Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10019
 • 076-05334
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.829,90 TRY * 2.031,90 TRY * (9,94% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


MS Project Standard 2013, sadece küçük ve orta ölçekli şirketlerde değil, aynı zamanda serbest çalışanlar tarafından da çok çeşitli proje türlerinin kaydedilmesi, planlanması, yönetilmesi ve belgelenmesi için Microsoft yazılım çözümünün popüler bir sürümüdür. Program, proje yönetimindeki tipik görevleri tanımlamak ve devretmek için gerekli tüm işlevleri ve araçları sunar. Bu proje yönetim yazılımı, Office'ten bilinen kullanıcı arayüzüne zaten aşina olan deneyimsiz kullanıcılar tarafından da hızlı bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca, net düzenlemesinin yanı sıra, tüm özelliklerin kullanımı sezgisel olarak kolaydır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"

Project 2013 Standard - satın alma sürümü olarak kendini kanıtlamış Microsoft proje yönetimi yazılımı

MS Project Standard 2013, sadece küçük ve orta ölçekli şirketlerde değil, aynı zamanda serbest çalışanlar tarafından da çok çeşitli proje türlerinin kaydedilmesi, planlanması, yönetilmesi ve belgelenmesi için Microsoft yazılım çözümünün popüler bir sürümüdür: Program, proje yönetimindeki tipik görevleri tanımlamak ve devretmek için gerekli tüm işlevleri ve araçları sunar. Bu proje yönetim yazılımı, Office'ten bilinen kullanıcı arayüzüne zaten aşina olan bu tür deneyimsiz kullanıcılar tarafından da hızlı bir şekilde kullanılabilir; ayrıca, net düzenlemesine ek olarak, tüm özelliklerin kullanımı sezgisel olarak kolaydır.

MS Project Standard 2013 'te bulunan araçlar, kaydedilen projelerin başarılı bir şekilde uygulanması için kaynakların, son tarihlerin ve bütçelerin güvenli bir şekilde planlanmasına ve kontrol edilmesine hizmet eder. Buna ek olarak, Project 2013 Standard'daki çok sayıda otomasyon, proje planlamasını basitleştirerek kaynaklardaki ve teslim tarihlerindeki darboğazların zamanında fark edilmesini ve ortadan kaldırılmasını sağlar. Projelerin bir zaman çizelgesinde görüntülenmesi, özellikle karmaşık projelerde daha iyi bir genel bakış sunar ve tüm ekip üyelerinin mevcut durum hakkında hızlı bir şekilde fikir sahibi olabilmesi için bireysel görev yolları vurgulanabilir. Buna ek olarak, Project 2013 Standard 'da, ilgili herkesle etkili iletişim için durum, sonuçlar ve kaynaklar vb. hakkında bilgilendirici raporlar şeklinde birçok değerlendirme oluşturulabilir ve bunlar Word ve PowerPoint gibi Office uygulamalarında da kullanılabilir.

Project Standard 2013 hangi kullanıcılar için geliştirildi?

MS Project 2013 StandardEdition, bağımsız olarak veya KOBİ'lerde proje geliştiren ve yöneten proje yöneticilerinin ihtiyaçları için geliştirilmiştir. Project 2013 Standard 'a entegre edilen kapsamlı işlevler ve özellikler, tipik proje yönetimi görevlerinde ortaya çıkan tüm olasılıkları sunar: proje programlarının oluşturulmasından kaynak ve maliyet planlamasına, tüm bireysel görevlerin yönetimine ve raporlamaya kadar.

Microsoft Project 2013 Standard Edition için bu tek lisans, Wiresoft'tan satın alma sürümü şeklinde kullanılmış yazılım olarak temin edilebilir, bu da fiyatını özellikle uygun hale getirir, böylece satın alınması serbest meslek sahipleri ve serbest çalışanlar için de ekonomik bir avantaj sunar. Buna ek olarak, Project 2013 Windows 7 tarafından desteklenmektedir, böylece yazılımı kullanmak için daha güncel bir işletim sistemi satın almak gerekli değildir.

Diğer Project sürümlerine ve daha yeni sürümlere ek olarak, Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında işletim sistemleri gibi diğer Microsoft uygulamalarını da bulabilirsiniz - her zaman kullanılmış yazılım olarak ve bu nedenle uygun koşullarda. Aşağıdaki genel bakış, Project 2013 Standard Edition'ın en önemli özelliklerini sunmaktadır.

Etkin proje yönetimi için Project 2013 Standard Edition'ın önemli özellikleri

MS Project 2013 Standard Edition'ın ana hedefi, projelerin planlanması ve uygulanmasını en başından itibaren her aşamada açık ve basit hale getirmektir. Bu zaten yeni bir görevin oluşturulmasıyla başlar: Project 2013'e entegre edilen Proje Merkezi ile kullanıcılar, çok fazla ön bilgiye sahip olmadan bile sadece birkaç adımda yeni bir proje oluşturabilirler. Bunu yapmak için, önceden tanımlanmış birçok şablon arasından seçim yapabilir ve ilgili bilgileri, örneğin Excel'den içe aktarabilirler. Project 2013 'e zaten aşina olan proje yöneticileri, doldurulmamış bir Gantt şeması ile boş bir proje oluşturabilir veya bu amaçla eski bir projeyi açabilir. Sezgisel olarak kullanılabilen birçok özellik ve araç, tüm kaynakların farklılaştırılmış etiketlenmesinin yanı sıra, tüm belirleyici aşamalar için raporların oluşturulması da dahil olmak üzere proje ilerlemesinin hassas bir şekilde izlenmesini sağlar. Buna ek olarak, optimize edilmiş masaüstü arayüzü, tüm önemli bilgilerin hızlı bir şekilde yakalanmasına olanak tanır, böylece kullanıcılar her zaman tüm ayrıntılara genel bir bakışa sahip olur.

Project 2013 Standard ile verimli kaynak yönetimi

Proje yönetiminin temel görevlerinden biri, mevcut tüm kaynakların net bir şekilde yönetilmesidir. MS Project Standard 2013 'te bu amaç için "Kaynak tablosu" ve "Kaynak bilgileri" adlı iki görünüm mevcuttur.

Project 2013 Standardı üç tür kaynak arasında ayrım yapar: işgücü, malzeme ve maliyetler.

 • "İşçilik" altında - projenin türüne bağlı olarak - hem insanlar hem de makineler belirtilebilir. Bunlar, çalışma saatleri veya müsait olmayan zamanların yanı sıra saatlik ücretler veya maksimum birimler için bir takvimle daha da desteklenebilir.
 • "Malzeme" bölümünde, tüm tipik sarf malzemeleri ve miktarları kaydedilir.
 • "Maliyetler" bölümünde, sadece bir kez veya periyodik olarak gerçekleşen maliyetler arasında bir ayrım yapılabilir.

İlgili kaynak türünün tam olarak girilmesi ve tanımlanması için, kaynak adının tam olarak belirtilmesine ek olarak, doğrudan iletişim için bir e-posta adresi - kullanılıyorsa Lync aracılığıyla da -, ayrı bir oturum açma hesabı ve tanımlama için bir kod ve ayrıca kaynak tahsisi için bir serbest metin alanı kullanılabilir. Ayrıca, "Rezervasyon türü" altında, maliyetler veya bütçe ve malzeme için daha fazla girdi seçeneğine ek olarak ilgili kullanılabilirliği daha ayrıntılı olarak tanımlayan taahhüt edilen ve planlanan kaynaklar arasında bir ayrım yapılabilir - burada "Genel", "Aktif" veya "Aktif Değil" vb. gibi ek özellikler için başka seçenekler mevcuttur.

Buna ek olarak, Project 2013 Standard, tüm şirket tarafından kullanılabilen kaynaklar (bir yönetici tarafından yönetilen "kurumsal kaynaklar" olarak adlandırılır) ile yalnızca belirli bir proje yöneticisi tarafından kullanılabilen yerel kaynaklar ve bireysel becerilerin daha kesin bir şekilde tanımlanması için genel kaynaklar arasında daha fazla ayrım yapılmasına olanak tanır.

Kaynakların daha iyi planlanması için, özellikle çok sayıda veya özellikle kapsamlı projeler söz konusu olduğunda, Project 2013 Standard'da proje planlamasını basitleştiren çeşitli otomasyonlar mevcuttur. Örneğin, program bir kaynağın aynı anda gerçekleşen iki göreve ne zaman tahsis edildiğini gösterir. Bir proje içinde yapılan tüm değişiklikler, bunlardan etkilenen diğer tüm bileşenleri otomatik olarak etkiler.

Daha fazla netlik için Project 2013 Standardındaki zaman çizelgeleri

Zaman çizelgesi görünümü ile proje yöneticileri MS Project 2013 Standard ile daha karmaşık ve uzun vadeli süreçleri takip edebilirler. Gantt çubuk grafiği, en önemli görevleri ve kilometre taşlarını göstererek mevcut durumun farklılaştırılmış bir anlık görüntüsünü sağlar; bu aynı zamanda raporlama için de kullanılabilir.

Bir Gantt grafiğindeki münferit görev yolları, daha iyi netlik için görev çubuklarında aynı adı taşıyan "Görev yolu" menüsü aracılığıyla vurgulanabilir. Belirli bir göreve tıklandığında, ilgili yollar kendi renklerinde görüntülenerek diğerlerinden ayrılır.

MS Project Standard 2013'te profesyonel raporlama

Hem devam eden bir proje sırasında hem de tamamlandıktan sonra, mevcut durumu belgelemek ve önemli aşamaları tanımlamak veya  tüm proje ilerlemesinin temsilini gelecekteki karşılaştırılabilir görevler için bir şablon olarak kullanmak için bilgilendirici raporların oluşturulması proje yönetimindeki standart görevlerden biridir. MS Project Standard 2013'te, planlanan ve halihazırda tamamlanmış aşamaları gösteren ve temel planın yanı sıra bir çizgi diyagramında çalışarak söz konusu proje için programa uyulup uyulmadığını bir bakışta gösteren dinamik döküm raporları da yazılabilir.

Microsoft Project 2013, her tür raporlama için uygun rapor şablonlarının yanı sıra süre, iş, maliyetler ve son tarihler gibi temel değerleri gerektiği gibi farklı derinliklerde belgelemek için tablo biçimi şablonları ve araçları, görünümler, çizim ve grafik araçları vb. içerir.

Devam eden bir proje için oluşturulan raporlar otomatik olarak uyarlanır ve böylece her zaman güncel bilgiler içerir. Bu amaçla, veriler gerçek zamanlı olarak güncellendiğinde raporun nasıl değiştiğini gözlemlemek veya kontrol etmek için Project 2013 Standard 'da bölünmüş bir görünüm de mevcuttur.

Microsoft Project Standard 2013 için sistem gereksinimleri

Microsoft Project Standard 2013 aşağıdaki sürümlerde indirilebilir: 32 bit ve 64 bit. Project 2013'ün hem 32-bit hem de 64-bit sürümleri Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemleri tarafından desteklenmektedir. Ancak, Windows Server 2008 R2 ve Windows Server 2012 yazılımları yalnızca 64 bit sürümde desteklenmektedir

desteklendi. Ancak Microsoft Project Standard 2013, Microsoft Office 2016 ile uyumlu değildir! Aşağıdaki asgari gereklilikler geçerlidir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8, Windows 8 - 32 bit veya 64 bit
 • Sunucu işletim sistemleri: Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012 - 64-bit
 • İşlemci: en az 1 GHz ve SSE2 özellikli x86 veya x64 bit işlemci
 • RAM: en az 1 GB (32 bit) veya 2 GB (64 bit)
 • Sabit disk alanı: en az 3 GB
 • Ekran: DirectX10 özellikli grafik kartı ve en az 1.024 x 576 piksel çözünürlük

Edition Project 2013 Standard'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak uygun fiyata satın alın

MS Project 2013'ün Standart Sürümü, Wiresoft çevrimiçi mağazasında tek kullanıcı lisansı olarak sunulmaktadır - kullanılmış yazılım olarak fiyatı, karşılaştırılabilir yeni yazılımdan önemli ölçüde daha düşüktür - bu işaret, yazılım aşınma ve yıpranmaya maruz kalmadığından işlev yelpazesinde herhangi bir kısıtlama içermez; ayrıca, Microsoft yazılımının bu tür eski sürümleri normal ticarette neredeyse hiç sunulmamaktadır.

MS Project 2013 Standart Sürümünün Kullanılmış Yazılım olarak adlandırılan bu Tek Kullanıcı Lisansı, bir toplu lisansın feshedilmesi ve daha önce bir şirket veya kuruluş tarafından satın alınmış ve muhtemelen kullanılmış olan aynı programın bireysel lisanslarına dönüştürülmesiyle oluşturulmuştur. Temel toplu lisansın bu şekilde bölünmesi, kullanılabilirliğin kısıtlanması gibi herhangi bir olumsuz etkiye sahip değildir ve yasal olarak yetkisiz bir işlem teşkil etmez; Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan tüm Microsoft Project 2013 lisansları ve diğer Microsoft programlarının lisansları orijinal olarak şirketlerden gelmektedir ve bu nedenle geçerli içtihat hukuku da geçerlidir: bu, kullanılmış yazılımın satın alınmasının veya satılmasının yasal bir süreci temsil ettiğini açıkça belirtmektedir ve bu, yasal olarak bağlayıcı çeşitli mahkeme kararları ile onaylanmıştır. Bu, alıcı olarak sizin için olası bir sorumluluk riskinin güvenilir bir şekilde hariç tutulduğu anlamına gelir ve Wiresoft kullanılan yazılım, alıcı ve satıcı zincirinin eksiksiz dokümantasyonu nedeniyle denetime de dayanıklıdır.

MS Project 2013 Standard'ın satın alma sürümü, ek maliyetlerle ilişkili herhangi bir abonelik olmadığı için sınırsız kullanılabilirlik avantajı da sunar. Bu nedenle, Wiresoft'tan satın aldığınız yazılım size sadece avantajlar sunan güvenli bir anlaşmadır! MS Project 2013 Standard lisansının özellikle uygun avantajlı fiyatına ek olarak, sağlanan geçerli toplu lisans anahtarı ile anında lisans aktivasyonu dahil olmak üzere güvenli anında indirmeden de yararlanırsınız.

MS Project 2013 veya başka bir Microsoft yazılımı için kullanılmış bir yazılım lisansıyla, alıcı olarak eski Microsoft program sürümlerinin yanı sıra bireysel kullanıcılar için normal ticarette bulunmayan özel veya daha yeni uygulamaları da kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanılmış yazılımlar için Wiresoft Yazılım Mağazası, MS Project 2013 Standard ile uyumlu olanların yanı sıra Windows işletim sistemleri de dahil olmak üzere daha yeni sürümlerin yanı sıra diğer birçok Microsoft programını da sunmaktadır. MS Project 2013 Standard veya sunulan başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler