Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10022
 • 076-05829
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
4.114,90 TRY * 4.570,90 TRY * (9,98% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Project 2019 Standard Microsoft'un esnek proje yönetim sisteminin en son sürümü olup, öncelikle KOBİ'leri ve serbest meslek sahiplerini hedeflemektedir. Program, projelerin planlanması, kontrol edilmesi ve raporlanması için gerekli tüm işlevleri içerir. Birçok pratik şablon ve özellik, tüm görevlerin oluşturulmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır ve böylece modern iş hayatında önemli bir rol oynayan verimliliği artırır. Project 2019 Standard, merkezi yönetim ve kaynakların yanı sıra zaman kaydını da içeren başarılı portföy, risk ve belge yönetimi ile ilgili tüm gereksinimleri karşılar. Gantt şemalarının kullanımı, çoklu entegre programların kullanımı ve görev ilişkilerinin daha kolay anlaşılması yoluyla karmaşık projeler için netlik sağlar ve entegre raporlar, başkalarıyla iletişim kurmak için önemli içgörüler ve bilgiler sağlar.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"

MS Project 2019 Standard - satın almak için tek kullanıcılı bir sürüm olarak proje yönetimi yazılımı

Project 2019 Standard, Microsoft'un öncelikle KOBİ'leri ve serbest meslek sahiplerini hedefleyen esnek proje yönetim sisteminin en son sürümüdür. Program, projelerin planlanması, kontrol edilmesi ve raporlanması için gerekli tüm fonksiyonları içerir. Birçok pratik şablon ve özellik, tüm görevlerin oluşturulmasını ve yönetilmesini kolaylaştırır ve böylece modern iş hayatında önemli bir rol oynayan verimliliği artırır.

Project 2019 Standard, merkezi yönetim ve kaynakların yanı sıra zaman kaydını da içeren başarılı portföy, risk ve belge yönetimine ilişkin tüm gereklilikleri yerine getirir. Gantt şemalarının kullanımı, birden fazla entegre programın kullanılması ve görev ilişkilerinin daha kolay anlaşılması yoluyla karmaşık projelerde netlik sağlar ve entegre raporlar, başkalarıyla iletişim kurmak için önemli içgörüler ve bilgiler sağlar.

Project Standard 2019 kimler için tasarlanmıştır?

Project 2019 Standard Edition, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerde olduğu gibi, bir ekibin parçası olmak yerine öncelikle tek başına proje geliştiren ve yöneten bireyler veya proje yöneticileri için tasarlanmıştır. Bu nedenle, Microsoft SharePoint veya Project sunucusu ile senkronizasyon bu sürümde yer almamaktadır. Bununla birlikte, Project 2019 Standard, çoğu proje yönetimi görevini tamamlamak için en popüler sürümlerden biridir, çünkü gerekli tüm işlevleri ve özellikleri ve ayrıca proje planlama ve yönetiminin tipik alanları için iş zekası araçları sunar: Proje çizelgeleri, maliyet planlaması, görev yönetimi, raporlama.

Microsoft Project 2019 Standard Edition yalnızca toplu lisans sözleşmesi ile normal ticarette mevcuttur; Wiresoft ise bunu satın alma sürümü olarak tek bir lisans şeklinde ve önemli ölçüde daha düşük bir fiyata kullanılmış yazılım olarak sunmaktadır. Bu sayede KOBİ'lerin yanı sıra serbest meslek sahipleri de bu Microsoft yazılımını kullanabilmektedir.

Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında bulunan ve indirimli bir fiyatla Kullanılmış Yazılım tek lisansları olarak da sunulan diğer Microsoft uygulamaları ile müşteriler, Windows 10 gibi Project 2019 Standard ile uyumlu ilgili Microsoft programlarını da kullanabilirler. Aşağıdaki genel bakış, Project 2019 Standard sürümünün en önemli optimizasyonlarını ve özelliklerini göstermektedir.

Yeni Project 2019 Standard sürümü -özellikler ve iyileştirmeler

Project 2019 Standard, daha net bir masaüstü arayüzü ile önceki sürümden görsel olarak da farklılık gösteriyor. Bu artık "Renkli", "Koyu gri" ve "Beyaz" ofis tasarımlarında da görüntülenebilir.

Yeni özellikler açısından, MS Project 2019 Standard artık açılır menü aracılığıyla görevleri birbirine bağlama pratik işlevini, görev tablosundaki yeni "toplu görev adı" alanını ve zaman çizelgesi çubuklarını etiketleme ve görevin ilerlemesini görüntüleme seçeneğini içeriyor. Buna ek olarak, başlangıç ve bitiş tarihleri her zaman çizelgesi için ayrı ayrı belirlenebilir ve bu da onunla ilişkili görevlere daha iyi bir genel bakış sağlar. Ayrıca, belirli bir görevle ilgili kelimeler veya ifadeler için yeni bir hızlı arama özelliği de bulunmaktadır. Daha fazla ayrıntı için aşağıya bakınız.

Kolay proje oluşturma ve yönetimi

Project 2019 Standard ile sadece birkaç tıklamayla yeni projeler oluşturulabilir: İsteğe bağlı olarak, tipik proje türleri için tanımlanmış geniş bir şablon yelpazesi veya tarafsız, boş bir Gantt şeması bu amaç için kullanılabilir. Excel, Word, Outlook veya PowerPoint'teki veriler veya görev listeleri de Project'e aktarılabilir; ilgili biçimlendirme veya anahatlar korunur. Görevler, Project görev maskesi aracılığıyla Gantt şemasına aktarılabilir; kaynak atamaları ve ilişkileri de dahil olmak üzere birkaç görevin aynı anda eklenmesi de desteklenir. Bu amaçla çeşitli ekran seçeneklerinin yanı sıra işlevler de mevcuttur:

Project 2019 Standard'daki diyagram türleri

Gantt şeması olarak görüntülemeye ek olarak, Project 2019 Standard'da görevleri veya kaynakları ve bir projeye bağlantıları görüntülemek için başka birçok seçenek de mevcuttur. Project, bir proje hakkındaki bilgileri tablolar, gruplar, filtreler veya ayrıntılar aracılığıyla görüntülemek için aşağıdaki farklı görünüm türlerini sunar: Görev, kaynak ve atama görünümleri; varsayılan olarak önceden ayarlanmış olan Gantt grafiğine (çubuk) ek olarak, ilgili görüntüleme biçimleri ağ diyagramı (akış şeması) ve form, sayfa (tablo) veya kullanım (sütunlar) olarak görüntülemedir.

Faaliyetlerin yapılandırılması ve ilişkilendirilmesi

Bir projedeki hiyerarşileri yapılandırmak veya görüntülemek için, Project Standard 2019'daki bireysel görevlere sekme tuşu aracılığıyla pozitif veya negatif girintiler verilebilir ve değişiklikler otomatik olarak tüm görevleri etkiler.

Bir projedeki herhangi iki görev, aralarındaki ilişkiyi bir ilişki olarak göstermek için birbirine bağlanabilir. Bu, bir görevde yapılan değişikliklerin ona bağlı diğer görevi de etkileyeceği anlamına gelir ki bu özellikle proje programları için önemlidir.

Yeni: MS Project Standard 2019 'da bir görevi bağlamak için artık kimliğini bilmek gerekli değildir: "Öncül" sütununda uygun hücreyi seçmek yeterlidir, bu da aşağı doğru bakan bir okun görünmesine neden olur. Üzerine tıklandığında, proje için tüm görevleri içeren bir liste görüntülenir ve yalnızca uygun olanın etkinleştirilmesi gerekir.

Zaman çizelgesi çubuklarının etiketlenmesi

Yeni: Zaman çizelgesi çubukları artık etiketlenebildiğinden, bir projenin zaman içindeki ilerleyişi MS Project Standard 2019'da da kolay ve anlaşılır bir şekilde görüntülenebilir. Bir görevin ilerleme durumu da doğrudan görüntülenebilir, bu da anlaşılırlığı daha da artırır.

Yeni alan "kolektif görev adı

Yeni: MS Project Standard 2019 artık bir projenin genel planında belirli bir görevi bulmak için "Toplu görev adı" alanına sahiptir; bu, özellikle kapsamlı listelerde hızla hantal hale gelebilir. Salt okunur alan, bir kaynağa atanan tüm toplu görevlerin adlarını görüntüleyerek proje yapısının netliğini artırır.

MS Project Standard 2019'daki tipik bileşenler

Elbette, halihazırda mevcut olan vazgeçilmez temel bileşenler de MS Project 2019 Standard'da daha da optimize edilmiştir:

Portföy Yönetimi

MS Project 2019 Standardının önemli bileşenlerinden biri hala tüm projelerin kaydedilebildiği ve kontrol edilebildiği portföy yönetimidir. Proje yöneticileri böylece her zaman genel bir bakışa sahip olur ve her durumda mevcut durumu anında fark eder, böylece bir proje plana göre gitmediğinde, örneğin belirli görevler programa göre tamamlanmadığında, maliyetler patladığında veya kaynaklar azaldığında veya mevcut olmadığında müdahale gerektiğinde hemen tepki verebilirler. Bir proje için ilgili raporlar kendilerini sürekli olarak günceller ve mevcut durum tek bir tıklama ile net bir şekilde görüntülenebilir. MS Project 2019 Standard Edition ayrıca proje yönetimi için daha ayrıntılı bir genel bakış sunan bütçe yönetimi ve programlar için yeni ekranlara sahiptir; Power BI bağlantısı, portföy yönetimini analiz işlevleri ve gerekirse iyileştirmeler için önerilerle tamamlar.

Sezgisel kaynak yönetimi

Daha etkili kaynak yönetimi için MS Project 2019 Standard 'a entegre edilen araçlar ve özellikler, çeşitli kaynakların kullanımının daha da ayrıntılı ve net bir şekilde planlanmasına ve yönetilmesine olanak tanır. Project 2019 Standardında, farklı kaynak türleri "işçilik", "malzeme" ve "maliyetlere" göre farklılaştırılmıştır, böylece daha da hassas bir şekilde kullanılabilirler. Kaynak havuzu aracılığıyla bunlar, projeler arası planlama için merkezi olarak yönetilebilir ve münferit görevlere atanabilir, böylece örneğin zaman mevcudiyeti veya finansal nitelikteki (maliyet sınırları) kısıtlamaların yanı sıra insan gücünün kullanımı ve dolayısıyla aşırı yüklenme riski de burada dikkate alınabilir. Her bir kaynak türü için mevcut bütçeler de belirtilebilir.

Gantt şeması aracılığıyla standart görünüm, ilgili görev ve zaman kaydını net bir şekilde gösterir ve mevcut durum, ilgili görev yolu aracılığıyla gösterilir. Buna ek olarak, tüm görevler bağlamla ilgili kullanıcı arayüzü aracılığıyla özel olarak düzenlenebilir ve ilişkilendirilebilir ve ilgili zaman çizelgeleri aracılığıyla kontrol edilebilir.

MS Project Standard 2019'da Raporlama

Çevik Proje Yönetiminin bir diğer önemli bileşeni de proje verilerinin raporlar şeklinde görselleştirilmesidir - ya mevcut durumu aktarmak için ya da bir projenin tamamlanmasından sonra bir rapor olarak. Bu amaçla, Project 2019 Standard 'da, proje durumu hakkındaki bilgileri başkalarıyla paylaşmak için ek açıklayıcı grafikler ve diyagramlarla desteklenebilen yeni bir dizi tipik rapor şablonu mevcuttur.

Proje dosyaları çeşitli formatlarda kaydedilebilir: Eski dosya formatları olan Project 2000 - 2003'ün yanı sıra Project 2007, .PDF, .XPS, .CSV, .XML ve Microsoft Excel çalışma kitaplarına da buradan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Project 2019 Standard'ı kullanmak için donanım ve diğer gereksinimler

Temel olarak, MS Project Server 2019 Standard'ın hem 32 bit hem de 64 bit sürümü yalnızca Windows 10 veya Windows Server 2019 ile birlikte kullanılabilir! Minimum gereksinimlerle ilgili diğer tüm bilgileri aşağıdaki genel bakışta bulabilirsiniz:

 • İşletim sistemleri (kesinlikle gerekli): Windows 10, Windows Server 2019
 • İşlemci: min. 1,6 GHz, Çift Çekirdekli
 • RAM: 2 GB RAM (32 bit) veya 4 GB RAM (64 bit)
 • Sabit disk alanı: 4 GB kullanılabilir alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1.280 x 768 piksel
 • Grafik kartı: Grafik donanım hızlandırması için DirectX 10
 • .NET sürümü: bazı işlevler en az .NET 3.5 veya 4.6 gerektirir
 • Dokunmatik işlevler de Windows 10 için optimize edilmiştir
 • Bulut dosya yönetimi işlevleri için OneDrive, OneDrive İş veya SharePoint gerekir
 • Tarayıcı: Güncel sürümlerde Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox

MS Project 2019 Standard Edition'ı Wiresoft'tan makul bir fiyata tek lisans olarak satın alın

Wiresoft, MS Project 2019 Standard Edition'ı çevrimiçi mağazada tek kullanıcılı lisans şeklinde kullanılmış yazılım olarak yeni yazılıma kıyasla önemli ölçüde daha düşük bir fiyata sunmaktadır. İndirimli fiyata ek olarak, bu satın alma sürümü ayrıca bir abonelik sürümü olmadığı için sınırsız kullanılabilirlik avantajları sunar, böylece yazılım internet bağlantısı olmadan da kullanılabilir.

MS Project 2019 'un Standart Sürümdeki bu tek kullanıcı lisansı, bir şirkette kullanılan aynı programın toplu lisansıdır. Yeniden satılarak, bu parçalandı ve bireysel lisanslara dönüştürüldü, böylece kullanılmış yazılım veya "Kullanılmış Yazılım" olarak yeniden tanımlandı. Ancak, ne temel birim lisansının bölünmesi ne de MS Project 2019 Standard yazılımının "kullanılmış yazılım" olarak yeni tanımlanması, yazılım genellikle yıpranmadığı için işlevselliği veya kullanılabilirliği açısından herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Bu şu anlama gelir: Wiresoft ile yazılım satın almak her zaman sizin için birçok avantajı olan güvenli bir anlaşmadır! Wiresoft Shop'ta bulunan MS Project 2019 Standard lisansını satın aldığınızda, yalnızca kesinlikle uygun fiyattan değil, aynı zamanda anında indirme ve birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile anında lisans etkinleştirme güvenliğinden de yararlanırsınız. MS Project 2019 Standard Edition gibi kullanılmış yazılım lisansları satın almak, size özel Microsoft program sürümlerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın kullanma fırsatı da verir.

Kullanılmış yazılımlar için Wiresoft Yazılım Mağazasında, yalnızca MS Project 2019 Standard 'ı değil, aynı zamanda diğer sürümleri ve sürümleri ile Windows 10 ve Windows Server 2019 gibi uyumlu diğer birçok Microsoft uygulamasını da bulacaksınız. Bu MS Project 2019 Standard yazılımı veya burada sunulan başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet veya e-posta veya telefon yoluyla yetkili tavsiyemizi kullanın.

Bağlantılar "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
Müşteri puanları "MICROSOFT PROJECT 2019 STANDARD"
6 May 2019

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!

Läuft wunderbar. Vorbildlicher Händler!
Immer wieder gerne unser Unternehmen wird weitere Lizenzen erwerben.

Vielen Dank für den spitzen Service

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler