Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
458,90 TRY * 508,90 TRY * (9,83% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 1x R2 Device CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS Device CAL R2
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu 
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS), eski Terminal Server CAL'lerinin halefidir. RDS, oturum sanallaştırma ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) teknolojileri aracılığıyla masaüstlerini sunmak ve yönetmek ve uzak çalışanları bağlamak için size çok çeşitli seçenekler sunan merkezi bir masaüstü ve uygulama platformudur. Bu, merkezi bir masaüstü çözümü aracılığıyla şirketteki esnekliği ve veri güvenliğini artırmanızı sağlarken aynı zamanda BT departmanınızı masaüstü bilgisayarları ve uygulamaları yönetme yükünden kurtarır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS)

RDS, şirketinizdeki çalışanlara şirket verilerine erişmeleri için güvenli bir yol sunmanın basit bir yolunu sunar. Önceki terminal sunucularının yerini alan Uzak Masaüstü Hizmetleri, Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) teknolojisini kullanarak merkezi sanallaştırma sunar. Bu, BT departmanınızın yalnızca bir sunucunun bakımını yapması gerektiği anlamına gelir. Microsoft sunucusunda farklı kullanıcılar için farklı profiller oluşturmak mümkündür, bunlar daha sonra kullanıcının lisansına bağlı olarak görüntülenir. Kullanıcılar bilgisayarlarında normal bir Windows başlatır, ancak tüm veriler sunucuda bulunur. Kullanıcılar bu sunucudaki bir program aracılığıyla oturum açar ve sunucuda mevcut olduğu gibi standart bir masaüstü görürler. Bu noktadan sonra kullanıcı, sunucudan kullanıcının bilgisayarına veri aktarılmadan yalnızca bu sanal ortamda çalışır. Müşteri verileri artık kullanıcının bilgisayarında depolanmak zorunda değil, ki bu her zaman bir risktir, ancak yalnızca sunucuda tutuluyor ve kullanıcı sanallaştırma yoluyla görebiliyor. Ortamda bir sorun olduğunda, tüm BT departmanının çağrılması veya diğer kaynakların bloke edilmesi gerekmez. Sadece sanal bir ortam olduğu için sorunun sadece sunucu üzerinde giderilmesi gerekiyor. Kullanıcılar tekrar oturum açtıklarında, daha fazla beklemek zorunda kalmadan güncellenmiş, hatasız arayüzü görürler. Buna ek olarak, yazılım güncellemelerinden (Windows'un kendisinden bile) kaynaklanan sorun riski daha azdır. Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri çok az saldırı yüzeyi sunar, çünkü birçok çalışan için yalnızca bir ortamın korunması gerekir, bu da çabayı azaltır ve herkesin işini daha verimli hale getirir.

Bağlantının yapıldığı uzak masaüstü oturum ana bilgisayarı, her kullanıcı için sanal masaüstünü görüntülemek için bir lisans gerekip gerekmediğine ve gerekiyorsa hangisinin gerekli olduğuna karar verir. Lisans talep eder ve bir kullanıcı veya cihaz lisansı teslim edilir edilmez kullanıcı çalışmaya başlayabilir.

Kullanıcı veya cihaz bazında lisans mı satın alıyorsunuz?

Lisans modelleri ihtiyaç duyduğunuz kadar esnektir. Çalışanlarınız sık sık yoldaysa veya farklı cihazlarla çalışıyorsa, kullanıcı-CAL, yani kullanıcı tabanlı bir lisans iyi bir seçimdir. Birden fazla kullanıcının bir bilgisayarı paylaştığı ortak bilgisayarlar için veya kullanıcı başına yalnızca bir cihaz kullanılıyorsa, bir Device-CAL, yani cihaz tabanlı bir lisans tercih etmelisiniz. Hangisinin sizin için daha uygun model olduğundan emin değilseniz, destek ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir. Servis personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sizin için en uygun modeli hesaplayacağız, çünkü belki de lisansların bir karışımı mantıklıdır. Şirketinizdeki farklı departmanların nasıl çalıştığına bağlı olarak, kullanıcı tabanlı lisansları bir yerde, cihaz tabanlı lisansları başka bir yerde bulundurmak daha iyi olabilir.

Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri 2012 R2 DEVICE CAL

Burada sunulan cihaz lisansı, bir bilgisayara Microsoft sunucusuna bağlanma ve böylece burada sağlanan hizmetleri kullanma hakkı verir. Kullanıcılarınız özellikle hassas verilerle uğraşmak zorundaysa, masaüstünün sanallaştırılması iyi bir fikirdir. Bu şekilde, her kullanıcı korumalı bir ortamda çalışır ve yönetim BT departmanınızı rahatlatır.

Eğer bir kullanıcı lisansına ihtiyacınız varsa, çözümü buradabulabilirsiniz.

Microsoft Uzak Masaüstü Hizmetleri RDS Cal Satın Alın

Microsoft Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS), eski Terminal Server CAL'lerinin halefidir. RDS, oturum sanallaştırma ve Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) teknolojileriyle masaüstlerini sunmak ve yönetmek ve uzak çalışanları bağlamak için size çok çeşitli seçenekler sunan merkezi bir masaüstü ve uygulama platformudur. Bu, merkezi bir masaüstü çözümü aracılığıyla şirketteki esnekliği ve veri güvenliğini artırmanızı sağlarken, BT departmanınızı masaüstü bilgisayarları ve uygulamaları yönetme yükünden kurtarır.

Windows RDS Server için Device CAL veya User CAL satın alın?

Windows RDS Sunucunuz için bir CAL satın almak istiyorsanız, Device-CAL ve User-CAL arasında seçim yapabilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi, Cihaz-CAL bir cihaza atanırken, Kullanıcı-CAL kişisel bir lisanstır. Device-CAL, çalışanları sadece tek bir iş istasyonundan veya tek bir bilgisayarla çalışan ya da bir bilgisayarı birkaç çalışanla paylaşan şirketler için avantajlıdır. Öte yandan User-CAL, farklı konumlardan veya farklı cihazlarla çalışan ve her cihazla ağa bağlanması gereken çalışanlar için uygundur.

Servis personelimiz Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CAL ile ilgili her türlü sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır. Telefonla veya iletişim formumuz aracılığıyla bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler