Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10184
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.578,90 TRY * 1.752,90 TRY * (9,93% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - İşletmeler için Microsoft işletim sistemi

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 kullanıcılara maksimum performans sunar ve özellikle büyük şirketler için tasarlanmıştır - Wiresoft'tan toplu lisans yerine düşük bir fiyatla da temin edilebilir!

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 bu Microsoft sürümünde, kapsamlı uygulama yönetiminin yanı sıra yalnızca güvenlik güncelleştirmelerinin yüklendiği, ancak hiçbir işlevin yüklenmediği özel bir Windows güncelleme biçimi olan Microsoft Uzun Süreli Hizmet Şubesi'ne erişim de dahil olmak üzere, çoğu yalnızca burada bulunan tüm sürümler arasında en geniş işlev yelpazesini içeren işletim sistemidir.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015, kişisel tercihlere göre özelleştirilebilen tipik Microsoft karo görünümüne sahip tanıdık kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Enterprise Edition ayrıca, alıcılar için bu işletim sisteminin eski donanım sistemlerinde de kullanılabilmesi gibi küçümsenmeyecek bir avantaja sahiptir; bu, birçok kullanıcı için satın almaya karar veren önemli bir özelliktir. Tek bir sürüm olarak Windows 10 Enterprise LTSB 2015'e ek olarak, Wiresoft çevrimiçi mağazasından diğer Windows 10 sürümlerini ve diğer birçok Microsoft programını da edinebilirsiniz. Genel bakışa ek olarak, aşağıdaki genel bakış Windows 10 Enterprise LTSB 2015'in özel özelliklerini sunmaktadır.

Windows 10 Enterprise'ın özel, ayrıcalıklı özellikleri LTSB2015

 Windows 10 Pro gibi sürümlerle karşılaştırıldığında, Windows 10 Enterprise LTSB 2015, hem son cihazların ve verilerin güvenliği hem de yöneticilerin grup politikalarını uygulama ve kullanıcı hesaplarını yönetme olanakları açısından özellikle orta ölçekli ve her şeyden önce büyük şirketler için belirleyici bir katma değer sağlayan özellik ve araçlarda bir artı sunar. Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ile ilgili tüm spesifik ayrıntılar aşağıdadır:

 • DirectAccess: DirectAccess ile, uzak istemci bilgisayarlar şifreli bir bağlantı üzerinden şirket ağına bağlı kaldığından, uzak kullanıcılar VPN bağlantısı olmadan da ağ kaynaklarının bağlanabilirliğini kullanabilir. BT yöneticileri de DirectAccess aracılığıyla tüm istemci bilgisayarları yönetebilir. Özellikle mobil kullanıcılar, çok siteli bir ortamda bile DirectAccess ile en iyi şekilde çalışır. Yapılandırmadan sonra, dizüstü bilgisayarları otomatik olarak İnternet üzerinden şirket ağına bağlanır. Grup ilkeleri de DirectAccess aracılığıyla kolayca yönetilebilir.
 • Windows To Go Creator: Windows To Go, Windows 10 Enterprise LTSB 2015'i bir USB belleğe veya USB sabit sürücüye yükler, böylece kullanıcılar işletim sistemini her zaman yanlarında bulundurur ve bu nedenle harici bir uç cihazda kullanabilirler. Tüm veriler veri taşıyıcısında saklı kalır.
 • AppLocker: AppLocker ile Windows 10 Enterprise bilgisayarda hangi uygulamaların çalışmasına izin verileceğine dair kurallar tanımlanabilir. Güvenilir uygulamaları beyaz listeye almak da mümkündür.
 • BranchCache: Geniş alan ağı (WAN) kullanan şirketler BranchCache ile bant genişliğini optimize edebilir; düşük uygulama çabasının yanı sıra bu özellik hızı da artırır.
 • Evrensel Yazma Filtresi - UWF: Bu filtre ile veriler artık sistemde kalıcı olarak depolanmaz, ancak yeniden başlatılana kadar kullanılabilecekleri ana belleğe takas edilir. Bu sanal kaplama daha sonra silinir - örneğin, bir konuk kullanıcı oturumu kapattığında da.
 • Credential Guard: Bu güvenlik aracı, oturum açma verilerini sanallaştırma teknolojisi "Sanallaştırma Tabanlı Güvenlik" ile güvence altına alır; bu sayede veriler işletim sisteminin geri kalanından ayrı olarak depolanır ve böylece önemli ölçüde daha iyi korunur.
 • Device Guard: Bu, yöneticilere iş istasyonlarını yalnızca tanımlanmış uygulamaların çalıştırılabileceği şekilde yapılandırma seçeneği sunar - kiosk bilgisayarları kurmak için idealdir. Bir beyaz liste oluşturarak, yalnızca kod bütünlüğü ilkesine karşılık gelen uygulamalar başlatılabilir, böylece daha önce bilinmeyen kötü amaçlı yazılımlar bile etkinleştirilemez.
 • Windows 10 Long Term Servicing Branch - LTSB: Bu özel Windows 10 Enterprise özelliği bilgisayarın performansını artırır çünkü diğer Windows 10 sürümlerinin aksine güncellemeler sürekli olarak değil, yalnızca daha uzun aralıklarla gerçekleştirilir; güvenlik güncellemelerinin yüklenmesi ile işlevlerin yüklenmesi arasında bir ayrım yapılır. LTSB aynı zamanda Uzun Vadeli Hizmet Kanalı (LTSC) olarak da bilinir. Kullanıcılara sadece 2-3 yılda bir bu dönemde yayınlanan güncellemeler ve işlevler sunulur ve bunları yükleyebilir ya da reddedebilir.
 • Desktop Analytics: Bulut tabanlı hizmet Microsoft Configuration Manager'a entegre edilmiştir ve ilgili Windows istemcilerinin faydalı güncellemeleri hakkında bilgi sağlar, ayrıca bir şirkette çalışan uygulamaların bir envanterini oluşturur ve en son Windows 10 özellik güncellemeleriyle uyumlulukları hakkında bilgi sağlar.

Windows 10 Enterprise LTSB2015'indiğer iş özellikleri vb

Bu ayrıcalıklı özelliklerin yanı sıra, yalnızca Windows 10 Enterprise LTSB 2015 ve Pro aşağıdaki özellikleri de içerir:

Kapsamlı kullanım seçenekleri

Windows 10, aşağıdakiler gibi bir dizi özellik aracılığıyla kullanıcılar için uygulama olanaklarını genişletir:

 • Uzak MasaüstüUygulaması: Uzak Masaüstü Uygulaması ile kullanıcılar, yerel olarak uzaktaki başka bir terminal cihazını kendi PC veya tabletlerinin önünde oturuyormuş gibi kullanabilirler: Bir RDS ağ geçidi bağlantısı aracılığıyla, masaüstü yüzeyi görüntülenir ve tüm programlar dahil olmak üzere kullanılabilir.
 • Kiosk modu: Kioskmodu ile farklı kullanıcılar, ana kullanıcının diğer kritik verilerine veya belirli işlevlerine erişmeden bir Windows 10 PC'yi kullanabilir. Bu şekilde, her yetkili kişi için ayrı bir kiosk kullanıcı hesabı oluşturulabilir ve bu da tanımlanan verileri ve işlevleri yalnızca oturum açan ilgili kullanıcı için kullanılabilir hale getirir.
 • EnterpriseMode Internet Explorer (EMIE): Enterprise Mode, Windows 10'da çalıştırılabilmeleri için eski web uygulamalarıyla uyumluluk sorunlarını önemli ölçüde azaltır; ayrıca Enterprise Mode Site List Manager, web sayfalarını oluştururken çeşitli seçenekler sunar.
 • Hyper-V İstemcisi: Windows 10 Enterprise LTSB 2015, birden fazla işletim sistemini kendi sanal makinelerinde (VM) çalıştırmak için Hyper-V teknolojisini içerir. Böylece mevcut bellek alanı daha iyi kullanılabilir ve dinamik bellek yönetimi sayesinde birkaç sanal makine de sorunsuz bir şekilde paralel olarak çalıştırılabilir.

Geliştirilmiş yönetim seçenekleri

Yöneticiler, Windows 10 ile kullanıcıları ve bilgisayarlarını yönetmek için optimize edilmiş seçeneklere sahiptir:

 • Grup ilkeleri gpedit.msc düzenleyicisi aracılığıyla yerel olarak tanımlanır ve belirli özelliklere göre yönetilir: Böylece, güncellemelerin yüklenmesi tanımlanmış kurallara göre kontrol edilebilir, örneğin belirli bir güncellemenin en geç ne zaman yüklenmesi gerektiğini belirleyen uyumluluk son tarihleri ile, aynı zamanda Storage Sense aracılığıyla bellek optimizasyonu gereksiz dosyaları silmek için merkezi olarak yapılandırılabilir.
 • Domain Join: Domain Join, Active Directory'deki bir etki alanına üyelik yoluyla PC'lerin ve kullanıcı hesaplarının yönetimini basitleştirir. Çevrimdışı etki alanı katılımı, yöneticilerin bir bilgisayarı etki alanına çevrimdışı olarak ekleyebilmelerini sağlar - bu, mobil çalışan ve etki alanı denetleyicisi aracılığıyla ağ bağlantısı olmayan kullanıcılar için bir avantajdır.
 • Windows Business Store: Windows Business Store'a erişimle ve Azure Active Directory kullanılarak, burada bulunan yazılım ürünleri bir ağdaki tüm uç cihazlar için merkezi olarak satın alınabilir ve uygulanabilir.

Daha yüksek güvenlik

Windows 10 ayrıca daha özgür çalışmayı desteklemek için veri ve kullanıcı güvenliğini de geliştirdi:

 • BitLocker: Bu özellik özellikle tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil uç cihazları çalınmaları veya kaybolmaları durumunda güvence altına alır. Üzerlerindeki hassas veya kişisel veriler BitLocker ile güvenli bir şekilde şifrelenir, böylece kötüye kullanılamaz. BitLocker To Go" USB bellekleri veya harici sabit sürücüleri şifrelemek için de kullanılabilir.
 • Windows Defender System Guard: WDSG, Windows 10 işletim sistemini açılır açılmaz, normal virüs koruma programları henüz etkinleştirilmediğinde saldırılara karşı koruyan özel bir koruma katmanıdır.
 • Kurumsal Veri Koruma (EDP): Windows 10'un bu özelliği, örneğin bir dizüstü bilgisayardaki iş verilerinin, başka bir depolama konumuna taşındığında veya ek olarak gönderildiğinde de etkin olan Active Directory hak yönetimi aracılığıyla hedefli olarak korunmasını sağlar. EDP ayrıca güvensiz uygulamaların yüklenmesini de önler.
 • Akıllı Güvenlik Grafiği: ISG, bir şirket ağındaki mevcut güvenlik önlemlerini analiz eder ve eksiklikler durumunda mantıklı iyileştirmeler önerir.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015'in diğer özellikleri ve işlevleri

Daha iyi ve daha güvenli bir Windows deneyimi için aşağıdaki araçlar da Windows 10 işletim sistemlerine dahil edilmiş veya mevcut özelliklerde iyileştirmeler yapılmıştır:

 • Windows Hello: Parolalara güvenli alternatif - parmak izi veya yüz tanıma özelliğini kullanarak yerel olarak veya bir web hesabıyla oturum açın.
 • Snap Assist: Araç, mevcut görüntüleme alanını aktif pencereler arasında ideal bir şekilde böler - Corner Snap ile aynı anda dört adede kadar pencere görüntülenebilir.
 • CortanaSesli asistan Cortana, Windows 10'da varsayılan olarak etkinleştirilmiştir, ancak örneğin pil gücünden tasarruf etmek veya veri koruma nedenleriyle de devre dışı bırakılabilir.
 • Continuum: Bu, yerel bilgisayar başka bir uç cihazda çalışırken çalışmanın veya oyunun sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar. Tabletlerde ve akıllı telefonlarda, tüm işlevler sanal klavye aracılığıyla kullanılabilir ve masaüstü ekranı otomatik olarak ilgili formata uyarlanır.
 • Windows Bilgi Koruması: Kullanıcılar için kısıtlama olmaksızın veri sızıntılarına karşı koruma. WIP sadece verileri değil, Şifreleme Dosya Sistemi - EFS - aracılığıyla uygulamaları da hırsızlığa ve manipülasyona karşı korur.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 için donanım gereksinimleri

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 'i bir PC veya dizüstü bilgisayarda entegre edilmiş daha geniş işlev yelpazesiyle sorunsuz bir şekilde kullanmak için donanımın belirli minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Windows 10 Enterprise LTSB 2015'in 32-bit ve 64-bit sürümleri mevcut olsa da, mümkünse - özellikle yeni bir bilgisayarda - tüm programların ve uygulamaların kullanılabilmesi için 64-bit sürümü yüklenmelidir. Windows 10 Enterprise'ı yüklemek için bir bilgisayarın aşağıdaki teknik gereksinimleri karşılaması gerekir:

 • İşlemci veya SoC (System-on-a-Chip - akıllı telefonlar için): 1 GHz
 • RAM: 32 bit için 1 GB veya 64 bit işletim sistemi için 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 32 bit için 16 GB veya 64 bit işletim sistemi için 20 GB
 • Grafikler: Ekran 800 x 600, DirectX 9, WDDM 1.0 sürücüsü ile
 • Cortana konuşma tanıma: Hi-Fi mikrofon dizisi
 • Sanallaştırma desteği için TPM (v1.2) yongası (Intel VT-x veya AMD-V ve İkinci Seviye Adres Çevirisi)

Wiresoft online mağazamızdan ucuza Windows 10 Enterprise LTSB 2015 satın alın

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 normalde yalnızca Microsoft tarafından toplu lisans olarak sunulmaktadır. Ancak Wiresoft çevrimiçi mağazasında Windows 10 Enterprise LTSB 2015 işletim sistemini tek bir lisans olarak - ve kullanılmış yazılım olarak özellikle uygun bir fiyata - aynı özellik yelpazesiyle satın alabilirsiniz.

Satışa sunduğumuz bu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition lisansı, bir şirket tarafından satın alınan eski bir toplu lisansın parçasıdır. Bu yazılımın yeniden satılmasıyla birlikte, bu yazılım parçalanarak bireysel lisanslara dönüştürülmüş ve bu lisanslar ikinci el yazılım veya kullanılmış yazılım olarak nitelendirilmiştir. Ancak, Kullanılmış Yazılım olarak bölünmesi veya etiketlenmesi, bu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 işletim sistemi yazılımının işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez. 

Wiresoft'tan yazılım satın almak sizin için her zaman güvenlidir! Wiresoft Shop'ta bulunan bu Windows 10 Enterprise LTSB 2015 işletim sistemi, orijinal Microsoft ürünüyle aynı sürümün anında indirilmesi yoluyla yalnızca uygun bir fiyat değil, aynı zamanda satın alırken güvenlik de sunar. Windows 10 Enterprise LTSB 2015 lisansınız, birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile etkinleştirilir.

Windows 10 Enterprise LTSB 2015'i Wiresoft Yazılım Mağazasından kullanılmış yazılım olarak satın almanız herhangi bir yasal sorun teşkil etmemektedir, çünkü bu tür kullanılmış yazılımların ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı ve kamuya açık çok sayıda kararla da teyit edilmektedir.

Kullanılmış yazılım, müşterilerimize Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition'ı kullanabilmeleri için ucuz bir alternatif sunmaktadır. Siz de ucuz yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows 10 Enterprise LTSB 2015 Edition'ın yanı sıra Windows işletim sistemlerinin diğer sürümlerini ve diğer Microsoft programlarını indirmek için düşük fiyatlı bir satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz. Windows 10 Enterprise LTSB 2015 veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS 10 ENTERPRISE LTSB 2015"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler