Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10606
  • HZ8-STC-10
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
39.826,90 TRY * 44.251,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"

VMware Horizon 8 Standard: Sanal masaüstü altyapısının (VDI) geleceği

VMware Horizon 8 Standard ile kurumsal BT'nizde devrim yaratacak yeni bir Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) çağına giriyorsunuz. Bu güçlü çözüm, sanal masaüstleri ve uygulamaları sunmak, yönetmek ve güvenliğini sağlamak için kapsamlı bir platform sunarak çalışanlarınızın her yerden ve her cihazdan verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Sorunsuz kullanıcı deneyimi

VMware Horizon 8 Standard cihazlar arasında sorunsuz ve tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlar. Gelişmiş masaüstü sanallaştırma teknolojisi sayesinde kullanıcılar, performans veya güvenlikten ödün vermeden masaüstlerine ve uygulamalarına her yerden erişebilirler. İster Windows, Mac, iOS veya Android istemcisi olsun, VMware Horizon 8 Standard sorunsuz ve sezgisel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Ölçeklenebilirlik ve esneklik

VMware Horizon 8 Standard 'in öne çıkan özelliklerinden biri de olağanüstü ölçeklenebilirliği ve esnekliğidir. İster küçük bir departman ister büyük bir kuruluş olun, VMware Horizon 8 Standard bireysel gereksinimlerinize uyum sağlar. Masaüstlerini ve uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde ölçeklendirme yeteneği sayesinde, sanal masaüstü altyapınızı kuruluşunuzun değişen ihtiyaçlarına kolayca uyarlayabilirsiniz.

Merkezi yönetim ve güvenlik

VMware Horizon 8 Standard, yöneticilerin sanal masaüstü altyapılarını verimli bir şekilde yönetmelerini ve izlemelerini sağlayan merkezi bir yönetim arayüzü sunar. VMware Horizon 8 Standard, yeni masaüstü ve uygulamaların sağlanmasından performans ve güvenliğin izlenmesine kadar, ortamınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Ayrıca VMware Horizon 8 Standard, verilerinizi ve uygulamalarınızı tehditlerden koruyan ve mevzuata uygunluğu sağlayan sınıfının en iyisi güvenlik özellikleri sunar.

Maliyet verimliliği ve yatırım getirisi

Masaüstü altyapınızı VMware Horizon 8 Standard üzerinde konsolide ederek, BT yatırımlarınızın yatırım getirisini (ROI) en üst düzeye çıkarırken önemli maliyet tasarrufları elde edebilirsiniz. Donanım ve işletim maliyetlerini azaltarak, yönetimi basitleştirerek ve çalışan verimliliğini artırarak, BT altyapınızın performansını ve verimliliğini artırırken toplam sahip olma maliyetini düşürebilirsiniz.

Sonuç

VMware Horizon 8 Standard güçlü ve esnek bir Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) arayan kuruluşlar için ideal çözümdür. Olağanüstü özellikleri ve sektör lideri teknolojisi ile VMware Horizon 8 Standard masaüstü sanallaştırmanın geleceğidir ve işletmenizi yeni bir üretkenlik ve verimlilik çağına taşıyacaktır.

VMware Horizon 8 Standard 'in işletmenizi nasıl dönüştürebileceğini bugün öğrenin.

Bağlantılar "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Müşteri puanları "VMWARE HORIZON 8 STANDARD 10 CONCURRENT USER PACK"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler