Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10128
 • 543-06497
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
709,90 TRY * 787,90 TRY * (9,9% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Outlook 2016 , günlük e-posta trafiğini verimli bir şekilde yönetmenin yanı sıra modern iş yaşamında tipik olarak tekrarlanan görevlerden biri olan randevularının ve irtibatlarının merkezi organizasyonu ve koordinasyonu için kendini kanıtlamış programının popüler bir versiyonudur. Business Office  Outlook 2016 adresindeki geniş özellik ve işlev yelpazesi, verimli ve aynı zamanda güvenli çalışmaya olanak tanır: Sezgisel ve kullanıcı dostu arayüzü, hem profesyonelleri hem de deneyimsiz kullanıcıları gerekli tüm görevleri verimli bir şekilde tamamlamada destekler. E-postalar, içerikler ve kişiler için kapsamlı arama işlevleri de karmaşık ve büyük miktarlardaki verilerin yönetimini kolaylaştırır. Kişilerin vb. sürekli senkronizasyonu sayesinde kullanıcılar her zaman güncel kalır ve önemli mesajları veya yaklaşan toplantıları asla kaçırmazlar. Desktop

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK 2016"

Microsoft Outlook 2016 - e-postaları, kişileri, görevleri ve daha fazlasını yönetmek için çok yönlü ofis yazılımı - tek başına bir program olarak

Microsoft Outlook 2016, günlük e-posta trafiğinin yanı sıra modern günlük iş yaşamında tipik olarak tekrarlanan görevlerden biri olan iş randevularının ve kişilerin merkezi organizasyonu ve koordinasyonunun verimli bir şekilde ele alınması için denenmiş ve test edilmiş Office programının hala popüler bir sürümüdür.

Outlook 2016 'daki çok çeşitli özellikler ve işlevler, aynı anda hem verimli hem de güvenli bir şekilde çalışmayı mümkün kılıyor: Sezgisel olarak kullanılabilen ve kullanıcı dostu masaüstü arayüzü, profesyonellerin yanı sıra deneyimsiz kullanıcıları da gerekli tüm görevleri verimli bir şekilde tamamlamada destekler. E-postalar, içerikler ve kişiler için kapsamlı arama işlevleri de karmaşık ve kapsamlı veri miktarlarını yönetmeyi kolaylaştırır. Kişilerin vb. sürekli senkronizasyonu sayesinde kullanıcılar her zaman güncel kalır ve önemli mesajları veya yaklaşan toplantıları asla kaçırmazlar.

Dosya eklerini göndermek Outlook 2016 ile daha da hızlı ve kolay ve ayrıca muhataplar için bireysel haklar atama imkanı da sunuyor.

Outlook 2016'nın net gezinme çubuğu sayesinde e-postalar, görevler, kişiler ve takvim girdileri ile ilgilenmek için gereken tüm işlevlere hızlı bir şekilde erişilebilir. Outlook 2016'nın dokunmatik olarak optimize edilmiş arayüzü artık farklı uç cihazlarda da aynı şekilde kullanılabiliyor ve kullanımı eskisinden çok daha kolay.

Normalde yalnızca Office 2016 sürümünün bir parçası olarak mağazalarda bulunabilenMS Outlook 2016, Wiresoft'tan tek başına bir program olarak ve özellikle düşük bir fiyata satın alınabilir. E-posta programının bu sürümü hala Windows 7 altında çalıştığından, özellikle bu işletim sistemini kullanmaya devam etmek isteyen kullanıcılar satın alma işleminden faydalanacaktır.

Wiresoft online mağazasında sadece Outlook'un bu 2016 sürümünü değil, aynı zamanda daha eski veya en son sürümünü ve diğer MS Office programlarını ayrı ayrı satın alma sürümü olarak bulabilirsiniz - hem de çok düşük bir fiyata. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakış Outlook 2016'daki tüm ilginç özellikleri göstermektedir.

Önemli ve pratik yeni Outlook işlevleri

Outlook 2016 'ya entegre edilen aşağıdaki işlevler, özellikle kullanıcıların günlük e-posta selini verimli bir şekilde yönetmelerini ve içerik, kişi ve belgeleri hızlı bir şekilde bulmalarını destekler. Microsoft Outlook 2016 'nın iki ana avantajı, artık daha da kolay ve hızlı olan dosya eklerini bulma ve gönderme ile ilgilidir.

Dağınıklık fonksiyonu

Outlook posta kutusu bir Exchange Sunucusuna bağlı olan kullanıcılar bu akıllı aracın avantajlarını takdir edeceklerdir: Adını İngilizce "düzensizlik" kelimesinden alan Clutter, önemli ve önemsiz e-postaları geldiklerinde hemen ayırır ve güvenli olmayan bağlantılar veya kötü amaçlı yazılımlar gibi potansiyel olarak tehlikeli içerikleri devre dışı bırakarak bunları otomatik olarak kendi "önemsiz e-postalarına" ayırır. Bir hatırlatma olarak, Outlook burada depolanan tüm e-postaların günlük bir özetini gönderir. Bu, kullanıcıların gerçekten önemli mesajlara konsantre olmalarını sağlar.

Bu fonksiyon ayrıca etkinleştirilmelidir, yani gerektiğinde devre dışı bırakılabilir. Clutter, bir kullanıcının davranışını kaydeder ve hangi e-postaların önce açıldığını, hangilerinin daha sonra okunduğunu veya hangilerinin tamamen göz ardı edildiğini tanır. Bu tür e-postalar daha sonra otomatik olarak önemsiz klasörüne taşınır. Bu şekilde, program bağımsız olarak öğrenir ve kendi arama filtrelerini ve kriterlerini geliştirmeye devam eder.

İletileri veya diğer öğeleri daha hızlı bulmak için Outlook 2016'da sanal arama klasörlerini ayarlama

Sanal bir arama klasörü, önceden tanımlanmış belirli bir arama kriterine uyan tüm e-postaları veya öğeleri filtreler ve ardından bunları toplu olarak görüntüler. Örneğin, bir "Okunmamış İletiler" arama klasörü, tamamen farklı klasörlerde saklansalar bile, bir Outlook posta kutusundaki tüm okunmamış e-postaları içerir. Ayrıca kişileri ve kişileri aramak için de kullanılabilir.

Outlook'ta arama, geçerli klasörü veya posta kutusunu hemen değiştiren "Yeni arama alanı" açılır listesi aracılığıyla da değiştirilebilir.

Geliştirilmiş adres defteri

Outlook 2016 ile bir e-postanın doğru muhatabını seçmek de artık daha hızlı. Bir isim girerken veya "Kime" alanına tıklarken, program adres defterinden veya kullanıcının en sık iletişim kurduğu kişilerden uygun kişileri önerir.

Ekleri daha da hızlı bulun

Microsoft Outlook 2016, bir e-postaya ek olarak gönderilecek dosyaları seçmeyi daha da kolaylaştırıyor ve böylece daha hızlı hale getiriyor: "Dosya ekle" seçeneğine tıklandığında, kullanıcıya en son kullanılan tüm dosyaların bir listesi gösteriliyor. Uygun dosya bunların arasındaysa, tek bir tıklamayla tekrar eklenebilir. Bu, zahmetli arama süreçlerini önemli ölçüde kısaltır.

Ekler ayrıca tek bir tıklamayla açmak, kaydetmek, kopyalamak veya silmek için çeşitli işlevlere sahip kendi açılır menülerini içerir.

Ekleri daha da hızlı gönderin

Özellikle büyük dosyaların gönderilmesi Microsoft Outlook 2016 ile daha da hızlı: OneDrive ve SharePoint bunu mümkün kılıyor. Çevrimiçi olarak depolanan dosyaların artık bir e-postaya yüklenmesine gerek yoktur, ancak bir bağlantı biçiminde gönderilebilir. Bu özellik sadece "ağır" dosya eklerinin gönderilmesini hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda e-posta kutusundaki veri miktarını da azaltır. Ayrıca, OneDrive'da depolanan tek tek dosyalara da muhataplar için özel sürüm hakları atanabilir.

Asistan "You wish" (Söyle Bana)

Office 2016 menü şeridine entegre edilen "Bana Anlat" asistanı, deneyimsiz kullanıcılara Outlook işlevlerini bulma ve kullanma konusunda destek olur; yanında bir giriş alanı bulunan ampul şeklindeki simgesinden tanınabilir. Kullanıcı sadece aradığı veya yapmak istediği şeyi yazar ve "Bana Söyle" bunun nasıl yapılacağını ve aradığı işlevin menü şeridinde nerede bulunduğunu gösterir; gerekirse daha karmaşık eylemler için daha fazla destek de sunar.

İçgörüler" Asistan

"İçgörüler" asistanı, Outlook 2016'daki kullanıcıların bir e-postadaki tek tek terimler veya ayrıntılar hakkında açıklayıcı bir tanım veya daha fazla bilgi edinmesi için kullanılabilir. İlgili ifadeye tıklandığında, Bing destekli akıllı arama etkinleştirilir ve sonuç, kullanıcının İnternet'e geçmesine gerek kalmadan doğrudan Outlook'ta görüntülenir.

Outlook 2016'nın dokunmatik olarak optimize edilmiş, tek tip arayüzü

Outlook 2016 ve diğer Office programlarının görünümü birleştirilerek Windows 10 altında dokunmatik kullanım için optimize edildi.

Kaydırma hareketlerinin yeni entegrasyonu sayesinde Outlook'un kullanımı daha da kolay. "Sola kaydırma" ve "Sağa kaydırma" hareketleri "Okundu olarak işaretle", "Sil", "İşaretle", "Arşivle" ve "Hiçbiri" eylemleri için atanabilir. Bu şekilde, örneğin bir e-posta posta kutusundan silinebilir veya ondan bir randevu oluşturulabilir. Bu durumda randevu başlamadan önce söz konusu e-posta posta kutusunda tekrar görüntülenir.

Outlook 2016'da yöneticiler için yeni işlevler:

Yöneticiler, diğerlerinin yanı sıra, veri güvenliğini ve katılımcıların korunmasını daha da geliştiren aşağıdaki iki özelliği memnuniyetle karşılayacaklardır:

 • Active Directory Kimlik Doğrulama Kitaplığı ile entegrasyon yoluyla Outlook 2016'daki Çok Faktörlü Kimlik Doğrulama (MFA) desteği, parolalara güvenli bir alternatif sağlayan ve tek bir tıklamayla tüm Office uygulamalarını güvence altına alan MFA ile kurumları kayıp veya çalınan kimlik bilgilerinin neden olduğu kritik verilerin çalınmasına karşı daha fazla korur.
 • Microsoft Exchange Server ile bir bağlantı kullanmak için, artık önceki kaydın yerini alan AutoDiscovery'yi önceden yapılandırmak gerekiyor. Outlook daha sonra Exchange için bağlantı ayarlarını doğrudan AutoDiscovery'den alır. Bu, profilleri daha da güvenilir hale getirirken aynı zamanda kullanıcıları yapılandırmak ve provizyon almak için gereken adımları en aza indirir.

Outlook 2016 için sistem gereksinimleri

Outlook 2016, Windows için hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerde mevcuttur. Microsoft, Outlook veya diğer Office uygulamalarıyla birlikte kullanılabilecek diğer birçok uygulama ve eklentiyle daha uyumlu olduğu için 32 bit sürümün yüklenmesini önerir.

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • Bellek: 1 GB RAM (32 bit), 2 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3,0 GB boş
 • Ekran: min. 1024 x 768
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10 grafik kartı gereklidir

Outlook 2016'yı Office Suite'ten bağımsız bir program olarak Wiresoft'tan uygun bir fiyata satın alın

Outlook 2016, Microsoft'un Office paketlerinin klasik bir bileşenidir - ancak Ev ve Öğrenci sürümünde eksiktir - ve genellikle ilgili Office paketinden ayrı bir program olarak mevcut değildir. Ancak Wiresoft'un yazılım mağazasında Outlook 2016, diğer birçok Microsoft yazılımı satıcısının aksine tek başına bir program olarak da satın alınabiliyor.

Yani Wiresoft ile Outlook 2016 yazılımını satın aldığınızda, diğer Office 2016 programlarına ihtiyacınız yoksa iki kat daha fazla fayda sağlarsınız, çünkü yazılımı 1. ayrı ayrı ve 2. özellikle uygun bir fiyata alırsınız! Bu nedenle Wiresoft'tan Outlook 2016 yazılımı satın almak, özel kullanıcılar ve serbest meslek sahiplerinin yanı sıra küçük şirketler için de özellikle ekonomik bir çözümdür.

Bu nedenle Outlook 2016'nın tek bir lisansını satın alırken avantajlarınız şunlardır: Wiresoft'tan tek bir kullanıcı lisansı alırsınız, bu da sizi ücretli ve uzun vadede pahalı güncellemeler içeren bir aboneliğe mecbur bırakmaz, ayrıca işlevsellikte herhangi bir kısıtlama yoktur. Bu satın alma sürümü yalnızca sizin adınıza kayıtlıdır.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Wiresoft'tan kullanılmış yazılım kesinlikle yasal bir konudur - ve sizin için herhangi bir risk yoktur: Çünkü Avrupa yasa koyucusu bunu açıkça onaylamıştır! Wiresoft'ta satışa sunulan her Microsoft programı, ister toplu lisansın bir parçası ister kullanılmış yazılım olarak adlandırılsın, zaman veya diğer sınırlamalar olmaksızın gerçek kullanılabilirlik açısından test edilmiştir, böylece kurulumdan sonra bilgisayarınızda sınırsız bir süre boyunca kullanılabilir.

Yazılım mağazasında sunulan Outlook 2016 için tek kullanıcı lisansı, genellikle şirketler tarafından kullanılan daha büyük bir toplu lisanstan gelir veya önceki alıcı tarafından artık kullanılmayan ve bu nedenle tekrar serbestçe kullanılabilmesi için kaldırılan kullanılmış bir yazılımdır. Bu aynı zamanda, bu bağımsız yazılımın Office Suite 2016'da da bulunan Outlook 2016 ile tamamen aynı olması nedeniyle programın işlev yelpazesinin %100 kullanılabilir olduğu anlamına gelir.

Microsoft kullanılmış yazılımlarının saygın bir satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca geleneksel ticarette mevcut olan sürümler ve sürümlerle aynı olan bu tür Microsoft programlarının tam sürümlerini sunar.

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Outlook 2016 ve diğer sürümlerinin yanı sıra satılık diğer Office programlarını ve diğer birçok Microsoft programını bulabilirsiniz.

Outlook 2016 veya başka bir Office programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin danışmanlığımızdan yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler