Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

  • SW10423
  • R18-05121
  • Kalıcı olarak geçerli
  • Tüm diller
  • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.400,90 TRY * 2.666,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 10x Cihaz CAL
Sistem  Windows Sunucu 
CAL Cihaz CAL
Teslimat kapsamı Kullanım hakkı
Süre Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu uyumlu değil(RDS CAL adresini görüntüleyin)


Kullanıcıların Standart ve Datacenter sürümlerinde bulunan Microsoft Windows Server 2016'nın tüm hizmetlerini kullanabilmeleri için, sürümlerden birinin sunucu lisansına ek olarak, son cihazlar için bir istemci erişim lisansı da gereklidir: Windows Server 2016 Cihaz CAL. Bu, tek bir kayıtlı bilgisayara (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, vb.) ilgili tanımlanmış erişim haklarını verir.

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"

kullanılan yazılım olarak Microsoft Windows Server 2016 için 10 Device CAL'si

Kullanıcıların Standart ve Datacenter sürümlerinde bulunan Microsoft Windows Server 2016'nın tüm hizmetlerini kullanabilmeleri için, sürümlerden biri için sunucu lisansına ek olarak son cihazlar için bir istemci erişim lisansı da gereklidir: Windows Server 2016 Device CAL. Bu, tek bir kayıtlı bilgisayara (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, vb.) ilgili tanımlanmış erişim haklarını verir.

Microsoft lisans yönetiminde geçerli olan düzenlemelere göre, Windows Server 2016 için sunucu lisansına kullanıcı hakları dahil değildir, bu nedenle bunların bir Cihaz CAL'si şeklinde ayrı olarak edinilmesi gerekir. Bununla kaydedilen her uç cihaz daha sonra Windows Server işlevlerine erişmek için herhangi bir yetkili kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Windows Server 2016 Standard ve Datacenter sürümleri için Cihaz CAL'leri Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak makul bir fiyata temin edilebilir - ayrıca son cihazların esnek, ihtiyaca dayalı lisanslaması için ayrı ayrı da temin edilebilirler. Son cihazlar için kullanılan yazılım erişim lisansları, normal Microsoft toplu lisanslama programı aracılığıyla yeni ürünler olarak sunulan Windows Server 2016 için Cihaz CAL'leri ile aynı işlevlere sahiptir.

Kullanılmış bir Device CAL ile bile Windows Server 2016'nın tüm avantajlarından yararlanın

Bir Cihaz CAL 'i ile - Kullanılmış Yazılım olarak bile - Cihaz CAL 'inin sunduğu tüm olanakları kullanabilirsiniz

Windows Server 2012'nin halefi olan Server sürüm 2016: Yalnızca Windows 10'u desteklemekle kalmaz, aynı zamanda buluta da hazırdır, böylece erişim yetkisi olan bir son cihaz aracılığıyla verilerin yedeklenebileceği bir bulut sunucusu oluşturmak mümkündür.

Windows Server 2016, Wiresoft'tan Standart ve Datacenter sürümlerinin yanı sıra her biri için gereken CAL'lerle birlikte temin edilebilir. Bunlar arasında Çekirdek ve Nano Sunucu Dağıtımı ve sanallaştırma/Hyper-V Kapsayıcılarının yanı sıra Windows Server Kapsayıcıları ve Host Guardian Hizmeti kullanımı da bulunmaktadır. Özellikle Windows Server 2016'nın Datacenter Sürümü, Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) ve ağ yığınları (Protokol Yığını), Depolama Alanları Doğrudan (S2D), Depolama Çoğaltması ve Korumalı Sanal Makineler (Korumalı VM'ler) gibi özelliklerin yanı sıra, özellikle kapsamlı iş yükleri ve çeşitli sanal sistemleri olan şirketlerde ihtiyaç duyulan ilgili bir Aygıt CAL ile birlikte kullanımını da sunmaktadır.

Windows Server 2016 Standard ve Datacenter sürümleri için kullanılan yazılım Aygıt CAL'lerine ilişkin tüm bilgiler bir bakışta

Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Cihaz CAL'leri, karşılık gelen yeni Cihaz CAL'lerinden farklı değildir, Windows Server 2016 Standard ve Datacenter sürümlerinde bulunan özellikleri kullanmak için aynı seçenekleri içerirler. Bu nedenle, kullanılan yazılım olarak Cihaz CAL 'leri, birçok şirket ve kuruluş için mevcut Windows özellikli uç cihazları bir sunucu erişim lisansıyla donatmak için ekonomik bir alternatiftir. Aşağıdaki genel bakış, bu kullanılan yazılımın tüm avantajlarını ve özel özelliklerini açıklamaktadır.

Windows Server 2016 için CAL'lere yönelik Microsoft lisans yönetimi

Microsoft Lisans Yönetimi, Standart ve Datacenter sürümlerinde Windows Server 2016 için uç cihazların ek erişim lisanslamasındaki tüm geçerli hükümleri tanımlar, böylece kullanıcılar e-postalara, kişilere ve takvimlere bunlar aracılığıyla erişebilir. Her sunucu lisansı erişim lisansları içerse de, bunlar yöneticilere yöneliktir ve kullanıcıya özgü hizmetler için kullanılamaz. Bunlar yalnızca, herhangi bir kullanıcının tipik Windows Server işlevlerini kullanabilmesi için ilgili son cihaza ilgili hakları sağlayan Device CAL gibi istemci erişim lisansları aracılığıyla kullanılabilir. Windows Server 2016'nın istemci/sunucu ortamı için özel erişim haklarının yanı sıra, Device CAL herhangi bir ek yazılım içermez.

Windows Server 2016 Standard ve Datacenter Edition için hangi CAL türleri mevcuttur?

Windows Server 2016 için istemci erişim lisansı, Microsoft lisanslama modeli aracılığıyla iki tür CAL'de mevcuttur:

  • Özel bir son cihaz (PC, Dizüstü Bilgisayar, Tablet, Telefon) için Windows Server 2016Cihaz CAL
  • Windows Server 2016 içinKullanıcı CAL - bir özel kullanıcı için

Windows Server 2016 için Aygıt CAL'leri ile Kullanıcı CAL'leri arasında farklar var mı?

Temel olarak, Windows Server 2016 için bir Cihaz CAL'si, Kullanıcı CAL'si ile aynı özellikleri ve hizmetleri sağlar. Tek fark, Windows Sunucusuna erişimin ilgili türüdür: Device CAL ile tek bir uç cihaz, Windows Server hizmetlerine dönüşümlü olarak erişen birkaç kullanıcı tarafından kullanılabilir; bir bilgisayara sahip iş istasyonlarının sayısına ve donanımına ve tipik iş akışlarına bağlı olarak, bu durum bazı şirketlerde mevcut olabilir - bir kullanıcının ağırlıklı olarak bu amaç için ayrı bir hesapla tamamen farklı uç cihazları kullandığı durumun aksine.

Bu nedenle, bir Device CAL ile donatılmış Windows özellikli her uç cihaz, Windows hizmetlerinden yararlanmak için farklı çalışanlar tarafından kullanılabilir. Tipik bir senaryo, birkaç çalışanın e-postalarını vb. kontrol etmek için tek bir uç cihazı paylaştığı vardiyalı çalışan şirketlerdir; bu durumda, Kullanıcı CAL'lerinden daha az uç cihaz erişim lisansı gerekir.

Böylece dizüstü bilgisayar ve tablet gibi hareket halindeyken kullanılabilen lisanslı bir son cihazın yanı sıra akıllı telefon da ilgili kullanıcı tarafından konumdan bağımsız olarak - örneğin ev ofisinde, yolda veya başka bir yerde - İnternet üzerinden Windows sunucusuna erişmek için kullanılabilir. Bu nedenle Device CAL mobil kullanım seçenekleri de sunmaktadır.

Standart ve Datacenter sürümlerinde Windows Server 2016 için Device CAL'lere hangi kullanım seçenekleri dahildir?

Windows Server 2016'nın Standart veya Datacenter Sürümünün yüklü olmasına bağlı olarak, bir Device CAL farklı işlevler sunar.

Ancak, Datacenter Edition'daki Windows Server'a Standart Edition için bir Device CAL ile erişmek mümkündür - aradaki fark Standart Edition için tipik olan sınırlı işlevselliğin mevcut olmasıdır. Yalnızca Datacenter Edition için Device CAL, Datacenter Edition sunucu lisansına karşılık gelen genişletilmiş hizmet ve işlev kapsamını sunar. Buna göre, Datacenter Sürümü için Cihaz CAL'si ile, Standart Sunucu lisansı ile yalnızca Standart Sürümün işlevselliği kullanılabilir.

Windows Server 2016 için Cihaz CAL'leri için sürüm uyumluluğuna dikkat edin

Windows Server 2016 için Cihaz CAL 'i ile sürüme bağlı olarak mevcut işlevleri kullanma olasılığına ek olarak, bu aynı zamanda bir uç cihazı 2013 gibi daha eski Windows Server sürümleri için erişim haklarıyla donatır (sürüm düşürme). Ancak bunun tersine, Windows Server sürüm 2016 için bir Cihaz CAL'si daha yüksek sürüm 2019'a (yükseltme) erişmek için kullanılamaz.

Bu nedenle, Windows Server 2016 için Cihaz CAL'leri satın alanlar, ilgili sürüm için mevcut özelliklere ek olarak mevcut sunucu lisansı ile istemci erişim lisansları arasındaki uyumluluğa her zaman dikkat etmelidir.

Windows Server 2016'yı Cihaz CAL'leri ile lisanslarken başka nelere dikkat edilmelidir?

Windows Server 2016 için bir Cihaz CAL'si tam olarak bir uç cihazı lisanslar ve bu cihazı sürüm başına mevcut erişim haklarıyla donatır. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra, bu Cihaz CAL'si artık başka bir uç cihaza aktarılamaz. CAL tipini değiştirmek ve Cihaz CAL'ını Kullanıcı CAL'ı olarak kullanmak da mümkün değildir.

Microsoft'un lisans yönetiminde yer alan bu hükümler, Windows Server 2016'ya yetkisiz erişimin önlenmesine hizmet etmekte ve ayrıca ilgili Cihaz CAL 'si olmayan bir bilgisayar üzerinden e-posta hizmetlerine veya sunucu verilerine erişmek mümkün olmadığından, şirketlere iletişim ve veriler için daha fazla güvenlik sağlamaktadır.

Cihaz CAL'lerine İlişkin Sonuç

Bu nedenle, bir şirkette Windows Server 2019'a erişim için hangi istemci erişim lisansı türünün daha fazla olanak veya daha uygun lisanslama seçenekleri sunduğuna duruma göre karar verilir. Windows Server'a erişilen uç cihazların sayısına ek olarak, kullanıcı sayısı da belirleyicidir: Birkaç kullanıcı Windows Server'a erişmek için çoğunlukla tek bir uç cihaz kullandığında, Device CAL ile lisanslama daha fazla avantaj sunar.

Bu nedenle, şirketin kendi süreçleri hakkında kesin bilgi sahibi olmak, Windows Server 2016 için doğru CAL türünü seçmek için en iyi başlangıç noktasıdır. Yukarıdaki koşullar altında, Cihaz CAL'leri ile lisanslama, bir şirket için Kullanıcı CAL'leri ile lisanslamadan daha ucuzdur, çünkü bu durumda daha az sayıda istemci erişim lisansının satın alınması gerekir.

Microsoft Windows Server 2016 için Cihaz CAL'lerinde kullanılmış yazılım, Wiresoft Online Shop'ta tek bir lisansla başlayarak mevcuttur

Windows Server 2016 sürümleri için kullanılmış Cihaz CAL'leri Wiresoft Online Shop'ta bireysel olarak da mevcuttur - Microsoft lisans düzenlemeleri katmanlama ile ilgili olarak geçerli olmadığından; aksi takdirde kullanılmış yazılımla ilgili herhangi bir dezavantaj veya kısıtlama yoktur - sadece yazılım prensipte değil, aynı zamanda genel işlevselliğinde de yıpranamaz.

Wiresoft'un kullanılmış yazılım olarak sunduğu Windows Server 2016 için Cihaz CAL'leri nereden geliyor?

Wiresoft tarafından kullanılmış yazılım olarak sunulan Windows Server 2016 Sürümleri için Cihaz CAL 'leri, Microsoft lisanslama programı aracılığıyla da mevcut oldukları için orijinal lisanslardır; tek fark, daha önce bir şirket tarafından ilk kez satın alınan Windows Server 2016 için Cihaz Toplu Lisansının bir parçası olmalarıdır. Bu toplu lisans veya gerekli olmayan bireysel cihaz erişim lisansları daha sonra Wiresoft tarafından satın alındı ve toplu lisanslar bireysel lisanslara dönüştürüldü. Bu tür münferit Cihaz CAL 'leri daha sonra kullanılmış yazılım olarak belirlenir. Bu tanımlamaya rağmen, işlevsellik kısıtlamaları veya kullanım süresi açısından yeni lisanslardan farklı olmadıkları için Windows Server 2016'ya erişmek için kullanılmamış bir lisans gibi kullanılabilirler.

Windows Server 2016 için Cihaz CAL'lerinin kullanılmış yazılımları için alıcı güvenliği

Wiresoft'un Windows Server 2016 için Cihaz CAL 'lerine yönelik yazılım teklifi, müşterilere Windows Server 2016 için erişim lisansı konusunda güvenli bir seçenek sunuyor! Bunun nedeni, Wiresoft'un kullanılmış Cihaz CAL'lerinin, geçerli bir toplu lisans anahtarıyla anında lisans aktivasyonu da dahil olmak üzere, satın alma işleminden hemen sonra indirme ile olağan alıcı güvenliğini de içermesidir.

Windows Server 2016 için kullanılmış Cihaz CAL'lerinin satın alınması ve kullanılması yasal mı?

Wiresoft müşterileri için, Windows Server 2016 için kullanılmış Cihaz CAL 'lerinin satın alınması ve kullanımı, herhangi bir yasal düzenlemeyi ihlal etmedikleri için yasal olarak güvenlidir. Bunun nedeni, Wiresoft'un mağazasında sunulan Windows Server 2016 için Cihaz CAL'lerinin ve bu tür diğer istemci erişim lisanslarının şirketlerin lisans stoklarından kaynaklanmasıdır. Bu nedenle, kullanılmış CAL'lerin ticareti, Microsoft kullanılmış lisanslarının satın alınması ve kullanılmasının yanı sıra satışına da açıkça izin veren yürürlükteki içtihat hukukuna dayanmaktadır; bu durum çeşitli mahkeme kararlarıyla da defalarca açıkça teyit edilmiştir.

Wiresoft kullanılmış yazılımı, önceki tüm alıcıların eksiksiz kanıtı nedeniyle denetim güvenliği de sunar!

Windows Server 2016 için Cihaz CAL'leri için kullanılan yazılımın avantajlarının özeti

Kullanılmış yazılım olarak Wiresoft'un Windows Server 2016 Kullanıcı CAL'leri, geleneksel yazılım sağlayıcılarının benzer yeni ürünlerine kıyasla daha düşük fiyatlı bir alternatiftir - bu avantaj diğer Microsoft Server kullanılmış yazılımları veya erişim lisansları için de geçerlidir.

Kullanılan Cihaz CAL' leri ile lisanslama, genellikle yaygın olan katmanlama ile kısıtlanmadığından, lisanslanan uç cihazların tam sayısını şirketinizdeki Windows Server hizmetlerinin gerçek kullanımına göre uyarlayabilirsiniz. Bir Wiresoft müşterisi olarak, Windows Server için uç cihazların bu esnek istemci erişim lisanslaması, satın alma maliyetlerinizi azaltmanıza da olanak tanır.

Wiresoft kullanılmış lisansları, yazılım envanterinizi makul bir fiyata tamamlamanın özellikle pratik bir yoludur, çünkü teklif aynı zamanda bir yazılımın birkaç sürümünü de içerir. Bu, örneğin farklı yazılım sürümlerinin paralel kullanımından kaynaklanabilecek uyumluluk sorunlarından kaçınılabileceği ve yeni donanım edinme maliyetlerinin de azaltılabileceği anlamına gelir. Windows Server 2016 sürümleri için Cihaz CAL'lerine ek olarak, Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak ilgili Kullanıcı CAL'lerini de bulabilirsiniz.

Wiresoft kullanılmış yazılım teklifi, yukarıda belirtilen tüm avantajlarla birlikte diğer birçok alan için Microsoft yazılımını da içerir. MS Windows Server 2016 veya başka bir Microsoft ürünü için Cihaz CAL'leri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen sohbet, e-posta veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bağlantılar "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 - 10 PACK DEVICE CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler