Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10139
 • MX3-00098
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
1.725,90 TRY * 1.916,90 TRY * (9,96% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Versiyon Tam sürüm
Cihazlar 1x
Teslimat kapsamı İndirme + lisans anahtarı
Orta İndir
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Teslimat süresi  Birkaç dakika
Sistem  Windows (32bit/64bit)
Terminal sunucusu Uyumlu


Visual Studio, birçok alanda karmaşık kurumsal uygulamaların tasarlanması ve dağıtılması için Microsoft'un kendini kanıtlamış entegre geliştirme ortamıdır. Bu uçtan uca çözümün özellikle Enterprise sürümü, sadece tasarım için değil, aynı zamanda geliştirilen programların sürekli test edilmesi için de çok çeşitli araç ve özellikleriyle ikna edicidir ve bu nedenle özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar ve dolayısıyla tüm programcı ekipleri için uygundur.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"

Satın alabileceğiniz Visual Studio 2019 Enterprise ile geliştirici üretkenliğini en üst düzeye çıkarın

Visual Studio, birçok alanda karmaşık kurumsal uygulamaların tasarlanması ve dağıtılması için Microsoft'un kanıtlanmış tümleşik geliştirme ortamıdır. Özellikle, bu uçtan uca çözümün Enterprise sürümü, sadece tasarım için değil, aynı zamanda geliştirilen programların sürekli test edilmesi için de çok çeşitli araç ve özellikleriyle ikna edicidir ve bu nedenle özellikle büyük şirketler ve kuruluşlar ve dolayısıyla tüm programcı ekipleri için uygundur.

Visual Studio Enterprise, yeni sürüm 2019'da ayrıntılardaki birçok iyileştirmenin yanı sıra günlük geliştirici çalışmalarını kolaylaştıran tamamen yeni işlevlerle ikna ediyor; bunlar arasında özellikle yapay zeka tabanlı çözüm önerilerine sahip IntelliCode ve daha iyi gerçek zamanlı işbirliği için pratik araçlara sahip Visual Studio Live Share yer alıyor.

Ayrıca, Visual Studio Enterprise 2019'da çeşitli özelliklerle genişletilen hata ayıklayıcı gibi yeniden düzenleme ve gezinme de geliştirilmiştir. Canlı Birim Testi ile testler kod yazılmaya devam ederken çalıştırılabilirken, Canlı Bağımlılık Kontrolü kodun her bir bağımlılık kuralıyla gerçek zamanlı olarak uyumlu olmasını sağlar.

Kullanıcılar, Visual Studio 2019 Enterprise Edition'ı Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak satın alarak, Microsoft tarafından toplu lisans olarak özel olarak sunulan bu geliştirici yazılımını bilgisayarlarında kendi tek lisansları olarak kullanabilmenin büyük avantajına sahip olurlar.

Wiresoft çevrimiçi mağazasında, Visual Studio 2019 Enterprise Edition'ın yanı sıra diğer Visual Studio sürümlerini - diğer sürümlerde - normal ticaretin genellikle taşımadığı tek kullanıcılı satın alma sürümleri olarak ve diğer birçok Microsoft programını bulacaksınız. Aşağıdaki genel bakış, Visual Studio 2019 Enterprise'ın özel özelliklerinin yanı sıra bu sürümün diğer tüm önemli işlevlerini ve özelliklerini sunar.

Visual Studio 2019 Enterprise'da Öne Çıkanlar

Visual Studio 2019, daha önce denenmiş ve test edilmiş özelliklere ve araçlara ek olarak, doğal olarak bazı pratik eklemeler veya temel işlevlerin optimizasyonlarının yanı sıra geliştiricileri programlamada daha da iyi destekleyen tamamen yeni işlevlerle de geliyor.

 • Git-First-Workflow: Yeni başlangıç penceresi artık birkaç yeni seçenek sunuyor: İlk olarak, bir depodan kod klonlama veya kontrol etme seçeneğinin yanı sıra bir proje açmak veya oluşturmak için çeşitli seçenekler sunuluyor. Bu sırada, bir proje oluşturulduğunda başlatılan önceki diyalog da tamamen revize edildi. Eskiden sol tarafta görüntülenen ağaç yapısı artık yok; bunun yerini kullanıcıların istedikleri şablonları bulabilecekleri bir arama alanı ve çeşitli filtreler aldı.
 • Kod Düzenleyici: IDE'nin renk tasarımı standart maviden koyuya değiştirilebilir ve sözdizimini vurgulamak için yeni renkler vardır: Metotlar bronz renkte, for, foreach, if gibi anahtar kelimeler mor renkte vb. gösterilir.
 • PMA oluşturma (Per-Monitor-Aware): Daha önce farklı çözünürlüklere sahip monitörler kullanıldığında, örneğin uzak bağlantılarda, Visual Studio'nun bulanık görünmesi veya yanlış bir ölçeklendirme ile işlenmesi gibi ekran sorunları yaşanırken, Visual Studio 2019 artık PMA özellikli bir uygulama sunuyor ve kullanılan ilgili ölçeklendirme faktörlerinden bağımsız olarak doğru şekilde işleniyor.

Yeni arama ve filtre fonksiyonları

Bilinen birçok arama ve filtre işlevi Visual Studio 2019 Enterprise sürümü için optimize edilerek geliştiricilerin daha da fazla zaman kazanmasına ve daha verimli çalışmasına olanak tanıyor:

 • Yeni arama kutusu ve arama fonksiyonları: Daha önce Visual Studio'da aşina olduğumuz arama alanı artık menü çubuğunun ortasında daha merkezi bir konuma sahip. Giriş alanı artık bulanık arama özelliğine de sahip, yani yanlış yazılmış terimlerde bile menü öğeleri için sonuçlar veren hataya toleranslı veya bulanık bir arama. Arama ayrıca, eşleşen isabetlerin yapılar ve menüler aracılığıyla tıklamak yerine doğrudan diyalogdaki ilgili noktada görüntülenmesi için seçenekleri de destekler.
 • Hata ayıklama için arama işlevi: Belirli adlar ve değerler için arama, belirli nesneleri ve değerleri bulmaya yardımcı olmak için "Watch", "Locals" ve "Auto" hata ayıklama pencerelerini içerir. Örneğin alt nesneler veya listeler gibi çeşitli seviyeler de dahil edilmiştir. Ayrıca, değerlerin gösterimi de biçimlendirilebilir.
 • Referansları araştırın: Burada bir listede görüntülenen arama sonuçları belirli özelliklere veya değişkenlere göre daha fazla filtrelenebilir. Aramanın okuma veya yazma eylemleri için olmasına bağlı olarak, arama alanına "okuma" veya "yazma" girilmelidir.
 • Proje klasörleri için yeni filtre işlevi: Visual Studio'daki Çözüm Gezgini artık görünümde kaldırılmış olan proje dosyalarını tamamen gizleme seçeneği de sunuyor. Ayrıca, Çözüm Gezgini'ndeki araç çubuğu, diğer şeylerin yanı sıra Çözüm görünümünden Klasör görünümüne geçmek, düğümleri azaltmak ve gizli dosyaları görüntülemek için düğmeler içerir.

Visual Studio 2019 Enterprise'da yeni refactoring'ler

C# artık kod düzenlemeyi önemli ölçüde kolaylaştıran birçok yeni refactoring sunuyor; diğer şeylerin yanı sıra, üyeler arayüze veya temel sınıfa taşınabilir, ad alanları belirli bir klasör yapısına uyacak şekilde özelleştirilebilir ve foreach döngüleri LINQ sorgularına dönüştürülebilir. Uygun öneriler "ampul" içinde listelenmiştir.

Kod Temizleme

Code Cleanup ile kaynak kodunu otomatik olarak yeniden biçimlendirme işlevi, Visual Studio 2019 'da kaynak kodu düzenleyicisinin altında bir süpürge simgesi olarak görüntülenir ve tek bir tıklamayla kullanılabilir. Ayrıca .editorconfig dosyalarının ayarlarını da dikkate alır. Kod Temizleme ayrıca yeni bir bütünlük göstergesine ve temizleme sırasında bir grup klasik hatayı bulmak için yeni bir komuta sahiptir. Uyarılar veya öneriler tek bir tıklamayla görüntülenebilir ve hemen uygulanabilir. Sık uygulanan düzeltmeler de kaydedilebilir veya bir profil olarak yapılandırılabilir.

Visual Studio 2019'da IntelliCode

IntelliCode, önceki IntelliSense otomatik tamamlama özelliğinin daha da geliştirilmiş halidir. Bu, mevcut özellikleri ve yöntemleri alfabetik olarak sıralanmış bir listede görüntülerken, IntelliCode en olası yöntemleri ve özellikleri en üstte görüntüler ve bunları bir yıldız işaretiyle işaretler.

IntelliCode, GitHub'daki 2.000'den fazla açık kaynak projesinin Microsoft analizine dayanmaktadır, ancak kullanıcılar IntelliCode'u eğitmek ve bu temelde öneriler almak için kendi projelerini de kullanabilirler. Analiz verileri bu amaçla buluta aktarılır ve işlenir, ancak kaynak kodları yoktur.

Visual Studio Canlı Paylaşım

Visual Studio 2019 'daki Live Share, bir kod tabanını ve bağlamını diğer ekip üyeleriyle paylaşarak 30'a kadar kullanıcının aynı kaynak kod tabanı üzerinde işbirliği yapmasına olanak tanır. Bu, Visual Studio Live Share bir görüntü aktarmadığı, yalnızca bir dosya ağacı ve bağlam bilgileri aktardığı için çalışır. Bu, her katılımcının kendi bildiği ortamda kaldığı ve kaynak kodun belirli bölümlerini ana bilgisayardan bağımsız olarak düzenleyebileceği anlamına gelir. Live Share ayrıca paylaşılan hata ayıklama imkanı da sunar.

Visual Studio 2019'da Hata Ayıklama

Hata ayıklamadan bahsetmişken: Visual Studio 2019 Enterprise 'daki hata ayıklayıcı artık önceki sürüme göre iki kat daha hızlı çalışıyor ve aynı zamanda işlem dışı C++ uygulamalarında hata ayıklarken bellek tüketimi önemli ölçüde azaltıldı.

 • Özellikleri sabitlemek için yeni araç: Nesneler, özellikleri kullanılarak daha da kolay tanımlanabilir. Bunu yapmak için, imleci hata ayıklayıcı penceresinde veya yerel değişkenler veya otomatik araçlar penceresinde belirli bir özelliğin üzerine sürüklemek ve pin sembolüne tıklamak yeterlidir: ilgili bilgiler hemen orada görüntülenir.
 • Veri Kesme Noktaları: Veri kesme noktaları önceki sürümlerde yalnızca C++'a yönelikken, Visual Studio 2019'da .NET Core uygulamaları için de kullanılabilir. Belirli bir nesne için bir özelliğin değeri değişir değişmez, o anda durumun nerede olduğuna bakılmaksızın kod yürütmesini keserler. Veri kesme noktaları, belirli bir global nesnenin düzenlendiği, eklendiği veya kaldırıldığı konumu bulmak için harikadır.

Mobil geliştiriciler için Xamarin

Xamarin artık Visual Studio 2019 Enterprise'da kullanılabilir. Önceki 21 GB yerine 7 GB'lık yer tasarrufu sağlayan yükleme boyutuna ek olarak Xamarin, Android için daha kısa derleme ve dağıtım süreleri de sunuyor. Ayrıca Xamarin.Forms XAML özellikleri için bir özellik editörü ve geliştirilmiş bir Xamarin.Forms Previewer içerir.

Web geliştiricileri için ASP.NET

ASP.NET uygulamaları için Visual Studio 2019 'daki varsayılan proje şablonu ASP.NET Core 2.2'yi temel alır. Proje şablonu da çok daha net hale getirildi ve artık daha az dosya oluşturuyor.

Visual Studio 2019'daki Özel Kurumsal özellikler

Özellikle Visual Studio 2019 Enterprise, başka hiçbir sürümde bulunmayan bazı özellikler sunar:

 • Anlık Görüntü Hata Ayıklama: Bu işlev sayesinde kullanıcılar, belirli bir anda neler olup bittiğini analiz etmek için bir uygulamanın etkin yürütülmesinin anlık görüntüsünü oluşturabilir. Anlık görüntü, kaynak kodun ve değişkenlerin mevcut durumunu gösterir.
 • Zaman Yolculuğu Hata Ayıklama (TTD): Bu, anlık görüntü hata ayıklamanın bir uzantısıdır. TTD ile bir Azure Sanal Makinesi üzerinden çalışan web uygulamaları, uzaktaki bir sistemde hata ayıklama sırasında kaydedilebiliyor ve zamansal seyir incelenebiliyor.
 • Canlı Birim Testi: Canlı Birim Testi, .NET Framework veya .NET Core için çözüm paketlerini test etmek için uygundur. Bu özellik, kod yazılırken arka planda otomatik olarak birim testleri çalıştırmanıza olanak tanır. Canlı Birim Testi ayrıca kod değiştirilir değiştirilmez dinamik testler çalıştırır ve başarısız olursa kullanıcıları hemen bilgilendirir. Sonuçlar, kod kapsamı da dahil olmak üzere gerçek zamanlı olarak görselleştirilir.
 • IntelliTrace: C#, Visual Basic ve C++ için Visual Studio Enterprise'daki bu özel özellik, kod yürütmelerinin ilerlemesini izleyerek hata ayıklama süresinden tasarruf sağlar. Bir hata ayıklama oturumu sırasında IntelliTrace, sistemle etkileşimler (örneğin tıklamalar, sisteme veya kayıt defterine veya veritabanlarına erişimler, XML belgelerinin yüklenmesi, iş parçacıklarının başlatılması) ve program kodu içindeki yöntemlere yapılan çağrılar gibi verileri sürekli olarak kaydeder. Kullanıcılar kurstaki somut değerleri görmek için tek tek ara istasyonlara geri dönebilir.

Visual Studio 2019 Enterprise için sistem gereksinimleri

Aşağıdaki gereksinimler genel olarak Visual Studio 2019 Enterprise yüklemesi için geçerlidir; bireysel durumlarda daha yüksek olabilir:

 • İşletim sistemleri: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/ 2012 R2 /2016 /2019 /2022
 • İşlemci: en az 1,8 GHz
 • Çalışma belleği: min. 2 GB RAM
 • Sabit disk alanı: 130 GB (yüklü özelliklere bağlı olarak)
 • Grafik kartı: min. 1.280 x 720 çözünürlük, önerilen 1.366 x 768

Visual Studio 2019 Enterprise'ı Wiresoft online mağazamızdan tek tek satın alın

Visual Studio 2019 Enterprise yazılımı normalde Microsoft tarafından yalnızca toplu lisans olarak sunulur. Wiresoft çevrimiçi mağazasında Enterprise Edition'ı tek bir lisans olarak da satın alabilirsiniz - kullanılmış yazılım olarak adlandırılan özellikle uygun bir fiyata.

Satışa sunduğumuz Visual Studio 2019 Enterprise Edition'ın tek lisansı, yeniden satıldığında bölünen ve böylece tek lisanslara dönüştürülen bir şirketin önceki Visual Studio toplu lisansının bir bileşenidir, bu nedenle bunlar daha sonra kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Bu Visual Studio 2019 Enterprise yazılımının ne bölünmesi ne de kullanılmış yazılım olarak tanımlanması, işlevsellik açısından herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Wiresoft'tan yazılım satın alın - sizin için her zaman güvenli! Wiresoft Shop'ta bulunan Visual Studio 2019 Enterprise 'ın bu sürümü, özellikle uygun fiyatıyla ikna etmekle kalmaz, aynı zamanda birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarıyla lisansın anında indirilmesi ve etkinleştirilmesi yoluyla satın alma sırasında güvenlik sunar.

Visual Studio 2019 Enterprise veya başka herhangi bir programın Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak satın alınması yasal bir sorun teşkil etmez, çünkü kullanılmış yazılım ticaretine yasalar tarafından açıkça izin verilmektedir ve bu durum yasal olarak bağlayıcı birçok kararla onaylanmıştır.

Visual Studio 2019 Enterprise Edition gibi yazılımların tek bir lisans olarak kullanılması, müşterilerimize özel program sürümlerini kendileri kullanmak için ucuz bir fırsat sunuyor. Siz de uygun Microsoft yazılım teklifimizden yararlanabilirsiniz!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Visual Studio 2019 Enterprise Edition'ın yanı sıra Visual Studio ve diğer Microsoft programlarının diğer sürümlerini hemen indirmek için satın alma sürümü olarak bulacaksınız. Visual Studio 2019 Enterprise veya başka bir Microsoft yazılımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Müşteri puanları "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler