Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WORD 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10122
 • 059-09076
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Word 2016 , Microsoft'un kendini kanıtlamış klasik kelime işlem yazılımının bulut için optimize edilmiş bir sürümüdür. Geniş işlev yelpazesi, yüksek düzeyde kullanıcı dostu olmasıyla birleştiğinde Word 2016'yı sadece ofiste günlük kullanım için değil, aynı zamanda okulda, üniversitede ve evde profesyonel metin oluşturma için vazgeçilmez bir araç haline getirir. Çok çeşitli format şablonları ve sezgisel olarak kullanılabilen birçok sihirbaz sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar bile Word 2016 ile kapsamlı iş raporları ve belgelerinden mektuplara, sözleşmelere, denemelere, kağıtlara ve davetiyelere ve çok daha fazlasına kadar çekici bir şekilde tasarlanmış metin belgeleri oluşturabilir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WORD 2016"

Profesyonel kelime işleme için Microsoft Word 2016

Word 2016, Microsoft'un kendini kanıtlamış klasik kelime işlem yazılımının bulut için optimize edilmiş bir sürümüdür. Geniş işlev yelpazesi, yüksek düzeyde kullanıcı dostu olmasıyla birleştiğinde, Word 2016'yı yalnızca ofiste günlük kullanım için değil, aynı zamanda okulda, üniversitede ve evde de profesyonel metin oluşturma için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor. Çok çeşitli biçim şablonları ve sezgisel olarak kullanılabilen birçok sihirbaz sayesinde, deneyimsiz kullanıcılar bile Word 2016 ile kapsamlı iş raporları ve belgelerinden mektuplara, sözleşmelere, denemelere, kağıtlara ve davetiyelere ve çok daha fazlasına kadar çekici bir şekilde tasarlanmış metin belgeleri oluşturabilir.

Yeni diyagram türleri Word metinlerine açıklayıcı grafikler ekleme olanaklarını genişletiyor, entegre yazım denetleyicisi ve "Insights" ve "Tell Me" işlevleri gibi yeni yardımcılar hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için yüksek derecede konfor sunuyor.

Her şeyden önceWord 2016, ekipler halinde metinler üzerinde daha verimli bir işbirliği için önemli bir adımı daha temsil ediyor: Bu, geliştirilmiş sürüm geçmişinin yanı sıra doğrudan bir Word belgesi içinde okuma ve kullanım hakları atama imkanı ile çeşitli bulut özellikleri ile sağlanmaktadır. Buna, kelime işlem yazılımının tabletlerde ve akıllı telefonlarda da kullanılabilmesini sağlayan optimize edilmiş dokunma işlevi de ekleniyor.

Windows 10 ile geliştirilmiş işbirliği, Word 2016 'nın kullanılabileceği farklı Windows işletim sistemleri yelpazesini de genişletiyor, özellikle Windows 7 ile uyumluluk sayesinde bu Word sürümü eski bilgisayarlarda da kullanılabiliyor.

Microsoft Word 2016, ilgili Office paketinin tipik bir bileşenidir ve bu nedenle genellikle tek başına satın alınamaz - ancak Wiresoft'ta programı uygun bir fiyata tek kullanıcı sürümü olarak satın alabilirsiniz. Satın alma işlemiyle birlikte, kanıtlanmış kelime işlem yazılımının güçlü bir sürümüne sahip olursunuz ve bu da herhangi bir zorunlu güncelleme olmadan süresiz olarak kullanabilmeniz avantajını sunar.

Sürüm 2016'daki yeni özel Word işlevleri

Word 2016, önceki sürümden sadece mevcut özelliklerin daha da iyileştirilmesiyle değil, aynı zamanda bazı yeni işlevlerle de farklılık gösteriyor. Bunlar özellikle bir Word belgesi üzerinde ekip halinde ve bulutta ortak çalışmayı daha da üretken ve verimli hale getirmeyi amaçlıyor ve aşağıdaki özellikleri içeriyor:

 • Gerçek zamanlı giriş: "Gerçek zamanlı giriş" özelliği, aynı Word belgesi üzerinde birden fazla kullanıcının eşzamanlı işbirliğini düzenler ve böylece daha net ve aynı zamanda daha kolay hale getirir: Bir Word dosyasında belirli bir kullanıcının o anda değişiklik yaptığı tüm yerleri gösterir; bu, yalnızca takip edilebilecekleri değil, aynı zamanda hemen kontrol edilebilecekleri ve gerekirse düzeltilebilecekleri anlamına gelir.
 • Yorum işleviGeliştirilmiş yorum işlevi, Word 2016'daki ekip destekli kelime işlemeyi daha da pratik hale getiriyor: Tüm yorumlar artık doğrudan ilgili Word belgesine entegre ediliyor, böylece kullanıcılar bunlara doğrudan yanıt da verebiliyor. Bu, bu amaçla içeriğinin söz konusu belgeye geri yapıştırılması gereken bir e-posta yazmayı gereksiz kılar.
 • Sabitlenmiş klasöre kaydetme: Bir Word belgesinin bulunduğuklasörartık belgenin yan tarafına görünür şekilde sabitlenebilir. Bu, ilgili tüm çalışanların bir jumplist aracılığıyla ve içerdiği diğer tüm belgelere daha hızlı ve rahat bir şekilde erişebilmesi avantajına sahiptir.

Ekibi destekleyen bu özelliklere ek olarak Word 2016, metin belgelerini grafik olarak tasarlamak veya Word belgeleri dışındaki belgelerden içerik devralmak için eklentilerin yanı sıra denenmiş ve test edilmiş diğer işlevleri de sunuyor:

 • Wordart biçimleri için daha fazla seçenek: Word2016 artık daha önce mevcut olan çeşitli formlar için önemli ölçüde daha fazla biçimlendirme seçeneği sunuyor. Bir WordArt şekli eklendikten sonra, şekil türü galerisinde daha fazla düzenleme için çok sayıda yeni stil seçeneği mevcuttur.
 • Word'de PDF: Bir PDF'nin içeriği artık Word 2016'da daha da kolay bir şekilde aktarılabilir. Metinleri ve görüntüleri zahmetli bir şekilde kopyalamak yerine, PDF doğrudan Word'de açılabilir; bu özellik özellikle pratiktir, çünkü tüm grafik öğeleri doğrudan devralınabilir ve daha sonra başka bir program aracılığıyla kullanılabilir hale getirmek yerine Word'de serbestçe düzenlenebilir. Son olarak, söz konusu Word belgesi yine programdan hemen PDF formatında kaydedilebilir.

Word 2016 ve diğer Office 2016 programlarındaki yeni genel işlevler

Word 2016 ayrıca metinlerle çalışırken kullanıcıları faydalı bir şekilde destekleyen çeşitli yeni işlevler içerir; bunlardan bazıları Excel, PowerPoint vb. gibi diğer Office uygulamalarındaki programlarda da mevcuttur ve özellikle metin oluşturmada verimliliği artırır.

Wizard "You wish" - "Tell Me

Artık Word 2016 şeridine entegre edilmiş olan "Tell Me" ("You wish") adlı bir işletim asistanı, ampul şeklinde bir simgeyle gösteriliyor ve özellikle yeni başlayanlar veya yeni gelenler için pratik bir yardımcı. Bu özelliği kullanmak için kullanıcı basitçe bir Word belgesinde ne yapmak istediğini ampulün yanındaki giriş alanına yazıyor ve "Bana Söyle" ilgili işlevin nerede olduğunu açıklıyor veya daha karmaşık sorular söz konusu olduğunda istenen eylemi gerçekleştirmek için daha fazla destek sunuyor.

Sihirbaz "İçgörüler" - "Akıllı Arama

Bir kullanıcı, bir Word belgesini yazarken veya okurken, daha fazla bilgi edinmek veya hatta belirli terimler veya özellikler için bir açıklama almak isterse, artık internete geçmek ve orada sonuçları aramak için Word programından uzaklaşmak zorunda değildir. Artık Bing destekli Akıllı Arama'yı etkinleştirmek için ilgili terimi veya benzerini fare ile işaretlemek ve tıklamak yeterlidir. Eşleşen arama sonuçları doğrudan "Insights" ile yandaki Word penceresinde görüntülenir.

Word belgelerinin basitleştirilmiş paylaşımı

Word belgeleri artık başkalarıyla çok daha hızlı ve kolay bir şekilde paylaşılabiliyor: Bunu yapmak için kullanıcıların şeritteki "Paylaş" seçeneğine tıklamaları ve istenen seçenekleri seçmeleri yeterlidir. Burada, bireysel muhataplar için okuma veya yazma vb. bireysel haklar atanabilir.

word'de Collaboration için "Sürüm Geçmişi"

Bir Word belgesi üzerinde birlikte çalışırken - özellikle de bu işlem bulutta eş zamanlı olarak yapılıyorsa - metinde çeşitli katılımcılar tarafından yapılan tüm değişiklikleri takip etmek önemlidir. Sürüm geçmişi bunun için vazgeçilmez bir temeldir. "Sürüm Geçmişi" işlevi ile önceki metin sürümleri de kullanılabilir durumda kalır: Eski düzenleme durumlarını görüntüler ve ayrıca bunları tekrar düzenlemek için kullanılabilir hale getirir.

Yeni açıklayıcı diyagram türleri

Word 2016 ayrıca kullanıcılara, bir metindeki istatistiksel bilgileri göstermek için kullanılabilecek Office'e entegre edilmiş birkaç yeni grafik türü sunuyor. Bunlar arasında TreeMap, şelale ve Pareto (sütun) grafiklerinin yanı sıra histogramlar ve özellikle hiyerarşik veya ekonomik hesaplamaları görselleştirmek için çok uygun olan güneş patlaması ve kutu grafikleri gibi grafik türleri de bulunmaktadır.

Word 2016'da OneDrive Entegrasyonu

Microsoft OneDrive, artık Word 2016'da da kullanılabilen web tabanlı dosya paylaşımı için çok yönlü bir bulut depolama alanıdır. Kullanıcılar Word belgelerini OneDrive'a kaydederek bunlara her yerden ve uygun herhangi bir son cihazdan erişebilir. OneDrive böylece Word dosyaları üzerinde tüm konumlarda işbirliğine dayalı çevrimiçi çalışmaya da olanak tanıyor.

Word 2016'da Veri Kaybı Korumasını Kullanma

Veri Kaybı Koruması (DLP), Microsoft'un veri kaybını önlemek için etkili ilkeler tanımlayan ve uygulayan kanıtlanmış bir aracıdır. DLP artık Word 2016'da SharePoint Online ve OneDrive İş aracılığıyla tüm belgeler için de kullanılabilir. Yöneticiler, belgelerdeki hassas verileri koruyan ilkeleri tanımlamak için Veri Kaybı Korumasını kullanır. Örneğin, potansiyel bir güvenlik riski tespit edildiğinde, DLP bunu uygun bildirimler aracılığıyla kullanıcıya bildirir ve ayrıca ifşayı önleyebilir.

MS Word 2016 için sistem gereksinimleri:

Word 2016, ilgili ofis paketine göre 32 bit ve 64 bit sürümlerde mevcuttur; bireysel donanım gereksinimleri sürüme bağlı olarak farklılık gösterebilir.

 • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • RAM: 1 GB RAM (32 bit sürüm), 2 GB RAM (64 bit sürüm) minimum
 • Sabit disk alanı: 3 GB
 • Ekran: 1,024 x 768
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı gereklidir

Word 2016'yı Wiresoft'tan Office paketinin tek bir programı olarak satın alın

MS Word normalde Microsoft Office paketinin ayrılmaz bir parçasıdır ve kolayca ayrı olarak satın alınamaz. Diğer Microsoft yazılım tedarikçilerinin çoğunun aksine, Word 2016'yı Wiresoft'un çevrimiçi mağazasından tek başına bir program olarak satın alabilirsiniz: Bunu yaparken, herhangi bir abonelik yükümlülüğüne girmeniz veya programı kullanırken herhangi bir zaman sınırlamasına uymanız gerekmez. Bu nedenle, Word 2016'yı tek bir program olarak satın almak uzun vadede de faydalı olacaktır, çünkü daha sonra ücrete tabi olan güncellemeleri indirmek zorunda kalmazsınız.

Bu Word 2016 Tek Kullanıcı Lisansı, ilgili Office Suite 2016'ya da entegre edilmiş olan Word programıyla aynıdır. Bu nedenle Word 2016 tek kullanıcı lisansının satın alınması, özellikle serbest çalışanlar, öğrenciler veya küçük işletmeler gibi diğer Office programlarına ihtiyaç duymayan, ancak bu klasik kelime işlem yazılımı olmadan yapmak istemeyen kullanıcılar için Office paketine uygun maliyetli, ekonomik bir alternatiftir.

Wiresoft Yazılım Mağazasında sunulan Word 2016 ve diğer tüm Microsoft yazılım lisansları her zaman orijinal Microsoft ürünleridir ve programa bağlı olarak tek kullanıcılı tam sürüm olarak da satın alabilirsiniz. Bunlar genellikle şirketlerden alınan toplu lisanslardan gelir veya halihazırda kullanılmış olabilir. Ancak bu durum, kullanılmış yazılım alıcısı olarak sizin için kullanılabilirlik açısından herhangi bir dezavantaja yol açmaz. Wiresoft'ta bulunan her yazılım ürünü tamamen yasal olarak satın alınır ve ödeme yapıldıktan hemen sonra indirilip kullanılabilir. Önceki sahibi tarafından kullanılmış bir programın önceki tüm kurulumları Wiresoft'a satışla birlikte silinmiştir, böylece yeniden kurulabilir ve %100 kullanılabilir. Bu nedenle her Word lisansı Wiresoft tarafından gerçek kullanılabilirliği açısından da kontrol edilmiştir. Ciddi bir yazılım satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olan bir yazılımı veya yalnızca sınırlı ölçüde kullanılabilen bir test sürümünü satışa sunmaz.

MS Word 2016 hakkında e-posta, telefon ve sohbet yoluyla veya diğer ofis yazılımlarını satın almakla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yetkin tavsiyelerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bağlantılar "MICROSOFT WORD 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT WORD 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler