare ile sürüklemek yeterli. Daha sonra boyut hassas bir şekilde ayarlanabilir veya format kırpılabilir. Renk tonlarını ve doygunluğu ayarlamak veya çeşitli efektler ve filtreler eklemek için başka işlevler de mevcuttur. Şeffaflık derecesini ayarlamak da mümkündür. Bu, örneğin bir fotoğrafın tam sayfa arka plan illüstrasyonu olarak kullanılmasını mümkün kılar.

Bu süreçte, grafiklerin oluşturulması da geliştirilmiştir. Bu amaçla, SmartArts olarak adlandırılan, örneğin Excel'deki hiyerarşi diyagramlarının veya süreç akışlarının kişinin kendi ihtiyaçlarına göre görselleştirilebileceği bir dizi grafik öğe içerir.

Genişletilmiş şablon kataloğu

Microsoft, 2011 Mac sürümünde Word, Excel ve PowerPoint programları için şablon portföyünü de önemli ölçüde genişletti. Uygun bir şablon seçmek, ilk sayfanın biçime genel bakışta görüntülenmesi sayesinde daha kolay hale gelir. Fareyi belirli bir şablonun üzerine getirdiğinizde, diğer tüm sayfalar da birbiri ardına görüntülenir.

Mac için Office 2011 ile Visual Basic yeniden kullanılabilir

Office 2011, Mac için güçlü bir komut dosyası dili olan Visual Basic desteğini geri getiriyor. Bu, VBA makro kodunu korurken XML tabanlı belge biçimlerinin oluşturulmasına olanak tanır. Mac'te VBA, özellikle Excel, Word, Access gibi Office uygulamaları için yinelenen görevlerin makrolar aracılığıyla uygun şekilde programlanarak otomatik olarak kullanılması olanağını sunar.

Mac'te MS Web Uygulamalarını Kullanma

Mac için Office paketinde Microsoft, çeşitli programları Web Uygulamaları ile ilişkilendirmiştir. Word, Excel ve PowerPoint belgeleri, yerel olarak yüklü Office sürümünden veya ilgili işletim sisteminden bağımsız olarak tarayıcıda çevrimiçi olarak düzenlenebilir. Ön koşul, Windows Live Services'e ücretsiz kayıt olmaktır.

Belgeler üzerinde geliştirilmiş işbirliği

Word ve PowerPoint'te birden fazla kullanıcı aynı belge üzerinde işbirliği yaptığında, program belirli bir kullanıcının o anda üzerinde çalıştığı paragrafları diğer ortak çalışanlar için kilitler. Bu, bir belgenin birden fazla sürümünün oluşturulmasını önler. Aynı zamanda, kullanıcılar her zaman kimin hangi değişiklikleri yaptığını görebilirler.

Microsoft Messenger

Microsoft Messenger, Mac için Office 2011 'e de entegre edilmiştir. Bu, kullanıcıların harici sohbet işlevlerini kullanmadan iş arkadaşlarıyla doğrudan iletişim kurmasına olanak tanır. Messenger ayrıca gözden geçirilmiş bir ses ve video iletimi de sunuyor.

Mac 2011 için bireysel Office programlarının optimizasyonları

Mac 2011 için Office paketine yapılan bu genel eklemeler ve iyileştirmelerin yanı sıra, standart programların da sunduğu pek çok yenilik var:

Word 2011'deki yeni araçlar

Yeni şablonlara ek olarak, bir dizi yeni entegre görünüm seçeneği Word ile çalışmayı daha da pratik hale getiriyor:

 • "Yayınlama Düzeni" yalnızca bir Word belgesinin düzeni için kullanılır; burada metnin kendisi düzenlenmeden metin ve grafiklerin biçimi ve konumu değiştirilebilir. Bu, metinde yanlışlıkla değişiklik yapılmasını önler.
 • "Not Defteri" görünümü, anahtar kelimelerin anında not alınması için kullanılır ve sesli notlar da entegre edilebilir.
 • "Tam ekran" modu, tüm düzenleme işlevlerini gizleyerek belge içeriğine daha iyi odaklanılmasını sağlar.
 • Fare imleci ekranın üst kısmına getirildiğinde, program kısa bir süre için en önemli biçimlendirme işlevlerini içeren bir araç çubuğu görüntüler.

Mac için Excel 2011'de Optimizasyonlar

Mac için Excel 2011 artık daha önce yalnızca Windows sürümünde bulunan işlevleri de içeriyor. Bu aynı zamanda her iki işletim sistemi arasında daha iyi bir veri alışverişi sağlar. Bu yeni özellikler özellikle belirtilmeyi hak ediyor:

 • Pivot tablolar artık Mac için Excel'de eskisinden daha kolay oluşturulabiliyor.
 • Sparklines - küçük kelime grafikleri - tabloları daha net hale getirir; örneğin, bir hesaplamanın sonucunu hızlı bir şekilde görselleştirmek için doğrudan tek bir alana küçük diyagramlar olarak yerleştirilebilirler.
 • Formül oluşturucu ile if-fonksiyonu kullanılarak iç içe fonksiyonlar oluşturulabilir. Bununla en fazla yedi iç içe if koşulu mümkündür.

Mac için PowerPoint 2011

PowerPoint sunumları Mac versiyonu 2011 ile daha da pratik bir şekilde tasarlanabilir ve gerçekleştirilebilir. Aşağıdaki fonksiyonlar yeni entegre edilmiştir:

 • "Broadcast" fonksiyonu ile sunumlar internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilebilir. Katılımcılar bir web bağlantısı alırlar ve oturum açtıktan sonra sunumu herhangi bir cihazdan takip edebilirler. Her zamanki gibi, sunumun gidişatı üzerinde moderatörün kontrolü vardır.
 • "Sunum Yapan Kişi" görünümünde, sunum yapan kişi ekranında yalnızca mevcut slaydı değil, aynı zamanda notları ve saati de içeren bir sonraki slaydın önizlemesini görür.
 • 3D slayt geçişleri, her seviyeyi ayrı ayrı görüntüleyerek genel bakışı korumaya yardımcı olur. Gizli veya üst üste binen öğeler fare ile kolayca yeniden düzenlenebilir.

Outlook Office Mac 2011'de kullanılabilir

Yeni Mac için Office sürümü artık önceki Entourage programının yerini alan Outlook'u da içeriyor. Outlook, aşağıdakilerin kapsamlı yönetimi ve organizasyonu için kullanılır

Outlook, e-postaların ve randevuların kapsamlı yönetimi ve organizasyonu için kullanılır ve Windows sürümüyle aynı kapsamlı işlevleri sunar. Windows'tan Mac'e geçerken, tüm veriler sorunsuz bir şekilde içe aktarılabilir. Outlook 2011, diğerlerinin yanı sıra bu işlevleri de sunar:

 • Daha uzun e-posta yazışmaları için daha iyi netlik: Belirli bir konu hakkında farklı katılımcılardan gelen çeşitli e-postalar, tutarlı konuşmalar olarak konu başlıkları şeklinde farklı klasörlerde de görüntülenebilir. Bu, tüm önemli katkılar ve katılımcılar hakkında her zaman genel bir bakışa sahip olduğunuz anlamına gelir.
 • E-postalar, görevler, notlar ve takvim girişleri için kişisel depo (PST) dosyaları, bir kullanıcı macOS'a geçmek isterse PC'den Mac'e aktarılabilir.
 • Randevuları düzenlemek için takvim önizlemesi doğrudan Outlook'ta rahatça görüntülenebilir.

mac için Office 2011 Standard için macOS Donanım Gereksinimleri

Mac için Office 2011'i yüklerken, MS Office for Mac 2011'in macOS Catalina 10.15 ve üstü işletim sistemi tarafından artık desteklenmediğini lütfen unutmayın! Ayrıca, Mac için Office paketi yalnızca 32 bit modunda kullanılabilir.

 • İşlemci: Intel işlemci
 • İşletim sistemi: en az Mac OS X 10.5.8 veya üstü
 • Lütfen unutmayın: Mac için Office 2011 Standard, Catalina ve üstü ile uyumlu değildir!
 • Bellek: en az 1 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında 2,5 GB (ayrıca: Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Monitör çözünürlüğü: en az 1.280 x 800

Mac için MS Office 2011 Standard'ı Wiresoft Online Mağazasından uygun fiyata satın alın

Wiresoft, Mac için Office 2011'in Standart Sürümünü bu entegre uygulamalarla birlikte indirmeye sunuyor:

 • Mac için Word 2011 - kelime işlem için
 • Mac içinExcel 2011 - elektronik tablolar için
 • Mac için PowerPoint 2011 - sunu oluşturma için
 • Mac için Outlook 2011 - iletişim ve organizasyon için

Mac için Office 2011 'in Standart Sürümünü Wiresoft'tan satın aldığınızda, Kullanılmış Yazılım için düşük fiyatımıza ek olarak bu avantajlardan da yararlanırsınız:

 • MS Office 2011 for Mac Standart Yazılımı, kendi adınıza kaydettirebileceğiniz Medialess Lisans Kiti olarak hemen indirilebilir.
 • Bu, toplu bir lisanstan gelen düşük fiyatlı bir tek kullanıcı lisansıdır. Yazılım Almanca'dır.
 • Birlikte verilen lisans ilk satın alan tarafından kullanılmışsa, Wiresoft'a yapılan satışla birlikte tekrar silinmiştir, bu nedenle %100 ücretsizdir ve tekrar kullanılabilir.
 • Mac için Office'in toplu lisanslardan kaynaklanan tüm bireysel lisansları, kullanıma uygun olduklarından emin olmak için Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmiştir.
 • Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan veya sınırlı işlevlere sahip test sürümleri olan bu tür tek lisanslar veya üçüncü taraflarca kullanılabilen bir lisans anahtarı aracılığıyla kilidi açılan Office lisansları sunmaz.
 • Wiresoft ile yaptığınız her yazılım satın alımında, her zaman orijinal bir Microsoft yazılım ürünü satın aldığınızdan ve AB'de yasal olarak geçerli düzenlemelere uygun olduğundan emin olabilirsiniz, böylece ne siz ne de Wiresoft yasal bir gri alanda kalmazsınız.

Mac Standard için Microsoft Office 2011 veya Wiresoft Shop'ta bulunan diğer Microsoft yazılım ürünlerini satın almakla ilgili sorularınız için e-posta, telefon veya sohbet yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT OFFICE MAC 2011 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler