Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

Anında indirme olarak kullanılabilir

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.280,90 TRY * 1.421,90 TRY * (9,92% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


İçeriği ikna edici ve canlı bir şekilde sunmak söz konusu olduğunda, Microsoft PowerPoint bu amaç için hala klasik bir yazılım programıdır. Birçok tasarım seçeneği ve destekleyici fonksiyonları ile dinamik geçişler ve animasyonlarla dikkat çeken bilgilendirici slaytlar oluşturmak mümkün. PowerPoint for Mac 2021 ile, macOS işletim sistemleri için denenmiş ve test edilmiş Office yazılımının en son sürümü artık Wiresoft adresinden satın alınabilir. Sadece profesyoneller ve deneyimli kullanıcılar değil, aynı zamanda yeni başlayanlar ve Windows'a aşina olmayan kullanıcılar da iş, okul ve üniversitede entegre, sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla slaytlarda konu ve içerik hazırlama ve bunları profesyonel bir video sunumu olarak da bilgilendirici ve etkileyici olan canlı bir sunumda derleme konusunda desteklenir. Sunum oluştururken erişilebilirliğe dikkat etme imkanı, PowerPoint 2021 for Mac adresini kullanarak ulaşılabilecek kişilerin çevresini de genişletir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Mac 2021 için Microsoft PowerPoint tek bir ofis programı olarak

Konu içeriği ikna edici ve canlı bir şekilde sunmak olduğunda, Microsoft PowerPoint bu amaç için hala klasik bir yazılım programıdır. Geniş tasarım seçenekleri ve destekleyici işlevleri sayesinde dinamik geçişler ve animasyonlarla dikkat çeken bilgilendirici slaytlar oluşturabilirsiniz.

Mac için PowerPoint 2021 ile, macOS işletim sistemleri için kendini kanıtlamış ofis yazılımının en son sürümü artık Wiresoft'tan satın alınabilir. Sadece profesyoneller ve deneyimli kullanıcılar değil, aynı zamanda yeni başlayanlar ve Windows kullanmayanlar da iş, okul ve üniversitede entegre, sezgisel olarak kullanılabilen araçlarla slaytlarda konu ve içerik hazırlama ve bunları profesyonel bir video sunumu olarak bilgilendirici ve etkileyici olan canlı bir ders olarak derleme konusunda desteklenir. Oluşturma sırasında erişilebilirliğe dikkat etme imkanı, Mac için PowerPoint 2021 kullanılarak ulaşılabilecek kişilerin çevresini de genişletir.

 Mac 2021 için Microsoft PowerPoint kullanıcı arayüzü bu süreçte yeniden tasarlandı ve böylece daha da kullanıcı dostu hale geldi; yeni kullanıcıların programa hızlı bir şekilde başlamasına olanak tanıyor. Ayrıca, bireysel bir görünüme sahip sunum slaytları oluşturmayı mümkün kılan çok çeşitli şablonlar ve tasarım seçenekleri ile desteklenirler.

Ayrıca, Mac 2021 için PowerPoint dokunmatik kullanımı destekliyor - bu tabletlerin yanı sıra dijital kalemlerin genel kullanımı için de geçerli - özellikle yeni serbest çizim aracı, spontane profesyonel çizimler için çok çeşitli efekt ve şekillere sahip.

Mac 2021 için PowerPoint, geleneksel tedarikçilerden yalnızca ilgili Office sürümünün sabit bir entegre bileşeni olarak temin edilebilir, ancak yazılımı Wiresoft'un çevrimiçi mağazasından ayrı olarak da satın alabilirsiniz - hem de rakipsiz bir fiyata! Lütfen tüm işlevleri kullanabilmek için aşağıda listelenen sistem gereksinimlerine de dikkat edin. Wiresoft'ta yalnızca Mac 2021 için PowerPoint'i değil, aynı zamanda önceki sürümleri de tek kullanıcılı sürüm olarak düşük bir fiyata ve diğer ofis programlarını da edinebilirsiniz. Mac için PowerPoint 2021'deki tüm önemli yeni özellikleri aşağıdaki ayrıntılı genel bakışta bulabilirsiniz.

Mac 2021 sürümündeki yeni PowerPoint özelliklerine genel bakış

Mac için PowerPoint 2021, mevcut araçların işlev yelpazesinde çok sayıda iyileştirme ve uzantının yanı sıra birçok yeni özellik içerir. Morph işlevi, SVG ve 3D grafiklerin eklenmesi ve erişilebilir sunumlar oluşturmak için daha da iyi destek özellikle dikkat çekicidir.

Mac sürümü 2021'in belirli PowerPoint işlevleri

Microsoft, Mac 2021 için PowerPoint'e sunumların akışını daha da ilginç ve çeşitli hale getiren birkaç yeni özellik entegre etti - bunlar arasında özellikle biçimlendirme ve geliştirilmiş video kaydı yer alıyor:

 • Dönüşüm işlevi, animasyonlar için tamamen yeni seçenekler sunuyor. Bu, şekiller, görüntüler ve SmartArt ve WordArt grafikleri gibi tek tek nesnelerin yanı sıra metinleri de canlandırarak ayrı slaytlar arasında kesintisiz geçişler oluşturur - yalnızca diyagramlar hariçtir. Bunu yapmak için, çeşitli efektlerin kullanılabildiği bir dönüşüm geçişi oluşturmak amacıyla iki slaytın en az bir ortak nesneye sahip olması gerekir.
 • Bir sunumu kaydederken, artık sadece video ve ses yorumlarını değil, aynı zamanda dijital serbest giriş için hareketleri de kaydetmek mümkündür: yorumlar ve animasyonların yanı sıra işaretçi hareketleri ve ekran süresi gibi tüm öğeler sunumun içine kaydedilir. Bu, onu PowerPoint'te görüntülenebilecek bir videoya dönüştürür.
 • Çevrimiçi bir video entegre edilerek bir slayta daha fazla dinamizm kazandırılabilir. PowerPoint uygulamasından çıkmak zorunda kalmadan videoyu oynatmak mümkündür. Bu özellik macOS 10.13.4 (High Sierra) sürümünden itibaren kullanılabilir.

Yeni, ölçeklenebilir diyagramlar ve 3D modeller

PowerPoint slaytlarını tasarlamak için kullanılan diyagram ve model portföyü de Mac 2021 için PowerPoint'te, sunumları resimlendirirken daha da fazla olanak sunan üç boyutlu modeller de dahil olmak üzere bir dizi ek diyagramla genişletildi:

 • Mevcut tüm 3D modeller 360° boyunca serbestçe döndürülebilir ve ayrıca kayıpsız olarak ölçeklendirilebilir.
 • Yeni morph işlevi kullanılarak bu 3D modeller de canlandırılabilir.
 • Kullanıcılar ayrıca kendi üç boyutlu içeriklerini oluşturabilir ve bunu bir PowerPoint slaydına ekleyebilir.
 • Ayrıca SVG (Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri) dosyaları da yeni - ölçeklenebilir vektör grafikleri; 3D modeller gibi bunlar da görüntü kalitesinde kayıp olmadan istenildiği gibi büyütülüp küçültülebilme avantajına sahip, aynı zamanda serbestçe döndürülebiliyor ve renkli filtrelerle düzenlenebiliyor.
 • Yeni huni diyagramı türü, esas olarak süreç aşamalarını göstermek için çok uygundur.

Mac 2021 için PowerPoint'teki genel işlevler

Bahsedilen yeni araç ve özelliklerin yanı sıra Mac için PowerPoint 2021 adresinde başka birçok yenilik ve optimizasyon da bulunuyor. Bunlar arasında özellikle serbest çizim desteğinin yanı sıra erişilebilir sunum belgelerinin oluşturulmasına yönelik destek de yer alıyor.

Mac için PowerPoint 2021'de yeni masaüstü görünümü seçenekleri

Tipik Windows ofis tasarımı Mac 2021 için PowerPoint'e uyarlanmıştır. Yeni görünüm seçenekleri de isteğe bağlı olarak devre dışı bırakılabilir:

 • Tüm Office programları için tipik olan şerit görünümü, Mac 2021 için PowerPoint'te Windows 10 işletim sistemini karakterize eden Windows kutucuk görünümü ile birleştirilmiştir.
 • Sık kullanılan işlevler ve özellikler artık daha belirgin hale getirilerek bulunmaları kolaylaştırılmıştır.
 • Sekmeler ayrıca bireysel ihtiyaçlara göre düzenlenebilir ve şerit tamamen gizlenebilir; işlevler daha sonra üstteki menü çubuğu aracılığıyla kullanılabilir.
 • Mac 2021 için PowerPoint artık programın tipik pencere renklerini (kırmızı) akromatik tonlarla değiştiren temalar da içeriyor. Bu, özellikle bir slaytın içeriğini okurken konsantrasyonu artırır. Beyaz görünüm çok parlaktır, koyu gri ve siyah ise karanlık mod ile özellikle azaltılmış, daha yüksek kontrastlı bir program ekranı sunar.

Pratik serbest el aleti ve yeni kalemler

Mac için PowerPoint 2021 artık formüller veya diyagramların yanı sıra grafikleri anında çizmek ve bunları bir slayta eklemek için kullanılabilecek pratik bir serbest el aracına sahip. Araç sadece bir kalemle veya dokunmatik işlem durumunda bir parmakla değil, aynı zamanda bilgisayar faresiyle de kullanılabilir. Word'den uzun zamandır bilindiği gibi, metin pasajlarını renkli olarak vurgulamak için bir dizi renkli kalem mevcuttur. Mac 2021 için PowerPoint'teki serbest çizim aracı özellikle aşağıdaki özellikleri ve efektleri sunar:

 • Çizim ve yazı yazmanın yanı sıra ayrıntıları vurgulamak için, bu amaç için farklı güçlere ve renklere sahip çok çeşitli dijital kalemler mevcuttur: normal not yazmak için bir kalem, eskizlerin ve grafiklerin çizilebileceği bir kalem ve kelimelerin veya metin bölümlerinin altını renkli olarak çizmek için klasik metin işaretleyici. Program ayrıca galaksi ve gökkuşağı, gümüş ve altın, lav ve okyanus gibi metalik ve diğer grafik efektlere sahip kalemler de içeriyor.
 • Dikkat dağıtan arka planları kaldırmak için kırpma işlevi Mac 2021 için PowerPoint'te önemli ölçüde geliştirildi: artık program arka plan alanını otomatik olarak algılıyor ve seçiyor. Entegre kalem, parça ekleyerek veya çıkararak seçimi düzeltmek için kullanılabilir.
 • Kırpma işlevi, bir slayt için grafik olarak kullanmak amacıyla bir tablonun belirli alanlarını seçmek için de kullanılabilir.

Mac 2021 için PowerPoint'te erişilebilir sunular oluşturma

PowerPoint'te slaytları görme engelli izleyiciler için daha kolay okunup anlaşılabilecek şekilde tasarlama seçenekleri Mac sürüm 2021'de yalnızca iyileştirilmekle kalmadı, aynı zamanda yeni özelliklerle de geliştirildi:

 • Mac 2021 için PowerPoint'teki hata düzeltme desteği, kısmen buradaki uluslararası geçerli standartlar temelinde, çalışma sırasında iyileştirme önerilerinde bulunuyor. Bunlar tek bir tıklamayla doğrudan kolayca kabul edilebilir ve program bunları otomatik olarak bir alana uygular.
 • Hata düzeltme aracı ayrıca resim ve grafiklere eksik alternatif metin ekler ve yetersiz renk kontrastını düzeltir. "Gri tonlamalı" görünüm, renk körü bir kişinin algısını canlı bir şekilde taklit eder.
 • Mac 2021 için PowerPoint'e entegre edilmiş önceden tanımlanmış erişilebilir slayt şablonları, başlık yapısı da dahil olmak üzere uygun slayt başlıklarını zaten içerir.
 • Yapay zeka özelliği QuickStarter, bir sunum oluşturmak için pratik bir başlangıç yardımı sunar: Bu ilk olarak kullanıcıları tematik araştırma konusunda destekler. Bir konu girildiğinde, QuickStarter uygun alt konuların bir listesini görüntüler ve ayrıca her biri için uygun bir slayt seti önerir. Bing'deki araştırmanın sonuçlarına dayanarak, araç ilgili içerik ve yapılarıyla slaytlar oluşturur; istenen slaytlar daha sonra üzerlerine tıklanarak seçilebilir. Son olarak, geriye kalan tek şey arka plan grafikleri de dahil olmak üzere uygun bir görünüm eklemektir ve sunumun temeli sadece birkaç dakika içinde hazırdır.

PowerPoint belgesi üzerinde geliştirilmiş çevrimiçi işbirliği

Birden fazla kişi bir PowerPoint sunusu üzerinde çalışmak istiyorsa, bu Mac'te de mümkündür. Bunun için ön koşul, OneDrive veya SharePoint adlı iki Microsoft bulut hizmetinden birinin kullanılmasıdır. İlk olarak, sunumun bir kopyası burada yayınlanır ve daha sonra ilgili davetli çalışanlar tarafından düzenlenir. İlgili tüm kişiler değişikliklerini veya ek açıklamalarını yaptıktan sonra, orijinal ve kopya(lar) tekrar birleştirilir, böylece farklılıklar görüntülenir ve gerekirse geri alınabilir.

Mac'te Microsoft PowerPoint 2021'i kullanmak için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki bilgiler, bir Apple aygıtına PowerPoint for Mac 2021 yüklemek ve çalıştırmak için gereken minimum gereksinimleri listeler.

Yazılımın bazı işlevlerini kullanabilmek için en az macOS 10.13.4 (High Sierra) sürümünün yüklü olması gerektiğini lütfen unutmayın.

 • İşletim sistemi: mevcut üç macOS işletim sisteminin bir sürümü
 • İşlemci: Intel veya Apple Silicon (M1)
 • Çalışma belleği: en az 4 GB
 • Sabit disk: en az 10 GB kullanılabilir alan
 • Grafik kartı: min. 1.280 x 800 piksel

Mac 2021 için PowerPoint'i Office Suite'in tek bir programı olarak Wiresoft'tan özel bir fiyatla satın alın

Mac için MS PowerPoint 2021 , Mac için ilgili Microsoft Office paketinin tipik bir bileşenidir ve genellikle geleneksel yazılım mağazalarında tek başına bulunmaz. Wiresoft'ta Mac 2021 için PowerPoint programını ayrı olarak da satın alabilirsiniz!

Avantajlarınız: Wiresoft tarafından sunulan PowerPoint'in satın alma sürümü tek kullanıcı lisansıdır ve sizi ne güncellemeler dahil uzun vadeli ve pahalı bir aboneliğe zorlar ne de işlevler üzerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelir. Bu nedenle, özellikle diğer Office programlarına ihtiyacınız yoksa, Mac 2021 için PowerPoint'i Wiresoft'tan tek bir program olarak satın almanız sizin için iki kat değerlidir.

Wiresoft ile yazılım satın alımınız her zaman ucuz ve aynı zamanda güvenlidir! Burada satın aldığınız Mac 2021 için PowerPoint tek kullanıcı lisansı ya şirketler için daha büyük hacimli bir lisanstan geliyor ya da kullanılmış bir yazılım lisansı - dolayısıyla özel fiyat avantajı! İşlevsellik açısından, sunulan yazılım, Mac 2021 için Office Suite'in bir parçası olan ilgili PowerPoint programıyla aynıdır. Bu, daha küçük şirketlerin ve serbest çalışanlar veya özel kişiler gibi bireysel kullanıcıların Mac için PowerPoint 2021 sürümünün tüm avantajlarından yararlanabileceği ve aynı zamanda tasarruf edebileceği anlamına gelir.

Wiresoft tarafından sunulan her Microsoft programı, gerçek ve kusursuz kullanılabilirliği açısından test edilmiştir - bu nedenle satın alma işleminizden hemen sonra indirilebilir ve sınırsız bir süre boyunca kullanılabilir.

Kullanılmış yazılım satın alırken veya satarken ne sizin ne de bizim yasal olarak belirsiz bir durumda olmadığımızdan her zaman emin olabilirsiniz! Bunun nedeni, Kullanılmış Yazılım ile ticarete AB'de açıkça izin verilmesidir.

Wiresoft'un yazılım mağazasında Mac için PowerPoint'i hem güncel hem de eski sürümlerde ve diğer tüm Office programlarını ve ayrıca diğer birçok Microsoft programını ayrı ayrı satın alabilirsiniz.

 Mac için PowerPoint 2021 veya başka bir Office yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, e-posta, telefon ve sohbet yoluyla uzman tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Müşteri puanları "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler