Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10443
 • 6VC-03222
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
14.510,90 TRY * 16.121,90 TRY * (9,99% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 25x Device CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS Device CAL
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetlerini (RDS) kullanabilmek için, şirket ağındaki Windows programlarına vb. yerel ve bağımsız olarak erişebilmek amacıyla her kullanıcı için ilgili bir RDS İstemci Erişim Lisansı (RDS CAL) gereklidir. Windows Server için geleneksel bir CAL bu hakları kapsamaz. Bir Uzak Masaüstü oturumu için belirli bir kayıtlı son cihaz (aygıt) için erişimi düzenleyen Uzak Masaüstü Hizmetleri için Aygıt CAL'leri bir olasılıktır.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Paket - Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetleri için Cihaz CAL'leri kullanılmış olarak satın alın

Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetlerini (RDS) kullanabilmek için, şirket ağındaki Windows programlarına vb. yerel ve bağımsız olarak erişebilmek amacıyla her kullanıcı için ilgili bir RDS İstemci Erişim Lisansı (RDS CAL) gereklidir. Windows Server için geleneksel bir CAL bu hakları kapsamaz. Bir olasılık, uzak masaüstü oturumu için belirli bir kayıtlı uç cihazın (cihaz) erişimini düzenleyen Uzak Masaüstü Hizmetleri için Cihaz CAL'leridir. Wiresoft'un kullanılmış yazılımı olan RDS Device 2016 CAL'leri, geleneksel lisans sağlayıcılarının RDS CAL'lerine kıyasla daha düşük fiyat avantajına sahiptir ve bir Windows Server için resmi Microsoft toplu lisanslama programında tanımlanan Uzak Masaüstü Hizmetleri için istemci erişim lisanslarıyla aynı işlevleri sunar.

Windows Server 2016 için RDS CAL'lerin avantajları nelerdir?

Önceki sürümlerde Terminal Hizmetleri olarak adlandırılan Uzak Masaüstü Hizmetleri, ilgili Windows programları yerel makineye yüklenmeden Windows Server 2016 veya diğer sunucu sürümlerindeki hizmetleri vb. kullanan kullanıcılar için özel bir sunucu rolüdür. RDS 2016 için CAL' ler bu erişimi düzenler, bir uzak masaüstü oturumu bağlamında ana bilgisayar olarak ilgili Windows Server aracılığıyla lisanslı uç cihazın kullanımına sunulurlar. İlgili bir istemci erişim lisansına (yani bir RDS Device CAL) sahip bir PC veya dizüstü bilgisayar vb. kullanan her kullanıcı, bunu yerel olarak bağımsız bir şekilde (uzaktan) kullanabilir, aynı zamanda bir İnternet bağlantısı aracılığıyla şirket ağının bulunduğu yerde de kullanabilir.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmeti Cihaz CAL'lerinin kullanıcılar için avantajları

Windows Server 2016 için bir RDS Device CAL ile kayıtlı bir uç cihaz kullanan her kullanıcı, her oturum için standartlaştırılmış bir Windows çalışma ortamına erişebilir. Bir uzak masaüstü oturumu sırasında, Windows programları ilgili sunucudaki ana bilgisayar üzerinden yürütülür; bu diğer istemci bağlantılarından ayrı olarak yapılır, böylece bir kullanıcı yalnızca kendi oturumunu görür.

RDS Device CAL 2016 ile kullanıcılar, Uzak Masaüstü Hizmetleri aracılığıyla Windows sunucusunun gücünü kullandıklarından, donanımı veya performansı daha zayıf olan eski uç cihazları da kullanabilirler; uç cihazlar için Uzak Masaüstü Hizmeti CAL'leri 2016 böylece daha güçlü donanımların sağlanmasını gereksiz kılar.

Yöneticiler için RDS CAL'lerin Windows Server 2016'ya Faydaları

RDS Device (and User) CALs 2016'nın kullanıcılara sağladığı faydalara ek olarak, tüm kullanıcıların yönetimini çok daha verimli hale getirdiği için yöneticiler için de birçok pratik işlev sunar: Böylece Windows yazılımı, her bir uç cihaza yüklemek yerine kurumsal bir ağda merkezi olarak sağlanabilir ve yönetilebilir. Bu, yalnızca sağlandığı Windows sunucusu aracılığıyla yapılır ve gerekirse güncellenir.

RDS Cihaz CAL'leri ayrıca lisanslı son cihaz için ilgili hakları tanımlar, böylece yetkili kullanıcılar sunucuya yalnızca ilgili erişim seçenekleriyle erişebilir. Böylece Windows Server 2016 için RDS Device CAL'ler ile iş istasyonlarının bakımı ve sağlanması için harcanan çaba önemli ölçüde azalır.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmeti Aygıt CAL'leri hakkında teknik bilgiler

Bir Windows Sunucusuna uzaktan bağlantılar için RDS Aygıt CAL'lerinin dağıtımı veya kullanımı çeşitli işlevler içerir; ayrıca CAL ve sunucunun uyumluluğuna da dikkat edilmelidir.

Uzak Masaüstü Hizmetlerinin Sunucu Rolleri

Windows Server 2016 RDS için Cihaz (ve Kullanıcı) CAL'leri, birlikte lisanslı bir son cihaz veya kullanıcı için Windows programlarının vb. kullanımına izin veren çeşitli roller içerir:

 • Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi ile sunucu için Aygıt CAL ile son aygıt için RDS kullanımı düzenlenir veya kullanılabilir hale getirilir.
 • Her oturum için, Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı bir uç noktaya (veya kullanıcıya) sağlanan masaüstlerini veya programları yönetir.
 • Uzak Masaüstü Bağlantı Aracısı, bir oturum için RDS bağlantısını sağlar ve oturum sırasında bir kesinti olması durumunda bağlantıyı yeniden kurar.
 • Uzak Masaüstü Ağ Geçidi, terminal üzerinden genel ağdaki bir Windows masaüstüne erişimi kontrol etmek için kullanılır.
 • Uzak Masaüstü Hizmetleri için Web Erişimi, bir web portalı aracılığıyla RDS CAL üzerinden belirli kullanıcılar veya gruplar için erişim sağlar.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmeti Aygıt CAL'lerinin sürüm uyumluluğu

Her RDS CAL - ister bir soncihaz ister bir kullanıcı için olsun - bağlı olduğu Windows Server sürümüyle uyumlu olmalıdır. Windows Server 2016 için RDS-CAL'ler için bu, Windows Server 2016'ya VEYA Windows Server'ın eski bir sürümüne (sürüm düşürme) erişmek için kullanılabilecekleri anlamına gelir. Ancak bir RDS-CAL 2016, Windows Server'ın daha yüksek bir sürümüne erişmek için kullanılamaz. Bunun için Uzak Masaüstü Hizmetleri'nin ilgili CAL sürümü gerekir.

Windows Server 2016 Uzak Masaüstü Hizmetleri için Aygıt CAL'leri ile Kullanıcı CAL'lerinin Karşılaştırılması

Temel olarak, daha önce de belirtildiği gibi, aşağıdakiler geçerlidir: Sürüm 2016 gibi belirli bir Microsoft Server yazılımının uygulanması, gerçek kullanımından ayrıdır - bunun için her zaman ilgili iki istemci erişim lisansından biri gereklidir. Windows Server kullanımı için erişim hakları, Microsoft tarafından İstemci Erişim Lisansları veya CAL'lere dayanan kendi lisanslama sisteminde düzenlenir.

Bir Windows Server için geleneksel erişim lisanslarına ek olarak, Windows Server'a web üzerinden yerel olarak bağımsız - uzaktan - erişime sahip olmak için Uzak Masaüstü Hizmetleri için de Cihaz veya Kullanıcı CAL'leri gereklidir. RDS CAL sistemi yalnızca sunucu yöneticilerine erişim haklarının farklılaştırılmış yönetimini sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu erişim lisansına (RDS Device CAL) sahip olmayan yabancı kullanıcılar veya kayıtlı olmayan son cihazların mevcut sunucu hizmetlerine veya verilerine erişimi olmadığından ek güvenlik anlamına da gelir.

Microsoft, Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetleri için iki farklı CAL türü sunar:

 • RDS içinCihaz CAL: Bu, belirli bir uç cihaza (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil) erişim hakları verir
 • RDS içinKullanıcı CAL: Bu, belirli bir kullanıcıya erişim hakları sağlar

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Aygıt CAL'inin tipik özellikleri

RDS Cihaz CAL'i yalnızca kendisine kayıtlı olan tek bir özel uç cihaz için geçerlidir. Uzak Masaüstü Hizmetleri için Aygıt CAL 'si, her Uzak Masaüstü oturumu için Windows sunucusuna veya ana bilgisayarına erişim haklarını kontrol etmek için kullanılır. RDS Device CAL ile donatılmış PC, dizüstü bilgisayar vb. kullanan her çalışan Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetlerinden yararlanabilir. Konumdan bağımsız olarak kullanılabilen dizüstü bilgisayarlar, tabletler veya diğer mobil cihazlar için RDS Device CAL, ilgili kullanıcının RDS'yi şirket yerinde, yolda veya ev ofisinde kullanma seçeneğine sahip olması avantajını sunar.

İstemci bilgisayar ile son cihaz arasında ilk bağlantı kurulduğunda, lisanslama modundaki her cihaz için geçici bir erişim lisansı verilir. Bir uzak masaüstü oturumu bir sunucuya ana bilgisayar olarak ikinci kez bağlandığında, Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi'nden bir tane mevcut olması koşuluyla, cihaz için kalıcı bir Cihaz RDS CAL'si verilir.

Bir bakışta Windows Server 2016 için RDS Device CAL'lerin tüm özellikleri

 • Cihaz CAL 'i her zaman fiziksel olarak belirli bir kullanıcı yerine belirli bir uç cihaza atanır
 • Her RDS Cihazı CAL'si ilgili lisans sunucusu tarafından izlenir,
 • active Directory'deki kayıttan bağımsız olarak
 • Son cihazlar için geçici RDS CAL'leri 52 ila 89 gün arasında geçerlidir
 • Her durumda belirtilen Cihaz CAL'lerinin sayısı aşırı kullanılamaz

Sonuç

Yukarıda anlatılanlardan hareketle, bir şirkette hangi tür Uzak Masaüstü Hizmeti CAL'in daha fazla avantaj sunduğu sorusunun cevabı bireysel duruma bağlıdır. Bir RDS istemci erişim lisansı türüne ilişkin karar satın almadan önce verilmelidir, çünkü bir Cihaz CAL'sini daha sonra bir Kullanıcı CAL'sine veya tersine çevirmek mümkün değildir. Bir RDS Device CAL satın alırken, çalışan ve iş istasyonu sayısı bir rol oynar: Birkaç çalışan bir uç cihazı paylaştığında veya ağırlıklı olarak sabit çalıştığında, RDS için Device CAL daha büyük avantaj sunar.

Çevrimiçi mağazamızdaki Wiresoft'tan Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Microsoft Cihaz CAL'lerini tek bir lisans olarak düşük bir fiyata satın alın

Windows Server 2016 için RDS Device CAL'ler Wiresoft Online Shop'ta tek bir lisans olarak zaten mevcuttur - kullanılmış yazılım olarak, kullanılabilirlik açısından herhangi bir dezavantaj olmaksızın özellikle uygun bir fiyata sahiptirler.

Windows Server 2016 için kullanılan RDS Cihaz CAL'leri nelerdir?

Wiresoft Online Shop'ta sunulan Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetleri için Cihaz CAL 'leri tipik erişim lisanslarıdır ve bir şirketin daha önce satın aldığı uç cihazlar için karşılık gelen bir toplu lisanstan kaynaklanırlar. Son cihazlar için gerekli olmayan tüm erişim lisansları ve hatta tüm toplu lisans Wiresoft tarafından satın alındı, böylece toplu lisans bölündü ve mağazada Cihazlar için RDS İstemci Erişimi Bireysel Lisansları olarak sunuldu.

Bu CAL'ler bölünerek ve yeniden satılarak, daha sonra kullanılmış yazılım olarak etiketlenirler. Bu, RDS Cihazı CAL'in işlevlerinde herhangi bir genel aşınma ve yıpranma ya da işlevler veya süre açısından kullanılabilirliklerinde herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Cihaz CAL'leri kullanılan yazılım olarak hangi güvenliği sunar?

Wiresoft'ta, kullanılmış RDS CAL'lerin satın alınması müşteriler için sadece daha ucuz değil, aynı zamanda güvenlidir! Microsoft Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetleri için Tek Kullanıcılı CAL, benzer yeni ürünlere kıyasla daha düşük bir fiyatla sunulmakla kalmaz, aynı zamanda birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı aracılığıyla lisans aktivasyonunu içeren anında indirme ile alıcı güvenliği sunar.

Wiresoft tarafından sunulan Windows Server 2016 için RDS Cihaz CAL'leri yalnızca AB'de bulunan şirketlerin veya kuruluşların lisans stoklarından gelmektedir, bu da bu işlemler için AB yasalarının geçerli olduğu anlamına gelmektedir. Bu, hem RDS veya diğer Microsoft istemci erişim lisansları için CAL'lerin kullanılmış yazılım olarak satın alınmasının hem de müşterilerimiz için kullanılmasının yasal olarak korunduğu ve bu nedenle yasal hükümlerin herhangi bir ihlali anlamına gelmediği anlamına gelir, çünkü RDS CAL'lerin satışı veya satın alınmasının yanı sıra kullanımına da yasal olarak izin verilmektedir ve bu çeşitli mahkeme kararlarıyla tekrar tekrar açıkça onaylanmıştır.

Kullanılan yazılım olarak Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Cihaz CAL'leri ile avantajlarınız

Wiresoft'un Windows Server 2016 için RDS Cihaz CAL'lerini - veya diğer istemci erişim lisanslarını - kullanılmış yazılım olarak sunması, müşterilerimize Windows Server hizmetlerine uzaktan erişimi lisanslamak için piyasada bulunan benzer tekliflere kıyasla daha düşük fiyatlı bir alternatif sunmakla kalmaz, aynı zamanda gerekli CAL sayısı konusunda ücretsiz bir seçim imkanı da sağlar.

Buna ek olarak Wiresoft, Windows Server 2016 için RDS CAL'lerin yanı sıra Windows Server için ilgili lisansların daha önceki veya daha yeni sürümlerini çevrimiçi mağazadan satın alma imkanı sunmaktadır. Bu, eski Windows Server sürümleri için de RDS istemci erişim lisansları satın alabileceğiniz ve böylece uyumluluk sorunlarından veya yeni donanım satın alma ihtiyacından kaçınabileceğiniz anlamına gelir. Windows Server için RDS CAL'lerin farklı sürümlerinin geniş Wiresoft kullanılan yazılım teklifinden yararlanın!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows Server için Cihaz ve Kullanıcı CAL'lerinin yanı sıra diğer Microsoft Server programları ve istemci erişim lisanslarını bulabilirsiniz - her zaman düşük fiyatlarla kullanılmış yazılım olarak ve anında indirilebilir. Windows Server 2016 için RDS Cihaz CAL'leri veya başka bir Microsoft ürünü hakkında sorularınız varsa lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçin.

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler