Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK 2019

Anında indirme olarak kullanılabilir

  • SW10129
  • 543-06601
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
869,90 TRY * 965,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Uyumlu


Microsoft Outlook 2019 , e-posta trafiğinin profesyonel organizasyonu ve aynı zamanda adresindeki modern günlük yaşamda olduğu gibi randevuların ve kişilerin merkezi planlaması ve koordinasyonu için denenmiş ve test edilmiş programının en son sürümüdür. diğer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında Business Office Outlook Outlook 2019 , karmaşık projelerin ve kapsamlı iletişimlerin bile yönetilebildiği geniş araç ve seçenek yelpazesi nedeniyle ikna edicidir. , deneyimsiz kullanıcıların bile yazılıma hızlı ve kolay bir şekilde başlamasını sağlayan sezgisel olarak kullanılabilir ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile desteklenir. Buna ek olarak, dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanım özelliği, programın tabletlerde ve akıllı telefonlarda bile kullanımını kolaylaştırır. User

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK 2019"

Microsoft Outlook 2019 - e-postaları, kişileri, görevleri ve daha fazlasını yönetmek için çok yönlü Office yazılımı - tek başına bir program olarak

Microsoft Outlook 2019, e-posta trafiğinin profesyonel olarak düzenlenmesinin yanı sıra modern günlük iş yaşamındaki tipik görevlerden biri olan randevuların ve kişilerin merkezi olarak planlanması ve koordinasyonu için kanıtlanmış Office programının güncel sürümüdür.

Diğer e-posta yazılımlarıyla karşılaştırıldığında Outlook, karmaşık projelerin ve kapsamlı iletişimlerin bile yönetilebildiği geniş araç ve olanak kapsamı nedeniyle ikna edicidir.

Kullanıcılar, deneyimsiz kullanıcıların bile yazılımı hızlı ve kolay bir şekilde kullanmaya başlamasını sağlayan Outlook 2019 'un sezgisel ve kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü ile desteklenmektedir. Buna ek olarak, programın tabletlerde ve akıllı telefonlarda da kolayca kullanılabilmesini sağlayan dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanılabilirlik özelliği de bulunmaktadır. Farklı uç cihazlar arasındaki basit senkronizasyon, kullanıcıların Outlook 2019 ile e-postalarına, kişilerine, görevlerine ve randevularına her yerden erişebilmelerini sağlar.

Günlük ofis işleri için e-posta yazılımı, e-postaları vb. anlamlı bir şekilde düzenlemek için net klasör yapıları ve konuyla ilgili klasörler oluşturma seçeneği de sunar. Akıllı işlevler, önemli olanları önemsiz olanlardan ayırmaya ve bunları otomatik olarak uygun şekilde sıralamaya yardımcı olur. Bu, kullanıcıların tüm ilgili görevleri ve önemli randevuları her zaman takip etmelerini sağlar. Birçok kullanışlı işlev, temel konulara odaklanmalarına ve böylece değerli zamanlarından tasarruf etmelerine yardımcı olur.

Outlook 2019 ile birden fazla e-posta hesabını bir masaüstü arayüzü üzerinden yönetmek ve birbirleriyle ilişkilendirmek de mümkün. Bu, zaman çakışmalarını önlemek için randevular da dahil olmak üzere farklı takvimlerin senkronize edilmesini sağlar. Net gezinme çubuğu sayesinde e-postalar, görevler, kişiler ve takvimler için tüm işlevler hızlı bir şekilde kullanılabilir. Outlook 2019'daki revize edilmiş arayüzün kullanımı eskisinden çok daha sezgisel ve rahattır.

MS Outlook 2019 normalde yalnızca ilgili Office sürümünün sabit bir bileşeni olarak veya 5 lisanslık bir miktar olarak mevcuttur, ancak Wiresoft'ta e-posta programını ayrı ayrı ve özellikle düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Tüm yeni avantajlarından yararlanmak isteyen Outlook 2019 alıcıları, Office yazılımının yalnızca Windows 10'da çalıştığını unutmamalıdır.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında yalnızca Outlook 2019'un bu güncel sürümünü değil, aynı zamanda daha eski ve diğer Office programlarını da satın alma sürümü olarak özellikle düşük fiyatlarla edinebilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılı genel bakış, Outlook 2019'daki tüm ilginç yeni özellikleri size sunmaktadır.

Windows için Outlook 2019'daki en önemli yeni özellikler

Outlook 2019, önceki sürüme kıyasla e-posta trafiğinin, randevuların ve görevlerin günlük organizasyonunu daha da verimli hale getiren bir dizi iyileştirme ve yeni işlev içeriyor. Gelen e-postaların alaka düzeylerine göre sınıflandırılmasından, zararlı bağlantıları tanımaya yönelik Safe Link hizmetine ve randevuların zaman dilimleri arasında düzenlenmesine kadar birçok basitleştirme özellikle ayrıntılarda faydalı olmakta ve temel konulara odaklanmayı kolaylaştırmaktadır.

Alaka Düzeyine Sahip Gelen Kutusu her türlü e-posta selinin üstesinden gelir

"Alaka Düzeyine Sahip Gelen Kutusu" işlevi, kullanıcıların sapla samanı birbirinden ayırmasına tam anlamıyla yardımcı oluyor - çünkü günümüzün e-posta trafiği ne yazık ki gerçekten önemli olanların yanı sıra spam veya kötü amaçlı yazılım ekleri içeren birçok gereksiz mesaj da içeriyor.

İşlev, gelen kutusunu "İlgili" ve "Diğer" olarak etiketlenmiş iki sekmeye ayırır. En önemli mesajlar elbette ilk sekme altında tutulur, ancak kullanıcı "Diğer" altında sınıflandırılan diğer e-postalar hakkında da bilgilendirilir ve sekmeyi değiştirerek bunları görüntüleyebilir. "Odaklanmış " gibi diğer işlevler, e-postaları tek tek bir kez veya genel olarak diğer sekmede gerektiği gibi sıralamak için kullanılabilir. Ancak Gelen Kutusu'nu Relevance ile kullanmak için bir Microsoft Exchange hesabı ön koşuldur.

E-postaların kolay sıralanması

Alakalı Gelen Kutusu'nu etkinleştirmek istemeyen veya Exchange hesabı olmadan çalışan kullanıcılar için, çeşitli sıralama seçeneklerinin yanı sıra ileti listesindeki "Okunmamış" filtresi Outlook 2019'da tekrar kullanılabilir.

E-postaları silerken "okundu" olarak işaretleyin

Özellikle yoğun e-posta trafiğinde, hiçbir şeyin gözden kaçmaması için tüm okunmamış postalara hızlı bir genel bakış özellikle önemlidir. Ancak, birçok mesaj önemsizdir ve okunmadan silinir. "Silinmiş Öğeler" klasöründe bulunan tüm bu okunmamış mesajlar artık her birine tek tek tıklamak zorunda kalmadan sadece birkaç tıklamayla okundu olarak işaretlenebilir.

Outlook 2019'daki Odak modu konsantrasyonu kolaylaştırır

Yeni entegre edilen odak moduna da özel bir dikkat gösterilmelidir; bu mod tam tersini yapmayı, yani bir kullanıcıyı e-postaları okurken veya toplantıları organize ederken diğer aktif programlardan ve mesajlardan geçici olarak gizleyerek korumayı amaçlamaktadır

E-postaların içeriğini dinleme

Ofis yoğun ve zaman kısıtlı olduğunda, kapsamlı içeriğe sahip e-postaları okumak zorlaşabilir. Outlook 2019, e-postaların programda yüksek sesle okunmasına da izin vererek bu soruna bir çözüm sunuyor ve alıcı aynı anda diğer daha önemli görevleri tamamlayabiliyor.

Microsoft Safe Link hizmeti ile e-posta trafiğinde güvenlik

Outlook 2019, e-postalardaki verilerin güvenliğine de özel bir önem veriyor.

Yeni Safe-Link hizmeti, özellikle bağlantılarda gizlenen kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avı e-postalarına karşı koruma sağlıyor. Bir postaya gömülü bağlantılar çok daha iyi bir önizleme ile görüntülenirken, arka planda gerçek zamanlı bir tarayıcı kötü amaçlı yazılımları ve kimlik avı bağlantılarını güvenilir bir şekilde filtreler.

Outlook 2019'un dokunmatik olarak optimize edilmiş kullanımı

Tablet ve akıllı telefon kullanıcıları, yeni hareket entegrasyonu sayesinde Outlook'u daha da kolay kullanabilir. Bu amaçla, "Okundu olarak işaretle", "Sil", "Arşivle", "İşaretle" ve "Hiçbiri" gibi eylemler için ayrı ayrı atanabilen "Sola kaydır" ve "Sağa kaydır" hareketleri mevcuttur.

Zamanlama için üç saat diliminin gösterilmesi

Şirketler arasındaki küresel işbirliği, projelerin ve atamaların organizasyonuna yeni talepler getirmektedir. Outlook 2019 artık bir takvime birden fazla saat dilimi ekleme seçeneği sunuyor. Bu, tüm katılımcıların yerel saat uygunluğunu gösterir ve uluslararası toplantıları planlarken herkese uygun bir saat seçmeyi kolaylaştırır.

Randevu hatırlatmalarını kaçırmayın

Önemli randevuların kaçırılmaması için Outlook 2019 size bunları hatırlatacak çeşitli seçenekler sunar. İsteğe bağlı olarak, o anda açık olan pencerenin üzerinde göze çarpan bir hatırlatıcı görüntülemek veya görev çubuğunda gizli bir yanıp sönme ile dikkat çekmek mümkündür.

Bir toplantıdaki katılımcıları görüntüleme

Başka bir katılımcı tarafından düzenlenen bir toplantıya kimin katıldığını bilmek için, diğer kişilerin ilgili talebe verdikleri yanıtlar artık Outlook 2019'da kişinin kendi bilgisayarında görüntülenebilir.

SVG dosyaları ile e-postaların görsel etkisini artırın

E-postalar, örneğin göndericinin Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri (SVG) olarak da adlandırılan bir vektör grafiği eklemesi gibi görsel içerik yoluyla da bilgi içeriği ve etki kazanabilir. Outlook 2019, ücretsiz olarak kullanılabilecek bu tür SVG motiflerinden oluşan bir seçki içerir.

Vektör grafiklerinin avantajı, bir yandan ölçeklenebilir olmalarıdır: bu, görüntü kalitesinde kayıp olmadan boyutlarının büyütülebileceği veya küçültülebileceği ve ayrıca istenildiği gibi döndürülebileceği anlamına gelir. Buna ek olarak, örneğin rengi değiştirmek için çeşitli filtreler düzenleme için kullanılabilir.

Outlook 2019'da erişilebilir iletişim

Outlook 2019 ayrıca engelsiz iletişim imkanı da sunuyor, böylece e-postalar vb. engelli kişiler tarafından da okunup anlaşılabiliyor. Program bunu yaparken uluslararası geçerliliği olan standartları uygulamaktadır. İlgili çözümler "Önerilen Eylemler" listesinde görüntülenir. Destekleyici hata düzeltme, Outlook 2019'da bir ileti oluştururken zaten etkinleştirilebilir, böylece kendiliğinden ileti oluşturmanın önünde hiçbir engel kalmaz. Otomatik iyileştirme önerileri bir tıklamayla kabul edilebilir ve Outlook'ta otomatik olarak uygulanabilir.

Outlook 2019 için sistem gereksinimleri

Outlook 2019, Windows için hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerde mevcuttur. Varsayılan olarak 32 bit sürümü yüklenir. Avantajı, Office programları ile birlikte kullanılabilen diğer birçok uygulama ve eklenti ile daha yüksek uyumlulukta yatmaktadır.

  • İşletim sistemi: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
  • İşlemci: Çift çekirdekli, 1,6 GHz veya üzeri
  • Sabit disk alanı: en az 16 GB (32 bit) veya en az 20 GB (64 bit)
  • RAM: min. 2 GB RAM (32 bit) veya min. 4 GB RAM (64 bit)
  • Grafik kartı: min. 1,280 x 768 piksel, min. WDDM 2.0 ile DirectX 9 - önerilir: DirectX 10

Outlook'u Office Suite 2019'un tek bir programı olarak Wiresoft'tan makul bir fiyata satın alın

Microsoft Office paketlerinin klasik bir bileşeni olan Outlook 2019, genellikle yalnızca ilgili Office paketi içinde kullanılabilir. Öte yandan Wiresoft, diğer Microsoft yazılım sağlayıcılarının çoğunun aksine Outlook 2019'u bağımsız bir program olarak da satışa sunuyor. Böylece, başka bir Office programı kullanmak istemiyorsanız, Wiresoft ile yazılım satın alırken iki kat avantaj elde edersiniz, çünkü Outlook 2019'u özellikle uygun bir fiyata ayrı ayrı alırsınız!

Outlook 2019'u Wiresoft'tan satın alırken avantajlarınız: Sizi ücretli güncellemeler içeren pahalı bir abonelik almaya zorlamayan veya işlevsellik konusunda herhangi bir kısıtlamaya sahip olmayan tek bir kullanıcı lisansı satın alırsınız. Yalnızca size kayıtlı olan saf bir satın alma sürümüdür.

Wiresoft ile güvenli yazılım satın alma: Yazılım mağazamızdan satın aldığınız Outlook 2019 Tek Kullanıcı lisansı genellikle daha büyük bir toplu lisanstan gelir veya orijinal alıcı tarafından artık kullanılmayan kullanılmış bir yazılımdır. İşlev yelpazesi %100 kullanılabilir ve Office Suite 2019'da da yer alan Outlook 2019 ile tamamen aynıdır. Microsoft kullanılmış yazılımlarının saygın bir satıcısı olarak Wiresoft, yalnızca diğer perakende satış noktalarında bulunan Microsoft programlarıyla aynı olan resmi tam sürümleri sunar.

Wiresoft'tan kullanılmış yazılım satın almak kesinlikle yasaldır ve risksizdir: ne siz ne de biz yasal olarak güvensiz bir bölgede değiliz! Buna ek olarak, Wiresoft'ta sunulan her Microsoft programı, ister kullanılmış yazılım ister toplu lisansın bir parçası olsun, satın alma ve indirme işlemi tamamlandıktan sonra tam ve süresiz olarak kullanılabilmesi için tarafımızdan gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir.

Özellikle özel kullanıcılar veya serbest çalışanlar ve küçük şirketler, yazılımı Wiresoft'tan satın alarak Outlook 2019'un tüm avantajlarından yararlanabilirler. Wiresoft yazılım mağazasında sadece Outlook değil, diğer tüm Office programlarının yanı sıra diğer birçok Microsoft programını da bulabilirsiniz.

Outlook 2019 veya başka bir Office programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK 2019"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler