Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WORD MAC 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10144
  • D48-01257
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.086,90 TRY * 1.206,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Word 2019 for Mac , Apple bilgisayarlarda da yaygın olarak kullanılan adresindeki klasik kelime işlem yazılımının en son sürümüdür. Çok yönlü programı, metin belgelerinin yalnızca oluşturulması ve düzenlenmesinin çok ötesine geçen, sezgisel olarak kullanılabilen birçok işlev ve araç sunar: Grafikler ve tablolar aracılığıyla net bir şekilde yapılandırılmaları ve bilgilendirici bir şekilde gösterilmeleri için çok sayıda seçenekle tamamlanmaktadır. Bu da for Mac'i sadece iş yazışmaları için değil, aynı zamanda profesyonel olarak yazılmış raporlar ve denemelerin yanı sıra öğrenciler için tezler ve tezlerin yanı sıra el ilanları, broşürler, broşürler ve kartvizitlerin tasarımı için de uygun hale getirir. belgeleri yazdırmak için doğrudan programa PDF olarak kaydedilebilir. for Mac diğer dosya formatlarını da tanır ve daha sonra bunlarla daha fazla işlem yapılabilir Microsoft Office Word Word Word 

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WORD MAC 2019"

Bağımsız bir program olarak Mac için Microsoft Word 2019

Mac için Word 2019, Apple bilgisayarlarda da yaygın olarak kullanılan Microsoft'un klasik kelime işlem yazılımının en son sürümüdür. Çok yönlü ofis programı, yalnızca metin belgelerinin oluşturulması ve düzenlenmesinin çok ötesine geçen, sezgisel olarak kullanılabilen birçok işlev ve araç sunar: Grafikler ve tablolar aracılığıyla net bir şekilde yapılandırılmaları ve bilgilendirici bir şekilde gösterilmeleri için çok sayıda seçenekle tamamlanmaktadır. Bu, Mac için Word'ü yalnızca iş yazışmaları için değil, aynı zamanda profesyonel olarak yazılmış raporlar ve denemelerin yanı sıra öğrenciler ve öğrenciler için tezler ve tezlerin yanı sıra el ilanları, broşürler, broşürler ve kartvizitlerin tasarımı için de uygun hale getirir. Word belgeleri yazdırılmak üzere doğrudan programa PDF olarak kaydedilebilir. Mac için Word ayrıca diğer dosya biçimlerini de tanır ve bunlarla daha sonra düzenleme yapılabilir.

Mac için Word, hızlı ve verimli bir şekilde okunaklı metinler oluşturmak için diğer şeylerin yanı sıra tipografi ve düzen için daha fazla seçenekle desteklenen çok çeşitli tipik, sık kullanılan biçim şablonlarıyla her türlü metin belgesinin oluşturulmasını kolaylaştırır. Yazım denetleyicisi ve birçok otomatik düzeltme seçeneği gibi akıllı araçlar - ayrı ayrı genişletilebilir bir sözlük de dahil olmak üzere - mektupları, denemeleri, makaleleri ve diğer belgeleri geçerli yazım kurallarına uygun olarak yazmayı kolaylaştırır.

Mac için Word 'de oluşturulan tüm metinler, örneğin filigran eklenerek diğer çalışanlara verilmek üzere işaretlenebilir ve böylece kopyalanmaya karşı korunabilir.

Önceki Word sürümlerinin bu denenmiş ve test edilmiş işlevlerine ek olarak, Mac içinMS Word 2019, yalnızca yazmayı ve düzenlemeyi değil, aynı zamanda odaklanmış okumayı da eskisinden daha kolay ve daha verimli hale getirmek için doğal olarak bir dizi yeni ve aynı derecede pratik özellik içerir. Yenilenen şeride ek olarak, uzun metin dosyalarında belirli cümleleri veya bölümleri aramayı hızlandıran yeni görünüm seçeneklerinin yanı sıra uzun süre ekranda çalışırken gözler için daha kolay olan Karanlık Mod ve yalnızca öğrenciler için değil, öğrenciler için de okumayı kolaylaştıran diğer öğrenme araçları bunlar arasında yer alıyor. Geliştirilmiş erişilebilirlik desteği, içeriği anlaması daha zor olan okuyucular için de metinleri optimize eder.

Yeni serbest el işlevi, eskizleri ve diyagramları elle çizmeyi ve bunları doğrudan bir belgeye eklemeyi de kolaylaştırıyor.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, Mac için en son Word sürümü 2019'u ve tabii ki öncüllerini ve Mac için diğer Office programlarını özellikle düşük fiyatlı bireysel uygulamalar olarak edinebilirsiniz.

Mac için Word 2019'un tüm yeni özelliklerine ayrıntılı genel bakış

Yalnızca Word'ü zaten bilen Mac kullanıcıları 2019 sürümünün yeni özelliklerini takdir etmekle kalmayacak, aynı zamanda yeni başlayanlar da bu Office programıyla profesyonel, verimli metin oluşturma ve okumanın sunduğu çok yönlü olanaklardan yararlanacak. Özellikle odaklanmış düzenleme özelliklerinin yanı sıra çeviri için entegre araçlar da profesyonellerin başka bir uygulama açmak zorunda kalmadan daha iyi konsantre olmalarını destekliyor, her şey Word içinde mümkün. Bu aynı zamanda daha önce bahsedilen belgelerin engelsiz bir şekilde oluşturulması ve LaTeX desteği ile karmaşık matematiksel formüllerin dahil edilmesi için de geçerlidir. Mac için Word 2019 'un en önemli özellikleri ayrıntılı olarak:

Farklı görünüm seçenekleri sayesinde daha da iyi netlik

Mac için Word'e zaten aşina olan kullanıcılar, yeni Mac için Word 2019'un sunduğu görsel yenilikleri hemen fark edeceklerdir: Mac için Word 2016'da zaten tanıdık olan şerit kullanıcı arayüzü burada modern, Windows'a özgü kutucuk görünümüyle birleştirildi. Burada yeni olan şey, en sık kullanılan öğelerin ve işlevlerin daha kolay bulunabilmeleri için daha belirgin bir şekilde yerleştirilmesidir.

Mac için Word 2019, normal şerit görünümünün kullanılmaya devam edilmesine de izin veriyor, böylece arayüz de yeniden tasarlanabiliyor. Ve özellikle Word'ün tabletler ve akıllı telefonlar gibi dokunmatik ekranlı cihazlarda kullanımı için dokunma hassasiyeti kalemle giriş için geliştirilmiştir.

Buna ek olarak, Mac için Word 2019'da Beyaz, Koyu Gri ve Siyah temaları mevcuttur; bu daha dikkat çekici arka planlar metinlerin konsantre bir şekilde yazılmasını ve okunmasını da destekler. Siyah en güçlü kontrastı sunar.

Entegre öğrenme araçları metin üzerinde daha verimli çalışmayı sağlar

Profesyonel kullanıcılar, Mac için Word 2019 'daki entegre öğrenme araçlarını da takdir edeceklerdir. Başlangıçta öğrencilerin metinleri daha hızlı anlamasını desteklemek için tasarlanan bu araçlar, Word'ü ofiste düzenli olarak kullanan kullanıcılara da yardımcı oluyor. Öğrenme araçlarıyla, örneğin sütun genişliği ve metin aralıklarının yanı sıra renkler de ayarlanabilir, metnin daha net görüntülenmesi gözleri rahatlatır.

"Satır odak" aracı ile okuma alanı bir, üç veya beş satırla sınırlandırılabilir ve bir metnin yüksek sesle okunmasını istiyorsanız, okuduğunuz bölümler aynı anda vurgulanır. Bu sayede metinde duyduklarınızı takip etmeniz kolaylaşır, konsantrasyonunuz artar ve dikkatiniz daha az dağılır.

Eski Word sürümlerinden bilinen "odak modu" da tüm araç çubuklarını gizleyerek benzer bir görevi yerine getirir, böylece belgenin görüntüsü daha net hale gelir.

Cue Audio işlevi de etkinleştirildiğinde sesli geri bildirim ile sizi destekler. Bu, çeşitli ses efektleriyle yazarken size eşlik eder ve böylece belirli seçenekleri değiştirdiğinizde akustik ipuçları verir, aynı zamanda gerçekleştirdiğiniz bir eylemi onaylar: örneğin, içeriği silerken veya eklerken.

Büyük metin belgelerini düzenlerken, tek tek pasajları veya belirli bölümleri aramak hızla kafa karıştırıcı hale gelebilir. Mac için Word 2019'da, bir Word belgesinin tüm sayfalarının yukarıdan aşağıya doğru kaydırıldığı olağan dikey görüntüsüne ek olarak, Word belgesini bir kitap gibi çevirmenize olanak tanıyan yeni "Sayfa Sayfa" görünümü de mevcuttur. Ve yine yeni olan "Küçük Resimler" işlevi, çok sayıda sayfası olan orta uzunluktaki metinler için hızlı yönlendirme sunar: etkinleştirildiğinde, sayfalar genel bir bakışta küçük olarak görüntülenir, böylece aradığınız yerleri daha kolay bulabilirsiniz.

Hata düzeltme için daha kolay destek sayesinde optimize edilmiş erişilebilirlik

Mac için Word 2019 'da, halihazırda bulunan ve geliştirilmiş özelliklere ek olarak, metinleri sınırlı okuma ve anlama becerilerine sahip kullanıcılar için de uygun olacak şekilde optimize etmek için yeni araçlar da mevcuttur. Etkinleştirilmiş destekleyici hata düzeltme, "Kontrol Et" menü öğesine tıklayarak iyileştirmeler önerir ve bunları tek bir tıklamayla hemen kabul edebilirsiniz. Bu amaçla entegre edilmiş, metni daha kolay anlamak için bu tür engelli okuyucular için getirilen uluslararası geçerli standartlar da vardır.

Çevirmen ile entegre çeviri fonksiyonu

Daha önce Word kullanıcıları yabancı bir dilde kelime yazarken ya da okurken Word programından çıkmak ve tarayıcı üzerinden bir web sitesini arayarak çeviriyi oradan almak zorundayken, Mac için Word 2019'da artık buna gerek kalmadı: Söz konusu metni imleçle işaretlemek ve otomatik dil tanıma özelliğine sahip entegre çeviri işlevini etkinleştirmek yeterlidir. Mac için Microsoft Translator Word 2019 60'tan fazla dil içerir, 11 dil çevrilebilir.

Diyagramları kendiliğinden çizmek için serbest el aracı

Dokunmatik yüzeylerde veya akıllı telefonlarda mümkün olan şeyler artık Mac için Word 2019 'da da mevcut - yeni "Serbest El Çizim" aracı ile. Serbest el aracını kullanmak için kullanıcıların bir kaleme veya dokunmatik yüzeye ihtiyacı yoktur, ayrıca metni kendiliğinden işaretlemek veya daha sonra düzenlenebilecek, taşınabilecek veya kopyalanabilecek eskizler ve formüller oluşturmak için bilgisayar faresi ile de kullanabilirler.

Mac için Word 2019 'daki serbest el aracı için Microsoft, çizim için bir kalem, yazı için bir kalem ve vurgulama için bir fosforlu kalem dahil olmak üzere aynı anda birkaç dijital kalem sağlar. Farklı kalem genişliklerinin yanı sıra 16 düz renk ve gökkuşağı, galaksi, lav, okyanus, altın, gümüş ve diğerleri gibi 8 efekt arasından seçim yapabileceğiniz araçlar mevcuttur.

Ölçeklenebilir vektör grafikleri ekleyin ve düzenleyin

Mac için Word 2019, sunumları ve çalışma sayfalarını göstermek için 3D görüntüler de dahil olmak üzere ücretsiz olarak kullanılabilen simgeler, piktogramlar, semboller vb. içeren kapsamlı bir kitaplık sağlar. SVG dosyaları (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) olarak da adlandırılan ölçeklenebilir vektör grafikleri özellikle ilginçtir çünkü görüntü kalitesinde kayıp olmadan yeniden boyutlandırılabilir, 360° döndürülebilir ve hatta renklendirilebilirler.

Karmaşık formüller oluşturmak için Mac için Word 2019'da LaTeX kullanma

Word'ün yerleşik formül düzenleyicisi çok yönlü bir araçtır, ancak bilimsel metinlerde sıklıkla bulunanlar gibi daha karmaşık formülleri görüntülemek söz konusu olduğunda sınırlarına ulaşır. Mac için yeni Word 2019, artık profesyonel kapsamlı formüllerin oluşturulmasında uluslararası standart olan LaTeX'i de destekliyor ve onunla dönüştürülebiliyor.

Mac'te Microsoft Word 2019 kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki özellikler, Mac için Word 2019'u bir Apple aygıtına yüklemek ve çalıştırmak için gerekenlerdir.

  • İşletim sistemi: üç güncel macOS işletim sisteminden birinin geçerli bir sürümü
  • İşlemci: Intel
  • Bellek: en az 4 GB
  • Sabit disk: en az 3 GB kullanılabilir alan
  • Grafik kartı: 1.280 x 800 piksel

Mac için Word 2019'u Wiresoft'tan bağımsız bir Office programı olarak satın alın

Mac için MS Word, macOS için Microsoft Office paketinin ayrılmaz bir parçasıdır. Diğer birçok yazılım sağlayıcısının aksine, Wiresoft'ta Mac için Word 2019'u yalnızca ilgili Office paketi 2019'un bir parçası olarak değil, çevrimiçi mağazadan bağımsız bir program olarak da satın alabilirsiniz. Tarafımızdan sunulan Mac için Word programı bir satın alma sürümüdür, bu da şu anlama gelir: Sizi ücretli güncellemelere bağlayan herhangi bir abonelik yükümlülüğüne girmezsiniz. Ayrıca, Mac için Word 2019 bağımsız bir program olduğundan, kullanımında herhangi bir zaman kısıtlamasına uymanız gerekmez. Bu nedenle, Wiresoft'tan Mac için Word 2019 satın aldığınızda uzun vadede paradan da tasarruf edersiniz. Özellikle serbest meslek sahipleri ve az sayıda çalışanı olan ve Word dışında Office paketinde bulunan diğer programlardan herhangi birini kullanmak istemeyen küçük şirketler için Mac için Word 2019 'u bağımsız bir program olarak satın almak, klasik kelime işlem yazılımını profesyonel veya özel olarak kullanmanın özellikle ucuz bir yoludur. Bu tek kullanıcılı lisans, Mac için Office Suite 2019'da da bulunan Word programıyla aynıdır.

Yalnızca Mac için Word 2019 değil, macOS için Wiresoft Yazılım Mağazası'ndan satın alabileceğiniz diğer tüm Microsoft yazılım lisansları da her zaman orijinal Microsoft tek kullanıcılı tam sürümlerdir. Genellikle toplu lisanslardan gelirler veya zaten kullanılmış olabilirler. Ancak bu sizi dezavantajlı duruma düşürmez: Saygın bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, Microsoft yazılımlarının sınırlı bir süre için geçerli olan veya kısıtlı bir şekilde kullanılabilen deneme sürümlerini sunmaz.

Bu, Wiresoft'tan satın aldığınız her yazılım ürününün, Wiresoft'a satışla aynı zamanda orijinal alıcı tarafından kaldırıldığı veya silindiği ve bu nedenle tekrar %100 kullanılabilir olduğu için, bu tür "kullanılmış" programlar da dahil olmak üzere, satın alma işleminden sonra sizin tarafınızdan tamamen ve yasal olarak kullanılabilir olduğu garantisine sahip olduğunuz anlamına gelir. Güvenlik nedeniyle, tüm bu lisans ürünleri yeniden satılmadan önce gerçek kullanılabilirlikleri açısından Wiresoft tarafından kapsamlı bir şekilde kontrol edilmektedir.

Mac için Word 2019 veya başka bir ofis yazılımı satın almakla ilgili başka sorularınız varsa e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT WORD MAC 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler