Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
858,90 TRY * 952,90 TRY * (9,86% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook mac 2016 için , - günlük hayata daha fazla verimlilik getirmek için yalnızca günlük e-posta trafiğinin değil, aynı zamanda kişilerin, randevuların ve görevlerin de merkezi olarak yönetilebildiği ve organize edilebildiği kanıtlanmış -programının hala çok kullanılan bir sürümüdür. Business Office Outlook Mac 2016 için , ofiste üretkenliği destekleyen çok çeşitli pratik özellikler ve kullanışlı işlevlerle karakterize edilir: Profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar da tüm günlük görevleri daha kolay tamamlamaları için desteklenir. Örneğin kapsamlı arama seçenekleri birçok e-postanın, içeriğin ve kişinin yönetilmesine yardımcı olur. Özellikle dosya eklerinin sık sık gönderilmesi, bir dizi yeni seçenek sayesinde for Mac 2016 ile sadece daha hızlı değil, aynı zamanda daha güvenli. Bir diğer yeni özellik ise gönderilen dosyalar için muhataplara bireysel haklar atama imkanıdır. Outlook

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

MacOS altında kullanım için kendini kanıtlamış Office yazılımı olan Mac için Microsoft Outlook 2016 tek başına bir program olarak

Mac için Microsoft Outlook 2016, günlük iş hayatına daha fazla verimlilik getirmek amacıyla yalnızca günlük e-posta trafiğini değil, aynı zamanda kişileri, randevuları ve görevleri de merkezi olarak yönetmek ve düzenlemek için kullanılabilen, denenmiş ve test edilmiş Office programının hala çok kullanılan bir sürümüdür.

Mac için Outlook 2016, ofiste üretkenliği destekleyen çok çeşitli pratik özellikler ve kullanışlı işlevlerle karakterize edilir: Profesyonellerin yanı sıra yeni başlayanlar da tüm günlük görevleri daha kolay tamamlamaları için desteklenir. Örneğin kapsamlı arama seçenekleri çok sayıda e-postanın, içeriğin ve kişinin yönetilmesine yardımcı olur. Özellikle dosya eklerinin sık sık gönderilmesi, bir dizi yeni seçenek sayesinde Mac için Outlook 2016 ile yalnızca daha hızlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda daha güvenli hale geliyor. Bir diğer yeni özellik ise gönderilen dosyalar için muhataplara bireysel haklar atama imkanıdır.

Mac için Outlook 2016'nın net bir şekilde düzenlenmiş gezinme çubukları sayesinde, uygulamaya bağlı olarak e-postalar, görevler, kişiler ve takvim girişleri için gerekli tüm işlevlere hızlı bir şekilde erişilebilir. Mac için Outlook 2016'nın masaüstü arayüzü de yeniden tasarlandı ve artık dokunmatik olarak optimize edildi.

MS Outlook for Mac 2016 'yı Wiresoft'tan tek başına bir program olarak düşük bir fiyata satın alabilirsiniz - aksi takdirde normal mağazalarda neredeyse yalnızca Office for Mac 2016 sürümünün bir parçası olarak mevcuttur. Ayrıca, Wiresoft çevrimiçi mağazasında Mac için Outlook'un yalnızca 2016 sürümünü değil, aynı zamanda e-posta yazılımının eski veya en son sürümünü de bulabilirsiniz.

Mac için Outlook 2016'nın önemli ve pratik yeni özellikleri

E-postaları, kişileri ve randevuları düzenlemek için Outlook'u kullanmayı seven Mac kullanıcıları, aşağıda açıklanan yeni özelliklerin yanı sıra mevcut özelliklerdeki iyileştirmelerden de yararlanacak. Bunlar yalnızca kullanıcıların günlük e-posta seliyle daha iyi başa çıkmalarına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda içerik ve belge yönetimini çok daha hızlı hale getirir. Görevlerin koordinasyonu da daha verimli bir şekilde yönetilebilir.

E-postaları ve diğer içerikleri anında bulmak için akıllı arama klasörleri

Mac kullanıcıları, sanal bir arama klasörü oluşturarak Outlook 2016 'daki e-postaları veya diğer öğeleri filtreleyebilir ve önceden tanımlanmış belirli bir arama kriterine uyan öğelerin kendi klasörlerinde görüntülenmesini sağlayabilir. Örneğin, Outlook posta kutusunda bulunan ve otomatik olarak farklı klasörlere kaydedilen tüm okunmamış e-postaların görüntülenmesi olası bir uygulamadır. Benzer şekilde, akıllı bir arama klasörü özellikle belirli kişi ve kişi gruplarını aramak için kullanılabilir.

Arama, "Yeni arama alanı" açılır listesi aracılığıyla da değiştirilebilir, böylece mevcut klasör veya posta kutusu değiştirilebilir.

Ekleri ararken netlik artırıldı

Mac için Outlook 2016 artık bir e-postaya ek olarak gönderilen dosyaları ararken eskisinden daha iyi bir genel bakış sunuyor: "Dosya ekle" seçeneğine tıkladığınızda, iletiyi gönderen kişiye en son kullanılan tüm dosyaların bir listesi gösteriliyor. Liste uygun dosyayı içeriyorsa, başka bir tıklama ile hemen eklenebilir. Birçok durumda, bu özellik klasör yapılarında daha zahmetli olan aramayı ortadan kaldırır. Her ek için, tek bir tıklama ile açmak, kaydetmek, kopyalamak veya silmek için çeşitli işlevlere sahip bir açılır menü de mevcuttur.

OneDrive üzerinden büyük ekleri daha da hızlı gönderme

Mac kullanıcılarının Microsoft dosya barındırma hizmeti OneDrive'ı kullanması koşuluyla, Mac için Outlook 2016 ile daha büyük eklere sahip e-postalar göndermek de daha kolay hale geldi. Burada mevcut olan her dosyanın artık bir e-postaya ek olarak tekrar yüklenmesine gerek yoktur, ancak ilgili bir bağlantıyı postaya kopyalamak yeterlidir. Bu, büyük dosya eklerinin gönderilmesini önemli ölçüde hızlandırır ve ayrıca e-posta gelen kutusundaki veri miktarını büyük ölçüde azaltır. OneDrive'da depolanan tüm dosyalara, bireysel muhataplar için ayrı ayrı tanımlanmış haklar (örn. okuma, düzenleme vb.) da atanabilir.

Mac için Outlook 2016'nın dokunmatik olarak optimize edilmiş, daha düzgün arayüzü

Microsoft ayrıca Mac için Outlook 2016 'nın kullanıcı arayüzünü de modernize ederek Office'in Windows sürümüne benzer bir görünüme kavuşturdu; bu sayede kullanıcılar farklı cihazlarda yollarını daha kolay bulabilecekler. Outlook ve 2016 sürümündeki diğer Office programları da yüksek çözünürlüklü Retina ekran, tam ekran modu ve çoklu dokunma hareketleri gibi tipik Mac özelliklerini ve işlevlerini daha iyi destekliyor. Görünümün birleştirilmesi sırasında Outlook da dokunmatik kullanım için optimize edildi, böylece program kaydırma hareketleri entegre edilerek çalıştırılabiliyor. "Sola kaydırma" ve "Sağa kaydırma" hareketleri şu eylemler için atanabilir: "Okundu olarak işaretle", "Sil", "İşaretle", "Arşivle" ve "Hiçbiri".

Dağınıklık fonksiyonu

E-postaları sıralamak genellikle günlük ofis işlerinin büyük bir bölümünü alır, çünkü posta kutuları giderek önemsiz mesajlarla ve hatta spam mesajlarla tıkanır ve bunları takip etmeyi zorlaştırır - "Clutter" aracı burada imdada yetişir, çünkü önemli ve önemsiz e-postaları geldiklerinde otomatik olarak ayırır ve ikincisini kendi "önemsiz e-posta" klasörlerine sıralar. Aynı zamanda, zararlı bağlantılar veya ekler gibi potansiyel olarak tehlikeli içerikler tanınır ve devre dışı bırakılır.

Yanlış sıralanmış olabilecek e-postaların gözden kaçmamasını sağlamak için Outlook, burada depolanan tüm e-postaların günlük bir özetini gönderir.

Clutter ayrıca hangi e-postaların önce açıldığını, hangilerinin daha sonra okunduğunu ve hangilerinin tamamen göz ardı edildiğini kaydederek bir kullanıcının davranışını "okur". Bu şekilde, program kendi kendine öğrenerek arama filtrelerini ve kriterlerini otomatik olarak geliştirir.

E-posta gönderirken okuma ve iletim onayı

Bir e-postayı gönderenin, alıcının e-postayı alıp almadığını ve okuyup okumadığını takip edebilmesi için Mac için Outlook 2016, ilk durumda söz konusu e-postanın gerçekten belirli bir posta kutusuna teslim edildiğine dair bir teslimat onayı, ikinci durumda ise e-posta açıldığında gönderene kısa bir mesaj şeklinde bir okuma onayı sunar.

Benzer veya standart mesajlar için e-posta şablonları kullanın

Günlük e-posta trafiği genellikle varsayılan olarak gönderilen ve içeriği çok az değişen (örneğin yeni bir tarih vb.) mesajlardan oluşur. Bu tür postaları her seferinde yeniden oluşturmak yerine, Mac için Outlook 2016'da bu amaçla şablonlar oluşturulup kaydedilebilir ve bu şablonların gerektiğinde gönderilmeden önce güncellenmesi yeterlidir.

E-posta mesajlarının gecikmeli gönderilmesi

Mac için Outlook 2016 artık gecikmeli e-posta gönderme özelliğine sahip. "Daha sonra gönder" seçeneğiyle, belirli bir tarihin yanı sıra, örneğin mesai bitiminden sonra da gönderilebilecek bir zaman ayarlanabilir. Bu nedenle, ilgili e-postalar Outlook bilgisayarda artık açık olmadığında da gönderilir.

Mac için Outlook 2016'daki diğer pratik yardım araçları ve özellikleri

Özellikle kullanıcıların çok sayıda projeyi organize etmesi ve yönetmesi gerektiğinde, aşağıdaki araçlar günlük işleri daha kolay ve hızlı hale getirir:

 • SetDefaultMailApp, Outlook'u Mac'te varsayılan e-posta uygulaması yapar. Bu, örneğin bir kullanıcı bir ileti yazmak için İnternet'teki bir postaya gönder bağlantısına tıkladığında Outlook'un otomatik olarak başlatılacağı anlamına gelir.
 • ResetRecentAddresses yeni bir e-posta için tüm otomatik adres önerilerini bir kerede siler. Bu işlev özellikle belirli katılımcıların yer aldığı bir proje sona erdiğinde ve ilgili kişilere bir sonraki proje için artık ihtiyaç duyulmadığında kullanışlıdır.
 • DeepL erişimi için araç çubuğunda, sık kullanılan komutlar el altında hazır olarak tanımlanabilir.
 • Çok farklı iş ortaklarından gelen büyük miktarlardaki e-postalar, kurallar yardımıyla bu amaç için oluşturulmuş klasörlere otomatik olarak sıralanabilir. Bu, manuel tasnif ihtiyacını ortadan kaldırır.
 • Outlook bir e-posta programından çok daha fazlası olduğundan, takvim, kişiler, görevler ve notlar gibi diğer tüm işlevler de pencerenin altında görüntülenir, böylece kullanıcılar bir tıklamayla bunlar arasında kolayca geçiş yapabilir. Seçilen görünüme bağlı olarak, şeritte görüntülenen komutlar ve durum çubuğundaki ilgili bilgiler de değişir.

Mac'te Microsoft Outlook 2016 kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki bilgiler, Mac için Outlook 2016'yı bir Apple uç aygıtında kullanmak için gereken minimum gereksinimleri temsil etmektedir. Mac için Outlook 2016 yalnızca 64 bit bir uygulama olarak mevcuttur.

 • İşletim sistemi: en son üç macOS işletim sisteminden biri (Mac OS X 10.10 veya üstü)
 • iPad ve iPhone: min. iOS 8.0 veya üstü
 • İşlemci: Intel
 • Çalışma belleği: min. 4 GB
 • Sabit disk alanı: min. 3 GB
 • Grafik kartı: min. 1.280 x 800 piksel

Bu, Mac için Outlook 2016'nın PC sürümünün aksine sunduğu şeydir:

Outlook 2016 'nın Mac sürümü, Windows sürümünden farklı olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Tablolar Word/Excel'den bir e-postaya eklenebilir.
 • Üç adede kadar takvim yan yana görüntülenebilir.
 • Sesli mesajlar metne dönüştürülebilir ve e-posta veya kısa mesaj olarak gönderilebilir.
 • Bilgi Hakları Yönetimi (IRM) ilkeleri için Mac için Outlook 2016 artık Active Directory ve Azure tabanlı Rights Management Services'ı (RMS) destekliyor.

Mac için Outlook 2016'yı Wiresoft'tan harika bir fiyata bağımsız bir Office Suite programı olarak satın alın

Microsoft Office Suite'in tipik bir bileşeni olanMac için Outlook2016, normalde perakendecilerden tek başına temin edilemiyor. Bununla birlikte, Wiresoft Yazılım Mağazası'nda Mac için Outlook 2016'yı tek bir satın alma sürümü olarak da satın alabilirsiniz - genellikle programı yalnızca abonelik sürümü olarak sunan diğer Microsoft yazılımı satıcılarının aksine.

Bu nedenle Wiresoft ile yazılım satın almak şu anlama gelir: Office Paketi olmadan Mac için Outlook 2016'yı tek başına ve üstelik çok düşük bir fiyata aldığınız için çifte avantaj! Toplu lisansın mantıklı olmadığı daha küçük şirketlerin yanı sıra serbest meslek sahipleri ve özel Outlook kullanıcıları da Wiresoft'tan yazılım satın alarak Microsoft programlarına olan ihtiyaçlarını özellikle ekonomik bir şekilde karşılayabilirler.

Bunlar, Mac için Outlook 2016'yı tek kullanıcı lisansı olarak satın aldığınızda elde edeceğiniz avantajlardır:

 • Satın alma sürümü olarak tek bir kullanıcı lisansı alırsınız.
 • Bu, ücretli güncellemeler içeren bir aboneliğe bağlı olmadığınız anlamına gelir.
 • Uzun vadede, Mac için Outlook 2016 sürümü bu nedenle daha ucuzdur.
 • Satın alınan sürüm sadece sizin adınıza kayıtlıdır ve başkası tarafından kullanılamaz.
 • Bu Mac için Outlook 2016 lisansının işlevselliği üzerinde herhangi bir kısıtlama yoktur.

Wiresoft ile yazılım satın almak güvenli bir bahistir: Wiresoft tarafından sunulan kullanılmış yazılım ya daha büyük bir toplu lisansın parçasıdır ya da kullanılmış yazılım olarak adlandırılır - ve her durumda kesinlikle yasal bir üründür - ve bu nedenle sizin için herhangi bir risk yoktur: Çünkü Avrupa yasa koyucusu kullanılmış yazılım ticaretine açıkça izin vermiştir! Bu, önceki alıcı tarafından artık kullanılmamaktadır ve bu nedenle şimdi yeniden kurulabilmesi ve normal şekilde kullanılabilmesi için kaldırılmıştır.

Buna ek olarak, Wiresoft'ta satışa sunulan her Microsoft programı, işlev ve süre açısından sınırsız olan gerçek kullanılabilirliği için satıştan önce test edilmiştir, böylece etkinleştirildikten sonra bilgisayarınızda herhangi bir geleneksel Microsoft yazılım ürünü gibi kullanılabilir. Tarafınızdan satın alınan Microsoft programının tam sürümü, geleneksel ticarette mevcut olan ilgili sürümler ve baskılarla aynıdır.

Wiresoft Yazılım Mağazasında, Mac için Outlook 2016 ve diğer sürümlerinin yanı sıra Mac için diğer Office programlarını ve Mac sürümleri olarak diğer birçok Microsoft programını bulabilirsiniz.

Mac için Outlook 2016 veya başka bir program hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler