Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PUBLISHER 2013

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10132
 • 021-10257
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
332,90 TRY * 368,90 TRY * (9,76% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Publisher 2013, Microsoft'un herhangi bir amaç için ilginç görünümlü yayınları profesyonelce tasarlamaya yönelik çok yönlü DTP programının eski bir sürümüdür: Publisher, tüm tipik kullanımlar için geniş bir şablon belge yelpazesine ek olarak, hem iş hem de özel kullanım için görsel olarak çekici ve yazdırılabilir reklam materyalleri oluşturmak için kullanılabilecek sezgisel işlevler de sunar: Davetiye ve el ilanlarına ek olarak, iş ve seri mektuplar, postaların yanı sıra sunumlar, raporlar ve broşürler ve hatta daha büyük kataloglar tasarlanabilir - sadece şablon olarak zaten dahil olan tipik formatları adlandırmak için.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - satın alma sürümü olarak Microsoft DTP bağımsız programı

Publisher 2013, herhangi bir amaç için profesyonel olarak ilginç görünümlü yayınlar tasarlamak için Microsoft'un çok yönlü DTP programının eski bir sürümüdür: Publisher, tüm tipik kullanımlar için geniş bir şablon belge yelpazesine ek olarak, hem iş hem de özel kullanım için görsel olarak çekici ve yazdırılabilir reklam materyalleri oluşturmak için kullanılabilecek sezgisel işlevler de sunar: Davetiye ve el ilanlarına ek olarak, iş ve seri mektuplar, postaların yanı sıra sunumlar, raporlar ve broşürler ve hatta daha büyük kataloglar tasarlanabilir - sadece şablon olarak zaten dahil olan tipik formatları adlandırmak için.

Belirli işlevsel alanlara göre açıkça yapılandırılmış sekmelerdeki anlaşılması ve kullanımı kolay araçlar, yeni başlayanlardan profesyonellere kadar kullanıcıları, örneğin görüntü düzenlemeyi de kolaylaştıran pratik araçlar ve özelliklerle destekler - verimli çalışma için tipik bir kullanıcı dostu Microsoft kullanıcı arayüzünde bir araya getirilmiştir. Publisher bu nedenle başka bir DTP programının pahalı bir şekilde satın alınmasını gereksiz kılıyor ve yazılım deneyimsiz kullanıcılar tarafından da hızlı bir şekilde kullanılabiliyor.

Publisher 2013 sürümü, yayın tasarlamayı daha da sezgisel hale getiren bir dizi pratik ekleme ve yeni işlev sunuyor:

 • Masaüstünde, Office.com'daki ClipArt kataloğu veya İnternet üzerinden merkezi resim arama ve anında belgeye ekleme.
 • Görüntü dosyaları tasarım alanında bir sütunda net bir şekilde görüntülenir ve bir düzen sayfasına sürüklenip bırakılabilir veya değiştirilebilir.
 • Görüntüler arka plan olarak da kullanılabilir - formatı uyarlamak için çeşitli tasarım seçenekleri mevcuttur.
 • Metinler ayrıca gölgeler ve yansımalar, ışık efektleri ve eğimlendirme gibi efektlerle görsel olarak vurgulanabilir.

MS Publisher 2013 yalnızca belirli yüksek Office sürümlerinin bir parçası olarak mevcuttur ve örneğin Ev ve İş ile Office 2013 Ev ve Öğrenci'ye entegre edilmemiştir. Böyle bir sürümün kullanıcıları Publisher 2013'ü Wiresoft'tan tek başına bir program olarak rahatlıkla satın alabilirler. Publisher 2013 sürümü Windows XP'den itibaren eski Microsoft işletim sistemleri tarafından da desteklendiğinden, bu sürümü veya sonraki sürümlerden birini donanımlarında kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar kullanılmış yazılım satın almaktan fayda sağlayacaktır.

Publisher 2013 'e ek olarak, daha yeni sürümleri ve diğer birçok özel ofis programını Wiresoft çevrimiçi mağazasından tek kullanıcılı sürümler olarak özellikle düşük fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Publisher 2013'teki işlevlerin ve özelliklerin daha ayrıntılı bir tanıtımını ve sunumunu sağlar.

Publisher 2013'ün en önemli yeniliklerine bir bakış

Publisher 2013 sürümü, halihazırda bulunan işlevlere yapılan optimizasyon ve eklemelerin yanı sıra, tasarım seçeneklerini daha da genişleten çeşitli yeni özellikler de sunuyor.

Çok çeşitli düzen şablonları sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar bile belirli bir tasarım fikrine oldukça yaklaşabilir. Doğru şablonu bulmak için office.com'daki arama kullanılabilir. Doğru düzen bulunduğunda, esnek bir şekilde daha fazla uyarlanabilir ve ardından kişiselleştirilmiş yeni bir şablon olarak kaydedilebilir, böylece yeni bir yayın için hemen kullanılabilir. Publisher 2013 ayrıca yazdırılabilir tasarım için daha fazla seçenek sağlayan aşağıdaki genel özellikleri de sunar:

 • Oluşturulan düzenler en yaygın dosya formatlarında baskıya hazır olarak kaydedilebilir - genellikle kullanılan PDF formatına ek olarak, JPG ve XPS de artık mümkündür. JPG, sağlayıcıya bağlı olarak çevrimiçi baskı ve özellikle fotoğraf baskısı için yeni olanaklar sunuyor: Bu nedenle, bir yayının her sayfası gerektiğinde JPEG görüntüsü olarak da kaydedilebilir.
 • Publisher'ı dokunmatik özellikli bir cihazda kullanın: Publisher Version 2013 ayrıca tablet üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır, böylece kullanıcılar düzenleri zahmetsizce oluşturmak için tüm işlevlere erişmek üzere fare yerine parmaklarını veya dijital kalemlerini de kullanabilirler.
 • Microsoft bulut hizmeti OneDrive aracılığıyla, düzen belgelerine her yerden erişebilir ve gerçek zamanlı güncellemeler yoluyla bunları iş arkadaşlarıyla paylaşabilir ve kullanabilirler. OneDrive'ın yüksek güvenlik standartları, verileri yetkisiz erişime veya kayba karşı korur.
 • Merkezi görüntü araması, grafik veya illüstrasyon kullanırken daha geniş bir genel bakış sunar - yalnızca yerel olarak mevcut görüntüleri değil, aynı zamanda Office.com'daki ClipArt kataloğunu ve İnternet'teki aramaları da içerir.

Publisher 2013'teki ilginç bireysel işlevler

Buna ek olarak, aşağıdaki işlevler ve özellikler Publisher 'da çalışmayı kolaylaştırır - yeni efektler ve kullanışlı araçlarla:

Tasarım alanında görüntülerin düzenlenmesi ve değiştirilmesi

Bazı çalışma adımları birkaç görüntünün aynı anda düzenlenmesini gerektirir. Publisher daha sonra bunları tasarım alanında ayrı bir sütunda açıkça listeler veya görüntüler. Daha sonra bunlar mizanpaj belgesinde istenen konuma sürüklenebilir veya sürüklenip bırakılarak değiştirilebilir. Burada, belge düzenini çok fazla değiştirmeden görüntü düzenleme için yakınlaştırma, kaydırma ve kırpma işlevleri kullanılabilir ve hizalama için yeni hassas araçlarla şekiller, görüntüler ve metinler hassas bir şekilde biçimlendirilebilir ve yerleştirilebilir.

Görüntü arka planları oluşturmanın yeni yolları

Publisher 2013 ile tasarım yaparken bir sayfadaki tasarım arka planları olarak görüntüler yeni olanaklar sunar. Sadece birkaç tıklama ile seçilebilir ve hassas bir şekilde eklenebilirler. Daha sonra bir fotoğrafı belge formatına uyarlamak için çeşitli seçenekler mevcuttur: Görüntü genişletilebilir veya karo olarak birkaç kez kullanılabilir, böylece arka planı tamamen doldurur.

Resimler ve metinler için daha fazla yeni efekt

Publisher 2013, bir fotoğrafın gölge, yansımalar ve çeşitli ışık efektlerinin yanı sıra yumuşak kenarlar, eğimler ve 3D görünümlerle desteklenebileceği veya değiştirilebileceği birçok yeni görüntü efekti sunuyor. Bu efektlerin çoğu, diğer birçok basılı medyanın tek tip görünümünden sıyrılan ve okuyucuların dikkatini çeken belgeler oluşturmak için metinler için de kullanılabilir.

Çok sayfalı yayınlar için metin kutularını kullanma

Publisher 2013 ile çok sayfalı broşürler oluştururken, resimlerin ve bilgi kutularının arasına serpiştirilmiş daha uzun metinler eklemek, ayrı metin alanlarını birbirine bağlayarak özellikle kolaylaştırılmıştır. Bu, metin kopyalandığında otomatik olarak tüm metin çerçevelerine dağıtılacağı anlamına gelir. Hala yeterli alan yoksa, bu durum ilgili alanda karşılık gelen bir simge ile gösterilir. Bu, önemli metin bileşenlerinin gözden kaçmasını önler. Bu özellik, metinler yapıştırıldıktan sonra da değiştirilmeye devam ediliyorsa özellikle yararlıdır, çünkü akış otomatik olarak esnek bir şekilde ayarlanır.

Publisher belgelerini çevrimiçi paylaşın

Publisher 2013 ile oluşturulan bir belgenin diğer çalışanlar tarafından da düzenlenebilir veya yorumlanabilir olmasını sağlamak için kullanıcılar Microsoft bulut hizmeti OneDrive'ı kullanarak belgeyi çevrimiçi olarak depolayabilir; yetkili alıcılar bir bağlantı aracılığıyla düzenleme için belgeye erişebilir, bu da depolamayı özellikle güvenli hale getirir ve verileri kaybolmaya karşı korur. OneDrive, verimli işbirliği için güvenilir gerçek zamanlı güncelleştirmeler ve yüksek güvenlik standartları sunar.

Microsoft Publisher 2013 için sistem gereksinimleri

Office programı Publisher 2013 'ün iki sürümü mevcuttur: 32 bit ve 64 bit. Buna bağlı olarak, bireysel donanım gereksinimleri farklılık gösterir - örneğin, çalışma alanı ve sabit disk alanı için. Aşağıdaki minimum bilgisayar gereksinimleri geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • RAM: 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB
 • Ekran: min. 1024 x 768 çözünürlük
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı
 • Dokunmatik işlevler Windows 8 için optimize edilmiştir

DTP programı Publisher 2013'ü Wiresoft'tan düşük fiyatlarla tek bir sürüm olarak satın alın

MS Publisher belirli MS Office sürümlerinin ayrılmaz bir parçasıdır - ancak program Ev & İş ve Ev & Öğrenci sürümlerine dahil değildir. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Publisher 2013'ü, genellikle yalnızca en son sürümü sunan diğer birçok satıcının aksine, kullanılmış yazılım olarak ayrı ayrı da satın alabilirsiniz. Diğer bir avantaj ise burada sunulan Publisher 2013'ün tek kullanıcı lisansının zaman sınırlı bir abonelik sürümü olmaması, satın aldıktan sonra size ait olmasıdır. Bu, Publisher 2013 yazılımını Wiresoft'tan satın almanın size iki kat fazla kazandıracağı anlamına gelir!

Wiresoft'tan satın aldığınız her yazılım sizin için özellikle avantajlı olmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlidir: Kullanılmış yazılım olarak satın aldığınız Publisher 2013 tek kullanıcı lisansı, daha büyük bir şirketin eski bir toplu lisansından kaynaklanmaktadır, ancak işlev yelpazesi açısından belirli Office 2013 paketlerinde de bulunan Publisher 2013 programıyla tamamen aynıdır. Bu nedenle, toplu lisansın bölünmesinin ve bunun sonucunda kullanılmış yazılım olarak etiketlenmesinin işlevselliği üzerinde hiçbir etkisi yoktur; ayrıca, yazılım aşınma ve yıpranmaya tabi değildir.

Wiresoft yalnızca Publisher 2013'ün tam program sürümlerini veya Microsoft tarafından sunulan orijinal sürümlerle aynı olan diğer sürümleri veya Office programlarını satar.

Publisher 2013 kullanılmış yazılımını satın aldığınızda Wiresoft ile herhangi bir yasal riske girmezsiniz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmiştir ve bu durum çeşitli mahkeme kararları ile birçok kez onaylanmıştır.

Bu Publisher 2013 kullanılmış yazılımı, satın alma işlemi ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza kurulabilir ve birlikte verilen çoklu etkinleştirme anahtarı (toplu lisans anahtarı) ile hemen etkinleştirilebilir ve kullanılabilir.

Wiresoft'tan kullanılmış yazılım satın almak, müşterilerimizin eski program sürümlerini veya normalde bireysel olarak bulunmayan Microsoft programlarını kullanabilmeleri için ekonomik açıdan avantajlı bir çözümdür. Birçok şirket zaten Wiresoft'un kullanılmış yazılım teklifini kullanıyor, ancak serbest çalışanlar ve özel kullanıcılar da çok çeşitli program sürümlerini takdir ediyor - ve ayrıca satın alırken tasarruf ediyor!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Publisher 2013'ün eski sürümlerinin yanı sıra diğer birçok kullanılmış Office programını da satışta bulabilirsiniz. MS Publisher 2013 veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon veya sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızı kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Müşteri puanları "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler