Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10138
 • MX3-00098
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.411,90 TRY * 1.567,90 TRY * (9,95% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


 Visual Studio 2017 'nin Sürümü ile kullanıcılar, en popüler işletim sistemlerinde her alanda uygulama geliştirmek için çok çeşitli güçlü özelliklere erişebilirken, entegre araçlar geliştirme aşamasından sürüm aşamasına kadar her adımı daha da verimli hale getiriyor: Yalnızca Enterprise Visual Studio 2017 Enterprise Edition'da bulunan C# ve Visual Basic için Canlı Birim Testi özelliği, yazarken hatalara dikkat çekmenin yanı sıra anlık görüntüler oluşturmak ve bir uygulamanın durumları arasında geçiş yapmak için kullanılabilen IntelliTrace işlevidir - bu sürüm özellikle daha büyük ekiplerde işbirliğine dayalı çalışmayı da destekler. 

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"

Visual Studio 2017 Enterprise - satın alma sürümü olarak zorlu geliştiriciler için sürüm

Visual Studio 2017 Enterprise Edition ile kullanıcılar, en yaygın işletim sistemlerinde her alana yönelik uygulamalar geliştirmek için geniş bir yelpazede güçlü işlevlere sahip olurken, entegre araçlar geliştirme aşamasından yayınlamaya kadar her adımı daha da verimli hale getiriyor: Yalnızca Visual Studio 2017 Enterprise Edition'da bulunan Live Unit Testing özelliği C# ve Visual Basic için hatalara yazıldıkları anda dikkat çekmenin yanı sıra anlık görüntüler oluşturmak ve bir uygulamanın durumları arasında geçiş yapmak için kullanılabilen IntelliTrace işlevidir - bu sürüm özellikle daha büyük ekiplerde işbirliğine dayalı çalışmayı da destekler.

Visual Studio 2017 Enterprise 'da geliştiriciler, kod yazarken canlı destek de dahil olmak üzere C ve C++'ın yanı sıra C#'tan iOS'a, JavaScript ve Python'dan ASP.NET'e ve çok daha fazlasına kadar geniş bir dil yelpazesine sahiptir: Pratik işlevler yalnızca analiz ve hata ayıklama sırasında gezinmeyi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda hata ayıklama ve yeniden düzenleme sırasında düzeltmeler ve geçersiz kılmalar yapmayı da kolaylaştırır - örneğin IntelliSense ve koddaki değişiklikleri doğrudan düzenleyicide görüntüleyen CodeLens.

Visual Studio 2017 Enterprise Edition kimler içindir?

Visual Studio 2017 Enterprise Edition, diğer çalışanlarla birlikte masaüstü, mobil ve web için uygulamalar geliştiren ve kod analizi ve düzeltme için kapsamlı olanaklarını kullanmak isteyen profesyonel geliştiriciler için tasarlanmıştır. Visual Studio 2017, sürümün Windows 7'yi de desteklemesi avantajını sunuyor ve yerden tasarruf sağlayan kurulum sayesinde yazılım, uygulamaların kapsamını genişleten eski uç cihazlarda da kullanılabiliyor.

Wiresoft tarafından sunulan Visual Studio 2017 Enterprise Edition, geliştiricilere kendini kanıtlamış Microsoft yazılımının tüm avantajlarını normal abonelik olmadan ve bunun yerine tek bir lisans olarak satın alma sürümü şeklinde edinme fırsatı sunuyor. Bu Visual Studio 2017 Enterprise Edition'a ek olarak, Wiresoft Software çevrimiçi mağazasında diğer sürümleri veya sürümleri ve belirli özellikleri kullanmak için bir ön koşul olan Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 gibi uyumlu Microsoft programlarını da bulabilirsiniz. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2017 Enterprise'ın en önemli optimizasyonlarını ve özel özelliklerini göstermektedir.

Visual Studio 2017 Enterprise'daki özel özellikler

Visual Studio 2017 'nin Enterprise sürümü, özellikle test ve hata ayıklamada etkili özelliklere ihtiyaç duyan, daha yüksek talepleri olan geliştiriciler için tasarlanmıştır:

Visual Studio 2017 Enterprise için Canlı Birim Testi

Koddaki hataların erken tespiti ve ortadan kaldırılması programlamada önemli bir standart görevdir. Canlı Birim Testi, kodu daha da güvenli bir şekilde değiştirmeyi veya yeniden tasarlamayı mümkün kılar. Bu işlev yalnızca Enterprise Edition'da .NET Core veya .NET Framework tabanlı C# ve Visual Basic projeleri için kullanılabilir. Bir geliştirici kodu değiştirirken bile, Canlı Birim Testi otomatik olarak birim testlerini gerçek zamanlı olarak çalıştırır, kodu yeterince kapsayıp kapsamadıklarını belirtir ve aynı zamanda olası değişikliklerin gerilemeye neden olmamasını sağlar. Canlı Birim Testi ile kod kapsamı gerçek zamanlı olarak grafiksel olarak görüntülenir, böylece kullanıcılar testlerin kaç satır kodu kapsayıp kapsamadığını hemen görebilirler; ayrıca 2017 Sürümündeki işlev aşağıdaki eklemeleri ve optimizasyonları içerir:

 • Zaten bir çözüm açılırken, Canlı Birim Testi işlevinin devre dışı bırakılıp bırakılmadığı veya etkinleştirilip etkinleştirilmediği görüntülenir.
 • Visual Studio Taskcenter'daki Canlı Birim Testi işlevinin entegrasyonu sayesinde, artık etkin olup olmadığına dair bir bildirim var.
 • Visual Studio 2017 Enterprise'da Canlı Birim Testi artık xUnit, NUnit ve MSTest gibi sık kullanılan çerçeveleri de destekliyor.
 • .NET Core ve .NET Standard desteği artık C# veya Visual Basic'teki standart çözümler için de entegre edilmiştir.
 • Testler, kod düzenleyiciden ayrılmak zorunda kalmadan UI penceresindeki yürütme bağlamı içinde hata ayıklanabilir.
 • Yeni tanıtılan beher simgesi, farklı Canlı Birim test yöntemlerini birbirinden ayırmak için kullanılır.
 • "Canlı Test Seti - Dahil Et/Dışarıda Bırak" özelliğinin adının "Canlı Birim Testi - Dahil Et/Dışarıda Bırak" olarak değiştirilmesi, bu özelliğin kullanımı sırasında önceki sürümden bilinen anlama sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır.

Visual Studio 2017 Enterprise için IntelliTrace

IntelliTrace özellikle C#, C++ ve Visual Basic dilleri için kod yürütme sürecinin zaman kazandıran kaydı ve izlenmesi için tasarlanmıştır. Diğer şeylerin yanı sıra, aşağıdakiler için kullanılabilir

özellikle önceki sürümde sadece C# için mevcut olan geri adımlı hata ayıklama artık C++ için de mevcut. "Etkinlikler" ve "Anlık Görüntüler" işlevleri sayesinde geliştiriciler bir uygulamanın farklı durumları arasında anında geçiş yapabilirler ( bunun için Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi (1607) gereklidir).

Kullanıcılar anlık görüntüler oluşturabilir ve ayrıca teşhis aracı penceresindeki "Olaylar" sekmesinde görüntülenen olaylar arasında gezinmek için "Geri adım at" ve "İleri adım at" seçeneklerini kullanabilir. Gezinirken, seçilen bir olay için çalışma tabanlı hata ayıklama otomatik olarak etkinleştirilir.

Visual Studio 2017 Enterprise'daki diğer önemli özelliklere genel bakış

Önceki sürümle karşılaştırıldığında, Visual Studio Enterprise 'ın 2017 sürümü, geliştiricilerin çalışmalarını daha da hızlı ve verimli hale getirmek için çeşitli iyileştirmelerin yanı sıra yeni işlevler de içeriyor. Kurulum sırasında yöneticiler hangi uygulamaların tercih edileceğine karar verebilir: örneğin, yalnızca Core Editor kullanılabilir veya .NET masaüstü uygulamaları, Python vb. Buna ek olarak

programın başlangıcındaki önyükleme sürelerinin yanı sıra oturumların başlatılması ve çözümlerin yüklenmesi ve projeler ve unsurlar için şablonların tanınması.

Visual Studio 2017 tarafından desteklenen diller

Visual Studio Enterprise 2017'nin öne çıkan özelliklerinden biri de son derece geniş bir yelpazede desteklenen dillerdir: Hızlı uygulama geliştirme için Visual Basic'in yanı sıra C, C++, C#, TypeScript ve Python gibi eski dillere ek olarak, web uygulamaları ve hizmetlerinin yanı sıra mobil arka uçlar oluşturmak için ASP.NET Core, ASP.NET Razor, Java veya JavaScript'in yanı sıra F#, PHP ve ayrıca iOS için uygulama geliştirme için Objective-C gibi web dilleri HTML ve CSS de mevcuttur.

Visual Studio 2017 ayrıca C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript ve TypeScript editörlerinde yapılan iyileştirmelerin yanı sıra .NET Core, ASP .NET Core, Unity ve MS SQL Server ile yazılım geliştirme için kod hata ayıklama ve sorun teşhis araçlarında yapılan optimizasyonları da içeriyor.

Visual Studio 2017 Enterprise'da Xamarin Mobil Geliştirme Desteği

Xamarin entegrasyonu sayesinde, Windows, Android ve iOS için mobil uygulamaların geliştirilmesi artık Visual Studio 2017'de de bu temelde mümkün. Tipik Xamarin özellikleri arasında, bir kod satırının bir uygulama üzerindeki etkilerini canlı bir önizlemede anında gösteren Xamarin Forms Önizleyici yer alır. Ayrıca, Xamarin.Forms, Xamarin Profiler ve Xamarin Test Recorder özelliklerinin yanı sıra Xamarin Forms için XAML IntelliSense iyileştirmeleri de dahil edilmiştir.

Visual Studio 2017 Enterprise'da IntelliSense

IntelliSense özelliği, API'leri girildikleri anda tanımlar ve yerleşik IntelliSense tamamlama listelerini kullanarak bunları otomatik olarak tamamlar, bu da ilgili işlemleri hızlandırır. Araç ipuçları, kritik noktaları dalgalı bir çizgi ile işaretleyerek sorunları gösterir. Listeler ayrıca üyelere, ad alanlarına ve kod parçacıklarına, değişkenlerin, komutların ve işlevlerin adlarına hızlı erişim sağlar. Özellikle C#'ta, tamamlama listeleri "Liste Üyesi" ve "Kelimeyi Tamamla" belirteçlerini içerir.

Visual Studio 2017 Enterprise'da CodeLens

CodeLens işlevi, geliştiricilere koddan ayrılmak zorunda kalmadan tek tek işlevlere gitme konusunda zaman kazandıran bir seçenek sunar. CodeLens ayrıca editördeki tüm kod değişikliklerini işaretler ve ilgili noktada bir testin geçilip geçilmediğini ve orada bir şeyi ayarlayan son geliştiriciyi gösterir.

Visual Studio 2017 Enterprise'da yeni refactoring'ler

Refactoring, kodun davranışını değiştirmeden iç yapısını güncellemek veya iyileştirmek için pratik bir olanak sunar. Visual Studio 2017 Enterprise'da daha fazla yeniden düzenleme mevcuttur; bunlar arasında if-deyimlerini switch-deyimlerine dönüştürme, NULL kontrolleri ve bağımsız değişkenler gibi parametreler ekleme ve geçersiz kılmalar oluşturma yer alır; ayrıca değişmezler için rakam ayırıcıları ekleme seçeneği de vardır - özellikle sayısal değişmezler için, tabanı "onaltılık" yerine "ikili" olarak değiştirme - vb.

Visual Studio 2017'de Git ile kaynak kodu yönetimi

Visual Studio 2017 Enterprise 'da kaynak kodu yönetimi için Microsoft'un kendi Azure DevOps çözümünü kullanmak istemeyenler, bunun yerine daha büyük bir ekibin üyelerinin aynı anda bir proje üzerinde çalışmasına da olanak tanıyan ve yaygın olarak kullanılan dosya sürüm yönetimi standardı olan uzak depo için Git'i kullanabilir.

Visual Studio 2017 Sürümü artık Git'in IDE'deki entegre düğmeler aracılığıyla doğrudan ilgili depoları kullanması ve bunlar aracılığıyla kod kurması, düzenlemesi ve yayınlaması için seçenek sunuyor. Ayrıca "Push" ve "Commit" işlevlerinin yanı sıra SSH desteği gibi yeni eklemeler de bulunmaktadır. Azure DevOps Hizmetleri kullanılırken Visual Studio Enterprise, kullanıcıları Git veya GitHub depolarının yanı sıra Team Explorer aracılığıyla TFVC depolarına da bağlar.

Visual Studio 2017 Enterprise için donanım gereksinimleri

Visual Studio 2017 Enterprise'ı yüklemek için .NET Framework sürüm 4.5.2 gereklidir. Visual Studio yazılımını çalıştırmak için gereken .NET Framework 4.7.2 sürümü kurulum sırasında yüklenecektir. Bazı özellikler Windows 10 gerektirebilir. Ayrıca, aşağıdaki minimum gereksinimlerin karşılanması gerekir:

Sistem gereksinimleri:

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise 'ı kullanmak için aşağıdaki Windows sürümlerinden biri gereklidir:

 • Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019/ 2022
 • Windows Server 2016: Standart, Datacenter
 • Windows 8.1 (2919355 güncelleştirmesiyle): Temel, Profesyonel, Kurumsal
 • Windows Server 2012 R2 (2919355 güncelleştirmesiyle): Essentials, Standart, Datacenter
 • Windows 7 SP1 (en son güncellemeler dahil): Home Premium, Professional, Enterprise, Ultimate

Diğer gereksinimler:

 • İşlemci: 1,8 GHz veya daha hızlı; çift çekirdekli veya daha iyisi önerilir
 • Bellek: 2 GB RAM, 4 GB RAM önerilir (sanal bilgisayarda çalıştırırken en az 2,5 GB)
 • Sabit disk alanı: yüklü özelliklere bağlı olarak 130 GB'a kadar, standart kurulum 20 - 50 GB boş alan gerektirir
 • Performansı ve hızı artırmak için Visual Studio 2017'nin yanı sıra Windows'un da sabit disk hızından yararlanmak üzere bir SSD'ye kurulması önerilir
 • Grafik kartı: DirectX 9 özellikli, min. 1.280 x 720 (720p) çözünürlük, önerilen 1.366 x 768 WXGA veya üstü

Wiresoft Online Shop'tan Visual Studio 2017 Enterprise tek lisansını kullanılmış yazılım olarak satın alın

Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Edition, Wiresoft çevrimiçi mağazasında satın alma sürümünde tek bir lisans olarak sunulur ve özellikle uygun bir fiyata kullanılmış yazılım olarak mevcuttur, bu nedenle piyasada bulunan abonelik sürümü değildir. Visual Studio 2017 Enterprise Edition'ın bu lisansı, Wiresoft tarafından satın alınan bir şirketin ilgili toplu lisansından kaynaklanmaktadır, bu süreç içinde feshedilmiş ve bireysel lisanslara dönüştürülmüştür, böylece "kullanılmış yazılım" veya "kullanılmış yazılım" olarak yeni bir tanımlama almıştır.

Wiresoft'a sunulan Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise veya diğer Microsoft yazılımlarının lisansları, AB yasalarının geçerli olduğu Avrupa merkezli bir şirketten gelmektedir. Ne toplu lisansın bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak yeni etiketleme, Visual Studio 2017 Enterprise yazılımının işlevselliği ile ilgili herhangi bir kısıtlamaya neden olmaz.

Wiresoft ile yazılım satın almak her zaman ucuz ve aynı zamanda güvenlidir! Wiresoft tarafından mağazada sunulan Visual Studio 2017 Enterprise lisansı, tek seferlik satın alma nedeniyle diğer abonelik yükümlülüklerine kıyasla büyük bir fiyat avantajına sahip değildir, ancak anında indirme ve birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarı ile lisans aktivasyonu sayesinde hemen kullanılabilir. Buna ek olarak, Visual Studio 2017 Enterprise veya diğer Microsoft yazılımları gibi kullanılmış yazılımların satın alınması da Wiresoft müşterileri için yasal olarak güvenlidir: Kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum ilgili mahkeme kararlarıyla da açıkça teyit edilmiştir, bu nedenle Wiresoft yazılımı da denetime açıktır.

Tüm bu nedenlerden dolayı, Visual Studio 2017 Enterprise gibi kullanılmış yazılımların tek lisansları, alıcılar için geleneksel yazılım lisansı tekliflerine göre düşük fiyatlı bir alternatiftir ve bu nedenle bu tür özel program sürümlerini kullanabilmek için ekonomik bir olanak sunar.

Wiresoft Yazılım Mağazasında yalnızca bu Visual Studio 2017 Enterprise Edition'ı değil, aynı zamanda bu yazılımın diğer sürümlerini ve sürümlerini ve Windows 8 ve Windows 10 gibi eşleşen Microsoft işletim sistemlerini de bulacaksınız - her zaman anında indirilen kullanılmış yazılım olarak. Visual Studio 2017 Enterprise veya başka bir Microsoft programı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler