Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10558
 • VS6-DT100VM-C
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
80.937,90 TRY * 89.929,90 TRY * (10% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ürün Bilgisi "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs - Masaüstü sanallaştırma için en uygun çözüm

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs, masaüstü sanallaştırma ihtiyaçları olan şirketlerin gereksinimlerine özel olarak uyarlanmış olağanüstü bir sanallaştırma çözümüdür. Bu makalede, bu ürünün masaüstü altyapınızı sanallaştırmak için neden birinci sınıf bir seçim olduğunu öğreneceksiniz.

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs'in temel özellikleri

 1. Masaüstü sanallaştırma: Bu ürün 100 adede kadar sanal masaüstü oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Bu, masaüstlerinin yönetimini basitleştirir ve donanım maliyetlerini azaltır.
 2. Yüksek performans ve güvenilirlik: VMware vSphere 6, sanallaştırılmış masaüstlerinde kullanıcı deneyimini optimize etmek ve sorunsuz işlemler sağlamak için sınıfının en iyisi performansı sunar. Güvenilirlik, sanal masaüstlerinizin her zaman çalışır durumda olmasını sağlar.
 3. Güvenlik: Sanal masaüstlerinizin güvenliği kritik önem taşır. Bu ürün, verilerinizi ve uygulamalarınızı korumak için veri güvenliği ve erişim denetimleri dahil olmak üzere gelişmiş güvenlik özellikleri sunar.
 4. Esneklik ve ölçeklenebilirlik: 100 adede kadar sanal makineyi destekleme özelliği sayesinde, masaüstü sanallaştırma ortamınızı işletmenizin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir ve gerektiğinde genişletebilirsiniz.

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VM'nin avantajları

 • Maliyet verimliliği: Masaüstü sanallaştırma, donanım maliyetlerini azaltmanıza ve bakımı en aza indirmenize olanak tanıyarak önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.
 • Merkezi yönetim: Sanal masaüstlerinizin merkezi yönetimi, BT personelinizin iş yükünü azaltarak verimli bakım ve güncelleme sağlar.
 • Gelişmişgüvenlik: Gelişmiş güvenlik özellikleri, hassas verileri ve uygulamaları korumanıza olanak tanıyarak kuruluşunuzun uyumluluk gereksinimlerini karşılar.

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs ile masaüstü sanallaştırmanızın geleceği

VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs, masaüstü sanallaştırmayı benimsemek veya genişletmek isteyen kuruluşlar için en uygun çözümü sunar. Performansı, güvenliği ve ölçeklenebilirliği ile masaüstü verimliliğini artırabilir ve aynı zamanda maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz. Masaüstü altyapınızı geleceğe hazırlayın ve VMware vSphere 6 Desktop Host for 100 VMs'in sunduğu avantajlardan yararlanın. Masaüstü sanallaştırmanız BT stratejinizin merkezi bir bileşeni haline gelecektir.

Bağlantılar "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
Müşteri puanları "VMWARE vSPHERE 6 DESKTOP HOST FOR 100 VMs"
14 Tem 2023

Snelle levering en uitstekende service"

Ik ben erg onder de indruk van de snelle en vlotte service. Ik ontving mijn programma slechts enkele minuten na het plaatsen van de bestelling. Geweldig werk, team!

14 Tem 2023

Enkel købsproces

Bestillingen var meget ligetil, og jeg modtog softwaren hurtigt. Betalingsprocessen var også let. Fortsæt det gode arbejde!

14 Tem 2023

Outstanding Service

First-class service and very fast delivery. This won't be my last purchase!

14 Tem 2023

Fast Delivery and Excellent Service

I'm very impressed with the fast and smooth service. I received my program just a few minutes after placing my order. Great job, team!

14 Tem 2023

Consegna veloce e servizio eccellente

Sono molto impressionato dal servizio rapido e fluido. Ho ricevuto il mio programma solo pochi minuti dopo aver effettuato l'ordine. Ottimo lavoro, team!

Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler