Chat with us, powered by LiveChat
telephone
Kurulum için yardım
+49 69 173261340
 
Filtre için sonuç bulunamadı!
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2016
Tek başına bir Office programı olarak Mac için Microsoft PowerPoint 2016 Mac için PowerPoint , Microsoft'un Apple kullanıcılarının Mac bilgisayarda canlı sunumları verimli bir şekilde planlayıp tasarlamalarını ve bunları iş ortaklarına...
858,90 TRY *
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019 MICROSOFT POWERPOINT MAC 2019
Tek bir ofis programı olarak Mac için Microsoft PowerPoint 2019 İçeriği ikna edici ve canlı bir şekilde sunum şeklinde sunmak söz konusu olduğunda, Microsoft PowerPoint bu amaç için hala klasik bir yazılım programıdır. Birçok tasarım...
1.086,90 TRY *
5 itibaren 5

Kullanılmış yazılım - pahalı yeni Microsoft lisanslarına ve abonelik sürümlerine ekonomik bir alternatif

Microsoft, Office 'in ucuz giriş seviyesi sürümlerini sunsa da, bunlar Standard veya Professional Plus gibi daha kapsamlı sürümlerde bulunan çeşitli Office programlarının yalnızca küçük bir bölümünü içerir ve bu nedenle iş kullanıcıları için uygun değildir. E-posta trafiği için Outlook bile genellikle eksiktir.

Kullanıcılar bahsedilen daha kapsamlı sürümlerden birinde karar kılarsa, bunlar genellikle yalnızca pahalı güncellemeleri içeren ücretli bir abonelik sürümü olarak satın alınabilir, bu da uzun vadede pahalıdır veya yalnızca toplu lisansın bir parçası olarak satın alınabilir, bu da özellikle küçük işletmeler ve serbest meslek sahipleri için değerli veya mümkün değildir. Özellikle serbest meslek sahipleri ve küçük işletmeler için, ama aynı zamanda yazılım için sadece küçük bir bütçeye sahip daha büyük şirketlerde, iş için uygun bir Office sürümü satın almak daha büyük bir mali yüktür.

İşte alternatif: MS Office paketlerini Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak daha düşük fiyata satın alın!

Wiresoft'un kullanılmış yazılımları ile daha az paraya daha fazla Office!

Profesyoneller için bir Microsoft Office sürümünün tam sürümünü satın alırken, Wiresoft'ta aynı işlevsellikle yeni fiyata kıyasla genellikle %50'ye varan oranda tasarruf edersiniz. Çünkü her zaman Microsoft'un orijinal yazılımıdır.

Wiresoft'taki kullanılmış yazılım teklifinin bir başka avantajı: Yazılım ihtiyaçlarınıza göre Office'in çeşitli sürümleri arasından ve hem en yeni hem de eski sürümler arasından seçim yapabilirsiniz. Özellikle eski bir Windows (veya macOS) işletim sistemi veya diğer eski program sürümlerini kullanıyorsanız, uyumluluk konusunda hiçbir sorun yaşamayacak ve tüm yazılımınızı yükseltmek zorunda kalmayacaksınız. Wiresoft'taki Office yelpazesi Windows sürümleri için Office 2019'dan Office 2007'ye ve Mac için Office 2019'dan Office 2008'e kadar uzanır.

MS Office'in kullanılan yazılım olarak tüm avantajları bir bakışta:

✔ Sunulan bir Office sürümünün satın alma sürümü, herhangi bir abonelik yükümlülüğü olmadan ilgili güncellemelerle birlikte tam olarak kullanılabilir.

✔ Bu nedenle internet erişimi olmadan da kullanılabilir.

✔Office paketine bağlı olarak, normal yazılım satıcısı fiyatlarına kıyasla büyük bir fiyat avantajı vardır - genellikle %50'ye varan farkla.

✔ Diğer yazılım programlarını ve ek işlevleri içeren ve normal ticarette yalnızca toplu lisans olarak satın alınabilen Özel Office Sürümleri, Wiresoft'tan tüm kullanıcılar için uygun bir fiyatla kullanılmış yazılım şeklinde tek lisans olarak temin edilebilir.

✔ Çeşitli sürümlerde mevcut olan en son MS Office Edition 2019'a ek olarak, Office'in önceki birçok sürümü de Wiresoft'tan satın alınabilir, bu da şu anlama gelir: MS Office'in eski bir sürümünün satın alınması, eski işletim sistemlerinin kullanılmaya devam edilmesini sağlar.

✔ Böylece, Office'in önceki bir sürümünü satın alarak şirketlerin veya özel kullanıcıların tüm yazılım envanterinin pahalı güncellemelerinden kaçınılmış olur.

✔ Bir MS Office sürümüne ek olarak Wiresoft, diğer birçok Microsoft programını uyumlu sürümlerde sunarak homojen bir yazılım ortamı sağlar.

✔ Windows PC'ler için MS Office'e ek olarak, Wiresoft macOS için de ilgili Office sürümlerini sunar, böylece Apple kullanıcıları da ucuz Microsoft kullanılmış yazılımlarından yararlanabilir.

✔ Daha ucuz olan ancak çok sınırlı bir program yelpazesine sahip olan normal Ev veya Öğrenci sürümleri yerine, Standard, Professional Plus veya Enterprise gibi profesyonel sürümleri gerçekten uygun bir indirimli fiyatla kullanabilirsiniz. Bu sürümler, Standard programlarında çok daha geniş bir işlev yelpazesine sahiptir ve sürüme bağlı olarak, yalnızca KOBİ'ler ve serbest meslek sahipleri için değil, aynı zamanda öğrenciler, öğrenciler ve özel kişiler için de modern günlük yaşamda vazgeçilmez hale gelen Outlook, Access veya PowerPoint gibi diğer önemli Office programlarını da içerir.

Seçim sizin - Wiresoft Yazılım Mağazasında kullanılmış yazılım olarak mevcut olan tüm Microsoft Office paketlerine genel bakış

Microsoft'un yeni Office sürümü 2019, Wiresoft'tan tek kullanıcı lisansı olarak uygun bir fiyatla kullanılmış yazılım olarak da temin edilebilir. Word, Excel veya PowerPoint gibi Standard programlarının en son özelliklerini kullanmak ve özellikle bulutta karmaşık olmayan veri ve belge paylaşımı için OneDrive dahil olmak üzere ekip içinde geliştirilmiş ve daha esnek işbirliğinden yararlanmak istiyorsanız, Standard Sürümü ile genişletilmiş işlevler ve ek programlarla maksimum Office programlarını ve özelliklerini içeren Professional Plus Sürümü arasında seçim yapabilirsiniz.

Ancak her zaman en son Office sürümü olmak zorunda değil! Genellikle MS Office'in eski bir sürümü, bir şirket, kuruluş veya özel evdeki ofis yazılımının tüm gereksinimlerini karşılar. Özellikle diğer Microsoft uygulamaları zaten yüklüyse, uygun bir Office sürümünün yüklenmesi veya kullanılması, yüklü tüm uygulamaların birbiriyle uyumluluğunu garanti eder/garanti altına alır.

Donanım en son standartlara uygun değilse ve genellikle daha yüksek performans gereksinimleriyle ilişkili olan daha güncel MS Office programları yüklenemiyor veya doğru şekilde çalıştırılamıyorsa bile, genellikle daha az depolama alanı gerektiren önceki bir sürüm, kural olarak mevcut işlevlerde önemli azalmaları kabul etmek zorunda kalmadan daha iyi bir seçimdir. Çünkü Office 2016, Office 2013 ve hatta daha eski sürümler bile, iş veya özel yaşamda ortaya çıkan tüm görevleri yerine getirmek için dahil edilen Standard programları Word, Excel, Outlook vb. için çok çeşitli pratik işlevler sunmaktadır.

MS Office'in aşağıdaki sürümleri Wiresoft'ta hem Windows hem de macOS için ucuz Kullanılmış Yazılım olarak bulunabilir:

Kullanılmış Yazılım olarak MS Office'in Windows sürümleri:

Windows için MS Office, Wiresoft'ta Professional Plus ve Standard sürümlerinde mevcuttur - sürüme veya sürüme bağlı olarak çeşitli ek programlar ve işlevler dahildir:

MS Office 2019

Sadece Windows 10'da çalışan en son Office sürümü, Word, Excel ve PowerPoint için Uzak Masaüstü Hizmetleri (RDS) ve veri kaybını önlemek için Veri Kaybını Önleme (DLP) dahil olmak üzere, ağ üzerinden işbirliğini daha da kolaylaştıran ve aynı zamanda daha güvenli hale getiren her programdaki birçok pratik özellik ile etkileyicidir.

Özellikle Professional Plus Edition'da yer alan Enterprise Voice for Outlook for Unified Communication ve diğer genişletilmiş işlevlerin yanı sıra iş uygulamaları için verilerin esnek ve kapsamlı bir şekilde değerlendirilmesine yönelik Access.

MS Office 2016

En son önceki sürüm, yalnızca yeni başlayanları değil, aynı zamanda profesyonelleri de çalışmalarında destekleyen birçok pratik işlev sunar; örneğin "You wish" (Bana Söyle) gibi yardımcıların yanı sıra "Insights", belgeleri paylaşmak için basitleştirilmiş bir sürüm modu ve Word, Excel ve PowerPoint'te eski sürümleri kullanılabilir hale getiren "Sürüm Geçmişi".

Yalnızca Professional Plus sürümüne dahildir: Farklı veritabanı kaynaklarından tabloları içe aktarma işlevine sahip Access'in yanı sıra dahili ve harici iletişim için Outlook'ta Skype for Business.

MS Office 2013

Popüler Office sürümü özellikle Microsoft işletim sistemleriyle geniş uyumluluk sunar; veriler veya belgeler Microsoft SkyDrive'da depolanabilir ve bulutta kullanılabilir veya SharePoint aracılığıyla paylaşılabilir, ayrıca

buna ek olarak, Outlook'un Facebook ve diğer sosyal medya kanallarına bağlanması bilgi paylaşımı için daha fazla olanak sunuyor.

Ayrıca Professional Plus sürümü, Access'teki Jet Engine'in yanı sıra Access Web Uygulamalarının özel olarak oluşturulması için entegre bir geliştirme ortamındaki güçlü araçları ve tüm cep telefonları için optimize edilmiş dokunmatik işlevlere sahip Lync Mobil Uygulamasını da sunuyor.

MS Office 2010

Office 2010, Windows 10'a kadar uzanan geniş bir uyumluluk, yeniden tasarlanan şerit ile işlevsel alanların net bir şekilde düzenlenmesi de dahil olmak üzere kullanımı daha da sezgisel olan modernleştirilmiş bir masaüstü arayüzü ve belgelerin XML dosya biçiminde depolanmasını sağlayarak onları daha kompakt, güvenli ve diğer sistemlerle daha uyumlu hale getiriyor.

Professional Plus Edition ayrıca kapsamlı veritabanı uygulamaları için işlevlere sahip Access'i ve kullanıcıları profesyonel formlar oluşturmada destekleyen InfoPath Forms Services gibi yeni biçimlendirme işlevlerine sahip InfoPath 2010'u da içerir.             

MS Office 2007

Office 2007, diğer özelliklerinin yanı sıra, daha hızlı ve sezgisel gezinme sağlayan yeni bir şeride sahiptir. Ayrıca, belge penceresinde gerçek zamanlı olarak verilere dayalı şablonları ve tasarımları görüntüleyen Canlı Önizleme ve belgelerin boyutunu azaltan ve yükleme sürelerini kısaltan XML dosya formatı desteği de dahil olmak üzere standart programlarda kullanıcı tanımlı birçok ayar seçeneği bulunmaktadır. Uyumluluk modu

office programlarının eski sürümleriyle oluşturulan belgelerin açılmasına, düzenlenmesine ve orijinal biçimlerine geri kaydedilmesine olanak tanır.

Özellikle Office Edition 2007 Professional Plus geniş bir ek program yelpazesi sunuyor: Publisher ile hem basılı hem de çevrimiçi yayınlarda çok çeşitli olanaklar, Access 2007 ile çeşitli veritabanı uygulamaları ve InfoPath 2007 ile form oluşturma

Groove, kullanıcıların şirket ağına bağlı olmadan veri ve araçlar dahil tüm çalışma alanlarını yerel olarak kullanmalarına olanak tanıyan Enterprise sürümünde de mevcuttur

İkinci el yazılım olarak MS Office'in Mac sürümleri:

Wiresoft ayrıca çevrimiçi mağazasında her biri Standard sürümü olmak üzere birçok Mac Office sürümü sunmaktadır. Bunlar en son 3 macOS işletim sistemi tarafından desteklenmektedir.

Mac için Office 2019

MacOS için en yeni Office paketi yalnızca yeni program işlevleriyle değil, aynı zamanda zaten bilinen özelliklerin optimizasyonuyla da ikna ediyor. Mac için Office 2019 sürümünde özellikle erişilebilirliğe vurgu yapılıyor ve bu da işlevlerin kullanımının yanı sıra kullanıcıların, çalışanların veya belge alıcılarının anlayışını da geliştiriyor.

Word, Excel ve PowerPoint için yeni freehand aracı, freehand çizimler ve eskizler oluşturmak ve bunları doğrudan bir belgeye eklemek için birçok seçenek sunar - son cihaza bağlı olarak, bu bir kalem veya parmak kullanılarak yapılabilir.

Mac için Office 2016

MS Office 2016'nın Mac sürümü Standard özellikle belgelerin basitleştirilmiş paylaşımını ve belgelerin geliştirilmiş sürüm geçmişini destekliyor, böylece kullanıcılar ilgili programlardaki önceki sürümlere de erişebiliyor. 2016 sürümü ayrıca Mac için OneDrive entegrasyonu ve hassas verileri korumak için Veri Kaybı Koruması (DLP) sunuyor.

Mac için Office 2011

Office 2011 paketi artık Mac için de Windows'a özgü şerit arayüzünü sunuyor ve ilgili programlardaki tüm işlevleri net bir şekilde düzenliyor. Selefiyle karşılaştırıldığında, Outlook da kapsamlı iletişim ve e-posta ve randevu yönetimi için eklenmiştir. Yazılım ayrıca işbirliği için genişletilmiş işlevler de sunuyor: Mac için Office'in Windows için Office ile uyumluluğu, işbirliğini ve belge alışverişini özellikle kolaylaştırıyor.

Mac için Office 2008

Mac için Office 2008 büyük ölçüde Windows için Office 2007 sürümüne karşılık gelir ve Mac OS işletim sistemi için ilk kapsamlı Office sürümüdür. Kelime işlem için Word 2008, elektronik tablolar için Excel 2008 ve sunum programı PowerPoint 2008 programlarına ek olarak, e-postaları, randevuları ve kişileri yönetmek için Microsoft Entourage 2008'i de içerir).

Ayrıca bu sürüm Office Open XML formatını destekler, OfficeArt'ta güçlü bir grafik aracına sahiptir ve Araç Kutusunda tek bir tıklamayla en önemli Office araçlarını sağlar.

MS Office Sürümlerini kullanılmış yazılım olarak Wiresoft'tan uygun fiyata satın alın

Wiresoft, Windows veya Mac için Microsoft Office yazılımının mevcut tüm sürümlerini çevrimiçi mağazada tek kullanıcılı lisanslar olarak sunmaktadır - bu, kullanılmış yazılım olarak adlandırılır. Bu, fiyatın karşılaştırılabilir yeni ürünlerden önemli ölçüde daha düşük olduğu anlamına gelir; ayrıca, normal yazılım ticaretinde veya Microsoft'un kendisinden, MS Office'in yalnızca en son sürümü sunulur - bu nedenle belirli sürümler yalnızca toplu lisans olarak da satın alınabilir. Kural olarak, bu Wiresoft'ta olduğu gibi bir satın alma sürümü değil, ilgili sözleşme yükümlülüklerine sahip bir abonelik sürümüdür ve ücretlendirilen güncellemeleri de içerebilir.

Öte yandan, Wiresoft'tan kullanılmış yazılım olarak Office'in bir satın alma sürümü ile yalnızca paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda programların sınırsız kullanılabilirliği avantajına da sahip olursunuz.

Microsoft Office kullanılmış yazılım nedir?

Bir Office sürümü için kullanılmış yazılım, Wiresoft tarafından tek bir kullanıcı lisansı olarak sunulur ve orijinal olarak ilgili Microsoft programının daha önce satın alınmış ve genellikle satın alma hakkına sahip bir şirket tarafından da kullanılmış toplu lisansından gelir. Wiresoft'a yeniden satıldığında, bu toplu lisans devre dışı bırakılmış ve feshedilmiş ve bireysel lisanslara bölünmüştür; bunlar daha sonra "kullanılmış yazılım" olarak adlandırılır. Ancak, ne toplu lisansın feshedilmesi ne de"kullanılmış yazılım" tanımlaması Office yazılımının işlevsel kapsamına ilişkin herhangi bir kısıtlamaya veya kullanılabilirliğine ilişkin bir zaman sınırlamasına yol açmaz.

Kullanılmış yazılım "yeni" yazılımla aynı şekilde kullanılabilir - sadece yazılım yıpranamayacağı için değil, her şeyden önce kullanımı veya etkinleştirilmesi geçerli herhangi bir yasal hükmü ihlal etmediği için. Burada hem satış hem de kullanım, ikinci el yazılım ticaretine yasal olarak izin verildiğini belirten geçerli içtihat hukukuna dayanmaktadır. Bu gerçek, çeşitli mahkeme kararlarıyla da defalarca ve açıkça teyit edilmiştir.

Alıcı olarak sizin için bu şu anlama gelmektedir

1. wiresoft kullanılmış yazılım satın alırken bir yükümlülük riski güvenilir bir şekilde hariç tutulur ve

2. satın aldığınız her yazılım, Wiresoft'un alıcı zincirinin eksiksiz kanıtı sayesinde denetime de dayanıklıdır.

3. satın alınan her Office veya diğer yazılım, satın alındıktan ve hemen indirildikten sonra hemen ve süresiz olarak etkinleştirildiği geçerli bir toplu lisans anahtarı içerir.

Wiresoft'tankullanılmış yazılım - iyi bir anlaşma

Wiresoft 'tan kullanılmış yazılım satın almak, müşteri olarak size güvenliğin yanı sıra başka avantajlar da sunar! Office veya başka bir programın kullanılmış yazılım lisansını satın aldığınızda, sadece net fiyat avantajından yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda Professional Plus sürümleri gibi özel Microsoft program sürümlerini kendiniz kullanabilme olanağından da yararlanırsınız - ister tek kullanıcılar için tek bir lisans olarak ister şirket içinde toplu lisans olarak. Wiresoft'un ikinci el yazılım teklifi, Windows işletim sistemleri ve Windows sunucu işletim sistemleri gibi diğer birçok Microsoft uygulamasını da içerir. Bir Office sürümü veya Wiresoft Mağazasında bulunan diğer Microsoft yazılımları hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sohbet, telefon veya e-posta yoluyla her zaman yetkin ve dostça tavsiyelerimizden yararlanabilirsiniz.

Kategoriler