Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10147
 • D47-00764
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
858,90 TRY * 952,90 TRY * (9,86% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


PowerPoint mac için Microsoft Apple için Mac bilgisayarda canlı sunumları verimli bir şekilde planlamak ve tasarlamak ve bunları ortaklarına ve iş arkadaşlarına rahatça sunmak için çok yönlü bir yazılım programıdır. for Mac'in bu 2016 sürümü, yalnızca şirketlerde değil, okullarda ve üniversitelerde de birçok alanda kullanılan ve takdir edilen yazılımının bir başka kilometre taşını oluşturuyor. for Mac 2016, bilgilendirici sunum slaytları oluşturmak ve içeriklerini bir derste net bir şekilde aktarmak için hem yeni başlayanları hem de profesyonel kullanıcıları birçok entegre, sezgisel olarak kullanılabilir araçla destekler.User Business PowerPoint Office PowerPoint

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"

Tek başına bir Office programı olarak Mac için Microsoft PowerPoint 2016

Mac için PowerPoint, Microsoft'un Apple kullanıcılarının Mac bilgisayarda canlı sunumları verimli bir şekilde planlayıp tasarlamalarını ve bunları iş ortaklarına ve meslektaşlarına rahatça sunmalarını sağlayan çok yönlü bir yazılım programıdır. Mac için PowerPoint'in bu 2016 sürümü, yalnızca şirkette değil, okulda ve çalışmalarda da birçok alanda kullanılan ve takdir edilen ofis yazılımının bir başka kilometre taşını oluşturuyor. Mac için PowerPoint 2016, bilgilendirici sunum slaytları oluşturmak ve içeriklerini bir derste net bir şekilde aktarmak için birçok entegre, sezgisel olarak kullanılabilir araçla hem yeni başlayanları hem de profesyonel kullanıcıları destekler.

Mac için Microsoft PowerPoint 2016'nın kullanıcı dostu arayüzü de yazılıma hızlı ve karmaşık olmayan bir giriş yapılmasını sağlar. Çok çeşitli şablonlar ve grafikler, her sunumu ayrı ayrı tasarlamak için doğrudan kullanılabilir.

Temel olarak, PowerPoint 2016 'nın Mac sürümü, önceki tasarımın çarpıcı bir şekilde yeniden işlenmesidir: OS X için optimize edilmiş uyarlamaya rağmen, tanıdık düzeniyle Windows'tan aşina olunan tipik kullanıcı arayüzü korunmuştur. Windows sürümünden aşina olunan klavye kısayolları da benimsenmiştir, bu da iki işletim sistemi arasında sık sık geçiş yapan kullanıcılar için bir avantaj olabilir. Ancak, Mac sisteminin tanıdık özellikleri olmadan yapmak zorunda değiller. Buna ek olarak, Mac için PowerPoint 2016'da belgeler arasındaki platformlar arası uyumluluk optimize edilmiştir, böylece Windows ve OS X altında oluşturulan sunular sunumda daha fazla bütünlük gösterir.

Microsoft bulut hizmeti OneDrive'ı da kullanan Apple kullanıcıları, daha verimli bir işbirliği için Mac için PowerPoint 2016 ile oluşturdukları belgeleri çevrimiçi olarak iş arkadaşlarıyla paylaşabiliyor.

Bu Mac için PowerPoint 2016 programını Wiresoft'tan sadece ilgili Office paketinin ayrılmaz bir parçası olarak değil, aynı zamanda herhangi bir abonelik zorunluluğu olmadan tek başına da satın alabilirsiniz! Mac için PowerPoint 2016'ya ek olarak, eski ve yeni sürümler de Wiresoft çevrimiçi mağazasında özellikle düşük fiyatlarla mevcuttur - ayrıca tek başına bir program olarak da. Aşağıdaki genel bakış, Mac için PowerPoint 2016'nın tüm ilginç özelliklerini içerir.

Mac için PowerPoint 2016'nın tüm önemli işlevlerine ve uzantılarına genel bakış

Mac için PowerPoint 2016 sürümü, mevcut işlevlerde yapılan birçok iyileştirme ve geliştirmenin yanı sıra, sunum oluştururken size daha fazla kapsam sağlamak ve aynı zamanda diğer kullanıcılarla çevrimiçi işbirliğini kolaylaştırmak için yeni araçlar ve özelleştirmeler de içeriyor.

Sürüm 2016'da Mac için yeni PowerPoint işlevleri

Yeni PowerPoint özellikleri sadece sunum oluştururken değil, sunum yaparken de ekip çalışması olanaklarını genişletiyor:

 • Fırça aracını kullanarak Mac'teki ayrıntıları vurgulayın: Grafikler veya sözcükler ya da metin bölümleri gibi bir slaydın tek tek öğeleri, sunum sırasında sunum yapan kişi tarafından Mac için PowerPoint'e entegre edilmiş fırça aracı kullanılarak kendiliğinden vurgulanabilir ve böylece izleyicilerin dikkati tek tek ayrıntılara çekilebilir. Bu aracın lazer işaretçisine veya asaya göre avantajı, bir yandan doğrudan PowerPoint 2016'da ekranda kullanılması ve onunla vurgulanan öğelerin görünür kalmasıdır. Öte yandan, bu eylem yalnızca sunum modunda gerçekleşir. PowerPoint belgesinin kendisi değişmeden kalır.
 • Timetracking: Timetracking aracı ile sunum süresi çok daha öngörülebilir hale gelir. Daha uzun sunumlarda, soruların veya ek açıklamaların sunumu geciktirmesi ve belirli bir zaman çerçevesine uymayı zorlaştırması hızlı bir şekilde gerçekleşebilir. Zaman takip aracı, zaman yönetimini daha iyi kavramaya ve sunum süresini verimli kullanmaya yardımcı olur: Etkinleştirildiğinde, sunum sırasında zamanı gösterir, böylece sunum yapan kişi gecikme vb. durumlarda buna göre tepki verebilir ve hemen değişiklik yapabilir.
 • Paylaşım işlevi: Paylaşım işlevinin önemli ölçüde optimize edilmesi ve yeniden tasarlanması sayesinde Mac'teki PowerPoint sunumları Facebook ve diğer sosyal medya kanalları aracılığıyla çok daha kolay ve hızlı bir şekilde paylaşılabiliyor.

Mac için PowerPoint 2016'da pratik Office işlevlerini kullanma

Klasik bir MS Office programı olan Mac için PowerPoint 2016, sunum oluşturmayı kolaylaştıran ve birlikte çalışma olanaklarını genişleten bir dizi genel işlev de içerir. Bunlar özellikle aşağıdaki özellikleri ve araçları içerir:

 • OneDrive entegrasyonu Mac için de mevcuttur: Microsoft'un bulut hizmetleri OneDrive'ın Mac için Office 2016'ya entegre edilmesiyle, Mac kullanıcıları artık OneDrive'da depolanan PowerPoint belgelerine web üzerinden herhangi bir Apple cihazından erişmek için de kullanabilecek. Bu, konumdan bağımsız olarak slaytlar üzerinde çalışma seçeneklerini önemli ölçüde genişletir ve ayrıca diğer çalışanların, örneğin düzenlemek veya yorum yapmak için bunlara erişmesine olanak tanır.
 • Basitleştirilmiş belge paylaşımı: Belgeleri paylaşmak artık daha da kolay: Kullanıcıların belgeleri paylaşmak için PowerPoint programının menü şeridindeki "Paylaş" işlevine tıklamaları yeterli. Belgeye erişimi olacak her kişiye belgeyi okuma, düzenleme veya iletme gibi bireysel haklar atanabilir.
 • Belgelerin sürüm geçmişi iyileştirildi: Özellikle diğer çalışanlar da bir PowerPoint belgesini kullandığında veya düzelttiğinde, genel bir bakış sağlamak önemlidir. Bu, revize ederken eski sürümleri korumayı da içerir. "Sürüm Geçmişi" özelliği bunları kaydetmek için kullanılır, böylece gerektiğinde tekrar çağrılabilir ve tekrar kullanılabilir.
 • Veri Kaybı Koruması (DLP) ile verileri koruma: Belge içeriği için DLP işlevi OneDrive aracılığıyla Mac için PowerPoint 2016'da da kullanılabilir. Özellikle şirket içi sunumlarda, slaytlar dışarıdakilere yönelik olmayan ve bu nedenle korunması gereken veriler içerebilir veya gösterebilir. Veri Kaybı Koruması yalnızca güvenlik risklerini tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda her belge için merkezi olarak yönergeler oluşturur, böylece belgeler diğer kullanıcılara verildiğinde veri güvenliği her zaman korunur.

Aşağıdaki temel işlevler de Mac için PowerPoint 2016 ile çalışmayı daha da verimli hale getirir:

 • Slaytlardaki notlar her zaman elinizin altında: Bir slaytta her zaman tüm bilgilere, özellikle de sunum sırasında kendiliğinden eklenen bilgilere yer yoktur. İzleyiciler tarafından görülemeyen, ancak sunum yapan kişi tarafından doğrudan erişilebilen kişisel notlar ve eklemeler PowerPoint program penceresinde görülebilir ve böylece hemen kullanılabilir.
 • Yorum alanında geri bildirim: Aynı durum, sunum slaytları oluşturulurken ve ders sırasında meslektaşların notları ve yorumları için de geçerlidir. Geri bildirimleri ayrı bir pencerede hemen kullanılabilir.
 • Görünüm modunu değiştirin: Durum çubuğundaki düğmeler, kullanıcıların bir slaydı daha hızlı ayarlamak için bir yakınlaştırma kaydırıcısı da dahil olmak üzere farklı görünüm seçenekleri arasında anında geçiş yapmasına olanak tanır.
 • Daha fazla ekran alanı: Bir slaydın boyutunu büyütmek için kullanıcılar şeridi göstermek ve gizlemek üzere tıklayabilirler.
 • DeepL erişimi için araç çubuğunu özelleştirin: Sıkça ihtiyaç duyulan işlevler doğrudan menü çubuğuna kısayol komutu olarak yerleştirilebilir, böylece tek bir tıklamayla hemen kullanılabilir.

Mac için PowerPoint 2016 için sistem gereksinimleri:

Mac için PowerPoint 2016 'nın yalnızca 64 bit sürümü mevcuttur. Ayrıca, ofis yazılımının kurulumu veya çalıştırılması için aşağıdaki minimum gereksinimler geçerlidir:

 • İşlemci: Intel işlemci
 • İşletim sistemi: Mac OS X, en az 10.10 (Yosemite) veya üstü sürüm
 • Çalışma belleği: en az 4 GB RAM
 • Sabit disk alanı: HFS+ formatında en az 6 GB (Mac OS Extended veya HFS Plus)
 • Ekran çözünürlüğü: min. 1.280 x 800

Mac için PowerPoint 2016'yı Wiresoft'tan düşük fiyata tek başına bir ofis programı olarak satın alın

Birçok Microsoft Office paketinin düzenli bir bileşeni olanMac için PowerPoint 2016, normalde ayrı olarak veya yalnızca normal mağazalarda abonelik sürümü olarak bulunmaz. Ancak Wiresoft'ta Mac için PowerPoint 2016'yı tek başına bir program olarak da satın alabilirsiniz.

Wiresoft aracılığıyla yazılım satın alırken açık avantajınız: Mağazada sunulan Mac için PowerPoint 2016'nın tek kullanıcı lisansı bir satın alma sürümüdür, bu nedenle sizi genellikle uzun vadede zorunlu güncellemeler veya kullanımda zaman kısıtlamaları ile bağlayan ve genellikle pahalı olan bir aboneliğe bağlamaz. Bu nedenle, Mac için diğer Office programlarını satın almak istemeseniz bile, Wiresoft'tan yazılım satın almak çeşitli nedenlerden dolayı faydalı olacaktır.

Ve: Wiresoft ile yazılım satın almak güvenlidir: Mağazamızdan satın aldığınız Mac için PowerPoint 2016'nın mevcut tek kullanıcılı lisansı, genellikle şirketler tarafından kullanılan daha büyük bir toplu lisansın parçasıydı. Bu nedenle, sözde kullanılmış bir yazılımdır - bu nedenle de gerçekten düşük fiyatımız! Bununla birlikte, tarafımızdan sunulan kullanılmış yazılımları satın aldığınızda, bunun ne sizin ne de bizim için yasal olarak belirsiz bir durum olmadığından emin olabilirsiniz, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine Avrupa'da yasalarca açıkça izin verilmektedir ve bu nedenle kesinlikle yasaldır!

İşlevsellik açısından, bu Mac için PowerPoint 2016 yazılım lisansı, ilgili Mac için Office Suite 2016'da da bulunan PowerPoint programıyla tamamen aynıdır. Prensip olarak Wiresoft, Microsoft programlarının yalnızca Microsoft'un kendi sürümleriyle aynı olan tam sürümlerini sunmaktadır.

Daha büyük bir toplu lisanstan kaynaklanan ve sunulan bu tür her bir Microsoft program lisansı, Wiresoft tarafından mükemmel, sınırsız kullanılabilirlik açısından kontrol edilmiştir; bu nedenle, bu Mac için PowerPoint 2016 yazılımı da yalnızca başarılı bir satın alma ve indirme işleminden sonra size kaydedilir ve %100 sizin tarafınızdan kullanılabilir.

Kullanılmış yazılım yalnızca özel kullanıcılar için değil, aynı zamanda geleneksel bir tek kullanıcı lisansı veya toplu lisans satın almak karlı değilse serbest meslek sahipleri ve küçük şirketler için de faydalıdır, çünkü Mac için PowerPoint 2016 'nın tüm avantajlarından yararlanırlar ve aynı zamanda tasarruf ederler.

Mac için PowerPoint 2016 programına ek olarak, Mac için tek kullanıcı lisansı olarak diğer MS Office programlarının yanı sıra diğer Microsoft programlarını ve bu yazılımın daha yeni ve daha eski satın alma sürümlerini Wiresoft Yazılım Mağazasında bulabilirsiniz.

Mac için PowerPoint 2016 veya Mac için başka bir MS Office programı hakkında sorularınız varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla uzman tavsiyelerimizden yararlanın.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler