Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL

Hemen teslime hazır, teslim süresi 24 saat

 • SW10437
 • 6VC-03224
 • Kalıcı olarak geçerli
 • Tüm diller
 • TR
P Alırsın Bonus puanlar
YAZILIM INDIRME + LISANS
2.971,90 TRY * 3.300,90 TRY * (9,97% kaydedildi)

KDV dahil

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Wiresoft'tan yaptığınız her alışverişle Kinderchutzbund'u desteklemiş olursunuz.


Ticari bir müşteri misiniz veya yasal sorularınız mı var?

Senin için buradayım.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAYLAR  
Miktar 5x User CAL
Sistem  Windows Sunucu
CAL RDS User CAL
Teslimat kapsamı Lisans Kimliği + Kimlik Doğrulama Kodu 
Çalışma Zamanı Sınırsız
Diller Tüm diller
Terminal Sunucusu Uyumlu


  Windows Server 2016 Uzak Masaüstü Hizmetlerinikullanabilmekiçinher kullanıcı bir RDS İstemci Erişim Lisansına (kısaca: RDS Kullanıcı CAL) ihtiyaç duyar, böylece şirket ağındaki Windows programlarına vb. yerel olarak ve herhangi bir terminal cihazından bağımsız olarak erişebilir.Windows Server için normal uzaktan erişim haklarını kapsamaz; bunların Uzak Masaüstü Hizmetleri şeklinde ayrıca satın alınması gerekir. Bu, uzak masaüstü oturumları için tek bir kayıtlı kullanıcı izni verir. User CAL User CAL

Ürünle ilgili diğer sorularınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin.

Ürün Bilgisi "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL"

5 Paket - Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri kullanılmış olarak satın alın

Windows Server 2016 'nın Uzak Masaüstü Hizmetlerini kullanabilmek için her kullanıcının bir RDS İstemci Erişim Lisansına (kısaca: RDS Kullanıcı CAL) ihtiyacı vardır, böylece bir şirket ağındaki Windows programlarına vb. herhangi bir uç cihazdan bağımsız olarak yerel olarak erişebilirler. Windows Server için sıradan Kullanıcı CAL'si uzaktan erişim haklarını kapsamaz, bunların Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'si şeklinde ayrıca satın alınması gerekir. Bu, uzak masaüstü oturumları için tek bir kayıtlı kullanıcı izni verir.

Kullanılmış yazılım olarak Wiresoft'un RDS User 2016 CAL'leri, diğer birçok lisans sağlayıcısının RDS User CAL'lerine kıyasla daha düşük fiyat avantajına sahiptir. Aynı zamanda, resmi Microsoft toplu lisanslama programı aracılığıyla sunulan Windows Server'ın Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı İstemci Erişim Lisansları ile aynı işlevleri içerirler.

Windows Server 2016 için RDS Kullanıcı CAL'lerinin avantajları nelerdir?

Windows Server için Uzak Masaüstü Hizmetleri - eski adıyla Terminal Hizmetleri - kullanılan Windows programları bir bilgisayara yerel olarak yüklenmeden Windows Server 2016 veya başka bir sunucu sürümünün hizmetlerini kullanabilmek için kullanıcılar veya son cihazlar için özel bir sunucu rolünü temsil eder. RDS 2016 için Kullanıcı CAL'leri, bireysel çalışanlar için bu uzaktan erişimi düzenler; bir ana bilgisayar görevi gören ilgili Windows sunucusu aracılığıyla, programlar bir uzak masaüstü oturumu sırasında lisanslı bir kullanıcıya sunulur. Bu kullanıcı daha sonra herhangi bir PC veya dizüstü bilgisayar vb. kullanarak bunlara yerel olarak bağımsız (uzaktan) veya şirketin bulunduğu yerden İnternet bağlantısı üzerinden istemci erişim lisansını (RDS Kullanıcı CAL'i) kullanarak erişebilir.

Çalışanlar için Windows Server 2016'ya Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'inin avantajları

Windows Server 2016 için bir RDS Kullanıcı CAL 'sine sahip olan her yetkili kullanıcı, böylece uzak bir oturum kapsamında İnternet özellikli herhangi bir uç cihazla standartlaştırılmış bir Windows çalışma ortamına erişebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, Windows programları uzak masaüstü oturumu sırasında ana bilgisayar olarak ilgili sunucuda yürütülür; kullanıcıya yalnızca kendi oturumu gösterilir, çünkü bu diğer istemci bağlantılarından ayrı olarak gerçekleşir.

Bir RDS Kullanıcı CAL 2016 ile kullanıcılar, performansı daha düşük olsa bile neredeyse tüm eski uç cihazları kullanabilirler, çünkü Uzak Masaüstü Hizmetleri ile Windows sunucusunun mevcut performansı onlar için kullanılabilir; Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'leri 2016 ile, daha güçlü donanımın sağlanması, bu nedenle mevcut sürümlerdeki Windows programlarını kullanmak için zorunlu bir ön koşul değildir.

Windows Server 2016 için RDS CAL sisteminin yöneticiler için avantajları

RDS Kullanıcı CAL'lerinin kullanıcılar veya son cihazlar için pratik avantajlarına ek olarak, RDS CAL sistemi yöneticiler için de avantajlar sunar: Uzaktan erişim haklarının lisanslanması, tüm kayıtlı kullanıcıların ve bilgisayarların yönetimini daha verimli hale getirir, çünkü bir şirket ağında uygulanan Windows yazılımı merkezi olarak yönetilebilir ve bu yolla da sağlanabilir, bunun için her bir uç cihaza yüklenmesi gerekmez. Windows sunucusu tek başına onu barındırır ve güncellemeler de onun üzerinde gerçekleşir.

RDS Kullanıcı CAL'leri ile, kayıtlı kullanıcılar için bireysel haklar da tanımlanır, böylece Windows sunucusunu yalnızca kendi erişim haklarıyla kullanabilirler. Windows Server 2016 için RDS Kullanıcı ve Cihaz CAL'leri bu nedenle iş istasyonlarının bakımı ve sağlanması için gereken çabayı da önemli ölçüde azaltır.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'leri hakkında teknik bilgiler

Bir Windows sunucusunda Kullanıcı CAL'leri için RDS'nin hem sağlanması hem de kullanılması farklı roller tarafından düzenlenir. Öncelikle, RDS CAL ve sunucu sürümünün uyumlu olduğundan emin olmak önemlidir.

Windows Uzak Masaüstü Hizmetleri'nin sunucu rollerine genel bakış

Windows Server 2016'nın RDS 'sini kullanırken, kullanıcılar için kullanım haklarının yönetimine ek olarak, lisanslı bir kullanıcı veya bir son cihaz için Windows programlarının vb. kullanımını birlikte düzenleyen başka sunucu rolleri de tanımlanır:

 • Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi, her Kullanıcı CAL'si için RDS kullanımını düzenler veya kullanılabilir hale getirir.
 • Uzak Masaüstü Oturum Ana Bilgisayarı, her oturumda yetkili bir kullanıcıya (veya son cihaza) sunulan masaüstlerini veya programları yönetir.
 • Uzak Masaüstü Bağlantı Aracısı, bir oturum için RDS bağlantısını sağlar ve ayrıca oturum sırasında bir kesinti olması durumunda bağlantıyı yeniden kurar.
 • Uzak Masaüstü Ağ Geçidi, terminal aracılığıyla genel ağdaki bir Windows masaüstüne erişimi kontrol eder.
 • Uzak Masaüstü Hizmetleri için Web Erişimi, bir web portalı aracılığıyla RDS CAL üzerinden erişim sağlar.

Uzak Masaüstü Hizmeti Kullanıcı CAL'leri 2016 ile Windows Server için sürüm uyumluluğunu gözlemleyin

Bir RDS CAL - ister belirli bir kullanıcı ister belirli bir cihaz için olsun - her zaman bağlantının kurulduğu Windows Server sürümü ile uyumlu olmalıdır. Windows Server 2016 kullanıcıları için RDS-CAL'ler söz konusu olduğunda, bu, Windows Server 2016'nın yanı sıra Windows Server'ın eski bir sürümüne (sürüm düşürme) erişmek için kullanabilecekleri anlamına gelir. Ancak, RDS-CAL 2016 daha yüksek bir Windows Server sürümüne erişmek için kullanılamaz. Bu yalnızca Uzak Masaüstü Hizmetleri CAL'nin ilgili sürümüyle mümkündür.

Windows Server 2016 Uzak Masaüstü Hizmetleri için Kullanıcı CAL'leri ile Aygıt CAL'lerinin Karşılaştırılması

Temel olarak, yukarıda açıklandığı gibi: Microsoft Server yazılımının 2016 veya başka bir sürümünün uygulanması, hem doğrudan hem de Uzak Masaüstü Hizmetleri için daha sonraki kullanımından bağımsızdır; bunun için ilgili bir İstemci Erişim Lisansı - RDS Kullanıcı CAL veya RDS Cihaz CAL - gereklidir. Bir Windows sunucusunun kullanımı için İstemci Erişim Lisansları aracılığıyla tüm erişim hakları Microsoft tarafından kendi lisanslama sistemi ile düzenlenir.

Windows sunucusuna ve Uzak Masaüstü Hizmetlerine yerel olarak ve bağımsız olarak - uzaktan - web üzerinden erişebilmek için, geleneksel erişim lisanslarına ek olarak başka RDS Kullanıcı veya Cihaz CAL'leri gereklidir. Microsoft RDS CAL sistemi ayrıca sunucu yöneticilerinin tüm erişim haklarını hassas bir şekilde yönetebilmelerini sağlar, bu da daha fazla güvenlik sağlar çünkü böyle bir erişim lisansı (RDS User CAL) olmayan kayıtlı olmayan kullanıcıların veya son cihazların Windows sunucusuna erişimi yoktur.

Microsoft, Windows Sunucularının Uzak Masaüstü Hizmetlerinin kullanımı için iki farklı CAL türü sunar:

 • RDS Kullanıcı CAL: Bu, özel bir kullanıcıyı uzaktan erişim haklarıyla donatır
 • RDS Device CAL: Bu, özel bir uç cihaza (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, mobil) uzaktan erişim hakları verir

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Kullanıcı CAL'leri

Windows Server için RDS Kullanıcı CAL'i her zaman yalnızca tek bir özel kullanıcı adına kaydedilir. Böylece erişim lisansı bu kullanıcıya uzak masaüstü oturumu için bir Windows Sunucusuna erişim hakkı verir; erişim için kullanılan uç cihaz veya istemci bilgisayar seçimi serbesttir, ancak erişim aynı anda yalnızca bir PC veya benzerinden mümkündür. Serbest donanım seçimi sayesinde yetkili kullanıcı, RDS User CAL ile Windows sunucusu için her zaman kişisel hesabını kullandığından, şirket lokasyonundaki masaüstü bilgisayar, yoldaki cep telefonu veya tablet vb. veya örneğin ev ofisindeki dizüstü bilgisayar arasında geçiş yapabilir.

RDS Kullanıcı CAL'leri ile uzak masaüstü lisansı zorlanmaz. Bu, lisans sunucusunda Uzak Masaüstü Hizmetleri için sağlanan Kullanıcı CAL'lerinin sayısına bakılmaksızın ilgili istemci bağlantısının kurulduğu anlamına gelir. Ancak, her kullanıcı için geçerli bir Kullanıcı CAL'si mevcut olmalıdır. Bu nedenle, bir şirketteki Kullanıcı CAL 'lerinin tam sayısı tanımlanmalı ve Windows sunucusuna yeterli sayıda erişim lisansı yüklenmelidir, böylece her kullanıcı için bir RDS CAL kullanılabilir. Bu işlem şu şekilde yapılır

Uzak Masaüstü Lisans Yöneticisi.

Bir bakışta Windows Server 2016 için RDS Kullanıcı CAL'lerinin tüm özellikleri

 • RDS Kullanıcı CAL'leri bir cihaz yerine Active Directory'deki belirli bir kullanıcıya atanır
 • RDS Kullanıcı CAL'leri geçici olarak kullanılamaz ve iptal edilemez
 • Her Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'si lisans sunucusu tarafından izlenir
 • Ancak, CAL'ler bir ekip içinde izlenemez
 • Belirtilen Kullanıcı CAL'lerinin sayısı aşırı yüklenebilir - ancak bu durumda Uzak Masaüstü Lisans Sözleşmesine aykırı olarak

Sonuç

Windows Server 2016 için hangi tür Uzak Masaüstü Hizmetleri CAL'lerinin bir şirkette daha fazla fayda sağlayacağı durumdan duruma değişir. İstemci erişim lisansı için karar, çalışan sayısına ve uç cihazların ağırlıklı kullanımına bağlıdır: Yalnızca dahili olarak değil, aynı zamanda harici olarak ve mobil olarak farklı uç cihazları esnek bir şekilde kullanan ve Windows Server'a farklı iş istasyonlarından erişen çalışanlar, bir RDS Kullanıcı CAL ile daha fazla seçeneğe sahiptir. Bir RDS Kullanıcı CAL'ı bir Cihaz CAL'ı ile değiştirilemez veya tersi yapılamaz. Bu nedenle karar satın alma sırasında verilmelidir!

Wiresoft Online Shop'ta Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Microsoft Kullanıcı CAL'lerini tek bir lisansla ucuza satın alın

Windows Server 2016 için RDS Kullanıcı CAL'leri Wiresoft Online Shop'ta tek bir lisanstan başlayarak mevcuttur - kullanılmış yazılım olarak teklif, kullanılabilirlikle ilgili herhangi bir dezavantaj anlamına gelen "kullanılmış" olmadan uygun bir avantajlı fiyat içerir.

Windows Server 2016 için RDS Kullanıcı CAL'lerinden kullanılan yazılım nedir?

Wiresoft çevrimiçi mağazasında sunulan Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri, lisanslama programındaki tipik Microsoft erişim lisanslarıdır; bir şirket tarafından başlangıçta satın alınan son cihazlar için toplu lisansın bir parçasıdır. Şirketin ihtiyaç duymadığı kullanıcı erişim lisansları veya toplu lisansın tamamı Wiresoft'a satıldı ve toplu lisans bireysel RDS lisanslarına bölündü. Satın alma ve bölme ile birlikte bu CAL'ler kullanılmış yazılım olarak işaretlenir. Ancak bu, RDS Kullanıcı CAL işlevlerinin genel bir aşınma ve yıpranması veya zaman sınırı da dahil olmak üzere kullanılabilirliklerine ilişkin başka herhangi bir kısıtlama anlamına gelmez.

Windows Server 2016 için Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'lerinin kullanılan yazılımı hangi güvenliği sunar?

Müşteriler için Wiresoft'tan kullanılmış RDS CAL'leri satın almak sadece ucuz değil, aynı zamanda güvenlidir! Microsoft Windows Server 2016'nın Uzak Masaüstü Hizmetleri için Tek Kullanıcı CAL'sini benzer yeni ürünlere kıyasla daha ucuza almakla kalmayacak, aynı zamanda birlikte verilen geçerli toplu lisans anahtarıyla lisans etkinleştirme dahil olmak üzere anında indirme yoluyla alıcı güvenliğine sahip olacaksınız.

Wiresoft tarafından sunulan Windows Server 2016 için tüm Uzak Masaüstü Hizmetleri Kullanıcı CAL'leri şirketlerin lisans envanterinden gelmektedir. Müşteri olarak sizin için, RDS veya başka bir Microsoft istemci erişim lisansı için bir Kullanıcı CAL'inin kullanılmış yazılım olarak satın alınması ve kullanılması, bu nedenle yasal güvenlik içerir, çünkü geçerli hiçbir düzenleme ihlal edilmez. Bu durum, çeşitli mahkeme kararlarıyla da defalarca açıkça teyit edilmiştir. Alıcının tam kanıtı nedeniyle, Wiresoft'un kullanılmış yazılımı da denetime dayanıklıdır!

Uzak Masaüstü Hizmetleri 2016 için Kullanıcı CAL'lerinden kullanılmış yazılım ile avantajlarınız

Wiresoft'un Windows Server 2016 RDS için Kullanıcı CAL'leri ve kullanılan yazılım olarak diğer istemci erişim lisansları teklifi, müşteriler için alışılagelmiş ticari tekliflere göre daha ucuz bir alternatif olmasının yanı sıra, Windows Server için uzaktan hizmetleri lisanslamak için gereken CAL sayısı konusunda da ücretsiz bir seçim imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, Wiresoft'un çevrimiçi mağazasındaki teklif, Windows Server 2016 için RDS CAL'lerin yanı sıra RDS Cihaz CAL'leri ve Windows Server için erişim lisanslarının eski veya yeni sürümlerini satın alma seçeneği sunar. Eski Windows Server sürümleri için bu tür CAL'ler satın alarak uyumluluk sorunlarından veya yeni donanım satın almaktan kaçınırsınız. Wiresoft'ta Windows Server için farklı CAL sürümlerinin geniş kullanılmış yazılım yelpazesinden yararlanın!

Wiresoft Yazılım Mağazasında Windows Server için Kullanıcı ve Cihaz CAL'lerinin yanı sıra diğer Microsoft istemci erişim lisanslarını veya sunucu programlarını - anında indirme dahil kullanılmış yazılım olarak düşük fiyatlarla bulabilirsiniz. Windows Server 2016 veya başka bir Microsoft ürünü için RDS Kullanıcı CAL'leri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbette veya e-posta veya telefon yoluyla yetkin tavsiyelerimizden yararlanmanız yeterlidir.

Bağlantılar "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL"
Müşteri puanları "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 5 PACK USER CAL"
Bir değerlendirme yazın
İncelemeler onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

gizlilik politikasını not aldım.

Kategoriler