Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10040
 • 079-01714
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


PowerPoint  Microsoft paketlerinin Office tipik bir bileşenidir ve bilgileri meslektaşlara ve ortaklarına net bir şekilde aktarmak için canlı veya video aracılığıyla ders olarak düzenlenen ikna edici sunumların oluşturulması için vazgeçilmezdir. Bu Business PowerPoint 2013 versiyonu, uygulama olanaklarının çok yönlülüğü nedeniyle ikna edicidir; sadece profesyonel olarak değil, aynı zamanda okulda ve çalışmalarda diğer insanlarla başarılı bir şekilde iletişim kurmak için de kullanılabilir. Çok çeşitli şablonlar ve tasarım öğeleri sayesinde PowerPoint 2013, hem yeni başlayanları hem de profesyonelleri net bir şekilde tasarlanmış slaytlar oluşturma ve konuları canlı bir şekilde iletme konusunda destekler.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT 2013"

Microsoft PowerPoint 2013 - tek başına bir program olarak klasik Office yazılımı

PowerPoint, Microsoft Office paketlerinin tipik bir bileşenidir ve meslektaşlara ve iş ortaklarına bilgileri net bir şekilde aktarmak için canlı olarak veya video aracılığıyla ders olarak düzenlenen ikna edici sunumlar oluşturmak için vazgeçilmezdir. PowerPoint 2013 sürümü, uygulama olanaklarının çok yönlülüğü nedeniyle ikna edicidir; yalnızca profesyonel olarak değil, aynı zamanda okulda ve çalışmalarda diğer insanlarla başarılı bir şekilde iletişim kurmak için de kullanılabilir. PowerPoint 2013, net bir şekilde tasarlanmış slaytlar oluşturmak ve konuları canlı bir şekilde iletmek için çok çeşitli şablonlar ve tasarım öğeleriyle hem yeni başlayanları hem de profesyonelleri destekler.

Microsoft PowerPoint 2013'ün kullanıcı dostu arayüzü, deneyimsiz kullanıcıların bile programı kullanmaya başlamasını kolaylaştırır. Sezgisel araçlar ve çok çeşitli standartlaştırılmış slayt şablonları ve grafik türleri, profesyonel görünümlü sunumlar oluşturmayı ve bunlara bireysel bir görünüm kazandırmayı kolaylaştırır. Akıllı kılavuz çizgileri, kullanıcıları bireysel tasarım öğelerinin en uygun ve hassas şekilde yerleştirilmesinde destekler ve mevcut düzenleme durumu canlı görünüm aracılığıyla her zaman anında kontrol edilebilir.

PowerPoint 2013, programın uygulama olanaklarını önemli ölçüde genişleten tabletler için de destek sunuyor. Ekip kullanımı için, yorum sütunları da bu sürüme entegre edilmiştir, böylece diğer çalışanlar bir sunumun slaytlarına yorumlarıyla açıklama ekleyebilirler.

Daha yeni sürümlerle karşılaştırıldığında, PowerPoint 2013 sürümü Windows 7 işletim sistemleri veya Windows Server 2008 altında çalışma avantajına sahiptir. Bu nedenle yazılım eski bilgisayarlarda da kullanılabilir - bu özellikle özel kullanıcılar, serbest meslek sahipleri veya öğrenciler için ekonomik bir avantajdır, aynı zamanda donanımı değiştirmek zorunda kalmadan yazılım ihtiyaçlarını karşılamak için finansal olarak uygun bir çözüm arayan küçük şirketler için de geçerlidir.

PowerPoint 2013, sunuları çevrimiçi olarak depolamak için Microsoft bulut hizmeti SkyDrive'ı kullanma seçeneğine sahiptir, böylece diğer kullanıcılar tarafından kullanılabilir; SharePoint aracılığıyla paylaşılabilir ve diğer kullanıcılar tarafından düzenlenebilir.

PowerPoint 2013 programı, ilgili Office sürümünün bir parçası olarak Wiresoft'tan da temin edilebilir, ancak bizden ayrı olarak da satın alabilirsiniz!

PowerPoint 2103'ü Wiresoft'tan tek başına bir program olarak satın almak, düşük fiyata ek olarak, bir yazılım aboneliği değil, satın alınan bir sürüm olması avantajına sahiptir. Aşağıdaki genel bakış, bu kanıtlanmış ofis yazılımının tüm önemli özelliklerini ve araçlarını sunmaktadır.

PowerPoint 2013'e ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasında yazılımın eski ve yeni sürümlerini de bulabilirsiniz - ayrıca abonelik zorunluluğu olmayan düşük fiyatlı tek kullanıcılı bir sürüm olarak.

PowerPoint 2013'teki pratik işlevleri ve özellikleri kullanma

PowerPoint 2013, sunum slaytlarının grafik tasarımının kapsamını genişletiyor. Diğerlerinin yanı sıra aşağıdaki araçlar ve özellikler bu amaç için kullanılabilir:

  • SmartArt efektlerini kullanın: PowerPoint 2013'te bulunan SmartArt aracı, slaytlar arasında dinamik, akıcı geçişlerin entegre edilmesini sağlar ve böylece bir sunuyu daha da canlı hale getirir. Bu amaçla bir SmartArt grafiğine uygulanabilecek çeşitli SmartArt biçimi şablonları veya düzenleri mevcuttur: Çizgi stilleri, eğimler veya 3D görünümler gibi efektler birleştirilebilir ve bir SmartArt grafiğinin şekillerine renk varyasyonları uygulamak da mümkündür. Ayrıca, bazı SmartArt grafik türleri, kendi illüstrasyonlarınızın veya fotoğraflarınızın entegre edilebileceği yer tutucular içerir.
  • Slayt tasarımları için yeni tasarım çeşitleri: PowerPoint 2013 ayrıca daha fazla renk paleti ve yazı tipi ailesi içerecek şekilde genişletildi. Ayrıca, önceki standart boyutlara alternatif olarak geniş ekran tasarımlar da burada yeni. Yeni PowerPoint standart slayt boyutu 16:9'dur, bu da ışınlayıcı ile sunumlar için iyidir, ancak eski 4:3 formatı hala mevcuttur - buna ek olarak, bireysel bir slayt formatı oluşturmak da mümkündür.
  • Bireysel renk seçimi için pipet aracı: Tek bir tıklamayla, bir PowerPoint slaydının renkleri anında değiştirilebilir. Bu, standart renk tonlarına ek olarak PowerPoint 2013'te sunulan paletin dışındaki renklerin de seçilebileceği ve tasarım için kullanılabileceği anlamına gelir.
  • Farklı iki PowerPoint dosyasından slaytları birleştirin: PowerPoint 2013 artık, örneğin taslak ve düzeltme sürümünü tek bir dosyada birleştirmek için kendi diyalog kutusuna sahiptir. Dosyanın yalnızca belirli bölümleri seçilebilir ve orijinal dosyaya entegre edilebilir. Birleştirmeden sonra, değişiklikler tek tek kabul edilebilir veya geri alınabilir.
  • Çevrimiçi medyadan görüntüler ekleyin: Facebook ve Flickr gibi sosyal medyadaki resimler ve grafikler artık yerel olarak bilgisayara kaydedilmeden doğrudan PowerPoint sunumuna entegre edilebiliyor. Gerekli olan tek şey kullanıcının ilgili hizmette oturum açmasıdır. Bu aynı zamanda Bing görsel araması için de geçerlidir, ancak bu arama oturum açmadan da kullanılabilir.

Buna ek olarak PowerPoint 2013, hem işbirliğinde hem de özellikle sunumun kendisinde uygulama olanaklarının kapsamını daha da artıran başka pratik işlevler de sunuyor:

  • Uyumluluk modu: PowerPoint 2013'te kullanıcılar uyumluluk modunu yalnızca yazılımın eski bir sürümünde oluşturulmuş .PPT dosyalarını açmak ve düzenlemek için değil, aynı zamanda bunları tekrar kaydetmek için de kullanabilirler. Uyumluluk kontrolü, herhangi bir öğeyle ilgili görüntüleme sorunu olmaması için ek güvenlik sağlar.
  • Açık XML biçimi: PowerPoint dosyaları artık .PPTX gibi Genişletilebilir İşaretleme Dili'nin kısaltması olan bir Microsoft XML dosya biçiminde de kaydedilebilir. Örneğin makroların veya eklentilerin vb. entegre edilip edilmediğine bağlı olarak, bu amaç için başka XML formatları da mevcuttur. XML bir dizi avantaj sunar: Bununla birlikte kaydedilen dosyalar otomatik olarak sıkıştırılır, böylece azaltma öncekinden önemli ölçüde daha fazladır. Bu, PowerPoint dosyalarının ek olarak gönderilmesinin, veri boyutunun çok büyük olması durumunda ortaya çıkabilecek sorunlardan daha azına neden olduğu anlamına gelir. Entegre verilerin korunması da önemli ölçüde daha yüksektir: hassas bilgiler daha kolay tanımlanır ve ayrıca yalnızca gizli olarak yayınlanabilir.
  • Microsoft OneDrive'ı kullanın: Microsoft'un bulut hizmetleri PowerPoint 2013 ile birlikte, bir sunu üzerinde herhangi bir yerden kendiniz çalışmak veya bir ders olarak vermek ya da düzenleme veya yorumlama için diğer iş arkadaşlarınızın kullanımına sunmak için kullanılabilir.
  • Meslektaşlarınızın yorumlarını takip edin: Bir PowerPoint sunumunda farklı personelden gelen yorumlar, e-posta adresi gibi iletişim seçenekleri de dahil olmak üzere ilgili kişiye göre açıkça ayrıştırılmakla kalmaz, aynı zamanda bireysel sunum slaytlarının kenar boşluğuna herhangi bir yere eklenebilir ve böylece düzenleme sırasında ve sunum sırasında görüntülenebilir.
  • Konuşmacıgörünümü: Bu yeni görünüm, konuşmacıya bir PowerPoint sunumunu aynı anda iki görünümde gösteren pratik bir özellik olan ekran sunumu modu için kullanılabilir: bir yandan, daha önce olduğu gibi, izleyicinin de gördüğü saf sunum slaytları ve diğer yandan, tüm notlar ve ek açıklamalar veya yorumlar dahil olmak üzere bunları görüntüleyen konuşmacı görünümü. Ayrıca bu mod, gezinmeyi kolaylaştıran tüm slaytlara genel bir bakışın yanı sıra kalemler ve lazer işaretçiler gibi araçlar ve gerektiğinde grafikleri ve diyagramları büyütmek için bir yakınlaştırma işlevi sunar.
  • Sunumlar için video kullanın: PowerPoint 2013 ile sunular video olarak da dışa aktarılabilir veya kaydedilebilir, bu da harici bir cihazda kolayca oynatma seçeneği sunar.
  • Sosyal medya için PowerPoint kullanın: PowerPoint 2013'te oluşturulan sunular Twitter ve Facebook gibi sosyal medyayla da uyumludur. Bu, çevrimiçi muhatap çemberini de genişletir ve böylece erişimi genişletmek ve ilgiyi artırmak için daha fazla fırsat sunar.

PowerPoint 2013 için donanım sistemi gereksinimleri:

PowerPoint 2013, standart olarak 32 bit ve 64 bit Windows sürümü olarak indirmeye sunulur; bu nedenle bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterebilir. 64 bit sürüm varsayılan olarak otomatik olarak yüklenir, ancak x86 işlemcili 32 bit bir işletim sistemine yalnızca 32 bit sürüm yüklenebilir. Aksi takdirde aşağıdaki asgari gerekliliklere uyulmalıdır:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008/ 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • İşlemci: en az 1 GHz, x86 veya 64 bit işlemci
 • Bellek: min. 1 GB (32 bit) veya min. 2 GB 64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Görüntü çözünürlüğü: min. 1.024 x 576, Direct X10 hızlandırmalı grafik kartı

PowerPoint 2013'ü aynı Office Suite'ten tek bir program olarak Wiresoft'tan makul bir fiyata satın alın

PowerPoint yazılımı, Microsoft Office paketlerinin düzenli bir bileşenidir. Bu nedenle, program normal mağazalarda ayrı olarak bulunmaz, ancak yalnızca diğer Office programlarıyla birlikte sunulur. Wiresoft'ta PowerPoint 2013'ün yanı sıra bu yazılımın diğer sürümlerini tek başına bir program olarak tamamen ayrı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Wiresoft ile yazılım satın alırken en büyük avantajınız, sunulan PowerPoint 2013 'ün tek kullanıcı lisansının saf bir satın alma sürümü olmasıdır, bu nedenle sizi uzun vadeli ve muhtemelen daha pahalı bir yazılım aboneliğine mecbur bırakmaz veya işlevlerin kullanımında olağan zorunlu güncellemeler veya zaman sınırlı kısıtlamalar anlamına gelmez. Bu nedenle, özellikle Office Suite 2013'ün diğer programlarını kullanmak istemiyorsanız, Wiresoft'tan yazılım satın almaya iki kat daha fazla değer. Bu, yalnızca özel kullanıcıların değil, serbest meslek sahiplerinin ve KOBİ'lerin de MS PowerPoint 2013'ün tüm avantajlarından yararlanabileceği ve böylece tasarruf edebileceği anlamına geliyor.

Wiresoft'tan satın aldığınız yazılım her durumda güvenli bir bahis olacaktır: Yazılım mağazamızda satışa sunulan bu PowerPoint 2013 tek kullanıcı lisansı, yalnızca şirketlerde kullanılan daha büyük hacimli bir lisanstan gelmektedir, bu nedenle sözde kullanılmış yazılım dır - Wiresoft'taki özellikle düşük fiyatın bir nedeni! Ancak, bu sizin için herhangi bir dezavantaj anlamına gelmez, çünkü satın aldığınız kullanılmış PowerPoint yazılım lisansı, aynı adı taşıyan Office Suite 2013'te de bulunan PowerPoint 2013 programıyla işlevsellik açısından tamamen aynıdır.

Ayrıca, Wiresoft ile yazılım satın alırken, ne bizim ne de kendinizin kullanılmış yazılım kullanırken yasal olarak huzursuz bir durumda olmadığınızdan emin olabilirsiniz, çünkü: Kullanılmış yazılım ticareti kesinlikle yasaldır ve mahkemeler tarafından izin verilmektedir!

Böyle bir toplu lisansla gelen ve Wiresoft tarafından sunulan her Microsoft programı daha önce Wiresoft tarafından hatasız ve sınırsız kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir, böylece PowerPoint 2013 satın alındıktan ve verilen lisans anahtarıyla etkinleştirildikten sonra sizin tarafınızdan %100 kullanılabilir.

Wiresoft ayrıca Microsoft programlarının yalnızca Microsoft'un ilgili sürümleriyle aynı olan tam sürümlerini sunmaktadır. PowerPoint 2013 sürümüne ek olarak, bu yazılımın daha yeni ve daha eski  sürümlerini Wiresoft Yazılım Mağazasından ve diğer Office, sunucu ve diğer Microsoft programlarından ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

PowerPoint 2013 veya başka bir MS programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız en iyisidir.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler